23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Jmenuje se to Bioparox. Je to lehce humáč, ale nic, co by se nedalo překousnout ;-) Právě si zlepšuju chuť palačinkou se kouskem nanuku, ovocem a šlehajdou :-N Ovšem jedno jsem dnes moc nepobrala - Bioparox se vydává nejen na předpis, ale i volně. A pojišťovna - aspoň mám ten pocit - nic nepřispívá. Na magnesium přispívá tuším 25 kaček, takže jsem si suma sumárum díky tomu, že mi lékaři na oboje vypsali recept, připlatina navrch 35 kaček. Jako neříkám ani slovo proti poplatkům u doktorů a jsem pro ně. Ale tohle, to mi přijde fakt ujetý :-x Nechápu, proč doktor, když ví, že na to pojišťovna nepřispívá, neřekne - je to volně prodejný, tak si to kupte, já vám na to recept vypisovat nebudu, neb je to zbytečný...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to je presne ono, to jsem mela. Tak jako aspon t emuzu potesit, z emi t fakt ucinkvoalo dobre. A s poplatky souhlas, jako ty zbytecne. Mne tehdy vytocilo, jak jsme mela ty zuby, kdyz jsem sla za doktorkou a nebyla tam. V ord. hodinach, mela ceduli, ze dnes neprijde a at jdeme za jinou. Tak jsem sla. A tam sjem dala 90 kc jakzoe pohotovost. Tak mi to prislo nefer. To prece neni moje chyba, ze moje doktorka tam neni, tamta ordinovala a hlavne mela sluzbu. Lepsi je se doktora zeptat, jestli ej to hrazene nebo ne a volne prodejne. Mozna to take nekdy nevi sami, nebo jim to nedojde.
Odpovědět
Hele, to bys mi mohla poradit - v návodu je uvedený, že si to máš stříkat 4x denně, ale nikde není uvedeno a nikdo o tom nemluvil, jestli se to musí brát po 6 hodinách nebo ne. Je to antibiotikum, tak by se to teoreticky mělo užívat nějak pravidelně, ale nikde to není v návodu napsaný a normálně se na to upozorňuje přinejmenším v lékárně. Ani na netu jsem nikde nic nenašla. Nepamatuješ se? Jako vstávat kvůli tomu se mi moc nechce, takže by mi vyhovalo užívání dle potřeby ;) respektive přes noc nic a pak přes den si to rozložím klidně tak, aby to bylo nějak rozumně užívaný :) No a samozřejmě mě tenhle dotaz napadnul až doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Mam pocit, ze jsem to rpave strikala tak nejak "od oka", rozhodne si nevzpominam, ze bych se na to budila. Neni tam navod v jinem jazyce i? Nebo na netu? Rikala jsem vam, ze dnes prijedou nasi na navstevu? No, tak jako jsme se chystali vyjet jim na letise naproti, mame to na Heathrow zhruba stejne dlouho jako oni leti, a letadlo ma hodinu a pul zpozdeni, minimalne. Chudaci. Alespon je videt, ze to mame v rodine. A male preview, zitra vam rkenu, co zase posledniho se nam vyvrbilo na dome, to jako teprve padnete.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že se toho za ten týden, co jsem vás zanedbávala, moc nezměnilo. A aby to tu nebylo pouze monotematické, tak jsem tenhle týden jen četla, kromě chození do práce a na spining. Pořídila jsem si tu ságu Stmívání-Nový měsíc-Zatmění-Rozbřesk a musím říct, že je to lepší než Harry Potter. Kromě kruhů pod očima mi to taky přineslo velké usmíření s těma čtecíma brýlema. Bez nich bych to asi takhle nezvládala, takže jsem nakonec za ně ráda. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To je rec o Twillight? To je velky hit tady v UK. A pochvala za spinning teda, mas vydrz. My byli vcera na vylet ek moricku, tak to bylo pekne, i nozku jsme smocila. Dnes snad pocasi dovoli a pojedeme do Doveru na utesy. Clliff si navstevu neskutecne uziva. A i my tedy.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, přesně o tom mluvím a není to hit jen v UK, je to i tady. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj devcata tak tu mame rustovy spurt aneb laktacni krizi v peti tydnech, dost narocne, ale nejhorsi na tom je to nez se na to prijde, stoji to opravdu hodne sil to vam tak prestanou zabirat jiste hormony, protoze telo je uz neprodukuje ve velke mire a mliko se vam tvori jinak, do toho dite ma vetsi potrebu a musi pochopit, ze mlicko uz netryska jako predtim z nalitych prsu, ale ze se tvori i pri sani a ze je treba trochu vice zapracovat. Takze se zhruba tak tyden prilis nevyspite, nervicky obcas na pochodu a do toho vam place nespokojene dite
