23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
no, achilovka je potvora, náš zástupce si ji v květnu poranil a teď šel na operaci. Ale jestli je to jen zánět, tak ti bude stačit klid a rehabka, ale tu nemocenskou bych brala, nebudeš muset chodit a nebudeš ji zatěžovat. A korálkovat můžeš i v posteli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi začnu poslouchat svého muže. :-D A dokud nepřekročím magickou hranici 40 dnů od posledního cyklu, nebudu doufat. Dneska jsem se vzbudila s povědomou bolestí v podbříšku a je to tu. Těhotná asi opět zase nejsem. ]-( Ale co už, mám půl roku na to, abych s tím něco udělala a třeba ten výlet do Finska pomůže. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: nevim, mozna nachlazena, mozna namozena... kazdopadne jsem v praci a volno jsem si vzala az na patek, driv nemuzu ted jsem si vzpomnela, my neschovali vanocku do trouby... no to se bude dalmatinka mit... :-| a mycka myckuje, jestli jsem jeste nehlasila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano mlade pani tak mam genialniho muze, on tu vanocku schoval!! a vazne uvazuji, ze se vykaslu na homeopatika, co mam zkusit a natvrdo pujdu do voltarenu ci neceho takoveho, gynekolozka mi rekla, ze ho muzu, lekarnice ze ne, tak nevim... nejak se mi nechce na sobe zkouset, jestli to zabere na homeopaticich, protoze to opravdu boli
Odpovědět
Profilova fotka
kait, pokud máš lokální mast na kotník, tak to v pohodě můžeš, dokonce můžeš i použít případně nějaký sprej do krku či nosu, léky moc ne, ty se dostávají přes krevní oběh do celého těla. Ale mastičku lokálně na kotník úplně v pohodě. Už jsem si to taky zjišťovala, občas totiž bez pomoci Ibagin gelu nic nedám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: jenze u vetsiny je info, ze se nema pouzivat v tehu =-) jeden je na prvni dva trimestry... tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
tak se zkus podívat na nějakou internetovou diskuzi s lékařem, co doporučují. Ale s mýma chabýma zdravotnickýma znalostma si myslím, že krém lokálně v těhu nevadí. Taky můžem počkat, co na to Jiřík od fender jako doktor. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam homeopatika a nejaky krem na prirodni bazi, ostatni se vstrebava, takze smula muz se mi na to ted koukal a nelibi se mu to, jestli to nebude do pondelka lepsi, tak me nejspis ceka obstrik a ja injekce nemam rada, bojim, bojim :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Sněží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nas ne, jen trochu zatika do horni koupelny, ale o tom jsme byli informovani a noha je lepsi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono sice sněží, ale zároveň se otepluje, tak snad to vydrží a ještě napadne. Aspoň ty Vánoce na sněhu, když jsme byly na blatě, ne. ;-) A noha mě těší, aspoň tě mine injekce.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak mamku asi na vánoce domů nepustí.... |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vemte stromeček na pokoj, Jiřík bude mít službu, ne. Oslavíte společně a netradičně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se vůbec nepochlubila, tak nakonec jsem dnes nazdobila náš fikus, má asi metr na výšku, tak jsem ho obtočila světýlkem a červeným a stříbrným řetězem a je hotovo, vypadá to šíleně, ale skvěle. Tom to komentoval slovy: "letos je v módě modrá" a šel bruslit. Ale pak mi přinesl gyros s hranolkama. Vážně ho miluju. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se vam taky pochlubim, rano sjme vyrazili do Globusu co mame jako obchodak nejbliz, at dokoupime nejake darky a taky jidlo... rikame si, ze vstaneme driv a budeme tam na otviracku, at se vyhneme nejvetsim navalum. Ano, nebyli jsme jedini, ktere to napadlo a obchod praskal ve svech behem chvilky, lidi nervozni, takze jsem stejne vetsinou stala nekde mimo dostrel nasich bezohlednych spoluobcanu a kdyz uz jsem tedy sla, tak jedine s taskou na jedne strane bricha a s rukou na nem, kdyby me nekdo chtel zase sestrelit a kdyz se vratime zpet, tak nas ceka tak trosku vyhrabany stromecek a dva spokojeni psi fender: a je ji alespon lepe?
