23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
tak naše dítě dneska poprvé nakoplo tatínka :-p :-p :-p :-D jinak holky maminy, jak snášíte (nebo jste snášely) rostoucí bříško? Já si dneska připadám jako vyvržený vorvaň 8-( tak jdu radši plavat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Prosim te, to brisko k tomu patri. Jinak teda vychova bude asi narocna, kdyz uz vas ted mlati, co prijde v puberte? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, že patří a obvykle ho nosím docela hrdě a užívám si to ;-) ale dneska jsem si připadala jaksi strašně... prostě jako vorvaň :-D nevím jeslti je to proto, že nejsem žádná hysterická matka, co by se od pátého měsíce fotila co týden a furt se sledovala a strašně to všechno žrala, ....jakože to všechno pořád beru tak nějak z odstupem, že se mě to skoro vlastně vůbec netýká :-N nemáme ještě ani nic koupeného.... :-N no zítra se snad probudím jako nějaké jiné zvíře :-D :-D jinak nevím, jestli jsem vám říkala o kamarádce, kterou mám v litvě. vloni někdy touhle dobou jsem jí psala, že se budu 23.8. vdávat a ona z toho byla úplně hotová, protože si shodou okolností vybrali stejný termín. no a minulý týden jsem jí psala, že bude v říjnu teta a dneska mi přišla odpověď a co myslíte? taky budu v říjnu teta :-. :-. :-. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja budu "teta" v zari a v listopadu. Jako jeste par takovych vlastovek a zacnu chtit taky! O o kamosce si nepamatuji, zes mluvila, ale to jsem mohla zapomenout. Tak to vis, je to zmena a nemeni se ti jen brisko. Take nezapominej na hormony, mozna to spravne vzruso teprve prijde. Mas nejake zvlastni chute? Ja mam divne chute vseobecne, tak jsem zvedava, co se mnou pak udela tehotenstvi, ale mozna mi pak zacnou chutnat normalni veci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žádné zvláštní chutě nemám, nebo si to aspoň nemyslím... někdy se stane že si nedám něco, co bych si jindy dala a naopak, ale to jsou spíš výjimky. Já mám koneckonců celkem nadstandardní průběh řekla bych (ťuk ťuk) - žádné nevolnosti, ždáné problémy, prostě nic. Jen mi tak najednou začalo růst břicho :-D Tak hormony pracují, sem tam mám mírný výkyv nálady, ale naštěstí je to vždycky jen chvilkové, třeba si pět minut kvůli absolutně ničemu pobrečím :-N a jsem zas OK.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobre, ze ti to taklhe pekne probiha, asi patris mezi ty stastne. Zase si to zaslouzis za ty nervy pred svatbou. A kdyz ne chute, co vjemy? Cichas vice?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ty nervy stále pokračují, ale už nad tím vždycky jenom mávnu rukou... to nemá smysl se rozčilovat..... |-| i vjemy zůstaly naprosto stejné... nevadí mi žádné pachy ani vůně, ani na ně nejsem citlivější. prostě nemám snad nic z těch "klasických" těhotenských příznaků.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, neroste ti tam spis meloun nez dite? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se tedy jako dala na spining a žeknu vám, že jestli mi to vydrží jako mě to drží teď, tak budu do plavek moc činaná. K tomu nové brýlky a jsem kočka neodolatelná. :-D Až tedy na to, že mám nově i "čtecí" brýle. Mám tam menší dioptrie, abych mohla déle číst a dělat ruční práce. Mi paní doktorka řekla, že mám líné čočky a tu korekci na čtení obvykle dělá u lidí kolem 40. Tak mě moc potěšila. ]-( Je mi 27, vaječníky mám jak 35letá a oči jako 4Oletá, by mě zajímalo, kde rodiče udělali chybu. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jako spinning je zahul, co? Mas muj obdiv, budes na plazi nejvetsi kocka. A neboj, ja si zdravotne vybrala po rodicich jen to nej.
