23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hurá, Vánoce úspěšně za námi. Bylo to dobrý, ale stačilo. ]-( Moje drahá matka opět nezklamala a vyšvihla se. Kdyby se aspoň zeptala, ale ona jen předpokládá, co už s ní, Tohle asi nezměním. Vánoce byly možná lepší než ty předešlé, tak doufejme, že si tu zlepšující tendenci udrží. Dostala jsem spoustu chlupatých, teplých ponožek, úžasné pyžamko s ovečkama a vlkem, no samo lepší. Největší radost jsme udělali mojemu bráškovi, sice dostal "zase ponožky", ale tyhle byly dokonalost sama, chtěl penízky, tak jsme mu to nadrobili a zabalili do ponožek. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, ty penizky do ponozek, to je super absolutne. Jdu si proelzt pak FB na ta vase prtata. Luuuce gratulky k zoubkum, bezbolestnym. A vubec vas obdivuji za ten vanocni maraton.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to vypadalo dost podobně jako u peťky, taky maraton :-D ale teda bez zubů :-D jinak Jirka měl 24. dobrovolně, mohl si vybrat, ale nechtěli jsme mít rozdrbané svátky, tak jsme měli aspoň tři dny vkuse. malej z toho stejně nemá ještě rozum, a příští rok už snad sloužit vůbec nebude. jinak jsem dneska nějaká KO, zase je před úplňkem takže maej prd spal 8-(
Odpovědět
tak my asi udělali největší radost rodičům týdenníma kalendářema s fotkama Luciny a synovcům kolobotama. A pak taky sousedům našich - ti měli velikou radost, když si kluci testovali ježdění na chodbě v bytě našich :-D Po asi půl hodině sousedům vytekly nervy a šli si stěžovat, že neslyší televizi :-p No jo, no....není každej den posvícení :-D no zaplať Pánbůh, že ty zuby proběhly takhle hladce. já se přiznám, že jsem čekala tak týdenní brečení, teploty a protivný mimino a ono nic...ale nestěžuju si :-p jsem zvědavá, jestli stejně dobře proběhnou i ty horní, už tam jsou vidět, tuším, že tak během 14 dnů by se mohly začít prořezávat. fender: mi ani nemluv, ale s Lůcou naštěstí měsíc ani nehne...zato rýma jo. Já jsem se vrátila do Prahy včera a po posledních 2 nocech, co jsem spala u našich (jak jsem měla horečky, tak jsem zůstala u našich, ti obstarali Lůcu a já mohla zůstat v posteli) a vstávala k Lůce, která nemohla dejchat a věčně chrochtala dík plnému nosu a furt se vrtěla a nemohla najít vhodnou polohu, jsem byla totálně grogy. Ovšem nejen já - Lucina nám usnula v autě cestou domů, pak to zalomila doma v postýlce kolem pátý, v sedm jsem ji musela vzbudit na jídlo a v osm už zařezávala nahoře v postýlce. Díky kapičkám do frňáku se konečně nedusila a chrněla v kuse až do čtyř, to jsme odsáli frňák, pak jsme odsáli v sedm, pak v devět, v jedenáct ji Lukáš přenesl dolů a nechal mě spát a když jsem v jednu (jsem to potřebovala dospat :))) vstávala, tak Lůca akorát vstala taky a šla baštit. Pak usnula na půl hoďky v kočárku kolem půl čtvrtý a od půl osmý už zařezává zase v postýlce. Taky je z těch nedejchacích nocí pěkně vorvaná, chůďa malá...
Odpovědět
Profilova fotka
my našim taky dělali kalendář, ale teda měsíční, protože jsme neměli ještě tolik tak dobrých fotek. ale mělo to megaúspěch x-) malej rýmu zatím ještě naštěstí neměl. když má trochu ucpaný nos tak mám mořskou vodu ve spreji, odsávačku jsme naštěstí ještě nemuseli použít. peti kdy začínáš s tou zumbou? my s kámoškou váháme kam budem chodit a máme dilema mezi pilates, bosu a zumbou, tak že bys dala nějaké reference jaké to bylo ;-) než jsem otěhotněla tak jsem chodila na aquaaerobbic, to bylo super, jen že ke konci už tam bylo moc lidí. na pilates jsem chodila taky, ale to jsme pak vzdaly, protože cvičitelka z toho asi po půl roce udělala skoro aerobic a to náš už pak nebavilo.
