23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
tak jsem teď pár dnů dělala do práce, spánku moc nebylo, protože jsem dělala i v noci a po každým chcacím nočním probuzení jsem nad tím zas přemýšlela 8-( ale zas mám pocit, že nejsem úplně na odpis, mozek se nechal nastartovat a dokonce i fungoval :-D no a včera jsme se dozvěděli, že budeme mít kluka, když jsem to řekla mamce, místo nadšených emocí řekla, že bude mít táta z toho jména zkaženou náladu. už od prvního těhu jsme měli vybranou Lucii a Tomáše - tehdy klapla holka, takže klučičí jméno šlo do pozadí. no a když se teď naši dozvěděli, že chceme furt Tomáše, začali mít výhrady. tátův syn z prvního manželství je totiž Tomáš, ale léta se neukázal a i dřív se objevil zpravidla jen tehdy, kdy mu teklo do bot nebo něco potřeboval. takže na jednu stranu chápu, že to jméno v něm asi vzbuzuje nějaký emoce, ale jestli se neumoudří, asi budeme malýmu říkat Huberte, protože prostě žádný jiný normální jméno, který by se nám líbilo a šlo i k příjmení, v kalendáři prostě není. ale musím říct, že z mamčiný reakce jsem v první chvíli nevěděla, jestli se mám smát, brečet, vztekat nebo naštvat :-x Jo, a jak jste si asi všimly na FB, u nás se žádná výroční oslava nekonala, neb jsme na to zapomněli oba dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, tak aspon ze oba dva :) A gratulky ke chlapeckovi. A Tomas je krasne jmeno. Hlavni je, ze se libi vam a chcete ho vy.
Odpovědět
Profilova fotka
Tomášek je moc pěkné jméno, kdyby jsme neměli Tomáše už "tatínka", tak kluk by byl taky Tom, takhle to bude Lukášek a holka Lucinka. Já osobně to vidím na Lukáška, ale až za měsíc nám to pan doktor řekne. Já byla včera na poradně, jen mi Dr. prohmátl břicho a čípek a zkonstatoval, že pěkně roste, tak z toho mám dobrý pocit. Zatím jsem od začátku přibrala jen 2 kila, jen na břiše, tak mám radost. :-D Dneska jsem byla prvně v práci po dovolené, no unavená jsem z toho nicnedělání až hrůza. Všechny kolegyně mi závidí, že to mám jen do Vánoc a navíc ani nevím, co jsou to ranní nevolnosti, prostě pohodička, vysmátá. To mám beztak za to, co jsem si musela "vytrpět" před otěhotněním. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci, to mas urcite odmenu, protoze si ji zaslouzis. Drzim palce, at to mas dal tak pohodove az do finise :) A Lucka a Lukas take moc pekni. Ja jsem zvedava, az jednou dojde i na nas, jestli vydrzim (a hlavne si prosadim) predem vybrana jmena, co mam uz ted. Zatim me neodradilo ani to, ze mi je vyfoukli kamaradi uz nekolikrat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ta jména se mi taky líbí, nám nicméně nic se "š" nejde k příjmení, takže to u nás nehrozí..... na holku jsme měli Danielu.... a s druhým uvidíme, měli jsme v záloze ještě Vojtíška, popř. Natálku. Jani co je vůbec hafíkovi, že musí brát ATB? Peti tak super, páreček je prima, ne? Já jsem strašně chtěla kluka, takže jsem ráda že to klaplo, u druhého mi to už bude asi celkem jedno, klidně bych brala ještě jednoho 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Natalku ma bratranec, teda ctrnactiletou uz :) A Vojtu jsme tu ted meli na navsteve, trinactileteho. A Daniela je take rkasna, my byvhom teda museli spis Danu, my teda vseobecne budeme muset jmena jako Jana, Hana, Eva, Anna. A pritom mne by se libila treba takova Karolinka. Ty jo, proc kluka, Terko? Ja naopak holcicku. Vubec nevim, co s klukem. Jako jak si s nim hrat. Holcicky mi prijdou takove "jednoduche". I kdyz v puberte asi zlati kluci :) Teda ono je to samozrejme jedno, hlavne at je zdrave, ze. A Cliffa nevime, v utery jdeme na dalsi kontrolu, v moci mu nic moc nenasli. Ale ted uz je aspon dobry. Spi normalne a pres den nevresti kazde dve hodiny, at jde ven.