Odpovědět
Profilova fotka
Naše oblíbené téma se mě opět bytostně dotklo. Vypadl mi dneska kus blomby a zítra o půl 2 jdu k zubařce. Fuj, co se ještě přidá, když se daří, tak se daří. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten zub ti fakt nezávidím, brrrrr :-S a před spiningem smekám, to jsi fakt dobrá, to já jsem se ani nikdy nepokoušela začínat :-N a jaké máš nové brýle? někdy se musíš přijít ukázat ;-) mi dneska psala ta kamarádka z Litvy a normálně tam mají úplně luxusní podmínky pro mateřskou/rodičovskou - první rok 100% platu a druhý rok 89% :-. :-. :-. :-. :-. asi se balím a stěhuju se :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To by se mi taky líbilo, ta mateřská z litvy. Ještě ty brýle nemám, ale kupodivu mají zelenožluté, taková ta krásně výrazná světlá zelená, rámečky a hnědé postranice, hodně podobný tvar, jako mám teď. A pak mám ještě ty druhé na čtení a ty jsou klasicky umělohmotné obruby. Budu prostě dokonalá a krásná i při štupování fusek. :-D A podívat se určitě příjdu, hlavně příjdu závidět pupík. ]-( Ale muži vyřiď, že jsem potkala během týdne Jirku Bůžka a nezávisle i jeho Svaťku s kočárkem, teda Jirku bez, ale potvrdil mi, že mají doma takovéhle/------------------------------------------/ malé mimino. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, drzim palce na zub a soucitim. Jako tu materskou teda maji v Litve hodne hustou.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zubařka v pohodě, mi to opichala a spravila, udělala rovnou preventivku a na prázdniny jsme se domluvily, že si dojdu nechat udělat na ty dva zuby vedle sebe, hodně špatné, můstek. Chtěla to dělat hned, později už by tam bylo málo původního zubu, na který by se to lepilo. Ale teď ještě potřebuju v práci mluvit, tak jsme to nechaly na ty prázdniny. Fakt, co ještě příjde, není mi ani 30 a už mám čtecí brýle a umělé zuby. Tom mi řekl, že by si mě teď už nevzal, tak jsem ráda, že jsem tu svatbu stihla před rozpadem. ]-(
Odpovědět
Kait: velké gratulace a pevné nervy v prvních týdnech ;-) Doufám, že prďolka nezlobí a nechá vás vyspat :-) Když ti to vyjde, tak nám sem sem tam napiš, jak zvládáte, ať víme, na co se máme připravit :-D Fender: co se břicha týká, poslední dobou jsem terčem poznámek ve smyslu, že před 2 měsíci na mě nebylo absolutně ještě nic poznat, před měsícem jsem měla lehce vypouklé bříško, že to vypadalo, že jsem přežraná (ovšem permanentně :D) a teď...teď už to prostě nezapřu. S určitou pravidelností kolega z kanceláře po ranním pozdravu prohodí něco ve smyslu, že jsem zase přes tu noc nějak "vyrostla". A když to vezmu z praxe - minulý týden už jsem musela odložit kalhoty, ve kterých jsem chodila od začátku těhotenství a byla jsem donucena vyměnit je na velikost S - jsem si vědomá, že už mi byly docela dost natěsno v oblasti břicha, ale ty kopance přesně do toho nejtěsnějšího místa, to jsem si fakt nezasloužila ]-( Jinak podotýkám, že noční probouzení začíná nabírat na četnosti, budím se tak 3x za noc a mám báječnou novinku - noční křeče do lýtka. Ráno pak vstávám jak lehce retardovaná, nohu nemůžu natáhnout, natož se na ni postavit. Bomba věc :-x Tipata: tvoje "Je mi 27, vaječníky mám jak 35letá a oči jako 4Oletá, by mě zajímalo, kde rodiče udělali chybu." mě fakt pobavilo, až mi vyhrkly slzy ;-) Jinak smekám, že ses odhodlala na spinning. Já furt melu o tom, že potřebuju pohyb, ale nejsem schopná se dokopat na pilates. Prostě to nikdy nebylo nic pro mě, vždycky jsem byla spíš na ty akčnější formy aerobiku s taneční choreografií a v rychlém tempu. Takže na pilates chodím už asi 2 měsíce - ale zatím stále jen ústně :-N A zubař - no comment, tohle téma je na tomhle fóru nějaké zakleté... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: jsem moc ráda, že jsem tě pobavila, mě to už tak veselé nepřipadá. Musím si připustit, že asi už asi mladší nebudu a bude jen hůř, ale proč už tak brzo. ;-( Zase to já smekám, že tak pěkně prospíváte oba. Moje těhotná kolegyně našla na bříšku jedno pozitivum, když si sedne, tak se jí nedělají faldíky na břiše. :-D
Odpovědět
tipata: jo, holka, o tom mi vyprávět nemusíš. Přidala jsem se ke šťastlivcům s trojkou na začátku a taky už to asi lepší nebude :-D Mládí v hajzlu, s očima jsem na tom bledě, zuby na tom o moc líp nejsou a zbytek mého zchátralého těla už na tom taky není nejlíp :-D Tssss, faldíky na břiše se nedělají, to je fakt, jenže já nebyla zvyklá ani na břicho ani na prsa a když si teď sednu, můžu se zvencnout, neb se mi oboje zvětšilo a v sedě se mi jaksi pupek začíná dotýkat prsou. Na to si prostě po létech, kdy jsem měla na hrudníku přistávací plošinu, nemůžu zvyknout. A bude hůř. Do toho mě začaly bolesti kolem pupku, na což mi doktor řekl, že jsem byla hubená a prostě se mi napíná kůže. Rada: mazat, mazat, mazat a nezapomínejte, že už to bude jen horší :-D :-D Velkej sympaťák - není nad to mít pořádnou podporu ve svém lékaři :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, jste se tu rozjely, jsem uplne mrtva, prectu zitra.