Odpovědět
Profilova fotka
přesně to jsme, kači, s peťkou chtěly slyšet :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aspon vite, do ceho jdete :)
Odpovědět
Tipata: o čem to je? Něco a la Harry Potter, že to s tím srovnáváš? Pohádka? Sci-fi? Jsem líná hledat to na netu :D Tsss, spinning závidím. Já o tom cvičení doposud jen mluvila a obávám se, že se na tom do porodu nic moc nezmění :-N Kait: po případě dámy, co skočila s dvouma smrštěma na Andělu do kolejiště Lukáš prohlásil, že mi první tejden sebere klíče od bytu a když bude odcházet, bude mě zamykat :-D :-D :-D Že prej jistota je jistota :-D Janinek: a máme jako ještě teď na výběr? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: je to o upírech a vlkodlacích, něco na styl HP, nadpřirozené bytosti žijí nepovšimnutě mezi lidma. A pak se upír a normální holka do sebe zamilujou, do holky se zamiluje navíc indián-vkodla, kteří jsou ochránci před upírama. Ale ta rodina upírů jsou vegetariáni, pijou jen zvířecí krev. Je to celkem bomba, holka je mi víc blíž věku, v poslední knížce řeší svatbu a těhotenství, porod a tak. Moc pěkné je to, po dlouhé době jsem vážně moc ráda četla. Stmívání už je asi rok film a je taky dost dobrý, jen to není kniha. ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Peto, mate na vyber, jak se k tomu postavit :) Zda celem nebo tak.
Odpovědět
Profilova fotka
jani :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt je lepsi vedet co se deje nez byt uplne vedle, ja prvni den kdyz jsem nevedela o co jde byla docela v depce a to je to nejhorsi co muze byt, matka se stresuje=problemy s mlikem i s miminkem, zacala jsem to brat jako samozrejmost, ze si tim musim projit a pak jsem byla uplne v pohode, to ze se skoro nevyspim jsem neresila, ze mala je u prsa treba hodinu a za dalsi hodinu si rekne znova taky ne a uz to vypada, ze jsme v pohode, dnes se v noci vzbudila po delsi dobe, ja se vyspala dopoledne, nestezuji si x-) a vyrostli jsme uz z novorozenecke velikosti, tedy hlavne protoze mame latkovky a ty zabiraji vice mista nez jednorazovky, ale i tak a pry roste ukazkove podle tabulek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zas tu x-) hlásím, že jsem za prvních 6 měsíců přibrala 2kg, z toho malej váží 760g. dneska je na prodej, ještě vůbec nespal, v jednom ksue do mě od rána kope a boxuje, jsem okopaná jak záhonek. co peťka? už je na mateřské? teď se chystáme vrhhnout do výměny oken, tak jsem z toho celá žhavá, dyž si představím ten bordel 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vymenu oken nezavidim. Neskutecny binec. A presouvani. Nam odjeli rocie v nedeli uz. Predstavte si, cestou sem melo letadlo hodinu a pul zpozdeni, zpatky pres pul hodiny. A to jako jsem schvalne priplatili za CSA a ne nejaky easyjet. Ale priste uz buideme jezdit easyjetem, protoze na Heathrow to mame desne daleko a nejbliz mame Stansted a tamz Prahy leta jen easyjet.
Odpovědět
Profilova fotka
Damy, dnes mame desetimesici. Ja dostala (a to velmi zaslouzene) nobl pralinyk a z te same nobl cokoladovny jeste krabicku jahod v cokolade, jako jsme meli na svatbe. Mnaminka.
