23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: mame dokonce tri, jednu po majitelce, takovou vyrsostlou, pak tu co je za stromeckem a jeste na okne v kuchyni tak ono hlavne tim, ze by ses trapila si spis ublizis a miminka se nedockas, ale ono se to lehce rika fender: pridavam se, my ji pomluvime a ji se bude skytat az do vecera :-D a vsem preji krasne Vanoce a hlavne si to uzijte v klidu a se svymi drahymi, my jedeme dopoledne odevzdat jednu fenu tchyni, druhou bereme s sebou na Sever za mou mamou
Odpovědět
Profilova fotka
no dobře, jak myslíte.... písnu vám do ip :-) jinak přeju krásné vánoce, my už je měli včera neb drahý dnes slouží vlasti a spoluobčanům :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ucpěte komíny, nepusťte Santu, použij cement a nebo maltu. Otevři okno, nasaď si kulíšek, dárky Vám přinese jedině Ježíšek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kait: my máme jednu s 3 větvema, ta mi roste pěkně, tchýně mi to závidí, ale viděla jsem u kamaráda jednu, stejně starou a ta už je ke stropu, mě jen vykukuje za gaučem. Ale ona prý roste podle toho, jaký kvítník dostane, tak na jaře jí chystám velký překvápko. A s miminem to vidím tak, že uvidíme, jak teď v lednu vyjdou testy, co se stane ve Finsku, teda spíš nestane a pak budu mít dost času na to lítat k doktorovi a něco s tím udělat. A když to nevyjde, tak to budem řešit až pak. Včera mě zasloužilá matka uklidňovala, že jim se první podařilo až po 3/4 roce, to potratila, pak půl roku než se povedl Luki a druhá Janička prý byla hned. Do té mojí 3Oky mi zbývají ještě 3 roky, tak mám ještě nějakou tu časovou rezervu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mlade pani, preji vsem krasne Vanoce a at v pristim roce vse vyjde, jak si prejete. A dodatecne vse nej k vcerejsimu vymesici. My si vzpomneli a to bylo teda tak nejak vse :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: to se stava casto, ze clovek prijde o miminko, dokud to neni vice nez dvakrat, je to priroda. Beru to jako prirozeny proces, nekdy je matka nepripravena, nekdy neni dite v poradku a odejde samo. Kamaradce se to stalo a o to vetsi strach jsem mela o tu moji malou... kazdopadne uvidite, me je pristi rok tricet, takze na prvni dite idealni cas (nejvyssi?)
Odpovědět
Profilova fotka
kait, souhlasím s tebou, zrovna jsem se o tom včera bavila s taťkou (je gynekolog) a říkal, že se tím tělo ženy čistí - dnes každá bere jednak HA,což není přes všechny pozitivní efekty úplně nejzdravější, jednak je špatné životní prostředí, a tělo - než aby nosilo třeba ne zcela zdravé dítě - ten plod prostě raději potratí. samozřejmě něco jiného je, když je tam nějaký problém, kvůli němuž žena dítě donosit nemůže. z toho čistícío důvodu je prý také v posledních letech víc těch "mol" či jak se to správně jmenuje - těch těhotenství, kdy se vyvíjí jen gestační váček, ale není tam dítě..... a navíc, případů jako kait, kdy se povede tak brzy, je dnes spíš míň než víc, kde kdo se snaží minimálně půl roku a to i tehdy, kdy nemají vůbec žádné problémy..... jinak, k odlehčení tématu, včera tu byli tchánovci i se švagrovou a jejím přítelem, dokonce s sebou přibalili i jednoho psa, aby jich bylo víc :-N a všichni jsme se na sebe smívali a byli jsme jedna velká šťastná rodina :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teri,t ak hlavni je, zes to viditelne prezila, kdyz pises a to nas tesi. Moje spoluzacka je pripad Kati, bylo ji nejak tricet a rozhodli se, ze s manzelem zacnou. Jsme se potkaly ve skole a ona, ze jako prave se rozhodli, ze je cas a uvidi. Pak jsme se videly za 4 mesice a to uz mela brisko. A ze se to povedlo hned na poprve po vysazeni, takze jak jsme spolu mluvily, tak uz byla tehotna. A ted se jim narodil druhy predvanocni chlapecek. A kamaradky znama porad nemohla, tak adoptovali, coz take trvalo sto let a chvili po adopci otehotnela. Je to asi jedna velka zahada. ALe tipate to urcite brzy vyjde a povede se.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, drzime ji vsechny palce holky, dnes jsme jeste byli v Ikei pro dalsi korenky a vecicky domu a mala dnes ma nejspis fotbalovy zapas ci co, vrti se tam dole cely den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám za sebou teda noc... chytla me nejaka alimentárka, takze jsem strávila celou noc s hlavou v záchodě, jirka se v pět ráno slitoval a jel do nemocnice pro nějaké léky, narval do mě nějaké injekce a čípky, tak se mi ulevilo. celý den ležím jak placka, ani za mamkou jsem nemohla jít, naštěstí přijel taťka a byl za ní on.
