23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
právě že život není peříčko, tak proč jim to neusnadnit... Ale to je každýho věc. Každá maminka má jiné metody a těžko říct, jaká je ta nejlepší... miminka neumí mluvit a my si to nepamatujeme , tak se to nikdo nikdy nedozví... můžeme jen hádat a dohadovat se, co je nejlepší
Odpovědět
Profilova fotka
Nemyslím, že tak malý prcek jde rozmazlit :-N Vybrečet jsem nenechala nikdy, pokud chtěl usínat u mě, usínal u mě/Jirky. Akorát jsme ho teda nikdy neuspávali tak, že bychom s ním chodili, nosili ho atd., nicméně pokud brečel, samotného jsme ho nenechávali. Teď když je větší tak je to samozřejmě jiné, už se snažíme mu něco předat, nějak ho vést, ale když byl maličký, tak se všechno automaticky podřizovalo jemu, přišlo nám to naprosto přirozené. Nejsem zastánce toho, že stromek se má ohýbat, dokud je mladý, nebo že je třeba být k dětem tvrdý, protože život je tvrdý. Ale tak je to samozřejmě o názoru, o přístupu, o zkušenostech z vlastního dětství, které si neseme s sebou..... každý podle svého nejlepšího vědomí a svědomí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fender: nemyslela jsem to tak, že ji odkládám do postýlky, protože se mi už nechce poslouchat řvaní do ucha. Ale když už dává jasně najevo, že jí vadí jakýkoliv fyzický kontak, tak ji nechám uspat se samotnou. Je to šikovná holka a už si říká o to co potřebuje. Taky už si nás omotává kolem prstu, pravidelně nahazuje zářící úsměvy na všechny strany, což nejde odolat. x-) arilas: tobě přijde normální se jen tak vmísit do hovoru a začít rovnou útočit bez znalosti kontextu?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, však v pohodě, pokud to vnímáš tak, že to prtě potřebuje, určitě to tak bude, na co by byly mateřské instinkty ;-) jak říkám, každý podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, každej dělá věci jinak a nejde říct, jestli je někdo dělá dobře a jiný špatně. prostě se jen dělají jinak. jestliže fyzický kontakt nechce, nemá smysl jí ho nutit, to dá rozum....
Odpovědět
@tipata Promiň, já myslela, že je to diskuze i pro víc lidí a každý může napsat svůj názor.
Odpovědět
Profilova fotka
no, tohle je téma, jak již z názvu plyne, pro ty, co měli svatbu 23.8.2008 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem stará, ale ještě použitelná, Ekodvůr mě ještě nechce. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me fascinuje, ze si nekdo cte diskusi lidi, co se brali pred vic jak dvema lety.
Odpovědět
Profilova fotka
jani co tě na tom fascinuje? my jsme přece děsně zajímavé a veskrze úžasné. taky kdo by nás nečetl! :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem se chlubila, jak jsem zapomněla měsíc zalít kytky? Porodem mi ubylo značné množství mozkových buněk, evidentně. Většina to přežila, jen ten krásný břečťan od Terezky to nerozchodil (omlouvám se původní majitelce). Ale Tom mi včera přinesl jeden krásný, nový, jen teda není žíhaný. Jde nějak do sebe a začíná nosit i kytky, které za týden nezvadnou, asi viděl, jak jsem smutná, že odešel na věčnost. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Muj strejda rika, ze preziji jen silni jedinci, takze to byla chyba tech kytek, ne tvoje :)
Odpovědět
Profilova fotka
To já říkám taky, ale měsíc bez vody je už příliš, se divím, že to nepřežila jen jedna kytka. :-D Ačkoli jsem tímto odchovem zlikvidovala už dost kytek, takže teď už vybíráme jen nenáročné, nekvetoucí. Jen ty moje fialky tou špatnou péčí jen kvetou a každý mi je závidí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hele, take neni leto, takze nebylo vylozene vedro. Ja kdyz pominu, co roste venku na terase, tak doma mam bazalku a orchidej. Jenze ja ty kytky nemam kam dat. V loznici neni misto, leda na zed a to z detstvi nesnasim. V koupelne muzu mti na okne, ale zase to zabira misto sminkum. Takze mam na okne v kuchyni tu bazalku a orchidej, co vzdy vykvete, pak vypada mesic dva chciple a znovu rozkvete, ted zrovna ji rasi pupeny :)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe :-N my doma teda taky máme prd. krom teda žíhaného břečťanu :-D jedné orchidei, kterou jsem musela přestěhovat bo furt nějak nekvete a jedné palmy. měli jsme vánoční stromek v květináči a ač jsem do něj denně lila litr vody, stejně uschl. teda furt v tom obýváku ještě stojí, jirka ho zatím nevyhodil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to zatím vypadám jako nejúspěšnější pěstitel, i když už jsem pochovala dvě hrníčkové růže, jednu kamélii a jednu gloxinii. Zatím se mi vyplatilo, že méně je někdy více, takže na tu moji nepéči reagují palmy dobře, ideální je areca, dracena, fíkus. Fialky mi kvetou jak blbé celoročně a to je zalívám tak jednou za 2-3 týdny (jsou v našem skladišti a zapomínám na ně). Letos se budu opět pokoušet o bylinky v trruhlíku na balkoně, takže zase nebudu mít nic. Co vím od tchána, tak orchideje chcou nepřímé světlo, ale hodně světla a spíš chladněji. Průsvitnej květináč, aby měly i osvětlené kořeny. On je vážně machr na orchideje a kaktusy, dělá si i vlastní bonsaje.
