23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, no to je take sladke.
Odpovědět
Profilova fotka
za pozdrav kačence děkujeme a přejeme co nejrychlejší nekomplikovaný porod a zdravé, krásné a klidné dítě x-) jinak kači, držíme palec, všechno má svůj čas, uvidíš x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Btw jak vypadaji vase prstynky po roce? Nase se oskrabaly hned na libankach, ale od te doby v zasade vypadaji stejne. Akorat se mi teda obcas udela vyrazka, tak pak nosim snubak i zasnubni na rpave a vypada to teda blbe, ale zase mi je lito ho nemit vubec.
Odpovědět
Gratulace janulce! Tedy Kubík byl kus chlapa, to doufám, že na nás čeká nějaký menší miminko, protože takovýho obra bych snad ani neporodila :-D tipata: držím pěsti, ať to klapne. a kdyby ne teď, ještě není všem dnům konec ;) janinek: :D:D:D jsem ani nevěděla, že existují těhotenské plavky ;) já tedy bazény moc nemusím, o víkendech jezdíme na berounku, ale do tý se mi teď teda lízt taky nechce, takže plavky nosím jen doma, když jdu na zahradu nebo právě na chatě a tahám svoje starý, který už jsou na vyhození. tak nějak neřeším, jak v tom vypadám, protože teď už vypadám jak slon v porcelánu, ať na sebe natáhnu, co na sebe natáhnu :D jináč už jsem teda doma, takže jsme teď byli 4 dny na chatičce a když jsme v Praze, těží z toho zatím psiska - každý ráno s nima jdu ven na dlouhou procházku, házíme frisbee, takže se vracím domů s dvouma mrtvolkama :D akorát včera se mi podařilo mrsknout frisbo do takovýho srázu, bobrmáňa hledala přes čtvrt hoďky a nic. takže jsme dneska vzaly balónek, ten jsem hodila jednou a holky už ho ve vysoký trávě nenašly. ovšem bobrmáňa šla hledat frisbo... a našla :D akorát jsem musela za ní do toho srázu, páč bylo zaseklý na stromě a ona tam nedostala :D:D:D a prstýnky? máme je oba odřené a poškrábané, ale to taktéž prakticky od začátku. já je teda teď sundala, protože jakmile jsou vedra a já někam jdu, otečou mi prsty a mám problém je sundat - takže jsem je preventivně do porodu sundala nadobro ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky, původně byly krásný mat, teď máme oba vysoce lesklé a to bílé zlato je malinko nažloutlé. Ale že by jsme to nějak řešili. I když ten můj zásnubní je taky bílé zlato a pořád je krásně bílý, tak nevím, asi to bude kvalitou zlata. A s tím nic moc nenaděláme. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam take ted mrtvolku, byli jsme za dome v parku a je uplne vyrizeny, hodinu lital sam nebo s jinymi psy :) Take byl cele rano pekne otravny. Akorat ted koukam, ze je pekne spinavy, to abych ho umyla. Psala jsem, jak jsme tu uz byli na veterine? Minuly patek, hrozne si lizal tlapku, mel ji uplne rudou a nenechal si na ni sahnout. Na veterine mu pichli sedativa, pani doktorka prohledla, vycistila a rekla, ze to je teda jen zanet, ze se nejak pichl a pak si to tak zuzlal, az si tam uzuzlal zanet. Dostal na to gel. Ted uz to ma dobre. A stalo to 90 liber, docela palka. Pani ted amoc mila, jen bych radsi bez toho oblbovani, byl pak cely den spaci a neumel se ani poradne vycurat, se neudrzel na tech trech nohach. A dobre, zes sundala prstynek, jest eby ti ho pak rozrizli, kdybys v tom vedru natekla. Tipata, my mame kombinaci mat lesk (bile zlato) a mat se odmatnuje, ale to nam rikali uz pri koupi, ze se vylesti, jde to pak snad znovu zmatnit teda. A muj zasnubni teda asi take vypada lepe.
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže já je nosím oba na jednom prstě, takže podmínky mají úplně stejné. Ta veterina je fakt sranda. Takovéhle historky mě utvrzují jen v tom, že zvíře v jakékoliv podobě nepřipadá v úvahu. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to urcite mas pravdu, z ekazde zlato je jine, takze muzou kazdy byt jiny. Ja ted na ty moje koukla zblizka jeste vypadaji umatalne desne, jako by poskrabani nestacilo. Tesite se na vyroci? Mate v planu neco special? Ja bych chtela vymyslet nejakou tradici zajimavou, ale zatim jsem nedosla dal nez k pousteni svatebniho DVD.
