23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Janínku, nápad je to dobrý. U nás je ale problém, že naši vrstevníci nejsou omladina, protože je nám už třicet. Vím, že když řeknu kamarádkám, ať si vezmou spacák, pojedou domů a mně to bude líto :-( Možná ani spacák nemají. Já bych taky jela domů a jistě bych to nemyslela ve zlém. Jen představa noci ve stanu a ráno odjezd by pro mě byla horší, než odjezd večer. Budeme to mít 50 km od Prahy. Ubytovací kapacita není a nebude, pouze každý někde jinde a to nepovažuji za vhodné. Když nocovat, tak abychom se ráno sešli všichni na snídani a třeba ještě poklábosili. A to bych raději s kamarádkami, než s tetami :-( :-( Budeš jim to nějak říkat dopředu, kdo bude kde spát? S jídlem nebudeme mít problém, protože to vše se dá objednat na místě. Já neumím ani moc vařit.
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, nasi vrstevnici jsou v zasade podobneho veku :) Mne take neni 21, i kdyz si to porad rikam. Ale podle me to vetsina vezme v poho. Nekteri to uz vi :) Ale ty chatky by podle em mely byt ok, zkus zjistit, dke tam jsou v okoli tabory, blbe je, ze bude vlastne sezona. Ale zkusit to muzes. Pokud je to taborove zarizeni, tak to je normalne s dekama povlecenyma. Nebo jestli to je nekde u vody, tak tam jsou urcite nejake kempy pro vodaky. Nebo treba moje jian sestrencie se brala v kruhu rodinnem, asi 12 jich bylo. A pak byla grilovacka asi o tri emsice pozdeji nekde na mlyne, dke to bylo venklu a pak se mohlo tam prespat. A bylo to take moc pekne. Akorat to neni tolik svatebni, spis to byla takvoa rodinna akce, jak oslava narozenin. A jinak jsem si dnes objednala nejake veci na svatebni-dekorace.cz, jde to osobne vyzvednout v Praze a ted si naklikavam na svatebni-raj.cz, kde to take lze osobne vyzvednout. Takze nemusim platit postovne. Jen doufam, ze jsem se neprecenila, co do meho umu :) Akorat me rmzi, ze na tech dekoracich nemaji zrovna ten svatebni polstarek na dozdobeni. Chci si objednat dva, na jednom to natrenuji a na druhem uz nacisto. Bude to legrace.
Odpovědět
Na té stránce jsou krásné věci. Zkusím najít něco již hotového. Tři měsíce po svatbě na oslavě by lidé taky přespali ve stanu, nebo v chatce. Nebyli by totiž tak oblečeni. Ale představuji si vyšňořené hosty, jak ulehají do stanu, nebo do chatky, jdou na toaletu do hlavní budovy :-( U Tebe to říkáš berou v poho. U mě by to také tak vzali, vím, že by řekli, že to nevadí, ať si nedělám starosti, ale že by odjeli domů. Janínku, já se budu muset rozhlédnout po penzionu nebo hotelu pro všechny hosty najednou. Toto by ně stresovalo. Nějaké grilování a něco podobného, to by byla situace jiná. Svatba je ale jedinečná. Já si přála svatbu v Praze. Rodina mého snoubence ale měla jiné přání a já jim vyhověla. Teď toho lituji, ale už je pozdě. Mimo Prahu jsou ale ubytovací kapacity menšího rázu. Problém mám i s posazením ke stolům. Někteří hosté jsou nudní, to vím. Obvám se toho, že kdo bude sedět na konci, bude se cítit odstrčen. Pokud ještě vedle někoho ndného, nebudou se bavit. Viděla jsem tu v některých albech, je jich ale minimum, kulaté stoly. Nejspíš to měli cizinci, v zahraničí je to obvyklé. Zkusím se zeptat, zda by toto restaurace realizovala.
Odpovědět
Profilova fotka
A ty to mas primo v Nymburce nebo nekde u? A kulate stoly muzou byt problem. Za prve potrebujes vic mista. Protoze to jde hrozne do sirky a plus ty restaurace nemusi ty kulate stoly mit. Kolik mas lidi?
