23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, skype máme oba, icq taky není problém, tohohle ne nebojím. Odlítá 15. ledna a já tam letím 14.února a on doletí na začátku března na víkend domů, takže je to v pohodě, v podstatě se uvidíme jednou za měsíc. Není to tak špatný. To já už si s tchýňákama tykám od svatby, rozumíme si perfektně, kolikrát se oba zastanou mě a Tom dostane spuca. :-D Ovšem Tom je na tom bídně, svoji matku bych taky za tchýni nechtěla. Na silvestra jsme šli spát asi až ve 4. Ale teď to musíme zase obrátit, aby nás ten pondělek nezabil.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak vítej doma x-) no já sice s tchýní vycházím, ale za to mi to vynahrazuje tchán se švagrovou :-S vůbec si nedovedu představit, že bych jemu měla tykat, ale předpokládám, že mi to asi bude muset nabídnout a já to budu muset přijmout, přece je blbost, abych jendomu vykala a jednomu tykala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mne to blbe neprijde, jako kazdemu z nich jinak. Kor kdyz splu nemate nejake vrele vztahy. Mne treba vykani vyhovuje (mam takovou druhou mamu, kamaradky moji mamka a te proste stale vykam, pritom se bavime uplne o vsem). Spis mam problem s oslovovanim nebo kdyz s jednim z nich mluvim o druhem, to jako rikam teda bud pan / pani nebo mamka / tatka. Nebo na nekoho zavolat. Martin s nasima teda to same, ze nikdy nevi, jako O NICH mluvit. Protoze mym tetam strejdum dost tyka. A kdyz pak se bavime s nimi o nasich, rika jim krestnim. No je to cele zapeklite. Ale jako v tom oslovovani vidim asi tak nejmensi problem. Kdyby to byl jen tohle, tak to neresim. Teri, se svagrovou si tykate? Ona je mlada, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja tchyni tykam od prvniho setkani na jare, rovnou mi to nabidla a to o svatbe jeste nebyla rec ja se dnes pekne flakam, jen vysivam, ale baletka uz ma kus ramen a zad x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, jo, se švagrovou si samozřejmě tykám, to je malá žába ;-) alen epředpokládám, že bude nadšená z toho, že si tykám s tchýňkou - neustále jí vyčítala, že se ke mně chová jako k dceři, no a to jsem jí ještě vykala, no a co teprv teď :-N jirka třeba našim tyká a říká jim jménem.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zítra zase do práce. To vstávání mě asi zabije, no fuj, tohle by se mělo zakázat. :-D Doufám, že aspoň 2 děti budou nemocné. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja byla v praci ted dva dny, delaly jsme inventuru, pekne jsme si makly ale zitra mam volno, sefova me nechce ztrhat a tak si odpocinu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, já zítra taky valím. čtrnáct dní jsem vstávala nejdřív v deset, zítra mě ta půl šestá asi ubije, to bude děs.
Odpovědět
Profilova fotka
fender, to jsi ještě dobrá, já skoro měsíc vstávala až kolem 1 po obědě a teď mám vstát na půl 6 a neusnu dřív jak ve 2-3, super vyhlídka. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, tak co vstávání? já jsem tu kupodivu tak nějak přežila, sice jsem si musela dát během dně dvě kafe, ale zítra už snad bude líp :-N jinak mamce celou dobu sice tvrdili, že to není na operaci, ale dneska si vzpomněli, že to přece jenom zkonzultují s neurochirurgy, jestli jako by to na tu operaci nebylo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fender, kupodivu jsem vstala v pohodě, stačila mi jen moje obvyklá ranní káva ("smrťák"), ale už na mě jde únava, nesmím ale spinkat, abych v 10 odpadla a byla spokojená. :-D Děti dnes byly komplet, ale nějak jsme to zvládly. Všem stávajícím i nastávajícím matkám doporučuju Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče. Je to knížka i CD, ale všechno je naprosto úžasné, super. Zrovna si je pouštím a můžu se smíchy potrhat. Takové ze života a Aňa Geislerová je skvěle namluvila. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: dik za tip, nejspis to poridim co nejdrive a budu to Terezce cist uz ted, dnes si me pekne okopavala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To jo, působí to, naše autiděti nechtějí tyhle hororový pohádky poslouchat, prý z toho budou mít trauma, neb nechápou nadsázku a ironii. :-D Dneska moje další mladá kolegyně jedla jen suchý brambory na oběd, že jí není dobře. Mezi sebou jsme si šeptli, že to vypadá, že taky bude už těhotná. Jestli to takhle bude pokračovat, tak ředitel tu školu může zavřít, nebude mít lidi. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak hlásím, že žiju x-) v práci se to jakž takž dá, mamka je taky lepší, jen čekáme, co to konzilium, jestli ji budou operovat nebo ne, zatím se stále nikdo nevyjádřil :-S jinak asi ani nic novýho, teda vlastně jo, dneska mi manža sdělil, že jim na oddělení ležel chlap s otevřenou tuberkulozou, přišli na to až teď, tak jdou všichni na testy 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