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, mně zas přišlo, že bych nevěděla, co s holkou :-D ale ono to je asi jedno, ty děti si asi hrají všechny stejně.... s malým se dá úžasně blbnout.... když vidím venku ty holčičky s růžovýma kočárkama, jak si do nich trhají sedmikrásky, tak mi přijde daleko lepší jít s malým hulákat na auta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ja souhlasim, ze je to jedno, jen proste nic nevim o autech nebo takove ty tehcnicke veci, to vidim, kdyz jsme v muzeu, jak tam deti (ty hodne teda) kladou zvidave dotazy. Jako aspon tady v Anglii jsou zase vsude krasne udelane popisky a tak, ale doma se toho desim :) A zase hracky mi prijde, ze maji holcicky take rady vlacky a tak. Ja mela take vic auticek a lega nez panenek :) My mame v pondeli volno, posledni prodlouzeny vikend pred Vanoci. Dnes jsme byli na vylete v Cambridgi, to bylo krasne. Kdyz jsme vystali frontu na parking, tak jsme vylezli ven a tam lijak a vitr. Nastesti to trosku ustalo, tak jsme prehopkali mezi kaluzemi do info centra, kde me teda zklamali, malo letacku a tak, ale pak jsme sli hned do King's College a tam byla nadherna kaple a vubec. Akroat jsme pak dojeli v sest domu a normalne oba padli a usnuli. Stesti, ze Cliff uz vydrzi zase normalne necurat, protoze nas nechal a sel ven az v osm. Podezrivam restauracku, kde jsme byli na obede , ze nam dali neco do limonady.
Odpovědět
Profilova fotka
to já o tom taky nic nevím, max poznám co je to za typ auta a tím končím - zatím mu to nevadí, stačí že to jede :-D a pak to nechám na tatínkovi :-N :-D jakooooo, pořád někam jezdíš a fotky nikde. tedy, ve foťáku. ale tam jsou nám na co? na prd :-p zamysli se nad sebou a něco s tím udělej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Naaahodou, hodne fotek je uz v pocitaci. Ted ale co dal, ze :)
Odpovědět
Profilova fotka
Musím se pochlubit, dneska jsem dostala svůj první pořádný kopanec, předtím se jentak nějak vrtěl, ale dneska to bylo pořádný, takový divný, ale strašně příjemný (zatím). :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee. Asi takove hezky divne, co?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jani tam jsou nám užitečné přibližně stejně jako v tom foťáku :-D kači gratuluju. užívej s i to, dokud tě to nebolí :-D tedy do reneesme to bude mít daleko :-D ale i tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, Reneesme LOL Jako nevim, ejstli sjem vam to tu psala, ale konecne jsem zacla tady ridit. Zatim teda jen samoska, druha samoska, veterinar, doktor a proste po okoli, ale i tak jsem na sebe hrda. Akorat parkovat umim jen k nam nebo na prostoru pro dve auta. Take si podle toho vybiram cilove destinace.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani asi neříkala, protože něco tak bombastickýho bych si asi pamatovala, takže mnohokráte gratuluji, šikulka. Na Reneesme to snad nebude, ale věřím, že zatím je to pohodička proti tomu, co mě čeká. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A Tomas uz to take zazil? Nebo dela fory? Si vzpominam, jak jsem byla s kamaradkou a malej delal naschvaly a jakmile jsem sundala ruku, cutnul. Ale pak jsem se dockala a i pro me to teda bylo krasne. Takove zvlastni. Vcera jsem delala vynikajici gnocci s dyni a nivou, uplne lituji, ze jsem delala polovicni porci a ne tu pro tech sest lidi, ze bych si je hned dala znovu. I Martin si je chvalil. A to to bylo bez masa. Zitra nas ceka to Stonehenge. Tak jsem zvedava.Hlavne jestli vydrziem vzhuru, kdyz vstavame pred treti, abychom tam byli na sestou. Mozna budu ridit, ze jako budou prazdne silnice, tak abych pocvicila ty kruhace, z tech jako se mi chce brecet, jak to ma pet pruhu a clvoek proad musi menit ty pruhy na nich. Velke maji nekolik semaforu, tak tam se to trosku da, ale ty bez svetel, to je peklo. A pristi tyden jdu zpatky do rpace, na dva dny teda jen, ale apson neco. Kaci, jak to mas ty, jak dlouho chces chodit? je to vubec rozumne? Nezblaznis se z nich?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den. Tak prosim hlasim, ze jsem vstlali ve tri, v sest byli na Stonehenge a na FB jsou fotky uz i. Byla to nadhera. Jen jsem uplne mrtva, ale po kafi nemuzu usnout. A to jsem potrebovala, abych nas odvezla domu. Rano jel Martin, meli jsme skluz. Ted spi, jde na nej rymicka, asi mu propukne dnes vecer ci zitra.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, pridala sjem ejste Cambridge. Popisky budou jindy. Konecne jsem ospala, jdu haji.
