23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jirka už něco říkal,že jim tam z toho udělá LDN :-N při jeho cholerismu si myslím, že se mají na co těšit :-D já právě baštím domácí ekanou, dneska jsem ještě taky niic nejedla. napekla jem mamce nějaké cukroví ať něco dělám, zítra už půjdu do práce, když je už v ově.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: co můžu dělat, prostě se šprajcne a není s ním pohnout. A šunčičku mi dones, to jo, čokolády se taky najdou, ale já je nejím a chipsy mi už tuplem nedonese. Ještě se musím dokopat udělat ten šopák, co mám zeleninu v lednici, i když, to by mohl večer zvládnout sám. A mrkvičkovej salát se u nás dělá jen výjmečně a jen nasladko, jako ve školní jídelně. Co já bych dala za domácí sekanou. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jani :-D:-D:-D tipata, kdybych ji právě nedojedla, tak jsem ti mohla přivézt :-N dělal ji taťka a byla fakt výborná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pohodě, mě už chládnou šunkofleky, který mi stejně Tom dneska z půlky sežere. Ale pak bude muset něco přinést ]-( A nebo mi zůstane na zítřek a pozítří už jdu na kontrolu a to se rozšoupnu, po cestě seženu jeden dárek, stavím se v práci a pak hurá na dobrotu. :-D A to budou hody, vidím to na gyros s hranolkama. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-N my rádi chodíme k ťamanům do tesca u nás, mají tam nejlepší to jídlo. já už mám naštěstí dárky nakoupené i zabalené, tak jsem ráda, teď bych fakt neměla náladu ještě něco shánět |-| mamka pořád zvrací, ale už jí udělali obstřik a snad to bude brzo lepší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: si delas prdel, teda on si dela prdel, ne? ]-( trapit nemocnou, potrebnou, malou, bezbranou zenu hladem :-o me ten muj rika, ze nemam jist tolik te Nuttely, ze mi roste bricho (podotykam, zadnou doma nemam :-D ) a ja mu oplacim, co mi to provedl a ze a to muze on a jedine on tak se nasmejeme oba :-) dnes jsem mu koupila dalsi darek pod stromecek, teda rovnou dva a taky jsem koupila ctyri krasna mala bodycka na miminko, zvlastni, ze spis klucici, kdyz jeste nevim pohlavi :-D a prvni dve hracky, do kocarku, at ma na co koukat
Odpovědět
Profilova fotka
Kato, Nutella je zdrava, pisou to na obalu, orisky a kakao jsou pro tebe zdrave. Orechy na mozek, kakao na vsechno. Vzdyt je to samy flavonoid nebo jak tomu rikaji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kait, neboj, já mu to jen tak nedaruju. A zase tak moc marod nejsem, i když já marodím strašně nerada. Většinou to přecházím, ale kolegyně mi vynadala, že ona taky pořád něco přecházela a teď má nedomykavost chlopně, takže jsem radši šla pořádně léčit banální zánět, ale radši jednou pořádně, než 10x trochu. A teď jsem si pěkně pobrečela u posledního dílu Gilmorových děvčat. Poslední dobou jsem strašně naměkko. Pořád jsem jak na trní. Už vážně nevím, co s časem dělat. Navíc už mám druhý den zpoždění, nic to neznamená, pořád mi to ještě může přijít. A přesně tohle nesnáším, tu nejistotu, fuj. Ani se na to neodvažuju pomyslet, abych něco nezakřikla. Navíc se to teď vůbec nehodí, když Tom jede na půl roku pryč. Ještě začnu být na starý kolena pověřčivá a začne mi kapat na maják. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to delas dobre, fakt se to prechazet nema. Nemusis letet k doktorovi, ale chce to proste nachlazeni vylezet. Plus prechazene se casto vraci rpave, jak ma clovek oslabeny organismus. Jezis, co ja si uzila loni, no des. Jak se ti Gilmorky libily? Mne sesta a sedma uz skoro vubec, hrozne me tocil Christopher a hlavne bylo desne malo scen LL a jeste mene Rory a Lorelai a babi deda take malo, proste mi prislo, ze to bylo uplne jine, nez ty prvni serie. Zase jako kdybys byla ted uz tehotna, tak by se male tipatatko mohlo narodit na vyroci, to by bylo roztomile, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Gilmorky se mi moc líbily, sice jsem je teď naposled moc nestíhala z práce, takže jsem byla ráda, že jsem viděla konec. Už šly asi 2-3x a já je mám moc ráda. Nějak mi to nepřišlo, že by byly ošizené o něco, ale konec byl pěkný, takový jaký měl být. Co jsem četla, tak na konci 6.řady odešla scénáristka, protože nechtěla to s Christoferem, proto to šlo prý pak dolů. Ale nakonec se přece jen dali LaL dohromady. A souvislost s ročním výročím mě vůbec nenapadla, prostě na to radši nemyslím, ale zároveň mi to pořád vrtá v hlavě. Ale stejně to nevyjde a já budu zase zklamaná. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak musis se asi presvedcit, ze ti to je jedno, ze si ted chcete prece jen uzivat a ze s ditetem to takove nebude. Tady fakt pomuze jen odolna psychika.