Odpovědět
fender: my těch vysloveně kvalitních fotech taky moc neměli, některý tam byly i dost podobný, ale všichni ocenili, že mají tolik fotek najednou k dispozici a můžou je vzít kam chtějí a ukazovat a chlubit se :-D vincentku taky dáváme a já včera po návratu domů začala dávat nasivin, ten taky hodně pomohl. ale odsávačka je u nás v kurzu už podruhé, žádnej šlágr. naštěstí to je ale jen rýma, takže žádný teploty, žádný prášky, jen ten nasivin a vincentka. na zumbu půjdu nějak po novým roce, ale rovnou ti můžu říct, že budu nadšená. navíc nevím, jak moc by to ode mě bylo objektivní posouzení, protože salsu, sambu, merenque, bachatu, zouk a podobný poslouchám i doma a tancuju to, takže k tomu fakt inklinuju. tu hudbu prostě miluju a i když jdu na aerobic, musí to být choreograficky laděný do tance a pokud možno rychlejší tempo, jinak se nudím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to není klasická vincentka, je to nějaká mořská voda od sterimaru, ale princip bude asi stejný 8-) mně spíš než zumba láká to bosu, mají tam asi šest nebo sedm různých druhů, no uvidím ještě co na to kamarádka. jinak všem krásný konec roku a všechno nej nej do toho nového x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vse nejlepsi ve 2010 :) DOhnala sjem resty a dokoukala vsechny fotky snad uz. Krasni mimisove vsichni. Jinak Luca ma nej ty fotku, jak si tam lzie ten palec a kapucku na halve. A PFko teda take suprove. A Misa s Misou take tutu. Terka pekne popiskuje. Mi to pripomina, jak jsem si cetla Mrnavcin denik z briska :) Nam se predevcirem rozbila trouba, tu byl dnes opravar, tak snad to brzy vymeni a spravi. My jdeme dneska do kina na Avatar do Imaxu, tak je Martin cely nateseny. Vcera odleteli nasi, tak uz jsm zase dva plus pes :) A poslu vam na BF odkaz na nejake vanocni fotky.
Odpovědět
Jo, Sterimar máme doma taky. Když se Lůca narodila, dostali jsme seznam léků, které je vhodné mít doma. Jenže když měla Lucina poprvé rýmu, tak mě ani nenapadlo mrknout do věcí, co máme doma a letěla jsem pro Vincentku :-D Takže jsme docela dobře zásobení. Ale ta mořská voda není nic proti ničemu. Navíc pořád topíme v krbu, takže tu máme suchý vzduch, takže sem tam zvlhčení sliznice není od věci. Ale jsem zvědavá, co si nakonec vyberete ;-) fotek s palcem v puse máme mrak, to je momentálně činnost, která je u lucky dost in :))) dnes jsem koukala na horní dáseň, ten zub jede jak namydlenej blesk, vypadá to, že bude venku docela brzo, tak jsem na to zvědavá. PFko bylo dělané dost narychlo. Měli jsme v plánu udělat nějaké konkrétní fotky, ale nebyl čas a třiadvacátého k večeru jsem pochopila, že jestli chci nějakou zase udělat, musím použít fotky, co máme :-D Jinak deník píšeme i teď - mimobřišní - ale už je dlouhej jak tejden a číst ho teď odzačátku by bylo jen pro otrlý :-D Spíš to je psaný pro rodiče a příbuzný, aby byli zhruba v obraze, co novýho ;-) no tak cokoli, co se rozbije o vánocích, je zážitek, většina opravářů chce mít taky pokoj, takže když někoho potřebuješ sehnat fakt akutně, tak to je na dlouhý lokte... jé, já bych šla taky do kina ;-) asi necháme příště píďu našim, až zas přijedou a někam vyrazíme. to abych se pomalu koukla, co teď vůbec v kinech dávají :-D
Odpovědět
Tak holky, všechno nej do Novýho roku!