Odpovědět
Profilova fotka
tak naše prstýnky jsou žluté zlato, byly matné, teď jsou lesklé, jinak vypadají úplně stejně a to já ho nosím furt. ten víkend, co je výročí, máme zrovna sraz s holkama s MK, i s partnerama a dětma, takže to asi budeme slavit nějak v poklidu už v pátek spolu a o víkendu si budem užívat na srazu. jinak nic spešl, beztak budu už jenom funět. je pravda, že jsme ještě uvažovali o tom, že bychom konečně prubli tu svatební cestu v dovolené (máme prvních 14 dnní v srpnu), ale nakonec jsme to odložili na neurčito, resp. asi o dva roky, no :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsme provedli meganákup za 15 tis :-. :-. :-. no ale náš 1,2 kg malej drobek má komplet výbavu - od kočárku s autosedačkou, přes postýlku, vaničku, až po tisíc dalších kravin k tomu, jako zavinovačky apod.... tak ještě vyměnit okna, přestavět byt, pak všechnu tu výbavu převézt od našich domů a jsme ready 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
15 k mi pridje za to vsechno nejak malo, to jste poridili vyborne, ne? Ja byla dnes v divadlo na mem "detskem" idlou GIllian Anderson alias Scullyove.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: klobouk dolů, jste nám malinko vyrazili dech. My byli dneska schopní jen vymyslet dlažbu do chodby, sice nás řemeslníci budou nenávidět, ale my jsme si našli jasnou linii. Aspoň jsme se na něčem shodli. ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to jo, to je maximálně slušné (když vezmu to, že původní kočárek Jané, který se nám líbil, stojí asi 25 :-D). nutno podotknout, že jsme to všechno brali trochu po protekci za lepší cenu 8-) i tak jsem ale sama čekala, že to bude stát víc :-x x-) kači a kdy budete mít hotovo? jsme strašně zvědaví, doufáme, že budete mít nějakou kolaudaci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak rekonstrukce bude až v srpnu a během září se přestěhujeme. A kolaudace bude každopádně, vždycky je nějaký důvod pro oslavu, ne. :-D My co pořád můžeme neomezeně pít si důvod najdem vždycky.
Odpovědět
Profilova fotka
o jeeee, tak doufám, že to ještě stihnu :-. :-. :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jane jsme tu kupovali pro sestrenici, ten pro 2 teda. My dnes byli piknikovat v Hyde Parku a vzali jsem i Cliffa, prvne jel tady metrem. Moc se mu tam libilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Sice mi není zrvona dvakrát dobře, ale dneska mi doktor potvrdil, že folikul nakonec praskl, tak uvidíme, jestli se něco podaří. Spíš asi ne, ale naděje tu je. :-D Kdyby to jen tolik nebolelo, ono chodit v předklonu není nic moc. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kači, tak moc držíme pěstičky x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Drzim vsechno, co mam. Jako ja dnes chodial po obchodech s detskym a ja bych tam koupila vse. Mam takove tutu veci pro kamosku a sestrenice.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, já sobě taky. Protože trpět jak pes 2x v jednom cyklu je fakt nefér. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Zase to, ty si to vyzeres ted na zacatku, takze pak budes mit super tehotenstvi a nejhodnesji miminko pod sluncem. Nebudes chapat, proc sjou jine matky unavene a utahane.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, ty umíš rozesmát. S našim štěstím to bude hyperaktivec už od začátku s převráceným spaním. Po tatínkovi. A po mamince neskutečně uřvané. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ne ne, ja si trvam na svem, ze to bude to nejhodensji detatko pod sluncem.
Odpovědět
Profilova fotka
krom toho, tryskomyš po tatínkovi a uřvánka po tatínkovi i mamince už budeme mít my :-D jestli bude i po narození tak aktivní, jako je v břiše, tak to aby při nás stáli všichni svatí, protože se z toho dočista zblázníme :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fender, tak ty dva aktivce pak dáme dohromady a oni se utahají navzájem, ne. My budem odpočatější a děti budou mít sobě rovného. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jste sikulky. Dobre jste to vymyslely.
Odpovědět
Profilova fotka
no super nápad, kači 8-) jsem pro, ať se pěkně unaví x-) x-) x-) jsme se právě vrátlili z koupáku, jsem nějaká mrtvá nebo co |-|
Odpovědět
Profilova fotka
My se vrátili ze spiningu, oba. Mrtvolky jsme zpocené, ale bohužel to nebudu moct provozovat, s tou nohou to vážně nepůjde. Budu muset vymyslet jiný způsob, jak zformovat svoji "dokonalou" postavu. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám doma chovnýho samce. :-D A zase je to jenom na mě, proč všechno špatný se děje jenom mě. ]-( Tom dopadl moc dobře, bezproblémově. No uvidíme, co z toho vyrobí. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, dost spatneho se deje i mne. A ja se jako fakt desim, az zacneem chtit my ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?