fender, vy se vážně nenudíte, vy nemůžete mít jen tak nějakou chřipku, zase něco extra, co doktorští. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
proti chřipce jsme očkovaní :-D proti tbc sice taky, no ale uvidíme. zatím ho z hygieny nikdo nekontaktoval. říkal ale, že nejspíš stejně bude muset brát nějaké šíleně toxické léky :-S takže bychom museli odložit naše případné snažení.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem skvělá, úžasná a jedinečná, dneska jsem si vyřídila pas, nezapomněla jsem a stihnou mi ho vystavit, než poletím za mužem do Finska, v únoru. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: to jsi, skoro jako ja :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kait: Kačka jako Kačka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, copak do finska potřebuješ pas???? dyť to je EU, tam se mlže lítat i na občanku, ne??? :-. :-. manžovi po tbc pro změnu na oddělení leží svrab ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tom to zjišťoval a pro lety musíš mít vždycky pas, ani v EU nestačí občanka. A jak říkám, zase něco extra, to už má od gymplu. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze si ten pas casem vyridim, treba v bance nekdy vyzaduji dva doklady totoznosti a ja mam jen obcanku, ani ridicak nemam novy a nejsem si jista, jestli ridicak berou jako doklad o totoznosti
Odpovědět
Profilova fotka
no, neřekla bych, třeba do německa a nizozemí můžeš na 100% letět na občanku ;-) jinak včera v nemocnici ještě nevědli, jestli mamka na tom není tak špatně, aby náhodou nemusela na operaci a dneska ji prostě proupstili domů... bez ohledu na to, že by měla jít na rehabilitaci, bez ohledu na to, že nemůže skoro chodit, prostě nezájem.... už na to fakt nemám nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
Miláček se dnes začal balit, nejvíc mě fascinují jeho výroky:"Potřeboval bych vyprat." Jako kdyby to neuměl nacpat do té pračky sám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terko, takze vam ji dali domu? A je ji lepe? Tipato, kazdy vikend po skypu instruuji, co s cim a na kolik prat. Jinak zdravim, nejak ted nestiham, moc skoly a uceni. A ruka zase horsi. Uz chci, aby bylo po vsem.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, on by nebyl problém to vyprat, dokonce ví i na jaký program, ono se mu to nechce tam narvat. Ale abych jen nepomlouvala, vážně nakonec dal jednu pračku sám prát. Nejkrásnější bylo, jak vytáhl kuchyňskou váhu a všechno si zvážil, aby věděl, jak těžký má kufr. On je tak vynalézavý. A abych předešla námitce s osobní váhou, tak tu doma nemáme a je nám naprosto báječně. Už roky netuším, kolik vážím, jednou za rok stoupnu na váhu u tchýně, mám pořád tak nějak stejně. Jak já jsem šťastná žena. :-D Jinak držím palečky na státnice.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky, po pisemnych jsem dost pesimisticka a mam obavy, ze me ani k ustnim nepusti. A to teprve bude depka. Tak to je sikula vazic teda, jak to vymyslel.
Odpovědět
Profilova fotka
jani, taky moc držím pěsti na státnice. mamka je teda nakonec doma, nepodařilo se nám bohužel ani přes známé sehnat místo na rehabilitaci, tak to budou muset nějak zmáknout u našich, snad to půjde. měla by chodit ambulantně. jinak jsme dneska neplánovaně byli u tchýňáků... návštěva byla kupodivu celkem fajn a v pohodě. ale s tchánem si stále vykám |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Na dnešek mám další perličku. Šéf má 2 možnosti, může zavřít školu nebo zřídit jesle. Sice to není ještě úplně 100%, ale další kolegyně je těhotná. Jestli to takhle půjde dál, tak ztratí i ten zbytek vlasů na hlavě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata :-D :-D :-D tak nakonec je taky těhotná? vy to tam máte jak epidemii :-D to musí mít šéf radost teda :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?