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, vsechno nej. Jak jste slavili? My jak babi s dedou :) Opdo sjem sli do toho kina, pak jsme enco snedli, ja byla priserne ospala, vydrzela jsem teda do pulnoci, ale hned pak vytuhla.
Odpovědět
Profilova fotka
my tak dosti podobně :-D koukali jsme na filmy, jedli jednohubky, někdy v půl desáté jsme to vzdali a vzali malého do obýváku za náma, protože venku furt práskaly petardy a on se pořád budil.... spát jsme šli asi v jednu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My byli u známých a báječně jsme se pobavili. Sice mě čekal po poledni druhý den větší bolehlav, ale stálo to za to. ]-( Šli jsme spát až kolem 3. No jo, to se to žije bezdětným párům. :-p
Odpovědět
No tak my byli taky doma, odpoledne jsme vykoupali dobrmáňu, páč jak je v boudě a věčně se válí venku, je děsně špinavá a my ji chtěli vzít na večer domů kvůli všemu tomu půlnočnímu a předpůlnočnímu bordelu, tak musela bejt činaná kvůli Lucině. Lůca vytuhla standardně před půl osmou, takže jsme to měli jak fender - telebedna a jednohouby. Protože by Sára přes celou noc doma nevydržela, tak jsme čekali asi do půl druhý, to už to všechno ustalo, tak jsme ji vyčutli ven a šli spát. Já se o půlnoci děsila každý rány, která řachla někde poblíž, aby to Lucinu neprobudilo, ale ta chrněla jak po sedativech a vzbudila až v pět ráno, zaplať Pánbůh, že má tak tvrdej spánek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak tedy hlásím, že jsme se rozhodly pro bosu 8-) v pondělí vám poreferuju, pokud tam nezemřu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
že už mě děti, posoplili, poplivali, poškrábali, pokopali, už jsem i sprchovala posranou Evu, ale dnes to završil Honzík, když se pozvracel. Opravdu, už jsem si užila všechno, můžu odejít. ]-( Když jsem to uklízela, tak se mi taky navalilo, ale já to stihla na záchod, chudák klučík. A pak mi nakonec s naprosto zdrceným výrazem, ale s úsměvem, řekl:" já jsem tak rád, že jsem nepozvracel i vás." Tak to odčinilo i tu dobrou svačinku, s kterou jsem se tak nedobrovolně rozloučila. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ja bych vrhla. Ja mam problem tohle uklizet i po Cliffovi. Ale je teda milej :)
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, já taky vrhla, jen né v tom kaboši, kde to udělal Honzík, ale doběhla jsem to aspoň k umyvadlu na záchodě. Blbec taky při tom dýchám nosem. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ja bych prave dost mozna rovnou. Fakt nevim, jak budu jednou prebalovat.
Odpovědět
Profilova fotka
jani, budeš přebalovat naprosto v pohodě :-D mně to u jiných taky dělá zle a poblila bych se asi taky, nicméně vlastní dítě je něco naprosto jiného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No kdyz to rikas. Tady dneska zase snezi, kdyz to konecne slezlo. A odp ma prset, takze uz se tesim zase na ty ledy vsude. V sobotu jsem sebou desne majzla a nemohla otacet hlavou asi tri dny.
