23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
No, myslím, že mé fyzické zdraví se odvíjí od psychického stavu, takže se ani neí čemu divit. Ale při poslední prohlídce mě Dr. potěšil, prý můžem už po 3 měsících zahájit opět pokusy, ale to jsem myslím už psala. Takže se uvidí. Kolegyňka mě těší, prý jak se jednou ženská "rozrodí" tak už jí stačí jen se otřít o trenky. :-D Tak uvidíme, nejhůř v únoru zase nasadíme clostylbegyt a porodíme holku, aby měl Míša víc na výběr ze slušných dětí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, tak my jsme prestehovani. Akce Kulovy Blesk probehla vcera dopo, za tri hodky hotovo. Se stehovaky teda a jeste nam rozkaldlaia skladali postele. Odpo jsme sli uklidit, tak ted jen at nam vrati zalohu a muzeme se radovat z noveho pekneho bydleni. Kaci, drzim palce, at vam to jde.
Odpovědět
Profilova fotka
To je super, že už jste v novým, copak se ti zdálo první noc? Spíš mi držte palce, abych se do čtvrtku neuškrábala k smrti. Jdu prvně na alergologii a teď nesmím nic brát, fuj. Všechno mě svědí a Tom se mi jen směje. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vubec si nepamatuji :) Hlavne ze na to kazdeho upozornuji, ze si musi pamatovat, pak se vyptavam a sama ted nic :( Ale spalo se pekne, rychle jsem vytuhla. Ted uz se take tesim do postele. Dneska jsem proad prala a vybalovala, ale zacina se to rysovat a krabic ubyvat. Tak to svedeni nezavidim, ja bych se zblaznila.
Odpovědět
Profilova fotka
tak naše prtě má za sebou první měsíc, to je děs jak to letí :-N a ostatní ženy tady na to teda pěkně prdí, o kait má člověk aspoň tucha díky FB, ale kde je petka s digginou, to by mě teda zajímalo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Se flakaji nekde normalne. Tak gratulky k vymesici. CO dostal? Predpokladam, ze stamrpli mlika a sklenku mlika k tomu, co? A leti to teda velmi. No, ja porad to same, odkrabicovavam. Jsme si dnes prispali trosku a ted vneku leje, nehezke to je, tak chudak Cliff musi cekat. A vcera byl Halloween, jak chodi deti koledovat, ale jako to teda neni jak u nas, kdyz deti musi neco predvest, aby neco dostali (basnikcu pro MIkulase nebo pak pro vejce), tak ony si tu rkenou trick or treat a clovek jim bud musi dat sladke nebo predvest nejaky kousek. Takze je to spis prace pro dospelaky, shanet sladke nebo vymyslet blbiny =-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobrý ten halloween, aspoň se můžou dospělí taky vyblbnout. Fender: krásný měsíc, vážně to letí. V úterý jsem mluvila se sestrama a bráchou. Malinko jsem vytočila matku, když jsem trochu sprostě nadávala a k tomu jsem prohlísila, že když je ten lyžák pro Elišku tak drahý tak na něj nepojede a o to panenství dojde jindy. Ale to jen tak na okraj. Hlavně si Eliška stěžovala, že si v pondělí v těláku narazila prst a hodně ji to bolí, měla to i napuchlý s modřinou. Tak jsem jí vynadala a důrazně doporučila návštěvu na chirdě. Dneska mi psala, že ten prst má vyvrtnutý a dostala kovovou dlahu. Je sice malinko naštvaná, ale co už. Takže já jsem si zanadávala na nepoužitelnost matky. Tohle snad měla udělat ona, dotáhnout dceru k doktorovi. Je pravda, že u mě tohle taky nedělala a jak jsem já dopadla, že.Ale co už, starýho psa novým kouskům nenaučíš a sestry buzeruju aspoň já. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to s tim lyzakem je drsna hlaska teda. Jsi byla v razi, co? A chudak mala s prstem, to je otrava vzdy. Ale noha by byla horsi. Holky, uz varim v nove kuchyni! Od vcera, predtim jsme proad objednavali pizzu nebo chodili pro kebab, asi tri dny. Ale ted uz je kuchyen skoro hotova a hlavne mam i kde varit. Jeste musim prerovnat spajz, to jsem tam jen davala hlava nehlava, teda spajz, je to takova komora v kuchyni na vsechno mozne - jidlo, lux, prkno, psi granule :)
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, že malinko drsnější to je, ale on život taky není peříčko a holky potředují i tenhle svérázný pohled na svět, aby pak nebyly překvapené. Ale jinak je to můj osobitý smysl pro humor. :-D A to nadšení z kuchyně chápu. My jsme na mikrovlnce a pizze přežívali 14 dní. ;-) A špajz vyloženě závidím, co já bych za něj dala.