Odpovědět
Profilova fotka
fotky už jsem viděla, někdo byl trochu drzej :-D :-D :-D :-D ale nádhera x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To abys pro priste vedela :-p Bylo to fakt moc pekne, super zazitek. Jsme radi, ze jsem jeli, protoze vsichni jako Stonehenge deees, dalnice, lidi, nesmis k tomu, tak jako jsme se k tomu moc nemeli. A pak jsem se docetla o tech soukromych prohlidkach a bylo to. Samozrejme, ze kdyz jsem pred asi tydnem dvema volala, ze chci na zari, tak emli posledni dve volna mista dnes a pak jeste asi za deset dni ve stredu v tu samou dobu. A pak uz nic a v rijnu to nedelaji.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste měli celkem štěstí. ale to je fakt luxus, opravdu stojí za to si přivstat x-) můj brácha s přítelkyní takhle lezli v japonsku na Fuji :-N přes noc, aby viděli východ slunce.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme přežili víkend v Kyjově, navštívili jsme Tomovi prarodiče, dneska i moje rodiče a došla i jeho babička. Takže veselo, nikomu jsme nic neříkali, když se zeptali, tak jsme to potvrdili. Kupodivu jsme přežili jsme i moji matku, bratr sice cosi říkal, že matka byla zklamaná, když jsme jí to neoznámili, ale ona už mě zklamala tolikrát, že si pořád ještě nejsme kvit. Jsem to ale sviňa dcera. Jani, Tom ještě nic necítil, ještě má malé kolem sebe moc plodové vody, ale ono to příjde a pak se bude divit. Ale moc se mu líbilo, jaké skopičiny prcek prováděl tenkrát na tom ultrazvuku. A do práce chodit budu co to půjde, moc se nepředřu a děcka se taky dají zvládat. Mám to jen do Vánoc, tak se uvidí, ale pokud by byla zase nějaká chřipajzna, tak asi půjdu dřív, ale to se ještě uvidí. Na fotečky se ještě musím kouknout, ale určitě se mám na co těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Terko, tak to jako na Fuji bych asi nevylezla ani ve dne, natoz v noci. Ja muzu jen rovne. Ale verim, ze to stalo za to, tohle byla nadhera. Takhle asi je kralovne, kdyz jde rped Vanoci nakupovat, to je v obchodaku jen ona a prodavacky. Kaci, jj, nejaka mimi jsou akcni, kamaradka mi ukazovala 3D video a ten se tam mlatil. Jinak, Martin ma rymicku. Zaclo to ve ctvrtek vecer, kdy rekl, z ejako se citi nic moc. V patek vecer se zacal shanet po kleenexech s balzamem na rymu a kapkach, ty jsem nenasla, musel si je cestou z prace koupit. A i se tvaril, ze Stonehenge v ohrozeni. Tam teda dojel, i to odfotil. Ale uz nebyla sila jako jet na druhe sutry do Avebury nebo do Salisbury. protoze bylo sedm rano a jako tam by bylo vse zavrene a cekat do deviti nechtel, prece jen ta rymicka. Tak jsem jeli dom, ridila ja. A od vcera lezi. Nemuze chudak nic. Ale dne jsem byla venku skoro cely den, tak si chudak msuel varit caj. A pak me bombardoval SMS, kdy prijdu, ne ze by se mu styskalo, ale abych dosla se psem :) Tak ted jsem dovarila a jdeme jist konecne. Zitra pry pujde do prace ale v utery se o nej budu moci starat. Bude stavka metra a nebdue jezdit. Tak jsem zvedava.
