23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
!!!! Jezis, ten je krasnounkej zase o kus vic. A gestikuluje pekne. "Mamio, ja se jako fakt uz fotit nebudu!!!" urcite u toho jeste kopnul nozku misto dupnuti.
Odpovědět
Profilova fotka
no je to číslo, to každopádně :-D taky vyplazuje jazyk na návštěvy a když tu je švagrová, tak si zakrývá oči :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Je krasny, fakt. Vsechny ty vase deticky tu jsou krasne. Jak se delaji takove hezke deti? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fender: no nediv se, já bych si před švagrovou taky zakrývala oči, to je dobrý znamení, má dobrý čuch na lidi. ;-) Hlavně si budu muset jít ověřit to s tím jazykem v praxi. Jak se zbavím chřipky, tak mě čekej, před vánocema ti povozím pár hodinek, ať si máš kdy spočinout a zařídit drobnosti. x-) Janinek: velmi jednoduše, najdeš si chlapa, co už to má ověřený a pak manžovi malinko uhneš. ]-( Já mám domluvenýho Tomovýho kolegu, ten má dvě krásný děti!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci :)))))))))))))))))))))))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
kači :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D já měla taky v záloze kolegu, který má dvě nádherné děti, ale naštěstí to nebylo třeba, neb můj manžel to zvládl na jedničku :-D :-D ovšem jani recept ti neporadím, protože my ani nevíme, kdy se nám vlastně jako povedl :-N předpokládám, že peťka to samé :-D ale kámoška říká, že je třeba se u sexu hodně smát :-N tak to pak vyzkoušej a řekneš nám, jestli to funguje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uz se smeju ted :))) Pamatuji si spravne, ze jste tu take nektera rikala, jak se vam libi Twilight?
Odpovědět
Profilova fotka
No, řekněme, že jsem malinko přišla na chuť téhle tetralogii, no není to špatné, knížky jsou bájo lehké prázdninové čtení a film se dá taky vidět. Copak máš za novinky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem to nečetla, ale viděla jsem ten film 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaaaale, jsem se od toho tenhle tyden nemohla odtrhnout. ALe konecne sjem docelta vsechny ctyri a jeste Midnight Sun, to rozepsane. To je z pohledu Edwarda, jednicka, ale teda tak do tretiny jen :( A naprosto zeru Edwarda, si prijdu jak trinactka nejaka. Si o tom s holkama porad piseme a ooochaaame.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to tě potěším, teď v pátek vyšlo pod Bleskem (bulvárek) dvd Stmívání jen za 69,- no už se hřeje doma. Knížka je i v tomto případě mnohem lepší než film, co se taky damlo čekat. Je pravda, že herec to není škaredý. Půlnoční slunce jsem taky četla, hodně zajímavé srovnání. A jestli tě to uklidní, malinko se za to ochání stydím, přece jen už mi není 14, ale když to vezmu z druhé strany, je mi 2x14, takže puberťácké manýry mít můžu. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vim, ze vyslo. Ja si to teda nenapadne jako objednala k Vanocum, tak snad to dojde. Jinak jako to mam na disku a videla uz 2x. Plus na YT asi storkat scenu, jak ji prvne veze do skoly a vsichni cuci, z toho nemuzu proste. A souhlas, ze kniha lepsi, ze je tam toho mnohem vic proste, dost mi tam ty ruzne sceny chybi. Jako ja chci, at dopise Midnight Sun, bych mohla cist proste porad, co si Edward mysli. A na druhy film se mi moc nechce, me pudi cela ta kniha, jsem ji ani necetla celou, jak me to rozcililo. Takze kdyz jsem pak videla obsah ctyrky a deleni kapitol, chtela jsem rozkopat PC (jsem to cetla z netu), ale pak se to zlepsilo teda. Jako ja nechapu, jak muzu byt hotova z nejake teen knizky. I kdyz mi to tolik teen neprijde teda, hlavne ty z toho nemuzou nic mit, to ani nechapou, jak je Edward uzasny.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já si nemyslím, že by to byl vyloženě teen román. Holky v pubertě budou těžko řešit svatbu a mateřství. Asi proto se nám to tolik líbí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ja to prave brala za teen, kdyz jsem videla to silenstvi kolem toho, ale kdyz to ctu, tak mi to prijde, ze to spis autorka psala pro sebe a nas star ... zkusene :-p A nesmim nad tim moc premyslet, jinak mi to pridje dost jete, cele teda.