Odpovědět
Hoj hoj :) Kapánek nestíhám, asi měsíc po nocích pilně pracuju - buď dělám jednu věc do práce a když na tom zrovna nemám co dělat nebo nemám nový podklady, tak se mi o zábavu postará nádobí, prach a všudepřítomný bordel :)))) Fender: sice s měsíční sekerou, ale moc gratuluju!!! Koukám, že už rovnou přemýšlíš o dalším ;) Janinek: ten haloween a trick or treat mě fakt pobavilo - my byli včera u sestřenky, má dva malý kluky a šli na haloweenskou party, tak sestřenka celý týden šila pro všechny čtyři šmoulovský kostýmy :))) jsem zvědavá na jejich fotky ;) Tipata: jen do nich, třeba jim dojde, že asi někde bude chyba a dostanou na starý kolena rozum... Já nakupuju snad poprvé v životě vánoční dárky už teď - většinou na netu s dovozem domů, jezdit s Lůcou po krámech a trávit tam celý dny se mi fakt nechce. I z toho důvodu, že bych byla nerada, kdyby tam něco chytla. už jsou jí 3,5 měsíce, děsnej fofr. Já jsem tak trochu nakrklá na Motol - ale přiznávám, že asi z jedinýho důvodu. Lůca už v porodnici rvala hlavu do pravýho úhle k páteři, tenkrát mi řekli, že každý mimino má svou oblíbenou polohu a ať to neřeším. Závěr? Je to šíjový tonus, takže lítáme po doktorech, nakonec nás neuroložka poslala na rehabilitace, aby nás naučili Vojtovu metodu. Jdeme tam zítra ráno, tak jsem zvědavá. Aby toho nebylo málo, má Lucina ucpaný slzný kanálky, takže zatím je masírujeme a koncem listopadu jdeme na jejich propláchnutí :-( Za chvíli mi asi hrábne, protože pořád nekojím, takže můj den bude po přidání cvičení Vojtovky vypadat asi tak, že vstanu, ohřeju svoje mlíko, udělám Nutrilon, nakrmím, odstříkám mlíko, promasíruju slzný kanálky, půjdeme cvičit Vojtu, ohřeju mlíko, udělám Nutrilon, nakrmím... Je to nářez :) Do toho měla Lůca období, kdy fakt luxusně spala - od krmení o půl sedmý večer klidně až do půl šestý, do šesti ráno. Teď je nějaký zlom a budí se mi zase o půl druhý ]-( Ale je to zlatíčko, když jsme s ní, tak se furt řehtá nebo žvatlá (když odejdeme, tak se poměrně dost často začne během chvíle dost hlasitě projevovat). Můj táta je z ní naprosto mimo, ten si jí teda maximálně užívá - když přijedou k nám nebo my k nim, mám poměrně slušnej veget, protože je schopnej ji nakrmit, přebalit, převlíct. Jen to odstříkávání mlíka mu ještě moc nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: to koukám na tu story, vůbec vám holkám nezávidím. Tak snad to všechno pomůže a zabere a obě už budete do žviota jen v pohodě a zocelené. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No take nezavidim, at uz to mate za sebou a jste v poradku. Koukam, ze se moc nezastavis. A dedecek je teda sikula, jeste to kojeni, at vypiluje a bude to dokonale.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
peti no ahojky, to je dost že o sobě dáš taky vědět.... :-p x-) jinak u nás je denní program dost obdobný, až na to, že nedokrmujem nutrilonem, ale sunarem :-D a v noci se budíme co dvě-tři hodiny.můj táta naštěstí taky nekojí, jinak bych malého vůbec neviděla :-D o druhém prtěti nepřemýšlíme, teda zatím, jednak teď máme dva roky díky CŘ smůlečku a jednak jsme stejně chtěli minimálně tři roky rozestup. jinak míša dostal tohle: http://www.facebook.com/photo.php?pid... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze dedeckove jsou sikovni, no to jsem zvedava na naseho tatku jednou. Teri, jsou to plinky? Me matou ty obrazky :) Ja uz mam skoro vse dovybaleno, o vikendu budu naopak "balit", jedu na tyden do Prahy, tak se tesim na rodice a tak. A jedu jen s prirucnim a to bude nacpane hrackami, vsichni kolem nas rodi nebo budou. Nakoupila jsem ty lamaze a jako jsou tak roztomile, bych je chtela vsechny.