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis, Teri, ty si ted fakt vyziras, co muzes. Tak snad je ti ted uz lepe a vyspis se z toho.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: co tehu test, delala sis? me tenkrat cerstve po otehotneni schvatila zahadna nemoc vcetne zvyseni teplot radsi ho mej doma po ruce, protoze pak je nevhodne brat nektere leky teda vetsinu leku... :-| a napis jak ti je
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
už je mi naštěstí dobře, opakovat už bych to teda fakt nechtěla :-N dneska už jsem i celkem normálně jedla. těhotná určitě nejsem, nemám z čeho ;-) spíš mi fakt něco nesedlo, tipuju to na kuřecí polívku, která byla dost mastná. už jsem byla i za maminou. a zítra jdu k holiči, už se tak těším, nebyla jsem se stříhat rok :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ještě k té návštěvě tchánovců a švagrové u nás - ač to byla jedna velká komedie, tak se to dalo docela přežít... jen mi trochu cukalo, když švagrová velmi významně několikrát zopakovala manžovi, že ten štědrý den bez něj opravdu není ono, že to nejsou žádné vánoce a že příště musí opravdu, ale opravdu slavit s nimi.... no..... :-x :-x :-x :-D jinak na silvestra jedeme asi ke tchýni, bude opět sama doma, tchán se švagrovou jeli dnes opět na týden do špindlu, tak jsme jí slibili, že se zastavíme. asi bych byla raději s tátou, protože mamka ještě asi doma nebude :-( ale tak co už. jo a tipata, se smutnkem ti oznamuji, že mi chcípla tvoje fialka. nicméně těch 5 měsíců, co mi vydržela, byl na fialku úctyhodný výkon :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, sestra je fakt labilni podle me. To neni normalni a jak to pises, tak jako nezdrave lpi na manzelovi (tvem). Coz je proste uchylny. A hlavne teda, ze ti je ted lepe, behem Vanoc snadno neco splacas a pak uz to jede.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: no, tve svagrpve je na to mozne rici jedine: Vanoce bez tebe jsou to prave :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, alimentárka to asi nebyla. asi nějaká střevní viróza ,protože v noci na dnešek se z podoby vyblil můj drahý :-( nejhorší už snad máme za sebou, doufejme :-N jani, ale mně se to pořád nějak nezdá, on totiž nikdy nebyl nějak extrémně doma, takže to ani není o tom, že bych jí ho nějak brala nebo tak něco..... fakt tomu nerozumím. ani nevím, proč je tak protivná na vlastní rodiče... no ale asi to nevyřeším, hlavně, když je klid 8-( :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Chudacci. Hele, nemeli jste nejake cukrovi s kremem, co bylo nekde cely den vystavene? A sestru budeme ignorovat. Nezajima nas. Vr. Takhle te otravovat.
Odpovědět
Profilova fotka
no neměli právě. máme jenom suché. linecké a rohlíčky, jinak nic. já osobně si myslím, že můj problém byl ze slepičí polévky, která byla už druhý den a byla dost mastná. ale co jirka, ten to asi chytil nějak ode mě, nebo nevím. každipádně je mu lépe, tak snad už bude jen líp. jinak dobrá zpráva, mamka konečně dostala po 14 dnech rehabku, tak snad to bude už taky lepší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to rada se slysim, jsem se trosku bala ptat. Jako do noveho roku nam vsem fakt preji pevne nervy a jeste pevnejsi zdravi, protoze co vic?