Odpovědět
Profilova fotka
Však je to volnočasové čtení, ono ani moc nad HP nesmíš přemýšlet, jinak to vyzní jako krávovina taky. Ale na oddech je to oboje bájo labůžo.
Odpovědět
Jak tu píšete o těch knížkách, já se minulý týden rozhodla, že když strávím tolik času při odstříkávání mlíka, zaregistruju se v knihovně a budu při tom aspoň číst. V úterý jsme tam zašli, půjčila jsem si 3 knížky od Cooka. Až když se mě Lukáš zeptal, jestli si fakt myslím, že to stihnu za ten měsíc přečíst, došlo mi, že 3 kousky jsou asi vážně víc, než při pídě zvládnu. Jenže ouha, jsem se do toho vrhla po hlavě, četla během odstříkávání a po večerech a v neděli už jsem neměla co číst :)))) No a protože teď budou Vánoce, tak jsem si pro jistotu půjčila šest kousků, ať přes ty svátky vydržím :) Jinak kde my jsme přišli k tak zlatýmu dítěti, to doteď nechápu :-D Ve frontě, zatímco si Lůca brouká a vejrá kolem sebe, se mě lidi ptají, jestli je takhle hodná normálně. Kdo přijde k nám na návštěvu, si lebedí, jak je to společenský dítě. A moje mamka prohlásila, že poprvé v životě pochopila, že doktoři nekecají, když tvrdí, že dítě, který má plnej žaludek a suchou plínu, prostě nebrečí :-D Ovšem TAKHLE hodná není ani po mě, natož po tatínkovi :-x Btw. jak se začala přetáčet na ten bachor, tak mi na něm i usíná, zrovna dnes jsem ji fotila - usnula na břiše, pod hlavou vraženou hračku (takovej ten hadrovej usínáček) a chvíli na něm ležela a cucala si palec a za chvíli jí vypadnul z pusy, tak chytila šášu za ruku :-D Bože, ta byla tak sladká :-D :-D A než jsem to tu dopsala, madam se zas přetočila a před chvílí to tu ztichlo...zase zalehla šášu a zase mlaská :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste jako? =-) včera jsem byla na posledním vánočním večírku letos a dneska ve wellnesu x-) paráda x-) akorát se mi teď nic nechce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já včera byla s kolegyňkou u kolegyňky, která má 4M Vašíka, zase jsem se pokochala a maminku jsme svým nadáváním rozptýlily od plínek a kojení. ]-( Už jsem i nazdobila náš vánoční "stromeček", obvykle je to náš největší fíkus, ale letos jsem ozdobila všechny kytky v obyváku, aby to těm ostatním nebylo líto. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kačko, jen tak jako čistě informativně, máte už plán na Silva?
Odpovědět
Profilova fotka
Jen tak informativně to vypadá na silvestra u nás i s Verčou, mojí šílenou kolegyní, chcete se přidat? My rádi slavíme v klidu a pohodě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, jsem nejak nestihala :) Dneska nam prileteli nasi, tak uz je mam ulozene a muzu na net. Mame stromek konecne psotaveny a vypada pekne i neozdobeny, ma zabudovana svetylka, sisky, cervene kulicky, snih, no fakt je krasny, ze to je jak kdyby si ho clovek venku nazdobil, tak mam sto chuti ho takhle nechat.
Odpovědět
Profilova fotka
kači, díky, ale my budem asi raději doma - je to jednodušší kvůli koupání a spaní :-N 8-) mám už teda zabalené dárky, dneska jsem byla v tescu a celkem jsem koukala, vůbec žádné fronty :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač, plně to chápu, ale mám v plánu se určitě u vás ukázat ještě letos. :-D Jen se musím přes Vánoce zbavit té otravné rýmy a jsem u vás. ;-) Jaké jsou v tescu fronty den před Vánocema ti řeknu zítra já. Musíme koupit ještě něco na zabalení, já včera balila dárky kolegyni a pak jsme šly na náš večůrek. Doma mě po 22 hodině čekal muž, umytá myčka, vynesený koš a převlečená postel. Ten chlap se snad při dovolené nudí. Ale za tohle ho vážně miluju nadevše. Nicméně si děvčata užíjte svátů a do nového roku všechna přání splnit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne Vanoce a uzijte si je ted s temi vasimi spuntiky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači určitě tě (vás) rádi uvidíme, tak se vyleč a šup šup :-) Jinak my teda slavíme klasicky až zítra, Jirka je dneska ve službě |-| Nicméně vám všem krásné Vánoce plné pohody! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, nemeli by zenaci s detmi uz mit nejakou tu prednost?