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes absolvovala vyšetření na alergologii. Našli mi nějaké bakterie, pyly, roztoče a peří. Tom se bude muset zbavit svých oblíbených péřových peřin. Takže podle tohoto budu do sebe rvát léky celoročně. Uvidíme, jak to dopadne. Paní doktorka byla skvělá a něžná, ty vpichy skoro nebolely. :-D Jen mě štve, že srst se neprokázala, mohla bych vystrnadit Toma, nebo by chodil na depilaci, ale zvířátka doma máme zakázané. Výborná páka na děti. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kači :-N prosimtě to už snad ani nebudu komentovat, nestačí ti tvých tisíc problémů, ještě k tomu alergie :-. :-N jani, jojo, to jsou plínky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, to ani komentář snad nechce. Jen teda mi to snad uleví od těch věčných rým a zánětů nosohltanu, celé to totiž asi byly vždycky alergické reakce. Teda jestli mi tuhle teorii Jiřík odsouhlasí. :-D Aspoň už víc, co si nemám cpát pod nos. ]-( Vůbec, co provádí Míša? Už se točí na "koníky"? Nechává vás spát, nebo už se potatil?
Odpovědět
Profilova fotka
Mne na ty vecne rymy a jeste vecnejsi nachlazeni pomohly prasky na imunitu, brala jsem je loni ci predloni chvili a od te doby dobre. Uvidim tuhle zimu. Svedci nam asi tohle mirne podnebi.
Odpovědět
Fender: Lůca tak nějak před měsícem protáhla to buzení z jedný ráno (večer krmíme naposledy o půl sedmý, pak dáváme chrnět do postýlky) na čtvrtou, pak postupně až na půl šestou. Teď se budí zase brzo, ale pevně doufám, že to za pár dní odezní, podle mě je to tříměsíční růstový spurt, proto je teď tak rozežraná. Jinak bezva věc - zpočátku jsem absolutně odmítala dávat dudák, pak jsem dávala jen občas večer, když nechtěla nahoře v postýlce usnout, pak jsem dávala každý večer a teď už dávám i ve dne. Tluču hlavou do zdi, že jsem byla tak blbá, že jsem ji na dudák nenaučila odmalička - ona totiž začala suplovat dudák palcem a teď je z toho takovej zlozvyk, že bych brečela. V noci mě to budí - ona si totiž ten palec narve do pusy i ze spaní a začne ukrutně mlaskat :-S Nejdřív to bylo vtipný, jenže teď mi dochází, že pokud ji to co nejdřív neodnaučím, zaděláváme si na budoucí problém 8-( Janinek: hračky a hadříky, to je děs!!!!! Mě už Lukáš řekl, že mě asi nebude moct pouštět do krámů :-D Jak jsem dřív vlezla do krámku a koupila si na sebe nějakej hadřík, teď si ulítávám na věcech pro Lucinu :-x Jinak hračky se mi líbí od Playgro a od Fisher Price, ale ty ceny... ]-( Tipata: koukám, že si to pěkně vyžíráš :-| Ale jestli tě to uklidní - před pár lety (měla jsem 2 šeltie - chlupatý zmenšeniny kolií) jsem měla několik měsíců nějaký trable. Pořád jsem byla nemocná, měla jsem věčně ucpanej nos a když jsem se pak začala i dusit, kamarádka mě dokopala k alergologovi. Tam mi zjistili těžkou alergii na zvířecí srst, prach a pyly + astma. Dostala jsem bobule, sprej na astma a nakázáno zbavit se alergenů (= dát pryč psy). Nevěřila jsem tomu, tak jsem obešla ještě jiného alergologa a pak i alergologii v nemocnici. Všichni se shodli na tomtéž, takže jsem fenku dala k rodičům a psa, kterého by naši nezvládli, jsem dala jedněm lidem na zahrádku. Brala jsem pilule jak o život, během pár dnů se mi podstatně ulevilo. Po necelém 3/4 roce jsem si zkusila vzít Nelču domů a ejhle - žádný problém!!! Dokonce jsem po čase i