23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, já už mám té dovolené plné zuby. Nic se mi nechce, mám sice práci, ale do té se mi nechce ještě víc, pak se zblázním z toho, že to nebudu stíhat. Navíc bych jenom spala. Já už chci zase do práce, sice pak pořád jen nadávám, ale aspoň se nenudím. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Přece jen jsem včera něco udělala. A dnešek začal moc skvěle, když se daří, tak se daří. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci být nevděčná, ale připadám si tu jako blázen trpící samomluvou (a tímhle to ještě podtrhnu). :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, ja nemela net, jsem uz zpatky v Londyne. Jsi sikulka, ze pekne nakonec pracujes. A co se ti ve ctvrtek tak povedlo? Jdu konecne kouknout na mimise, kdyz mam poradny net.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konecne i ja jsem okoukla Lucinku, no je krasnounka. A na te psoledni ma tak roztomilou polohu.
Odpovědět
Profilova fotka
Musím souhlasit s Janinkem, Lucka je nádherná, hlavně jak se na té jedné tak krásně culí. Janinek: ve čtvrtek jsem překonala tu lenoru a začala pracovat, sice u toho pořád špačkuju, ale něco dělám, už mám hotové 4 hodiny (ze 40, které musím dodělat do konce srpna). :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jen zrychliiiiiiiiit :) Urcite stihnes. Ja musim nejak obnovit zivotopis a zse se prihlasit agenturam, at me pekne od zari posilaji do skol. A ted jsem vyslala muzske do Greenwiche a uklizim. Privezli me s Cliffem vcera bratranci a auto plne veci, tak od rana peru a prenasim, co kam patri. A je rkasne, slibovali deste, ale sviti slunicko. Sipak asi sendu na zahradce s kafickem a sazavskym kolacem nebo buchtickou.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme na novým bytě rozebírali kuchyň, po zralé úvaze jsme se rozhodli, že budem dělat i novou kuchyň, neb majitel před námi to kardinálně zprasil. A to jsme to kupovali s dobrou kuchyní, že na ni nebudem muset sáhnout. Předchozí majitel je lektrikář, ale co za prasárny tam proved, to nadávám i já laik. Nechtějte slyšet, co pronášel Tom (elektro sš i vš). Tak si teď hrajeme s IKEA plánovačem a zítra si to pojedem ošahat. Noha mi stabilně neodpuchá a prášky vůbec nemůžu brát, Ibalgingel nepomáhá, tak snad jen uřezat. ]-( Ale budu mít červenou (možná žlutou) kuchyň. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vzpominate si, ajk nam teta s bratrancem privezli v kventu Cliffa a ja si vyvrkla kotnik a byla s tim asi tyden doma? Tak ten samy bratranec em ted zase vezl a vcera, kdyz jsem se instalovali na foceni pred jejich odjezdem jsem na zahradce slapla do diry a co asi ... Ale je to asi mene hrozne nez minule. I kdyz jsem vcera i dnes jen lezela a moc nechodim. A jeste jako bonus mam nateklou pusu nejak, nevim, jestli od zubu nebo ceho.
Odpovědět
Profilova fotka
V Anglii se asi vyplatí marodit, co. Jen bacha na ten kotník, ať nedopadneš jak já. :-( Ale jinak moc velká šikulka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj, tak jsem zpět z dovo x-) fotky tu: http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Profilova fotka
Svědkyně dneska (teda spíš včera 11.) kolem poledne porodila holčičku, má 3100g a 50cm. Už se těším, až si podlachmu. x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pekny kousek, tak to gratulujeme vzdalene. Jako dumam porad s tim vyrocim. Myslite, ze by manzel ocenil, kdybych nam naplanovala dat dohromady konecne svatebni album? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, jsem tam prehlidla Terku uplne. Vitej zpatky. Fotky moc pekne. A jakej vorvan, male brisko.
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím se Janinkem, Tery, takhle vypadám já každodenně, když vyvalím pupek. A to ani nejsem v 7M. :-D Janinek, dilema mám taky, ale jellikož předěláváme byt, tak dárky k výročí se odsouvají na neurčito. Ale aspoň něco dobrýho uvařím, zrovna budeme mít tchýňáky na návštěvě. Ale album je dobrý začátek. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
O darku mi ani nemluv! Tam mam jeste vetsi temno nez u toho "programu".