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo.... ale lepší 24. než třeba 25. a mít totálně rozdrbané svátky.... malej z toho ještě letos nemá rozum a příští rok už by snad sloužit neměl. bylijsme za ním v nemocnici a před chvilkou jsme dorazili domů.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co Jezisci? A jak sjte si to s mrnaty uzily/i (asi i, zapocteme i manzilky)? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj devcata, chtela jsem vam poprat krasne svatky a vse nejlepsi v nocem roce. Koukam, ze jste tu zustali uz jen v par lidech, ja nestiham :-| Kazdopadne jsem na FB - Katerina attilien Kreidlova
Odpovědět
Tak zas zpátky doma po všem svátečním cestování :-D čtyřiadvacátého doma s Lukášovým tátou, babičkou a bráchou, pětadvacátého u jeho mámy a o víkendu u našich, takže šestadvacátého další štědrý den s našima a ségou, jejím manželem a dětma :-D :-D :-D celkem solidní maraton a dárková smršť :-D u pídi to byly pochopitelně na plný čáře hračky a hadříky, dostala toho fakt mrak, to jsem vůbec nečekala, já dostala mimo jiné kurz zumby (v podstatě aerobik na mou milovanou latinsko-americkou hudbu...ach jo, asi jsem tou salsou a podobnými tanci fakt šáhlá), a kurz angličtiny (doufám, že z mého předsevzetí vzdělávat se v době mateřské něco vzejde :-D) . Ovšem nejpřekvapivější dárek nám nadělila mrňavizna sama - v sobotu jí moje ségra (!!!) objevila v puse dva zuby :-D V životě by mě nenapadlo, že prořezávání zubů by mohlo být bez problémů, teplot a ustavičného pláče. V podstatě byla lehce nepříjemná jen v tu sobotu odpoledne, což jsem přičítala tomu, že u nás bylo ve čtvrtek dost lidí, v pátek jsme jeli sto kiláků do kšá a sto kiláků zpátky a v sobotu zase sto kiláků. takže Lůca má dva zuby a na pravým palci červenej flek, jak si cucá palec a zubama si ho okusuje ]-( a další překvápko jsem si přichystala v sobotu v noci sama - opět devětatřicítky, opět návštěva pohotovosti a opět (jaká to změna) akutní zánět prsu. takže antibiotika, tentokrát ta bolest nechce ustoupit a aby toho nebylo málo, Lůca dostala rýmu (ale nepochopitelně ve dne dýchá v pohodě a průšvih je to v noci), takže jsem jí v noci každou hoďku a půl odsávala nos a schytala při tom nesčetně kopanců do toho bolavýho prsu :-x Joooo a ještě jeden dáreček, ovšem ten spíš nadělíme my...finanční. V pátek nám v Praze asi půl kiláku od domu skočila pod auto srna... Auto je rok starý, zaplať pánbůh, že skočila pod kolo a ne na kapotu - to by rozválcovala celý auto a to by bylo asi pěkně mastný. Takhle to odnesl jen nárazník a podběh, pokud by se vyměnily plasty za nový, bylo by to za páďo, pokud se to jen svaří a opraví, tak za třicet :-x taky pěknej vánoční zážitek, klepala jsem se z toho ještě v noci :-S Jinak jsem na FB dávala PFko, ale nevím, jak jste tam kdo byly a objevily to, takže ještě trochu dodatečně tady aspoň přání všeho nej do Novýho roku ;) Fender: letos by se to ještě dalo pochopit, ale ty další roky by už měl být od těchhle svátečních služeb úplně oprostěný, ne? Ale stejně je škoda, že to za něj nikdo nevzal, taky mohli mít trochu ohledy na to, že to byly vaše první vánoce ve třech... i když chápu, že se v tyhle dny nechce sloužit nikomu a zrovna lidi ve zdravotnictví prostě fungovat v omezeném množství musí :-( ve finále jsem i já otravovala ve svátek :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?