vysadila prášky a taky bez problému. Osobně si to vysvětluju tím, že jsem tehdy přetížila organizmus. Jezdila jsem závodně na in-linech, takže jsem den co den trénovala - každý den jsem chodila 2x běhat a denně jsem na bruslích najezdila minimálně 30 kilásků. Do toho nám v práci zemřela kolegyně a protože jsme nikdo neuměl její práci, snažila jsem se do toho dostat a nějak se to naučit nebo vymyslet postup, jak by se to asi mělo dělat. Tehdy jsem tím pádem dělala za 2 lidi, v práci jsem bývala od šesti nebo sedmi do čtyř, pak jsem chodila domů kvůli psům, ale po venčení jsem sedla k notebooku a dělala jsem řádově do jedné nebo do dvou ráno. Takhle jsem to (co se práce týká) táhla asi 2 nebo 3 měsíce, pak jsem zaučovala nové pracovní síly, takže mi dočasně práce spíš přibylo (ta práce se udělat musela, ale naučit to někoho zabralo dost času, když to pak dělaly, tak se to muselo kontrolovat...). Ovšem když se to holky naučily, tak jsem najednou měla oproti dřívějšku veget, chodila jsem včas spát, byla zima, takže jsem nebruslila a prostě organizmus načerpal nový síly. Od tý doby vím, že to už nemůžu takhle přepálit a jsem bez prášků a bez problémů ;-) Takže třeba jen potřebuješ trochu voraz - ať už fyzickej nebo psychickej a třeba to odezní ;-) Tak, to jsem se zas krásně rozkecala :))) Takže finíto, jdu odstříkat pídě večeři ;)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ja ted kupovala ty LAMAZE, ty jsou nadherne a fisher price asi budeme kupvoat svagrove lehatko nebo hraci deku. I kdyzs tam mam dkeu take od lamaze vyhlidlou, pyramidu. Tady je to vse levnejsi nez v CR. Nektere ty rozdiyl jsou silene, treba neco jde, ze tady 8 liber, v praze 350-400kc, ale jako jedno tady na netu 22 libry a v CR eshop pres dva tisice, to mi prijde silene. A dneska jsem z GAPu dotahla bodicko jedno pro svagrovou. Skoda, ze nevime jeste pohlavi, byly tam nadherne veci.
Odpovědět
No my máme deku od Playgro a lehátko FP, koupili jsme to vibrační, co má nosnost až do 18 kil. Jinak mívají do 9 kil a když vidím, že Lůca, která je relativně drobek a narodila se jako dvouapůlkilová, má na 3,5 měsících bezmála 6 kilo (a to dělá manžel u lidí, kteří mají tuším šestitýdenního chlapečka, který je už teď těžší než Lůca), tak by nám to lehátko na 9 kilo moc dlouho nevydrželo - tak na to myslete při výběru ;-) Ale hodně lidí si nechává vozit levný věci zvenku, tady mi přijde, že se z dětských věcí udělat dobrej business...děsný pálky :-. Chjo, Lukáš domů natáhnul bacila, já to od něj chytla a teď frkám a kejchám, tak se úplně bojím jít nahoru do ložnice, abych neprobudila Lucinu ]-( Ta to zaplaťpánbůh nechytila - buď je imunní díky tomu, že je pořád na mateřským mlíce nebo to má jediný vysvětlení - není chcípák po mamince :-D Já totiž chytla všechno, co kolem mě proletělo - nakonec mě vyrazili i ze školky, páč jsem tam víc nebyla než byla a chrchlala jsem na ostatní děti :-x
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme tu sestrenici tehdy kupovali ten dvoukocar, tam to bylo v radu nekolik tisic rozdil oproti CR. A v Rakousku, kde zije, to bylo jeste drazsi a kocar pritom spanelsky :-o Vyuzivas to lehatko hodne? Libi se ji? A co rika na vibrovani, nevyzaduje ho potom? Jako ty bacily jsou des, doufam, ze nic nechytnu, letim ted do Prahy na tyden, tak snad tam neonemocnim, mate tam desnou zimu. Tady sjem vubec nebyla nemocna, to ten golfsky proud, rika mamka. Kdyz kojis, je to nejak lepsi s rpasky nez vtehu nebo proad stejne, ze skoro nic nesmis?