Odpovědět
Profilova fotka
kačce že gratulujem x-) vy si budete dávat dárky na výročí? :-. to my asi ne, máme naplánované že si zajedem do karviné do jedné naší oblíbené restaurace na večeři, ale jinak nic teda výjimečného v plánu nemáme =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, vzdyt take muj nevetsi plan ohledne darku je, si neco dat spolecne, jakoze si spolu neco koupit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Trénuju na to výročí. Guláš ještě umím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako Martinovi by asi take nejvetsi radost udelal gulas nebo nejake pekne mastne ceske jidlo, co v zasade nedelam. Ja uz jsem teda nejake blbiny vymyslela, tak myslim, ze bude prekvapen a bude se mu to libit.
Odpovědět
Profilova fotka
kači, dobrý :-D já jsem dneska byla u kadeřnice a jsem skoro nakrátko |-| jirka kolem mě pět minut obcházel, ale nakonec to prošlo :-N rozvádět se nebudeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No fotku! A jak moc kratke? A strihala ses kvuli mimi, ze se ti zhorsily vlasy? Ja jsem se take v praze enchala ostrihat, takze docela zmena pro vsechny, protoze me naposledy videli na promoci a to jsem to mela jeste delsi nez na svatbe.
Odpovědět
Profilova fotka
no... dost krátké :-N vpředu sotva pod bradu a vzadu tak s bídou k ramenům :-N jj, zhoršily se mi hodně, třepily se a lámaly a mastily a taky začaly víc padat, což předpokládám bude po porodu ještě horší, tak jsem usoudila, že je na čase s tím něco dělat.... fotku pak nějakou dám, až pořídím ;-) prostě mám všechny příznaky že čekáme holku, tak nevím co ten náš syn vyvádí :-D zítra jdem na kontrolu, tak budem muset zkouknout, jestli mu něco neupadlo :-p protože i pleť mám naprosto příšernou, takovou jsem neměla ani v pubertě ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fotku, fotku. Jo, kadeřnice, na tu si vždycky v noci vzpomenu v postely a ráno v koupelně, ale přes den nejsem schopná se objednat. Tak kratší vlasy jsou praktické k mimi, ale musí jít sepnout. Když si vzpomenu, jak sestřičky pevně držely ty moje, tak mi půlka dobrovolně vypadá sama. Dneska jsem šla s nohou na kontrolu, no byla zbytečná, když jsem ty prášky nebrala. Doktor doufá, že se ten zánět nějak spraví sám, ale vynadal mi, když jsem z nervozity postavila chodidla na vnější hranu, prostě ta podlaha byla studená. Je to můj zlozvyk, jsem schopná takhle i stát. A to je prý pohyb, který té šlaše vůbec neprospívá. Fakt bájo, hlídat si další zlozvyk. Dost na tom sedět rovně, stát rovně, nerýpat si žádné stroupky, nekousat si nehty, nešťourat se v nose, ještě si budu hlídat nohy. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A urcite tam je jen jedno? ;-) Ale tak k ramenum to jeste jde, ja myslela, jestli jako nejsi uplne na kratko. I kdyz u tebe je velka zmena i tohle, vid? A nezvyk asi ted, mas lehci hlavu a mene samponu, co? To je ale zase spis prijemne.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak upadlo, jo. Chudák Jirka, místo fotbalu bude oblíkat panenky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je pravda, že jedné mojí kolegyni zjistili dvojčata až těsně před porodem. Ale ti kluci mají už 35 a její gynekolog byl hluchý jak patron. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
Chytila mě žravá, už jsem spořádala celý popcorn z mikrovlnky a silně uvažuju o druhé porci guláše. Měla bych se sebou začít něco dělat, když nesmím sportovat, teda víc aktivně sportovat. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no nevypadá to, že by jich tam bylo víc a zatím to ani nevypadalo, že by to byla holka, ale zítra vám poreferuju :-D co jirka, ten beztak chtěl holčičku, ale já od začátku chtěla kluka... no hlavu mám lehkou neskutečně, měla jsem teď vůbec nejdelší vlasy snad, takže když jsem viděla těch 40 cm na zemi, tak mě braly mrákoty :-D navíc mi rostou fakt pomalu, takže mi rostly tak tři roky a když konečně byly fakt dlouhý, tak šly dolů, no fakt super 8-( :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?