Odpovědět
no co se to tu dělo? Téma starý, ale koukám, že pro některý i tak stále atraktivní :-p my teda vyloženě brečet taky nenechávali, ale zpočátku jsem u Lucky zůstávala, než usne, ale nakonec jsem podlehla tlaku manžela a kamarádky a na jejich rady zkusila dát Lucku do postýlky, pobýt u ní 5 - 10 minut, odejít a nechat usnout samotnou. zpočátku taky brečela, takže jsem ji nejdřív nechala plakat chvilku a šla ji utišit, pak to bylo 5 minut, pak 10 minut a celkem rychle si zvykla, že tam s ní nikdo není. a vloni, když jsem byla těhotná a do patra Lucku nosil manžel, tak odboural i to 10minutové sezení (během kterého jsem jí četla pohádku). Prostě ji odnesl, položil, přikryl, odešel. Neprotestovala, takže to tak funguje dodnes ;) jinak koukám, že jste pěkný béčka proti nám, my máme doma kytek spoustu a celkem nám (až na výjimky, třeba fialky, které teď víc jak půl roku nekvetly) jdou ;-) co jsem ovšem nepochopila, je fakt, že orchideje nám kvetou bez problémů, ale když jsem kdysi koupila kalanchoe (jakožto údajně naprosto nenáročnou květinu), zdechla během měsíce :-D v létě vykopneme většinu kytek ven, na podzim je uklízíme do pokojíčku, který je pro hosty, ovšem jakmile se z něj udělá pokojíček (Lucka má postýlku doteď v ložnici), jsem moc zvědavá na to, kam je budeme na zimu uklízet... ]-( ovšem vloni, když jsem se vrátila z nemocnice a neměla náladu na nic, se jaksi nikdo nestaral o venkovní kytky (muškáty, petunky a podobný bordely, kterým je třeba řádně odstřihovat odkvetlé květy, aby dál pěkně kvetly), nikdo nezalíval, takže po pár týdnech bylo všechno uschlý (včetně do té doby krásně zeleného trávníku). letos, když byl manžel na víkend na běžky, jsem zasela trávník pod strom, kde nikdy tráva nerostla a poprvé po letech se to tam zazelenalo! taky aby ne, manžel tam roky před tím jen vysypal travní osivo a tím to haslo, ovšem já si vzala rýč a všechnu tu ztvrdlou a kamenitou půdu jsem rozryla, zasela trávu, rozhrabala hrabičkama a pečlivě udupala. Ale musím říct, že když se víc jak 3 týdny nic nedělo, neměla jsem daleko k tomu, abych řekla, že na tohle už se příště vyseru :-D
Odpovědět
btw. co to tady zamknout, jako jsou zamčený jiný témata? to už se sem nikdo nepodívá ;-) a nepředpokládám, že by chtěl někdo nový přispívat do tématu "23. 8. 2008" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
začínám se lepšit, za dnešek mi Lucka usínala bez protestů. Očekávám velmi krutou noc... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) no vítej zpět, ztracená dcero x-) nemusí téma zamykat zakladatel?
Odpovědět
Profilova fotka
Peta! Vitej zpet ztracena dcero :-p Ty jo, zacina tu byt preLuckovano :) Ad uzamceni, myslim, ze se spis pak zaklada ta nvoa soukroma diskuse v tech soukr. Mne je to jedno, jak chcete vy.
Odpovědět
já sem občas nakukuju, ale většinou nemám čas hned napsat a pak už zapomenu :-D to ten věk... a janinek má asi pravdu, zřejmě je možné jen založit novou soukromou diskuzi...
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to je dost, že se ozveš...vítej. ;-) Uzavřená diskuze je sice dobrá věc, ale na druhou stranu, proč to komplikovat. Pokud je někdo zvědavej, bude brzo starej. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a chlupatej :-p :-p :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme s míšou dneska viděli lucinkuuuuuuu a je to takový úžasný malý drobeček, to snad není pravda, že to naše dítě bylo někdy taky takové prťavé :-) krásná princezna x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tery, v IP máš ten odkaz na brýlky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme za pochvalu, po pravdě, já už taky nemůžu ani uvěřit, že byla jetšě menší drobeček, teď už je to ženská velká, šikovná. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinka je totiz drobek nejrkasnejsi samozrejme.
Odpovědět
Profilova fotka
kači díkes. hned to zkuknu. jani no to je, ale přijde mi že si vůbec není podobná podle fotek :-N ve skutečnosti je to mnohem větší krasava 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ona schvalne, aby ji neokoukali moc.
Odpovědět
ženy, dnes jsem byla na farm. trzích a krom domácích klobásek (mě na to moc neužije, ale tyhle jsou tedy fakt něco) jsem zkusila sušené hrušky. nejdřív jsem chtěla deset deka, nakonec toho bylo tak ke čtvrt kilu a bojím se, že se nedožijou dnešního večera. nejsou tvrdé, jsou šťavnaté, sladké...pevně doufám, že se trhy na tomhle místě ještě nějakou dobu udrží, příště si těch hrušek koupím víc :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?