Odpovědět
Profilova fotka
no, stromeček sice na pokoj nevemem, ale půjdeme tam. lépe jí právě ani moc není, to je na tom nejhorší. jinak jsme dneska chtěli koupit umělý stromek v tescu, jeden se nám tam minule líbil, no neměli už ho vyprodaný??? ale viděla jsem podobný v intersparu, tak ještě zajdem tam. jinak můj drahý manžel byl pařit minulý týden na vánočním večírku, přišel v šest ráno, včera měl ještě jeden večírek, přišel - kupodivu - v šest ráno 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako hodný hoch se vrací domů za světla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D dulezite je, ze trefi domu
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme dneska koupili stromek - nakonec živý :-. je teda krásný a úplně nádherně voní :-N takže nelituju, ač jsem chtěla spíše umělý. jinak mamce dneska bylo o něco lépe, tak kéž by se to už konečně někam posunulo k lepšímu.... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
fender: gratuluji samozrejme k mamince a pote ke stromecku ja ten nas moc necitim, ale videla jsem krasne stromky co prodavaji u nas v Kurimi za 300,-, my ho mame malicky za 400,- ale co uz, mame k nemu kvetinac a hlinu :-D a mam tu pro vas fotku kuchyne, konecne x-) http://koralky.attilien.cz/foto/kuchy... vcera jsme v ikei koupili super korenky a dozy a na te polici nalevo od sporaku jsou krasne podsvicene, muz prvne vahal, ale jak to videl v akci, tak zavelel, ze jich koupime daleko vice a vsechno koreni si tam presypeme :-) akorat smesi budeme muset asi popsat lihovym fixem na vicko, at se v tom vyzname
Odpovědět
Profilova fotka
tyyyy joooo, to je místa!!!!!! :-N myslím, že máme buď stejnou, nebo velice podobnou, ledničku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to electrolux a mista tam je, klidne na tanecni parket :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak teda jenom podobnou, my máme whirpool. jinak jsem dneska napekla vanilkové rohlíčky a udělala bramborový salát. první štědrý večer máme zítra - s manžou, bo 24. má službu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, my letos Vánoce vypekli, nemáme napečeno, uklizeno, nic, jen ozdobený fíkus a na večeři budeme mít krůtí řízky s hranolkama. Včera jsem se už i sesypala, když mi kamarádka napsala, že je těhotná. Šest let si nedávali bacha nic, když to vzdali a podali si papíry k NRP, tak to příjde. Tohle byl můj poslední hřebíček do rakvičky. Dnes jsme dokoupili dárky, letos jsme strašně štědří, já si nakoupila ovulační testy a příští měsíc zjistím, že to už vůbec nemá cenu. :-D A v únoru si užijeme týden dovolené ve Finsku. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: tak uz to obcas chodi, nekdo ma stesti, ze to jde hned, nekdo ceka, ale malokomu to nejde vubec. Ja myslim, ze vam to pujde, idealne v dobe, kdy se to bude nejmene hodit. Takze treba kdyz bude miz ve Finsku. Ale neboj, opravdu zajimave to zacina byt v patem mesici a to uz bude pomalu doma. Takze i kdyby to dopadlo takhle, tak se nestresuj.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, bude to holka x-) je zdrava a krasna, neverila bych, ze pujde rozeznat tolik veci
Odpovědět
Profilova fotka
kait: mooooooooooooc gratuluji!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) chceme brzy nějakou fotku x-) x-) x-) x-) a tipata, vím, že se to lehce říká, ale kait má pravdu, zkus to hodit za hlavu, nějak bude, uvidíš ;-) do těch šesti let máte ještě pořád spoustu času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji, muzu nakupovat roztomile saticky x-) jop a nazdobila jsem stromecek http://blog.attilien.cz/photos/strome...
Odpovědět
Profilova fotka
ten je roztomilý, takový opravdu pidi x-) dneska zase dobrý extempore se švagrovou, ale tím už vás snad ani nebudu zatěžovat :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kait: vidím, že taky máte dracenu. Moc pěkný stromeček. A určitě moc krásná holčička. Za hlavu už jsem to hodila, obvykle, když už se sypu, tak se pak posbírám a nějak si to přežvýkám. Hlavu si už nelámu, co se má stát, to se taky jednou stane, ale snad né těch 6 let, na to už ten čas nemám. ]-( fender, my chceme referovat švagrovou, pak ty naše prkotiny nevypadají tak hrozivě. My vymysleli, že bráška dostane na Vánoce vybrační kroužek a jak to u našich rozbalí, tak budem skandovat "předvést, předvést" za což mě moje katolická matka asi zabije, ale žijem jen jednou. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?