23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
pffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: ja myslim, ze se psy nebude problem, starsi fena bude Terezku hlidat a ochranovat a mladsi ji bude jako spravna borderka past :-D Samozrejme nebudou moci byt u miminka bez dohledu a poridime zabranu nad schody aby za malou nemohly a pozdeji aby z nich mala nespadla. Jinak se vubec nebojim, ze by neco mohlo byt spatne. Starsi prijala pred rokem stene behem chvilky a dite bude mit navic jine postaveni ve smecce. holky, zitra mam termin, predevcirem jsem byla poprve v nemocnici na prohlidce, trosku me ti zneklidnilo, protoze tam maji mlade doktory a jsem zvykla na jemnejsi prohlidky. A taky ma Terka uz ted 3.700 gramu, zadny drobecek. Navic mi doktor nejspis udelal Hamiltonuv hmat, aby mi to "uspisil" a neni to nic prijemneho a hlavne to nepomaha, jenze oni se ani neptaji... Od stredy jsem pekne dolamana, pripadam si doslova jak naprcany kacer a znovu se tam potahnu v pondeli. porad doufam, ze by to UZ mohlo zacit a ono to obcas vypada, ze to UZ zacina a nic :-| Je to dobre zarizene, takze pokud zenska mela strach z porodu, tak ji posledni tydny tehu obcas tak otravi tim jak je nemotorna, velka, jak ma natekle ruce a kdovi co jeste, ze se pak na porod uz tesi a netrpelive ho vyckava. Bohuzel se neda nikdy rici kdy UZ to bude 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kato, tak vydrz, uz to bude kazdou chvili to prave UZ :-) Holky, my jsme tak zblbli, ze jsme vcera uplne zapomneli, ze byl prvni maj. Pritom to je nas oblibeny svatek. Tak me to rmzi. No, jedeme k zubari dnes, tak zatim pa a pekny vikend.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, v pohodě, taky letos nebudu políbená pod rozkvetlým stromem. :-D Ale zas na druhou stranu, nás už muži zalévají pořád, my už jsme v pohodě. ;-) Ať vás zubař moc nebolí a nezruinuje. Kait, už to bude, nezoufej a pak už se na dalších 18 let v klidu neposadíš, ale bude to ta nej únava. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kait, moc na tebe myslím, to ti úplně věřím, že už to chceš mt za sebou. držím všechny pěsti, ať to co nejdříve zvládnete!!!! já jsem zatím v poho, začla jsem pátý měsíc, pořád mi absolutně nic není, jen jsem přibrala první kilo. doufám, že to taková těžká pohoda bude co nejdýl :-N jani zubař fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, ať vám to dobře dopadne!!!! a z toho prvnho máje si nic nedělej ;-) my jsme to taky odbyli, žádná třešeň, dostala jsem pusu pod napůl odkvwtlým šeříkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlasim, ze zubar super. Je to kamarad, takze byl velmi laskavy a hlavne nic nechtel, takze jsme je pozvali na obidek a Martin poskytl jeho IT a instalaterske schopnsoti pak :-) A hlavne nebylo vrtani. I kdyz jeden zub je divny, takze ten musiem sledovat. Jinak mam jen cistit a cistit. Terko, to za chvili pujdes do druhe puli, co? A jaktoze jsi teprve pribrala prvni kilo? To ani obleceni ti neni v pase tesnejsi?
Odpovědět
Profilova fotka
super, že to dobře dopadlo, tož to gratulace. to jsi ráda, co? x-) prcek váží teprve 175 gramů, takže nemám z čeho moc přibírat.... nejsem typ, co by jedl za dva, jím stejně jako před tím, jen se snažím víc zeleniny a mléčných výrobků.... no, jinak se nevlezu do dvou sukní, a do kalhot už nepotřebuju pásky, ale jinak je mi ještě pořád všechno dobrý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne prave vsechny kamaradky rikaly, z eproste od dvou mesicu to bylo poznat v pase, ze nedoply ruzne kalhoty a sukne. Pritom to videt nebylo, jen ony to poznaly na obleceni.
Odpovědět
Profilova fotka
no, pokud máš třeba normálně kalhoty tak akorát, tak je určitě každý centimetr hned poznat. nicméně já jsem u všech kalhot měla pásek, takže i když teď už mám navíc nějakých 5-6 cm, tak se díky předchozí rezervě do všeho ještě vlezu. moje kamarádka je těhotná o 6 týdnu za mnou a musela vyřadit už dobrou polovinu oblečení.