Odpovědět
Profilova fotka
ohledne te nemoci, ja si pamatuji, ze v dobe, kdy jsem se stehovala za ted uz manzelem chytil nejakou chripku ci co a slo to z neho horem dolem, byl uplne vyplivnuty. Nejak se zmatoril, aby si me prevezl z Prahy do Brna a za par dni jsem to mela ja, ale trvalo to akutne jen jeden den a par dalsich dni jsem se vzpamatovavala. Byl to takovy stav, kdy clovek nevedel jestli ma dat do misy hlavu nebo prdel, resi to kybl na kline. jinak jsem vyfotila co jsme koupili male, tomu jsme nemohli odolat, manzel ma prezdivku Klokan, takze cekame klokane, no nechaly byste to tam, holky? :-D http://blog.attilien.cz/photos/sada_k...
Odpovědět
Profilova fotka
tak, milé démy, mamce se dneska vrátily bolesti 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( brečela mi do telefonu :-( ale naběhl tam hned jirka, tak jí pak už bylo trochu lépe :-S chjo. jinak kait, jo, přesně tohle jsme měli my :-D nerada bych to opakovala :-p jinak ty oblečky jsou úžasné x-) x-) x-) x-) asi se nechám brzo inspirovat :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zpět, u maminky bylo báječně, samozřejmě maminkou myslím tchýni. Moje matka to jedno odpoledne jen prudila. Bráška měl úžasnou radost z ježíška. Ani se nám nechtělo domů, full servis u maminky, dneska nám ještě udělala vánočku na cestu, mňam, čerstvá vánočka. No prostě úžas. Fender, ta fialka mě mrzí, našemu břečťanu se daří, už zvládl jedno kolečko, sice malý, ale už je dokola. Jak to tak vidím, tak na silvestra s váma letos počítat nebudem. Kait, ti klokani jsou naprosto úžasní, dělají se i ve větším? Třeba v dámském M?
Odpovědět
Profilova fotka
fender: dopadne to s ni dobre, uvidis... drzime vam palce ten oblecek se dela jen na miminka, tipato :-D ale muzes si to koupit, rozstrihat a nasit na sve triko :-D :-D holky, dnes do prace jen na ctyri hodiny a pak me tam nikdo neuvidi dva dny
Odpovědět
Profilova fotka
tak dámy, chystám se za mamkou a pak už jedeme rovnou ke tchýňce, takže se s vámi loučím do nového roku všechno nej nej nej ! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nas vsechny mlade pani vitam v novem roce a at se nam dari. A hlavne zdravi at slouzi. Letim dnes do Phy, takze nas ceka mesic odlouceni. Tipato, kdy to ceka tebe? Jako mne se tak silene nechce ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli bude nový rok vypadat jako dnešek, tak budu vstávat až teď. :-D Což by mi vůbec nevadilo. Janinek, přesné datum odletu ještě nevíme, ale buď 5. nebo 15. ledna, to se dozvíme zítra. Mnoho pohody v novém roce.
Odpovědět
Profilova fotka
Vsem jen to nejlepsi My jsme si to uzili s prateli, nakonec i tri a jeden pes prespali, dnes jsme se krasne flakali cely den a odpoledne jsme si jeste pospali. Zitra mame oba volno.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak náš silvestr byl opravdu výborný, manžovi bylo blbě, tak šel v osm spát :-N 8-( :-D nicméně doma byla jen tchýňka, tak to bylo fajn, pokecaly jsme a na nový rok mi nabídla tykání :-N jsem zvědavá, co na to bude říkat tchán a co na to bude říkat švagrová :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, zdravim z CR, jsem od vcera u rodicu. Na letisti probehl bourlive vitani s Cliffem. Pak jsem se o pulnoci zurive cpala sumavou a pak jsem davala darky a porad enco vykladala. A jeste se na noc i ucila. Zat dnes jsem uceni moc nedala, ale aspon jsme si venku zalitali s CLiffonem. Tipato, ja se prvniho probudila v 6, hruza. A vcera jsem sla ve dve spat a dnes vstala v osm. Nejsme na to zvykla, asi me to slozi. Drzim moc palecky, at to Tomovi dobre vyjde a nejak se zvladnete navstevvoat a vubec at to zvladate. Mate pevnou linku_ Vseobecne je levne volat na pevne z ciziny z mobilu treba, pokud neni moznost skypu. Kato, to jste meli pekne urcite a vase psice meli radost ze spolecnosti psi, co? Jee, Teri, se mas, ze s tchyni tak vychazis. U nas je to takove "svycarske", zadne otevrene nepratelstvi, ale take absolutne zadna vrelost. Asi jsme t nekdy na zacatku prosvihly nebo nevim. A my teda meli Silvestr zajmavy, ze ja chtela asi od peti spat :-) Pa, mejte se, jdu se zkusit neco naucit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?