Odpovědět
Profilova fotka
jani :-D rýmička :-D :-D to musí být ovšem strašné :-N :-D jirka jak má rýmičku tak do sebe napíchá deset aku jehol, chodí tu jak jehelníček a druhej den mu nic není :-N :-D kači z mamky si nic nedělej. hold se nemůžeš zavděčit všem, no.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky co myslite, jak to dnes dopadlo s tou praci a mym marodem?
Odpovědět
Profilova fotka
Chuďátko doma trpěl osamocen a trpělivě (těch 50 sms se nepočítá) čekal na návrat své dokonalé squaw. Jinak u nás je rýmečka smrtelná nemoc, ale Kačenka je svině a zavelela studený odchov. Takže má k dispozici coldrex, nějaký ty spreje do nosu (ty odmítá používat) a čaje. Pokud si to nesežene a nechce jít ani k doktorovi, tak ho pošlu do háje ať si dělá co chce. No prostě strašná megera žena. Dneska máme ještě k večeři maminčinu knedlíčkovou polívku a španělský ptáčky, na svačinku jsem si dala maminčiny buchty a ještě máme doma bio rajčátka, okurky a cibuli od tatínka a maminky. Podotýkám, že se stále bavíme o Tomáškových rodičích.
Odpovědět
Profilova fotka
jani přikláněla bych se ke katčině verzi :-N ležel v komoře s nožkama nahoře :-N já jedu zítra na celý den do práce, jirka má dovo takže hlídá, bude to velká premiéra, zatím hlídal vždy tak max dvě hoďky když jsem šla cvičit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jako rano v osm tvrdil, ze jde do rpace, ale v devet uz ze ne. Takze byl doma a pracoval z domova. Coz ho ale samozrejme desne vycerpava, takze zvladne jen to a pak papat. Ty jo, spanelske ptacky bych si dala, to jsem nemela sto let. A hlavne ta rajcata, koupit pekna nei jen tak. Teri, drzim palce Jirkovi na hlidani. At si to kluci uzijou a hlavne prezijou.
Odpovědět
Profilova fotka
jani, pozor, ta zeleninka je vlastnoručně a s láskou vypěstovaná na vlastní zahrádce. x-) Však ptáčci nejsou těžcí, já je dělám tak nějak z hlavy a vždycky to výjde, ale klidně ti najdu recept, podle kterýho jsem je udělala posledně skvostně (prý líp než tchýně). Dneska mám za sebou první "pedagogický" úspěch. Po hodině jsem otvírala dveře (normálně) a sejmula jsem jednu slečnu na chodbě. Dostala ránu do hlavy a posadila se na zem. "Lído, dobrý, v pohodě?" "Jo, jo" "Tak fajn, chodí se vpravo a po chodbě neběhej." No nejsem dokonalá? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, to ja pochopila, z ejsou rpave vlastni, proto jsem je zavidela o to vic :) Ptacky pls posli, treba na FB do posty. Tam by nemela byt zadne nebezpecna (+v Anglii nee4xistujici) ingredience. A dvere jsi vyresial vyborne! Jeste jsi ji mel;a rict: "Bud rada, ze to nereknu ridovi.", to by ji uz asi dorazilo uplne. My jsme dnes zase doma spolu, Martin marodici pracujici. Ale vcera dal mycku na noc! A ve ctvrtek anvrat do rpace, bude teda pozvolny, protoze rano prijdu pozde, mam doktorku, ale i tak. jsem nervozni. Uz jsem si odvykla a vse zapomnela :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?