23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Malinkatý překvápko po ránu. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ani nemluvte..... :-S je to děs.... včera jsem to uklízela tři hodiny a stejně to vypadá jak po výbuchu.... jsem totál bez kuchyně, manža do neděle v trapu a do toho zítra přijede tchýně a v pátek švagrová 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, tak to doma zamkni a dojeďte k nám, máme jeden pokoj volný (jen více uklidit) a kuchyň je komplet nová a drží. Dnes mě kolegyňka vytáhla za kulturou. Kamarád s předplatný je nemocen a přece to nenecháme propadnout. Henrik Ibsen - Divoká kachna v Divadle Petra Bezruče. Naprostá bomba, drama s náporem na bránici. Bájo, labůžo. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak. ženy pryč, linka zpátky na zdi, už mě doufám žádné katastrofy nečekají. uf.
Odpovědět
Profilova fotka
Jirka už se vrátil domů? To máš dvojnásobnou radost.
Odpovědět
Profilova fotka
no, vrátil, teda včera měl službu, dneska spí, zítra má službu.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz jsem zase zpatky v UK. Nic na me nespadlo teda, ani letadlo se mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
super jani :-D (teda nechci být hnidopich, ale skoro se divím :-p :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
To je dost, žes nás taky jednou vyvez, táto... Dneska jsme byli s mužem v kině na 3D Vánoční koledě. Moc pěkný to bylo, jen teda tvrdili, že ty brýle jsdou v pohodě použít i na normální brýle, ale moc pohodlný to není. Hrůzný zážitek nakonec: Kdyby jste náhodou, rodičové, nevěděli, jak potrestat dítě za ředitelskou důtku, vemte ho do kona. Jednoho takovýho dárečka jsem v tom kině potkala, hajzl jeden. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to je trest jak noha. A Terka se nebude posmivat. Ty jo, ten vikend utekl a mne prijde, ze jsem ani nic neudelala, byli sjem pro jidlo, ja objednala nakup pres net, nejake to prani, veseni, vareni ... A porad kam se podivam, tam vidim praci.
Odpovědět
Profilova fotka
bych si Jani nedovolila.... :-N kačenkám všechno nej k svátku x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, stejně tak přeji i těm dalším Kačkám tady. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Nazdar nazdar, tady to nějak spí, ne? :-D Tipata: všechno nej. Koukám, že někteří rodiče to mají tak trochu pomotaný, co? Docela výchovná lekce... Jinak Lucina se začala přetáčet na břicho, jsou jí 4 měsíce, ale gestačně je o ty 4 týdny mladší. Jsem z toho byla úplně na větvi, celej víkend jsem ji pozorovala a pak mě v pondělí zchladila neuroložka, která přetáčení přešla jakoby nic a přišla s tím, že má lůca někde zvýšenej svalovej tonus, jinde sníženej a že je vývojově pomalejší. Tak já nevím... v podstatě na 3 měsících se přetáčí na břicho a je pomalejší? Známí mají 5měsíční holčičku, která sice pase, ale nepřetáčí se a ani nejeví žádnou snahu... Tak mě to docela nakrklo, abych přiznala. Prohlásila jsem že ji asi do příští kontroly budu muset naučit stojku, aby byla doktorka spokojená ]-( Doufám, že v pondělí Lůcino přetáčení ocení rehabilitační, ta už minule řekla, že jsme udělali cvičením velkej pokrot a že je Lucka na svůj věk šikovná. Jinak s přetáčením se pojí zvýšení blití, takže Lucina bleje, kdy může. A taky kde může. Dnes jsem ležela na gauči, měla jsem ji položenou na sobě na hrudníku...asi 3 minuty jsme tak vydržely. Pak jsem ji rychle odkládala na hrací deku a letěla se sprchovat a mýt vlasy...tomu říkám kompletní ohoz :-D :-x Jinak jsem si taky udělala účet na FB, ale jediná, koho jsem tam našla, byla Fender a ani ta mě zatím neautorizovala 8-) Máte tam účet i někdo další? