23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci do práce, já se doma tak neskutečně nudím. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
super, tak od rijna se ve firme planuje volno mezi svatky... a nedovi se dnes sefova, ze budeme muset do prace jit? a kdo nejede na hory? no samozrejme Kacenka nejede na hory, ale alespon jsem si nechala prosadit, ze bude zkracena otviracka ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty si tak šikovná, jak skvěle umíš vyjednávat. ;-) Já sice budu mít volno, ale šéf mi na to vypráská mé 4 dny ušetřené dovolené, čímž příjdu o část osobního příplatku. Ostatní kolegové, kteří si nešetřili dovču, dostanou studijní volno a celý osobní příplatek, to je k nasrání. Já makám a ještě jsem ztratná. A teď se nudím doma. ]-( Ber to trochu z lepší stránky, nezlomíš si na lyžích nohu ani jinou končetinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jako to je fakt s tim pripaltkem takhle? No to je naprosto DEBILNI!
Odpovědět
Profilova fotka
Btw uvedomujete si, ze to pristi utery budou 4 mesice? To mi prijde docela kratka doma, pritom ja mam pocit, ze to bylo tak davno. A kdyz tu ctu obcasnejaka ta svatebni temata, tak uz me to ani nebavi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak to nesleduju, uvědomuju si, že už to bude čtvrt roku, ale výročí beru po letech, měsíce mě moc neberou. Jo s příplatkem je to takhle, prostě vždycky o něco příjdeš, ale má to i své výhody, třeba volno, když mají děti prázdniny a nemusíš otravovat babičky, pokud je máš po ruce. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ctvrt roku to uz bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to jde poznat, že jsem doma a už mi hrabe. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: no, vyjednavat... sefova jede na Silvestra lyzovat s pritelem, druha kolegyne (na tretinovy uvazek) taky pojede na hory, pak mame jeste brigadnici, ta mozna dorazi pomoci... ale hlavne, co tam budu cele dny cumet do zdi? vzdyt stejne nikdo nebude chodit nakupovat :-x janinek: me to na jednu stranu prijde strasne daleko, na druhou blizko, ale dnes jsme 10 mesicu oficialne spolu a deset mesicu a 15 dni co jsme se potkali x-) jinak manzel zapojuje mycku, mame moc peknou kuchyn, pak dodam fotku, ale nekdo velice premyslel. Prvne nesla nasadit hadice na odpad, coz o to, koupi se jedna soucastka. Pak nesla zadem protahnout hadice na privod vody, to uz byl problem, je na tom jakysi filtr nebo co, takze jsem nezaprela to, ze jsem sestra sveho bratra, jala se kladiva a sroubovaku a odsekla dvoje kachle ze zdi, ktere tam zavazely, ale jeste par milimetru schazelo, linka sesroubovana k sobe, pracovni deska o delce asi sedmi metru do elka v jednom kuse... tak jsem jeste vyrazila ze zadni casti skrinky pod umyvadlem kus sololitu, stejne tam byl na ozdobu a ejhle, slo to. Pak prohlasim, ze uz jen schazi, aby se nedala protahnout do vedlejsi skrinky k zasuvce elektrina. A co myslite, slo to protahnout? Neslo ]-( ! Takze ted muz resi zastrcku, zkratka se to usmiklo, protahne se to skrz tu diru na zatrcku, kde by neprolezla ani mokra mys a tam se to zkompletuje. A treba zitra, az koupim tu soucastku pojede x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale upekla jsem vanocku, hec x-) http://koralky.attilien.cz/foto/vanoc...
Odpovědět
Profilova fotka
Kato, ty vase problemy me desne mrzi, na druhou stranu jsem rada, ze nejsme jedini :) A teprve deset mesicu? Vzdycky zapomenu, jak jste spolu kratce. Takze to jste se behem pul roku / roku dvakrat stehovali? No to potes koste.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: to jsou male veci ;-) hlavne ze jsme zdravi... beru to jako dan za to, v jakem krasnem byte bydlime no, teprve deset mesicu x-) prvne jsem se stehovala ja k muzi a pak spolu sem
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Takze prvni bylo mensi stehovani, tak aspon ze tak. A za tu dobu toho zase nemate tolik jako za pet let, tak alespon tak :) My se jeden rok stehovlai dvakrat, nejdriv do jednoho bytu, kde to bylo docasne, nez se nasi prestehuji a nechaji nam jejich byt. Takze ja jsem ten rok stehovala nas dvakrat a jeste nase. Teda ja to vsechno balila. Nosili jini. Ale slo jen o veci a maly nabytek. Doted s hruzou vzpominam, jak jsme vecery travili tahanim veci do auta a prevazeli pres pul Prahy. S tim zdravim, no, tak ja mam bohuzel v pytli nejak tu ruku, takze me ted casto neutesi nic.Jako ted je to strasne obdobi, vubec letosek je cely priserny, az na svatbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz se za poslednich devet let stehovala asi sedmkrat... tak to nejak neberu nastesti jsem nikdy nemela nabytek, ale tech sto kil koralku co manzel tahal do ctvrteho patra v unoru, to mu nezavidim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeezis.