Odpovědět
Profilova fotka
Docitam .... Tipato, super, zes zvladla zuby bez ztraty kyticky. Jinak ze me si martin delal srandu loni, ze se do svatby rozpadnu. Peta: tak krece fuj, to nesnasim. A mas takove ty velke, jak se svijis? A to mas kazdou noc? Ja to mam jednou za mesic dva a no des. ted sjem emla krece po tom kotniku, to teda cely den, ale takove male, takze to bylo spsi neprijemne a hlavne sjem se bala, ze se to rozjede, ale nerozjelo. Tak drzim palce, at to brzy prejde. A uzij si pialtes :) Tipata: hele, a co vlasy, mas pekne? Mne toptiz uz starnou. A ty falsiky, to zni dobre, to budu potrebovat urcite kamuflovat. I kdyz u me to nejsou faldiky, to jsou faldy. Peta: O tom napinani kuze mi rikala sestrenice, take mazala a mazala. A pak ze se pry clvoek v tehu nemuze namazat :) Holky drzte se. My jedeme ted zase do Ikey, snad konecne objedname, zitra se zaciname stehovat a chceme tam uz postele!
Odpovědět
Profilova fotka
jani tak co, nehořelo? :-N :-N peti ty jsi o měsíc přede mnou, že? já jsem teď 20 tt. já jen jako kdy mám čekat meganárust břicha :-N mně začalo fakt růst teprve teď, cca před 2-3 týdny mi někteří ještě v práci nevěřili, že jsem fakt těhotná. te´d už věří každej :-D ale možná dost dělá i to, že jsem to přestala kamuflovat a začala jsem zase chodit v mých obepnutých věcech. křeče mám taky, když si nevezmu hořčík, ale na to jsem trpěla vždycky. a mazat se mažu hned od té doby, co jsem zjistila, že jsem těhu, tj. cca od konnce 2. měsíce. jo a pilates by ti nevadilo cvičit? to bys asi musela dost cviků vynechávat, když jsou na břicho.... já na to dřív chodila, pak jsem to vyměnila za aquaaerobic no a teďka už jen procházky a chodím plavat.