Odpovědět
Profilova fotka
ooooooooooo, tady si někde debužíruje..... naši měli včera třicet let x-)
Odpovědět
Kait: neděs! Mě stačilo, že mě podrobně informovala kamarádka o prvních týdnech s miminkem i o tom, jak byla ráda, že přijeli rodiče. To prý si vzali malou a hráli si s ní, zatímco kamarádka prý jen seděla a zcela tupě a apaticky zírala :-D A pak přidala ještě pár dalších, neméně lahodných, story. Tuhle mi zas kolega vyprávěl, že jsou ženský po porodu takový přecitlivělý - že prej stačí říct "ho*no" a už brečej :-D No, čím víc se to blíží, tím víc začínám Lukáše litovat :-p Fender: 2 kila??? Tak to slepá závist. Já už mám téměř deset, ale zas musím uznat, že s těma deseti navrch si myslím, že mám váhu, adekvátní svojí výšce :-D :-D :-D Při svejch 165 mám teď, v osmým měsíci, necelejch 55 kilo ;-) Začínala jsem těhotenství stejně jako moje mamka na 45 kilech :-D Naše bejbyna váží cca kilo osmdesát, už je kebulí dole a musím říct, že to začíná být lahoda. Když se začne vrtět, začínám mít pocit, že se jednoho krásnýho dne objeví místo boule na břiše ručička, čouhající z břicha. To jsou občas takový pecky, že fakt nevěřím. Jinak jsem pořád na neschopence, o víkendu jsme skončili v Motole, Bioparox nepomohl a krom toho se mi to vrazilo do ucha... prý tam mám zánět a kdyby to bylo jen o trochu horší, už by to museli píchnout. No a jakožto těhotenský šťastlivec jsem byla ještě na očním, neb mi něco spadlo do oka a zaseklo se to tam. Takže o víkendu jsem kapala kapky do uší, do očí, stříkala si nějakej spešl sajrajt do nosu + jsem ještě stříkala do nosu a krku již zmiňovaný Bioparox. Když jsem si pak stěžovala mamce, že to přece není normální, abych byla už potolikátý nemocná, tak mi řekla, že každej má hold v těhotenství něco - někomu je blbě v počátcích, někdo problije celý těhu, někdo musí ležet a já byla celou dobu v pohodě, pracovala jsem až do konce, tak si to prej taky někde musím vybrat :D Jinak mateřskou už mi chtěli vypsat, ale čeká se na ukončení neschopenky - uschopněná musím být maximálně v úterý, protože to je nejzazší termín pro nástup na mateřskou. A fakt nevím, jak to těch necelejch 7 neděl vydržím, jsem zvyklá furt něco dělat, takže mám teď na neschopence pěkný roupy. A to jsem doma 14 dnů, z čehož jsem ze začátku fakt jen odpočívala, páč mi bylo blbě :-p Pak už mě ale ležet přestalo bavit a ob den luxuju a vytírám, jakmile se udělá hezky, mám v plánu umýt okna v celým baráku, věčně sbírám kdejaký smítko, šůruju koupelnu a záchod a tak. Lukáš je evidentně moc rád, že jsem doma :-D :-D :-D Dokud jsem dělala, tak jsem večer byla docela ráda, že jsem se mohla natáhnout - z toho celodenního sezení mě bolely záda a kyčle. Vždycky jsem z toho gauče koukla kolem sebe a zkonstalovala, jakej máme doma bordel a Lukáš mě vždycky uklidňoval... "víš, jak to psali v tý knížce... odpočívejte, relaxujte a nestresujte se nepořádkem. Pomalu si zvykejte na to, že až bude v bytě miminko, 100% pořádek už tam nikdy nebude". No a teď věčně chodí a říká "a já si v tom příjemným bordýlku tak liboval" :-D Janinek: ad letadlo...hlavní je, že doletěli tam i zpět. co se teď děje kolem toho airbusu, je docela síla. podle mě se někdo snaží něco utajit... Hmmmm, koukám, že si pěkně vyžíráte... já si včera dala tiramisu - v Makru maj fakt výborný z mascarpone, sice stojí asi 140, ale je vážně luxusní. Tak jsem ho sežrala třetinu na posezení... Ne, že bych nezvládla i zbytek, takovej žabař nejsem...ale bylo mi to trochu blbý, tak jsem si to musela urvat od pusy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peardice: ty si se nám krásně rozpovídala, hned je vidět, že se nudíš. Jestli tě to uklidní, pořád vážíš míň něž já-netěhotná 160cm vysoká. Pokud by to šlo na poměr, pořád vedeš. :-D Nicméně, jsem dneska si vzala ten svůj první prášek-lék, aby ze mě konečně byla slepice, co snáší vejce. Doufám, že jste všechny pochopily žert. ]-( Nebylo to zase tak hrozné, jak jsem podle vedlejších účinků čekala. A tu migrénu bych dnes měla tak jako tak. Ale statečně jsem si odseděla práci, pohlídala děti a díky tomu jsem se vyvlíkla z povině-nepoviné akce školy. :-D Ono totiž to na mě bylo vidět že mi není dobře. Takže uvidíme, co se bude dít dál a jak to dopadne. Mám obavu, že mi nepomůže ani svěcená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kačenko, budem moc držet všechny pěsti, ať to snášíš co nejlépe a hlavně, ať to přinese co nejdříve výsledky x-) peti, tvoje mamka má úplně špatnou teorii, protože podle ní by mě taky ještě čekala nějaká katastrofa 8-( :-N jsem v pohodě, do práce chodím (i když už občas sabotuju ranní vstávání :-x ).... a malej už teď kope tak, že když si usmyslí, že prostě z té postele vstanu a půjdu se najíst, tak vždycky dříve nebo později musím kapitulovat. má sílu jak sviňa, ještěže už brzo bude mít na divočinu málo místa. jinak tě chápu - taky si nedovedu představit, že bych čučela doma, proto už se mi v práci zařizuje noťas a vpn a přestěhuju si kancl do obýváku na gauč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Take moc drzim palce, at to vyjde. Je mi jasne, ze nervy musi pracovat na plne obratky a je to tezke.