Odpovědět
tipata: proboha!!! hele, je ještě něco, co jsi v letošku od dětí neschytala?! to jsou teda dobrý díla... máš můj plnej obdiv, na tohle bych teda nervy fakt neměla. janinek: taky se mi eklovaly cizí hovniska v plínách, ale když máš vlastní dítě, tak nad tím nepřemýšlíš. Prostě víš, že v tom to dítě prostě válet nemůžeš nechat a přebalíš. Já si teď lebedím, od novýho roku jsme začali s příkrmama, první tejden jen bramboru, teď jsme přidali mrkev a chystám se na špenát a teda musím říct, že od doby, co je u brambory i mrkev, nestíhám píďu krmit. hltá jak o život a než stihnu nabrat novou lžičku a otřít ji, aby to někde neukáplo, lucina už má pusu otevřenou dokořát a chytá mi ruku, aby si ji co nejrychlejc s tou lžičkou dopravila do pusy :D no a s tím souvisí i to, co pak nacházíme v plíně. zaplať pánbůh to má konečně pevnou konzistenci, takže není omatlaná od břicha až na záda, to je fakt luxus! smutný na tom je to, že se přistihuju, že se rozplývám nad tím, co jsem vždycky nechápala a takřka odsuzovala - no podívej, jakej nám udělala krásnej bobeček! :-D :-D :-x další smutný zjištění jsou: uklízím byt a zpívám si ujetý dětský písničky, co hrajou hrací klíče... v noci při odstříkávání mlíka zjistím, že si naprosto nevědomky čtu místo rozečtený detektivky knížku s dětskejma říkačkama... je na čase začít fungovat jako člověk. končí mi mateřská a nastupuju na rodičovský příspěvek, takže už mám domluveno, že někdy od dubna by pro mě byla nějaká práce, takže snad (pevně doufám!!!) začnu normálně pracovat - akorát z domova. už aby to bylo, jinak budu zralá na bohnice, to přece není normální, abych si ve třiceti četla po nocích "Kalamajka mik mik mik, oženil se kominík" ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
peti bože jak jsi mě pobavila :-D jako kdybych to už někde zažila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
furt jsem si říkala že to přetáčení prtěte z bříška na záda je jen náhoda, že se prostě jen převážil a překulil... i prd velebnosti, dělá to už naprosto vědomě a stále se zdokonaluje.... je prostě zdechlý na to, aby pásl koníky, to je jasné :-p tak se rychle naučil přetáčet aby nemusel být na bříšku, vidím mu až do žaludku :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jen si zvykejte děvčata, dětičky začínají zkoušet co vydržíte. Jen jim stanovte pevné a jisté hranice a děti budou spokojené a hodné. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme dnes byli na kyčlích, všechno ok x-) mimina tam fňukaly a malej koukal na všechny strany a na všechny se smál :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, to bych po těch letech nevěřila, že mě matka dokáže překvapit. Naše nejmladší Klárka se dostala na všechny tři umělecké školy, v Uherském Hradišti na UMPRUMu (kdo zná) je první v pořadí na mediální tvorbu, prostě bomba. Všichni ji vidíme v Hradišti, ona tam chce a matka řekla Hodonín (grafická tvorba). No prostě matka. Já s ní měla v neděli 20 minutový telefon ze kterého vyplynulo, že ona nechce, aby Klárka na prestižní škole ještě víc zpychla. To je argument jak noha. Dneska to začal řešit i bráška, takže se těším, až mi poreferuje zítřejší tóčo u rodičů. Matka prostě musí neustále prosazovat svou, hlavně nesmí být stejná jako to co chce ten druhý. ]-( Já už s ní končím, to bylo naposled, co jsem si připomínala úctu k rodičům. Při dalším rozgovoru už řvu a to se dozví matka věcí, že se z toho položí. A vnoučata uvidí jen na fotkách.
Odpovědět
Profilova fotka
kači, to je teda radost. u nás perlí tchán, kterému jsme na Vánoce dali kalendář s malým a on mi psal smsku, že děkuje a že vůbec nepoznal, že to je Michal :-p (co se rozvedl a má novou milenku s dvěma prťatama tak na malého kašle, za 4 měsíce ho viděl 2x). nevím, co si myslel, asi že jsme si půjčili nějaké dítě, které jsme nafotili a pak mu z toho udělali kalendář :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a to je tady jako co za účast????? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se neptej, já se snažím. Teri, co máte v plánu na víkend? Uvažovali jsme, že by jsme se stavili na chvilku za váma a Míšou. Jsme oba fit, tak by to prošlo. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?