Odpovědět
Profilova fotka
dik ze na me myslite, stale jsme 2v1 az vam budou male kalhoty, poridte si tehu dziny nebo tehu kalhoty, i kdyz pres leto je super, ze muzete mit volne saty dam vam pak vedet az to bude nebo pokud budeme mit cas v porodnici, muz si nejspis brat notebook a kdyby to trvalo dele, tak pisnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavne at te manzilek pekne opecovava. A bude u porodu, chces ho tam?
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: neboj, on se o me stara moc dobre x-) jj, bude, nijak se tomu nebrani
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je dobre. Myslim, ze je potreba, aby tam byl a na vse dohledl, kdyz ty budes bezbolestne privadet na svet novy zivot ;-) No, moc na tebe myslim, at vse probehne v poradku a obe jste zdrave.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: jsi moc hodna ze mi prejes bezbolestny porod, snad to vyjde, sice to urcite nebude bez bolesti, ale kdyz bude snesitelna, nemam problem. Pocitam s tim, ze privest dite na svet neni bezbolestne
Odpovědět
Profilova fotka
Ale melo by to byt bezbolestne. Jak k tomu prijdeme? No neeeeeeee?
Odpovědět
Profilova fotka
to každopádně mělo, když už se s tím člověk tahá devět měsíců v bříšku x-) káťa šla dneska zase na kontrolu ne? tak kačenko, držím paleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jeslti uz z Kati neni maminka. Nas posoupnu na prvni stranku zase :-) Nam dnes prijede Cliff, tak se hrozne tesime.
Odpovědět
Profilova fotka
jani a to přijede sám? :-N :-. na kačku moc myslím, snad dá brzo vědět x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasne, sedne na vlak a prifrci :) Nee, privezli ho teta s bratrancem, uz ho mame v posteli. Tak brou nocku.
Odpovědět
Ahoj holky:-)! Ona už kait rodí, to nějak uteklo:-).....jak je ji tady dočítala, tak jsem z toho posledního měsíce dostala strach:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj devcata, miminko jeste neni, ale dnes bude, jedeme planovane rodit :-D myslim, ze telo se uz na to pomerne intenzivne pripravuje, takze snad to vyvolavani jen trochu postouchne a vse probehne v poradku. Vetsinu noci jsem nespala, tak to snad zvladnu i tak. Jsem trochu nervozni, ale kdo by nebyl, strach nemam... dekuji ze na me myslite, dam pak vedet a jak budu doma, urcite ukazu i fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: strach nemej, posledni rohlidka byla uplne v pohode, nejspis me to predtim bolelo, protoze jsem se jeste neotvirala. Ted uz je to v pohode a ten stejny doktor byl hotovy andel ;-) mala se vrti jak neposedne hribe, jsem na ni moc zvedava a natesena a taky na manzela, jak to jako tata zvladne x-) no, jak to zvladnu ja se uvidi, ale co jineho mi zbyva nez ze ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kačenkooooooooooooooooooooooooooooooooooo, myslíme na tebe, asi už to máš za sebou, tak snad to šlo všechno rychle a v pořádku...... drž se mamino x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) těšíme se na fotky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kato, drz se. Tesime se na fotecky krasne zdrave holcicky a stastne maminky a hrdeho otce. Ja vam zase zitra napisu, jak sjem sikovna, se pocurate smichy.