Odpovědět
Profilova fotka
Nervy zatím nepracují, už jsem hodně smířená, radši ani nedoufám, abych nebyla sklamaná, beru to jen jako nutné kolečko před definitivou in-vitro. ]-( Ale asi nejvíc budu stresovat, co mi řekne doktor na UTZ, co musím jít 14.den cyklu. Jestli vůbec něco naroste. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Naroste. Jako ja uz tu z vas blbnu. Sen dnesni muj: bydleli jsme v nejakem obr baraku, meli tam na navsteve desnych lidi - nasi, sestrenice, kamaradi ruzni. Ja byla presvedcena (nevim presne proc), ze jsem tehotna. Mela jsem dve krabicky s testy a potrebovala jsem si precist navod, jak dlouho se ceka, a hlavne byt tech pet minut v koupelne v klidu sama. Desila jsem se, ze byt to vixc minut, nemam sanci vsem na tak dlouho zmizet. ALe porad me nekdo nekam tahal, at delam to a ono. Mezitim snad kazdy az na Martina u me ty krabicky videl, ale porad ne a ne precist, kolik minut se ceka a prazdna koupelna. A pak me vzbudil Cliff, takze ani nevim, jak to dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek: a nebudeš ty těhotná? Ty máš ale sny, až mě to děsí. Já si ty svoje naštěstí málokdy pamatuju dýl než 3 vteřiny. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: drzim pesti at to vyjde ;-) petardice: takhle, je to narocne, ale neni to zas takova tragedie, clovek si zvykne na to litat kolem mimina, my mame krizovky jen nekdy, kdyz ji ale pres den utahame a dostatecne zabavime, tak v noci krasne spinka a probudi se treba jen jednou za noc, napije se, necha se prebalit a usne... jinak jsme holky byli nakupovat na malou na 3-6 mesicu, jsme za hadyrky nechali skoro tri litry a za hracky neco pres tisicovku x-) desne me to bavilo, uz aby se nakupovalo na 6-9 :-D tady jsou fotecky nakupu - http://blog.attilien.cz/terka/nakupy/ a dnes poprve v satickach x-) http://photos.attilien.cz/showimg.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jani, dobrý :-D nejlepší máš dělat test na konci druhýho měsíce jako já, to ti stačí dvě vteřiny :-D ty brďo kači, tři litry za oblečky??? dyť z toho hned vyroste, to je šílený :-. :-. my máme do začátku díkybohu všechno poděděné a už jsme toho i spoustu dostali, takže předpokládám, že jsme prozačátek za vodou, možná si koupím něco jen tak, abych měla pocit, že jsem něco koupila :-D známí mají dva kluky a ten mladší má devět měsíců, takže nám to parádně vychází :-D v pondělí nám přijdou vyměřit ta okna, tak nám to už asi brzo vypukne, eeeeeeeeeeeeehhhhhhhh :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No v satickach k sezrani! No, jako jsme zvedava, co s emi bude zdat dneska, kdyz si to budu pamatovat, podelim se.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: doslo porodne, tak jsem se spustila :-D my mame neco pujceneho od sestrenky, ale ty zakladni veci v tom nejsou a nejak tak mam radeji sve vlastni vecicky ale treba kamaradka mi pujcila par bodycek co se fakt hodily a taky satek, houpatko a bude i deka na hrani |-| ji to chci oplatit pri jejim dalsim miminku co ceka pristi rok v lednu a pro zmenu ji pujcim nejake obleceni ja x-) janinek: diky x-) me se dnes zdalo, ze pracuji v nejake rodine jako chuva a zachranuji jejich miminko kdyz se tam zacali rezat s jinou rodinou, neco jako mafie :-. :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?