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petardice, tak to je super jak je Lucka šikovná. Na doktory se vykašli, každej pokrok je pokrok. Šikovné holky jste obě dvě. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem vám psala, že mi Tom jede od pondělka do pátku na služebku do Rigy? Zase budu na chvilku slamněnou vodou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peťo tak tos byla ty x-) jak to mám čuchat čoveče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pošli mi prosímtě znovu tu žádost, nemůžu tě najít, protože se stejným jménem je tam dalších 50 lidí :-D
Odpovědět
Tak jsem si dnes spravila chuť, rehabilitační nás pochválila obě dvě :-D :-D :-D Jsem si o to teda v podstatě tak trochu řekla, ale to bych nepitvala... Prostě nás pochválila a basta :-) Řekla, že ta zpráva od neuroložky je vlastně pěkná, že paní doktorka umí psát podstatně jiný zprávy, takže by tu naši zprávu brala jako veskrze pozitivní. A že prý kdybychom tam přišli dnes poprvé, asi by ani nevěděla, co nám má dát za cviky, že se Lucina hodně zlepšila od té doby, co jsme tam byli poprvé. Tak jsem kula železo, dokud je žhavé a zeptala se, jak dlouho si myslí, že budeme muset cvičit. Nepopírám, že jsem čekala, že řekne třeba měsíc nebo tak... Tak prý zhruba do doby, než začne lézt... takže ještě plus mínus půl roku 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš peti. neuroložka možná prostě jenom neměla náladu :-p my máme za sebou dvouměsíční kontrolu, už je to velký chlap, za měsí vyrostl o 6 cm a přibral kilo :-N x-) začíná strašně "povídat", pusu zavře jen když spí nebo když vytáhnem kameru že ty řeči natočíme. to mlčí jak zařezaný :-D
Odpovědět
no ona je spíš hodně náročná a důsledná. hehe, s tím povídáním se asi máte ještě na co těšit. lůca taky začala nejdřív mlet a s každým dalším dnem přidává na hlasitosti. teď jsme ve stavu, kdy si ji v deset vezme lukáš dolů a já zůstanu ještě hoďku, hoďku a půl v ložnici a dospávám noc (nějak se teď lůca v noci víc budí a mě budí, páč si ze spaní cucá palec). poslední dobou už to prakticky nejde, protože lucina tak děsně huláká, že při tom nejde usnout, ani když jsem v zavřený místnosti o patro vejš :-D ovšem kamera je spolehlivý umlčovadlo i u nás 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, jsem trochu opozdena. Petu jsem si pridala. A chvalim pokroky. Samozrejme, ze Luca krasne prospiva a umi vsechno nejlepe. Jako to cviceni je pech teda, ale zase asi lepsi takovehle cviceni nez nejake horsi komplikace. A to zvaneni musi byt roztomily. Ja hlavne uplne vidim, co se jim honi hlavou, kdyz vas vidi, jak tahate kameru. "Jo vy me chcete natocit a pak za 20 let ztrapnovat pred partnerem? Tuuuuuudle nuuuuuuudle." a ticho po pesine. Zitra jdu s kamoskou do mesta na vanocni Londyn, tak kdybych se tu uz nikdy nezjevila, tak nas uslapali turisti. Londyn pred Vanoci je peklo.
Odpovědět
Profilova fotka
Samozrejme, ze jak jsem dopsala, tak pak cele beremko spadlo nebo co a vubec se mi nenacetlo.
Odpovědět
Tady už taky propuklo davový šílenství - vánoční stromeček už je i v KFC, v ulicích je to na zabití a do krámů radši nelezu. Zítra nám přijedou na víkend naši, takže se chystáme v sobotu nebo v neděli vyrazit do ulic pro nějaký dárky. Uáááááááááááááááááááá. Ještě, že jsem toho většinu koupila přes net, takže nás toho moc nečeká. Btw. Lůca teď usnula...leží na dece pod hrazdičkou, palec pravačky v puse a levačkou se drží hračky, zavěšený na hrazdičce :-D :-D :-D By mě zajímalo, po kom je takovej komik.