Odpovědět
Ahoj holky! Tak jsem vás dočetla :-) . K tomu ubytování v chatkách, my jsem nejdřív chtěli hostinu tak na vzdálenějším místě, v takovým menším hotelu, kde kolem nikde nic není a každý by to měl domů 50 - 60 kilometrů. Ubytování jsem chtěli zařídit v hotelu a byl to problém, myslím, že by mi každý řekl, že raději pojede domů, než aby někde přespával, tím pádem by každý spěchal a svatba by v devět skončila :-) . Měla jsem z toho strach, tak to nakonec máme kousek od místa bydliště, kde to všichni mají blízko a zajistíme rozvoz. v chatkách by od nás taky určitě nikdo nespal, hlavně ne tety, strýcové a starší ročníky :-D . jinak stoly do kulata jsem viděla u nás, v jednom hotelu to dělají na přání běžně, takže myslím, že je to o domluvě
Odpovědět
Profilova fotka
Jakoze by jim vadilo zajistene prespani? To moc nechapu. Ale my mame hosty z tolika koutu, ze neni zadne misto, kde bychom to mohli delat tak, aby se pak slo domu. A s tim spanim je to takove hezci.
Odpovědět
No prostě by se jim nikde nechtělo spát, raděj by jeli domů. A to jim to ubytování všem budeš platit?
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme mit cely hotel pro sebe a plati se vsechny ty pokoje. Spacakovci to maji zadarmo.
Odpovědět
A můžu se zeptat, kolik za to zaplatíte? Nám to v jednom hotelu taky nabízeli, za rezervaci hotelu 10. 000, plus za každý pokoj, ve kterém bude někdo ubytovaný 1. 500. novomanželé zdarma :-)
Odpovědět
Diggi ti naši by taky jeli domů, to jsme si tady s Janínkem psali. Vím, že nikdo z mých přátel by ve spacáku nespal. Ani by se to nehodilo. Všem je nám třicet a více. Svatba má být podle tradic v místě bydliště nevěsty. Udělala jsem velkou chybu, že jsem souhlasila se změnou. Janínku, mohu vědět, kolik vás vyjde celý ten hotel? Když budete mít všechny pokoje, může to být nákladné. Janínku, bude to ve městě obřad i hostina, poté bude ještě večerní posezení a to v tuto chvíli řešíme, kde. Záleží to právě na tom ubytování, proto tady o tom hovořím a zjišťuji.
Odpovědět
No já to mám úplně stejně, oni by nespali ani v hotelu, natož, ve spacáku, to by na mě asi koukali dost divně....je to prostě těžký :-) . My se tradic moc nedržíme, svatba bude vlastně v místě bydliště nás obou, protože už rok spolu žijeme. Akorát pořád řeším, jestli se oblíkat doma a na břad jet dohromady, a nebo u mamky, která bydlí asi 20 kiláků, sejdou se tam příbuzní z mé strany a vidět se až těsně před obřadem. Ženich tam za mnou určitě nepojede, tchýně prohlásila, že nebude lítat sem tam a je fakt, že je to zbytečný a jejich příbuzní asi přijedou až k obřadu nebo to už je mi jedno, to a´t si ona nějak vyřeší
Odpovědět
Diggi bydlíte-li spolu, obleč se doma, maminka ti můlže přijet pomoci. Snoubenec tě vidět nemá, ale ani, pokud se oblečeš doma, tě vidět nemusí. Já bych měla OBAVY z toho, že něco zapomenu. Ti naši by v hotelu spali, pokud by byli všichni pospolu. Možná bychom se ráno ještě sešli, rozdali výslužky a rozloučili se. Pokud by to ale byly různé hotely, hotýlky a spacáky, jeli by domů. Já byla jednou na svatbě kamarádky, kde jsme také byli ubytovaní všichni. Ráno jsme dokonce plavali v bazénu a hráli volejbal. Bylo to velmi příjemné.
Odpovědět
Článek se načítá
Jenže mamka se bude muset starat o naše příbuzenstvo, který se sjede k ní :-D . Tak ji v tom asi nenechám a ráno ta, přijedu taky. aspon bude mít ženich větší překvápko a bude se na mě víc těšit...doufám :-D. Taky jsem to jednou zažila, u kamarádky, ráno se všichni sešli na snídani a pak se jelo domů, bylo to fajn, ale to bych musela mít jinou rodinu :-)
Odpovědět
Tak už se pomalu rozhoduji, že ubytování zařizovat nebudeme, pokud nebude hotel pro všechny. Diggi, to je krásné, že mamice pomůžeš, i když budeš nervózní před svatbou. My se sejdeme v obřadní síni všichni.