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem ted po delsi dobe na fotky vasi Lucinky a je nadherna. Bozi je ta fotka na konci v dzinach, mne se proste ty minidziny desne libi :)
Odpovědět
No, zatím ji do toho dávám spíš když jsem třeba v kuchyni a ona nespí a chci ji mít u sebe, jinak ji radši nechávám na hrací dece - přece jen je ještě malá na to, aby byla delší dobu v polosedu, nechci nějak přetěžovat páteř. Ale docela si tam hoví, několikrát mi v tom i usnula. Speciálně ji uspávají ty vibrace, ale jak říkám - zatím ji tam dávám spíš sporadicky, když jsem jinde než v obýváku a chci na ni vidět. Bacily tu teď lítají jak o život, je to děs. Jak je to s pilulema, netuším. Já se jim prostě vyhejbám a basta :) Antibiotika bych si napsat stejně nenechala a zatím to není nic významnýho, jen blbý nachlazení, tak to nehrotím. Ale nemít Lůcu, tak už jsem z toho dávno venku. K tý fotce v džínách se váže ten druhej článek v příbězích :))) Takhle jsem ji totiž vymódila na vítání občánků, na který jsme dorazili s měsíčním předstihem :-S No kde by mě napadlo, že nás budou v polovině září zvát na vítání občánků v listopadu, že? 8-) Pro velký úspěch tam jedeme zítra znovu - tentokrát doufám, že se trefíme do správnýho termínu :-D Akorát už nám Lůca z těch hadrů, co měla na sobě před měsícem, obstojně vyrostla, tak musím dnes promyslet, do čeho ji navleču zítra x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dokonalost sama teda. A tos tam nakracela teda a zjistila to az tam? :) A to vas nemohli privitat uz ten den? Si to zitra uzijte. Ja vcera videla tak krasnounke saticky, ty by se na to hodily. A deku mate peknou teda take.
Odpovědět
Jo jo, já jsem poslední dobou vůbec dokonalost sama - zapomínám, nepamatuju si a vůbec jsem středně těžce dementní ]-( Zjistili jsme to až na místě - když jsme se nemohli dostat do síně přes zamčený dveře :-D Jsem na to zvědavá, Lukášův brácha snad znovu půjčí profi foťák a půjde nám to nafotit. A kdyby neklaplo půjčení foťáku, půjčíme mu náš šunt :-N Kdepak, žádný šatičky. Pěkně dostane kaťata a teplou mikinu, kdo ví, jak tam bude teplo nebo zima...aby se nestalo, že odtamtud odjedeme a Lůca padne marod 8-( Za deku jsem ráda, tu teda využíváme fakt denně, dávám ji na ni přes den hrát, po odendání těch obučí s hračkama na ní cvičíme Vojtu, na dece blbneme a povídáme si, prostě na dece tráví největší část dne. Další velkou část pak tráví na gauči a povalováním se po mámě :-D Poslední cca měsíc, možná dýl, už ji dávám do postýlky jen když fakt usne. Nechci ji nutit být v ní, aby si nevypěstovala odpor k postýlce, ona prostě dvakrát moc spavá není ]-( Doufám, že až začne lézt a být aktivnější, tak se víc unaví a bude chrnět :-x
Odpovědět
Profilova fotka
peti, to je ta mateřská demence :-D já na to taky dost trpím :-N a to fakt obdivuju ženské co jsou jenom na mateřské, já kdybych nedělala do práce tak jsem snad dementní úplně |-| dneska jsem byla prvně od porodu osobně v práci odpo na chvilku a dostala jsem strašné kapky, že jsem přijela bez prcka. to je úroveň :-D my máme taky to lehátko FP, ale ještě jsem ho do něj nedávala, právě kvůli té páteři, ještě mi na to přijde malinký.
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, v tom případě už roky trpím mateřskou demencí bez mateřské, buďte v klidu, pořád může být hůř. ]-( Ad alergie: Na alergologii mě honili už kdy dávno, ale já se řídila heslem, že co mi nezjistili to nemám. Až letos na jaře se to více vyhrotilo a už jsem musela. A jestli mě vedení pustí, tak se v pondělí konečně dostanu k ortopedovi, abych mu sdělila, že to asi zánět nebude a ty steroidy jsem do sebe cpala zbytečně. Ale to ještě příjde, ta největší sranda. Dneska už jsem v práci malinko bouchla. Už jsem použila mírně agrsivní tón řeči na babičku od jednoho žáčka. Svoje už jsem jim řekla a nic se nezměnilo, marnost nad marnost. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jako tohle meneni ikonek je pekne matouci. A k alergiim jsem emal stejny pristup, i kdyz imunolozka me teda donutila, ale nic mi nenasli, tentorkat, Pred deseti lety toiz slabe pyly a nevim co, ale s tim jsem nic nemsuela delat a rpasky brala jen mesic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ter, co to vidim na FB???????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?