Odpovědět
katy držím všechno, co můžu....i když teď už to asi máte za sebou ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teri a kdy máš ty termín vlastně??? jani jsem jedno velký ucho (oko) :-N
Odpovědět
Ahoj holčiny! Dlouho jsem se sem nedostala, nebylo moc času (tedy ne, že bych jím teď nějak zvlášť oplývala) a teď koukám, co všechno je tu nového!!! Kait: velké gratulace, předpokládám, že prďolka už je na světě!!! Fender: taktéž gratulace! Nějak se nám to tu s těma mimoněma rozjelo :))) Tipata: co smráďata před blížícíma se prázdninama? :-p Janinek: co to vidím? Vy jste zmizeli z Čech? Za prací? A na jak dlouho? Koukám, že čtyřnohej šmudla už za Vámi taky odcestoval ;) Jinak u nás taky pár novinek...dost podobných s novinkami Fender. V říjnu jsem dala výpověď v práci, v prosinci jsem skončila a zjistila, že jsem už 2 měsíce těhotná, v lednu jsme otevřeli trafiku (kterou jsme v březnu zavřeli :D) a od ledna jsem nastoupila do nového zaměstnání se šéfovým vědomím, že jsem těhotná :) Zatím dělám, dnes to jsou přesně 3 měsíce do porodu, těho naprosto bez prolémů, jen se nám doma poslední měsíc zbláznila váha, asi švindluje nebo co :-N Pevně doufám, že až se nám to doma po porodu všechno ustálí a navykneme si všichni tři na nový režim, budu zvládat pracovat (byť omezeně) z domova, aby mi nadobro nezměknul mozek (slyšet mě kolega, řekne mi, že jsem troufalá, když ve spojení se mnou mluvím o mozku :D) Ač jsem byla (s víc jak 14denním zpožděním menstruace) přesvědčená, že těhotná prostě být nemůžu a v první fázi jsem to i obrečela, protože mi neplánované těhotenství komplet rozhodilo celkem dost důležité plány, včera jsem dojetím držela na uzdě slzy, když jsme byli na 4D ultrazvuku :-D kdybyste se chtěly mrknout, jak to vypadá, mám to na bohemiabay.ic.cz v odkaze mrňavka, je nutný sjet úplně dolů k datu 11. 5. 2009 ;-) Doufám, že se sem aspoň čas od času dostanu, mám období, kdy je relativní klid a stíhám jukat na net a období, kdy jsem ráda, že přijdu domů a můžu spadnout na gauč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peto, no gratulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. Jeee, no moc moc gratuluji fakt. A planu nelituj, tohle je urcite lepsi. Na plany bude cas jindy nebo prijdou lepsi plany. My jsme od listopadu v Londyne. Ted od ctvrtka uz i s Cliffem. Jinak teda, abyste byly v obraze. Teta s bratrancem prijeli autem a privezli nam Cliffa ve ctvrtek vecer. V patek jsem je vzala do emsta na prohldku, nachodili jsme hroznych mili a v sobotu bratranec odpadl, tak ze pudju jen s tetou. Vylezu z bytu, na schodech sletim a vyvrknuty kotnik jedna radost. Takze ja namazat, zavazat, nohu nahoru a byt doma. Do mesta nakonec sli teta, bratranec a Martin. Vecer se proad nevraceli, i kdyz hlasili, ze se jdou najsit a domu, takze to jim melo zabrat tak dve hodky maximalne. Po trech hodinach jsem byla nervni, ale dovolala se jen do hlasovky. Tak sjem to brala jako znameni, ze jsou uz v metru, kde nikdy neni signal. Pak prisli a Martin me uvital slovy "Mam otravu jidlem.", proto to zdrzeni. Prisli jsme si jak nejvetsi lazari, jediny ok byl pes :) Ale nastesti se to Martinovi pres noc srovnalo hned, byla to mala otravka. A vite, jak k ni prisel? SLi nekam na cinu a kdyz mu donesli jidlo, tak to ochutnal a ony tam morske plody. Tak jim to vratil, ze mel veprove. Tak donesli veprove. A to uz mu zalco byt divne a pak po jidle uz to prisluplne. Ale protoze daval ochutnat i ostatnim a vzajemne si vsihni ochutnavali, vystopovali jsme, ze to urcite byly ty krevety, protoze ty mel jen on a jeste kousek. Tak tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to video je hodne cool. A ctu si ted ty tve prispevky, mco pekne to tam pises.
Odpovědět
Profilova fotka
peti to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, vítej v klubu x-) úplně tě chápu, cítila jsem se dost stejně. sice jsem si těhu neobrečela, ale v šoku jsem byla řádném a trvalo mi dost dlouho, než jsem se s tím vnitřně srovnala. přesněji do té doby, než se fazol začal hýbat na UTZ..... to už mi ty pudy asi naskočily správně a od té doby ho zbožňuju. i když dneska je na průplesk, od rána si mě plete s tanečním parketem a čutá a čutá.... :-N jani vy jste prostě experti, to snad není možný, fakt.... pořád něco. připomnělo mi to tu tvoji ruku, tu už máš doboru? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?