Odpovědět
Profilova fotka
no mi to pekelně leze krkem, jak jsou vánoe zprofanované ]-( prej svátky klidu, to určitě. malej se včera překonal, v noci spal skoro pět hodin vkuse, no to byl luxus x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, ted jsem si teprve priblizila tu tvoji novou fotku a vidim, ze tam jste dva! Peto, ja byla dnes ve meste, Oxford Street ma nadherna svetylka, ta uz jsou teda asi mesic. A na Trafalgaru uz vztycili strom, ale je desnej, horsi nez loni a to loni byl priserny. On je to dar z Norska vzdy a desne koste. A neni zdobeny vubec, jen svetylka. Ale ja bych na nej radsi spis nez svetla hodila deku. A damy, zkusene matky, co to spani teda? Ja si to neumim predstavit, ze jako nebudu spat osm hodin v kuse. To jak maminky si pozvou chuvu na hlidani nebo babicku, aby sly ven si odpocinout, tak ja si budu nekoho takhle porizovat, abych si na osm hodin lehla.
Odpovědět
no hlavně je děs, jak začínaj lidi s blížícíma se vánocema šílet. to fakt nedávám. fender, bude líp ;) mě se podařilo lůcu naučit, že prostě večer se po půl sedmé koupe a krmí a kolem půl osmé je v postýlce. občas se nám ale krmení přes den posune, takže večerní krmení je až po sedmé a to už je problém. dřív lucina hlad nemá a jak se překlene sedmá, už začíná být unavená a je schopná mi u jídla usnout. ale faktem je, že v 90% je v osm už tuhá, většinou usne krátce po uložení do postýlky, jen občas si tam brekne, tak k ní zajdu, uklidním a za chvíli šlofíček. měla dobu (cca před měsícem), kdy spala v pohodě do pěti, do šesti. Pak se budila kolem jedný / druhý a teď zase krmíme kolem čtvrtý ráno. Jenže se naučila cucat palec a to je děs - i když krmíme až ve čtyři, jsem každou hodinu vzhůru, protože tak ukrutně mlaská, že by to probralo i mrtvýho (s výjimkou Lukáše, toho to prostě neprobudí :-D ). Faktem je, že až přestanu odstříkávat mlíko (ráda bych vydržela aspoň do půl roku věku, takže ještě měsíc a půl), tak se mi ohromně uleví - budu mít víc času přes den a hlavně v noci nakrmím a tradá do peří. Teď nakrmím a tradá odstříkávat, což znamená být další cca třičtvrtěhodinu až hodinu vzhůru.
Odpovědět
Profilova fotka
jani a nemáš nějaké fotky: by mě ten vánoční londýn docela zajímal x-) jojo, tak to my taky tak máme, mezi 6-7 koupem, pak ho nakrmím a jde do pelechu. na jídlo se budí mezi 11-12 a pak mezi 3-4. dneska to teda bylo trochu slabší, ale jinak spává celjem dobře. a jani, to si zvykneš. já jsem byla hrozný spavec, jak jsem neměla svých 8-10 hodin, tak se mnou nic nebylo. a taky jsem si zvykla. furt mi přijde snesitelnější k němu dvakrát v noci vstanout než těch posledních 14 dní před porodem kdy jsem prakticky nemohla spát vůbec 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Poslala jsem vam link na FB na par fotek z lonska, letos je hlavne muism udelat, zatim sjem si fotila jen par vyloh a Oxford Street ve dne, coz tolik nevynikne. Nejvic toho asi nafotim pak kolem Vanoc, to tu budou nasi a budeme chodit do mesta hodne.
Odpovědět
Profilova fotka
A s tim spanim jste me teda lehce uklidnily. A to vim, ze pred porodem to je nejhorsi.
Odpovědět
Profilova fotka
jako.... fakt no omment :-D http://www.facebook.com/photo.php?pid...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?