Odpovědět
Počkej, doufám, že jsem tě s tím ubytováním nějak neovlivnila :-) . pokud, tak si myslím, že je určitě ubytování lepší na jednom místě, nejlépe v místě hostiny. Ale já prostě znám svoji rodinu, vím, že by minimálně půlka odjela, já bych tam pak zbytečně něco platila a ještě bych byla zklamaná...takže jsem se na to vykašlala. To nevím, jestli jí moc pomůžu, ale přijde mi to blbý i vůči těm lidem, co dojedou, tak tam raděj asi budu. i když ještě úplně rozhodnutá nejsem
Odpovědět
Diggi však si přečti diskuzi o ubytování od začátku. Právě to, že lidé odjedou, je problém, co jsme řešily s Janínkem. Ona bude dávat některé hosty do stanu a já psala, že moji hosté by raději odjeli a mně by to bylo líto. V tuto chvíli se snažím najít ubytovací kapacitu pro všechny. Pokud to nepůjde, uděláme to tak, že pojedeme domů všichni.
Odpovědět
Víš co ale, on stejně ten kdo se bude chtít bavit, tak se bavit bude, kdo ne, tak může taky klidně odejít v deset, i když mu seženeš ubytování. Mě tady to nejdřív hodně stresovalo, jak to uděláme, pořád jsem nad tím dumala a pak jsem si řekla, že mi to za to nestojí, nechám to na lidech. Když mi někdo řekne, že by potřeboval ubytování, tak zajistím, ostatní se o sebe postarají, jsou to dospělí lidi
Odpovědět
Ahojky :) my se bereme taky 23.8 v 11 hodin ve Vranově u Brna :) zatím máme domluvený jen obřad venku, hostinu i s večerním rautem a o květiny a hudbu se naštěstí postarají v penzionku, kde máme oslavu :) prstýnky nám udělá známej zlatník a oznámka kamarád z tiskárny :) no a na šaty jdu mrknout příští úterý s mamkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky, normálka nám kleklo PC. To byla hrůza, jsem měla úplný brms absťák. Tak co je nového?
Odpovědět
ahoj holky!Mě zase nějak blbne beremko, vůbec jsem se sem dnes nemohla dostat darinka: to máš dobré, že se o spoustu věcí vůbec nemusíš starat dydis: pokročila jsi nějak v přípravách ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: no myslela jsem, že se pochlubím tím zasedacím pořádkem jak jsem říkala, že se na něj vrhnu. Zhruba před měsícem jsem v aukci vyhrála vše potřebné na gelové nehtíky a tak jsem to chtěla vyzkoušet a výsledek byl perfektní. No tak mám alespoň vyřešené nehty na svatbu. Dnes mi přišli ozdobné děrovačky tak už jsem začala s tím zasedákem, ale není to žádná sranda, je to makačka zrovna tak jako vývazky, to je taky pěkná drbačka, na obrázku to vypadá tak jednoduše ]-( . A co je nového u Vás s přípravami jak jste daleko :-)
Odpovědět
No vidíš, aspoň ty nehty ;-) . To si je budeš dělat sama? U mě nového vůbec nic, nějak není čas. Už mě to štve, budu s tím muset trošku hýbnout. Ty vývazky ai objednám a basta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: teda Ty ale brzo vstáváš. Jasně nechtíky si udělám sama, přijde mi to mnohem jednodušší než ty po@rané vývazky :-D . Taky bych měla trošku zabrat, se to zdá ale srpen je tu co nevidět :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
no teda tady je fakt mrtvo :-( , co se děje ???????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, ja uplne zapomnela, ja klikam vzdy do tech for, ktera vidim na halvni strance a tohle tam ted vubec nebylo. Tak Martin mi dnes vyzvedl me objednavky ze svatebniho raje a ze svatebni dekorace, tak to okukuji. Konecne mam perlicky do vyvazku. A souhlas, ze vyvazky jsou peklo, ten muj jeden a prvni mi trval nekolik minut a to byl bez perlicky, ty mam az ted. Takze ted jdu aplikvoat perlu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sjem pridelala perlicku, vypada to pekne. Myrtu pak budete davat pod to a cele se to propichne jednim spendlikem?
Odpovědět
Ahoj holky! Vy jste si svatby zrušili nebo co se děje :-) ? Tady je fakt hrozně mrtvo janinek: tak jsi mě usvědčila v tom, že vývazky určitě koupím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zalezi, jeslti na to mas cas a chut. Ja cas mit budu a chut docela mam, si u toho pekne odpocinu. Jen mi je jasne, ze mi to trva 2-3x dele, nez by to trvalo nekomu jinemu. Jeste jsem vam nerekla, ze mam uz i podvazek. Takze zase dalsi krucek :)
Odpovědět
To já za poslední dva týdny vůbec nic nového, ani malinkatý krůček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty mas ale urcite uz naskok. Jo, dneska jsem byla ve Spalene v Strevice a vice a ty boticky maji teda nadherny. Akorat vsechny, na ktere jsem koukla, staly 1990,-.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?