Odpovědět
Profilova fotka
Nehorelo, ale zase to trvalo sto let. Tak snad to zitra dovezou v poradku. Jsem mrtva, silene dlouhy den dnes, jsem proad balila, pak ta Ikea. Ted je Martin v KFC, protoze jsme nic nejedli a tady nic nemame, jak likviduji zasoby kvuli stehovani.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, dneska stehujeme, teda pro dnesek jsem dostehvoali, ja ted peru zavesy. Normalne to bychom nebyli my, hend rano sjem chytli boticku za 80 liber, k vzteku. vzdy to davame do garaze, ale ted jsme si tu v objektu zaparkvoali, martin byl sam, sel se prevleknout a pro veci a za tech 10-15 minut dostal botku. Pritom jindy tu jsou cizi auta nekolik dni a nic. jdeme jist, jsme zase hladovi
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek: tak vlasy, to že se mi občas od mých 16 objeví nějaký ten šedý vlas jsem už nějak zkousla. Hlavně jsem si posledních 10 hlavu barvila, teď jsem asi tak půl roku barvu neměla a celkem jsem se zhrozila, mám na pravé straně úplně šedivý pruh vlasů. Tom se zděsil taky, tak už mám zase novou barvu. :-D Jsem si užila báječný víkend u rodičů, jsem se šla s tchýní opalovat na zahrádku a pak s bráškou na výlet vyzvednout kamarádku, dneska jsme si všichni 4 sourozenci zašli na horkou čokoládu (já jediná měla frapé). Prostě nádhera. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mne se to starnuti vlasu projevuje na kvalite, uz nemam tak tlusty culik a jeste se cuchaji. Nebarvim se vubec, takze sediny asi zatim nemam. No my stale stehujeme, dneska bez boticky. V byte je ted poloprazdno, zato v domku za chvili nebudeme mit kam slapnout :)
Odpovědět
Janinek: křeče jsou fakt zážitek. Já na to nikdy netrpěla, křeč jako takovou jsem měla tak jednou za 2-3 roky, teď ji mám i 2 - 3x za týden, tak doufám, že to magnesium upraví :-D Prý se to v těhotenství děje, tak doufám, že to po těhotenství zase zmizí :-p Přes den ji nechytnu nikdy, vždycky ve spánku a zpravidla v okamžiku, kdy se chci otočit a natáhnu nohu. To mi pak docela lezou očička z důlků :-D Mít tohle každou noc, tak už se asi houpu na nejbližším sloupu :-x A pupek - namazaná jsem od rána do večera, ale obávám se, že to prostě porupe bez ohledu na to, že mažu 2x denně prakticky od doby, kdy mi bylo těhotenství potvrzeno. Když vidím, jak se to napnulo doteď a uvědomím si, jak by se to ještě napnout mělo... :-x A jen tak btw. kdyby v té Ikee opět hořelo, tak už by stálo za popřemýšlení, kdo že to tam ten oheň jezdí zakládat, ne? :-p Jo a na pilates jsem se (opět) nedostala. Já se tam prostě nedokopu! Grrrrrrr ]-( Chodila bych aspoň plavat, jenže to mě zas nepřitahujou bazény. Takže jen chodíme s čolkama, hlavně o víkendu, když jsme na chatičce ;-) A jinak koukám, že vaše lednice je dost podobná té naší :-p Fender: tak jsem se musela podívat a dnes jsem přesně 28 + 6, ještě před měsícem a půl by člověk, který mě moc nezná, nepoznal, že jsem těhotná. Dnes už se v mhd zvedají a pouští sednout...to jsem to ve svých 30 dopracovala, že mě starší pouští sedat :-D Z toho plyne, že teď už to prostě vidět je (a víc než dost). Ale je to člověk od člověka - mě třeba říkali, že jak jsem hubená, bude na mě těhotenství vidět od prvního dne a nakonec jsem začala bubnovatět cca před měsícem, max. měsícem a půl. O to větší to byl ovšem nárůst :-D Aby to ale nevypadalo, že jsem předtím měla břicho vpadlý jako před těhotenstvím - můj taneční partner na mě těhotenství poznal už snad ve třetím měsíci, hajzlík ;-) Ale je fakt, že za ta léta, co se známe, mě už má v oku a ví, že ani po přežrání na mě nebylo nic moc znát :-) Pilates by mi bývalo asi nevadilo, hold bych něco vynechala. Ale prostě se tam nedokopu, začínám se s tím smiřovat. Asi nedostatek pevné vůle :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, tak ja zdravim z domku uz, dnes jsme skoro dostehovali. Vetsina je tady, tam uz jen par drobnosti, dnes tu uz budeme spat. Jsem mrtvi hrozne. Ale Cliff to tu miluje. Peto, drzim palce na ty krece, snad to magnesium pomuze, kamaradka miva obcas a pomahaji ji orisky, kde ten horcik je.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám nové brýlky, celý svět vidím malinko dokulata, ale to se snad poddá. Ale jsou krásné a nezvykle zelené. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Držím se stále spiningu, zrovna jsem z něj došla a jsem zpocená až na sedinku. Jsem úplně grogy a to lítající bílý svinstvo mi na dechu taky nepřidá. Ale aspoň ty děti tolik nezlobí. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky..... peti jo tak to jsme celkem o dost čoveče... to mám ještě spoustu času tě s břichem dohnat :-N jani a hodíte pak někde fotky? chceme vidět, jak bydlíte x-) x-) kači jakto, máš je nějaké zakřivené, nebo proč to vidíš dokulata??? :-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?