Odpovědět
Profilova fotka
Už si z toho děláme srandu, Tom vymyslel magickou hranici 40 dnů, a jelikož je tohle 37, tak jsem nervózní jak prvnička. Medvědice je taky březí na zimu a porodí v zimním spánku a jak se probudí, tak už má medvíďata k pomazlení. Takže můj oblíbený medvídek Tom je doma a medvědice taky. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tipata: vis co se rika, jakmile se mimi nehodi, tak prijde ale uvidis :-D si pamatuji prvni mesic po vysazeni prasku, jak jsem se pozorovala, jak jsem pak byla zklamana, ale dalsi mesic to hned vyslo a male predevcirem venovalo mamince prvni kopanecek, takovy nezny jeste :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to gratuluju, užij si to, za chvilku si udělá kopačák z tvýho močovýho měchýře. Na tohle jsou děti experti, buď to nebo žaludek. Ségry to měly v oblibě obě dvě. Teď už je pijí krev a ničí nervy. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak jsem tu, koukam tady se tehulkuje x-) byla jsem za mamkou, tak konecne ji namichali nejaky koktejlek, dali ji do toho asi i nejaka sedativa, protoze uz tak nejak usinala, kdyz jsme tam byli. ve dverich jsem se potkala s jejim osetrujicim lekarem, tedy mym byvalym :-N nevideli jsme se tak dva roky a nebavime se spolu (on se mnou) tak ted to mozna bude lepsi :-p jsem ale klidnejsi, jirka tam byl taky dneska Xkrat, tak snad bude lepe. na operaci nejspis nepujde.
Odpovědět
Profilova fotka
fender, no vidíš, hned je to lepší, když ji máte pod dohledem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo. až na mého otce 8-( to byste ho musely znát. on je strašně dobrá duše, strašné zlatíčko, ale TAK pesimistického člověka jste snad ještě nezažily vždy je všechno špatně a nejspokojenější by byl, kdyby jen tak někde vegetoval (což při mé superaktivní mamině nejde ) teď se rozhodl, že vlastně se člověk nemá na světě z ničeho moc radovat, protože se mu to vymstí. jakože když byl kdysi pyšný an to, že je primář a je dobrý, tak ho vyštípali z funkce (to by bylo na dlouhé vyprávnění - ve zkratce - byl trnem oku doktorce, která spala s ředitelem nemocnice). když si koupil nové auto a měl z něj radost, tak mu ho objeli klíčem. když si mamka koupila nové kolo, z něhož měla radost jako malé dítě, tak jí ho ukradli. no a teď jako se upnula na ten domeček co staví (který pochopitelně on nikdy nechtěl, protože jsou s ním jenom samé starosti) - a tím, že se na něj upnula, tak to bylo v rozporu s nějakým karmickým osudem, následkem čehož byla potrestaná bolestí v zádech. jdu si dát panáka.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, to mi je lito. Ale hlavne, ze mamce ted je urcite lepe, jak ji neco dali, tak se take prospi a ziska vic sily.
Odpovědět
Profilova fotka
máš recht, alkohol je tekutý psychiatr a kde já bych bez něj byla? V Opavě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proste mazec, fakt, ja uz ani nevim, jestli mam brecet, nebo se smat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fender: dej si panaka i za me my myckujem, poprve, nakoupili jsme jidlo a veci v Makru, tak mame zasoby a tohle jsem koupila prckovi, to ti zvedne naladu :D http://www.modrykonik.cz/_gallery/785...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D kait, ta noha od vašeho psíka taky není špatná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ze jo :-D ona se vetre vsude a druha je jeste vetsi vterka jakmile jde o zradlo vcera jsme instalovali tu mycku a dalmatinka nam tam chtela strkat snad cumak, no moje nervy, nastesti pomerne posloucha, tak sla na misto jo a dnes jsme koupili stromecek, takovy maly v kvetinaci, mam doma po dlouhych letech zivy stromek a po Vanocich ho jdeme zakopat do lesa. Cast naroda chodi stromky krast, my je pujdeme kazdorocne sazet zpet, jsme magori :-D ale zase pro decka to bude prima tradice
Odpovědět
Profilova fotka
to je hezké, s tím stromkem :-) my zatím nemáme.... ani nevím, jak o vlastně budeme řešit, nejspíš koupíme zatím ještě umělý. beztak budeme mít vánoce v nemocnici, tak je to asi celkem jedno |-|
Odpovědět
Profilova fotka
fender, na umělý se vykašli, my zase nazdobíme větve, co někde pokradem a jak budou děti, tak chci taky živý v květináči, ale budem ho pěstovat na balkoně, dokud to půjde a pak do přírody. Zatím vám stačí větve. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: vyborne, dalsi magor v klubu, zacinam si pripadat normalne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
větve jsme měli, ale nějak nás to teda nenadchlo a byl z toho strašnej bordel :-N takže jsme si říkali, že si pořídíme nějaký malý umělý, prodávají se hezké... a stojí stejně jako živé 8-) živý potom taky, až budou děti.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi muzete gratulovat, mam zanet achilovky nabizela mi i nemocenskou, ale nechtela jsem
Odpovědět
Profilova fotka
panebože, kait, máš pocit, že tu těch marodů máme teď málo? :-N :-D tak hlavně se šetři a ať jsi brzo OK!
Odpovědět
Profilova fotka
Kato, jak se ti to prihodilo? No, lituji te. Ja proad elaboruji s rukama, ted uz obema. A desim se, ze se mi to vrati. Terko, my mivame umely a vetve od nasich ve vaze, nadherne provoni cely obyvak vzdy a jen smetu obcas trochu jehlici. Mivam mix borovice, jedle, smrk. Ted bud koupime umely a vetve (na trhani v lese si netroufneme, nechat se zatknout pred Vanoci asi neni to prave orechove), nebo koupime v kvetinaci a pak ho nekomu vnutime na zahradu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?