23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Do broskve bych dala nejaky kureci salat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste me napadl roastbeef nebo rajcata s mozarellou a bazalkou. CO mas jako hlavni jidlo?
Odpovědět
nic :-D , ještě nevím...nějak upravené kuřecí maso asi
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to bych asi do broskve kureci salat nedavala. Ale na netu bylo hodne receptu s krabim. Nebo nejakou tvarohovou penu sunkovou.
Odpovědět
Profilova fotka
My teda máme klasiku,polívku s knedlíčkama,šunkovou rolku a svíčkovou. co budete mít na večeři?
Odpovědět
na večeři si představuju obložený stoly, takovej rautík. akorát nevím, jestli třeba tak v šest nemám udělat normální večeři, jako nějaké řízky nebo tak a ten raut ještě až potom kolem osmé, deváté
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mit grilovani a nejake studene misy formou rautiku.
Odpovědět
my jsme chtěli taky grilovačku, ale pán nám to rozmluvil, že to je sice teď hit, ale že by to nedoporučoval. No viditelně se mu do toho nechtělo:-D. Ale i v tom rautu by měly být nějaké grilované věci
Odpovědět
Profilova fotka
To nase grilovani bdue asi dve hodiny a jinak bude ten raut.
Odpovědět
Holky budete mít některá závoj a jestli ano, odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste nevim, nejdriv saty :)
Odpovědět
Jo vlastně, a kdy že jdeš na ty šaty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
V cervnu az.
Odpovědět
a nebojíš se, že už nebude nic moc na výběr?
Odpovědět
Profilova fotka
Bude muset byt.
Odpovědět
Já s tím závojem totiž pořád nevím, zdají se mi dost drahé a ty co půjčují se mi zase nelíbí...ale zase když jsem zkoušela šaty bez závoje, tak to nebylo úplně ono
Odpovědět
Profilova fotka
Tak muzes ho pak prodat.
Odpovědět
Hm asi mi ani nic jiného nezbyde. nebo ho schovám pro dceru :-D , snad nějakou budu mít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste mzues pujcit jinde, ale nevim, jak bude sedet k satum. I kdyz zase stejen ty salony maji ruzne saty, kazde jsou ruzne bile nebo ruzne champagne a maji par zavoju, ne? Ze to neni, ze by kazde saty byly v kompletu se zavojem primo pro ne.
Odpovědět
Ne, já co jsem byla v salonech, moc jsem jich sice nepochodila, asi pět, tak v každým měli tak dva tři závoje...možná by mi někde ušili, ale v té době jsem to ještě neřešila, tak jsem se neptala
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,taky se přidám,konečně jsem si udělala na beremese čas!Dneska mám "den blbec" :-| !Ujel mi bus,čekala jsem hodinu na další,zaspala jsem,přijela pozdě na rehabilitaci a ještě ke všemu mi přišla kontrola!Takže jen další lítání! ....jo tak jidlo bych brala tu klasiku,na večeři obložený mísy a závoj mi půjčily k šatům,půjčovný šatů je 8000,-tak aspon něco mám k tomu v ceně!Jo a musim se pochlubit!Konečně jsem sehnala kadeřnici,která mě přijede učesat domů a dokonce mě i nalíčí! :-) ;-)
Odpovědět
mona: a odkud máš ty šaty? jak se ti to povedlo s tou kadeřnicí:-), kdyby jsme neměli stejný termín, tak tě poprosím o kontakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šaty mám ze svatebního studia tosca na Masarykove!A v kolik máš obřad?Abys to stihla?U mě je kadeřnice od 6 do 9!
Odpovědět
já mám obřad ve dvanáct, v brně. Ale musím najít kadeřnici tak od sedmi
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, nejaek novinky? My jdeme zitra jeste do tri zlatnictvi koukat na prstynky. A zitra uz se asi rozhodneme.
Odpovědět
Ahojík! Nového vlastně docela ano, i když už je to staré tři dny. konečně jsme byli vybrat prstýnky. Nikde jsme sice žádné nevybrali, ale budou nám je dělat. Měly by být do měsíce, tak jsem zvědavá. Chtěli jsme kupovat přes internet, ale měla bych z toho strašný strach, že mi nebude, protože když jsem viděla to zkoušení v obchodech, půl hodiny jsem se rozhodovala, jakou velikost
Odpovědět
Profilova fotka
take bych se bala objednat, hlavne neivs, jak to vyapda na ruce. Ze treba na Martinvoi se mi vubec nelibi zlute zlato. A i jinak prstynky, co se mi libi ve vylzoe s emi pak na ruce nelibi.
Odpovědět
no já to úplně přesně taky nevím, protože se teprve dělají, ale paní nám zkoušela podobný, tak snad to bude oki. ještě jsme přemýšleli, že budeme mít každý jiný, protože přítel chtěl širší, já užší a zaoblený tvar, ale nebylo by to ono, kdyby jsme měli každý jiný vy chcete z bílého zlata?
Odpovědět
Profilova fotka
Z bileho. Mam z bileho i zasnubni, s kousickem zluteho teda. A sice jsem puvodne chtela zlute zlato, ale martinovi slusi vic to bile. Jedny se nam uz moc libily, zitra jdeme jeste na tri mista kouknout a jeste mam asi dve, co chci videt, ale pokud se nam zitra nejake fakt zalibi a budou za rozumnou cenu, tak uz nikam nepolezeme.
Odpovědět
A nemáš někde fotku, jaké chcete? My jsme nakonec vybrali chirurgickou ocel, všichni pějí hcválu, jak jsou hezké, tak jsem fakt moc zvědavá. Z bílého mám taky zásnubní, je moc pěkný, ale na to jakou ho mám chvíli...je na něm vidět každý škrábaneček
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?