Odpovědět
Profilova fotka
no co, chtel me, chtel... bud s koralky nebo vubec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau.... tak mamka leží na nemocnici ve vsetíně, ale zítra ji přeloží do ovy. v tom vsetíně je to děs, úplně na to serou, ona má neskutečné bolesti, nemůže se anii phnout a oni tam ráno přijdou na vizitu a pak celej den nic. ani blbej obstřik jí neudělajíí!!! přivezli jsme nějakou opiátovou náplast ta snad to trochu zabere. jinak jsme si ji museli i sami umýt, oni tam těžkej nezájem. na magnetickou urezonanci ji chtěli poslat 29.12!!!! tak manža to zajistil v ově na zítra. jako... jsem fakt naštvaná naa ně, to je teda přístup.
Odpovědět
Profilova fotka
je mi to moc lito
Odpovědět
Profilova fotka
:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tyhle veci jsou proste hrozne. Ale tak tvuj manzel ma urcite ruzne kontakty a pomuze ji. Mam s temihle vecmi docela zkusenosti, tak jestli muzu poradit. Dat zupan, pyzamo teple, rucniky vlastni, ponozky teple, pantofle, koupit toaletak, vodu, kapesniky. Z domova kartacek, pastu, hreben, drogerku zakladni nejakou. Chodit kazdy den a dohlizet. Nosit ovoce, zeleninu, jakekoli jidlo a dbat na dostatek tekutin a jidla. Vse konrolovat a byt tam co nejvice. Terko, urcite to bude ale lepsi, kdyz to zaridi manzel, budou se o ni starat lepe.
Odpovědět
Profilova fotka
fender, klid, budeš ji mít hned u sebe a Jiřík se postará o ten ostatek. A věřím, že Vsetín nic moc, podobně je na tom Kyjov, tam, kdyby vás někdy chtěli vézt, tak se bránit zuby nehty, mě tam zkazili na co sáhli, až na nosní, na to nedám dopustit, to je špička, ale chirda a ortopedi, to je sebranka na dně. Takže se obrnit, posílit a vždy s úsměvem za mami, bude to potřebovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díky, jsem ráda, že vás mám |-| jani, mamka má vše vlastní, včetně toaleťáku, kterrý je jí momentálně opravdu na nic. i jídlo jsme jí nějaké nosili, ale není moc schopna přes bolesti jíst. navíc oni v té nemocnici přijdou a prostě jí prásknouu jídlo na stolek, přitomo ona se sama ani nepohne. jako hrozné, fakt hrozné, nechali ji tam dva dny bez pomoci trpět, to prostě nechápu. jsem ráda, že už bude zítra jinde. snažím se držet, taťka je z toho úplně zničený, mám o něj pomalu větší strach, než o ni. je mi z toho všeho strašně nanic, hlavně z toho jejich přístupu v nemoocnici 8-( aspoň že už odtamtud už půjde |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to takhle bohuzel funguje. Presne jak rikas, daji jidlo na stolek, ale uz se nidko nestara. Ono teda je to i tim, ze tam je jedna dve sestry na cele oddeleni a nemuzou proste u kazdeho sedet. A penize na to, aby bylo vic sester, nejsou, je to desne zacarovany kruh. Kdyz k tomu prictes jeste neci lenost a nezajem, je to fakt smutne. Zkuste za ni chodit a nejak ji krmit. Nebo by ji meli dat vyzivu, ne? A jak pise tipata, hlavne pred mamkou nebrecet, musis byt silna. I kdyz je mi jasne, ze to pujde tezko. Ja jsem teda desne brecava, ale zjistila jsem, ze teda v tech krizovych situacich to v sobe umim nejak podrzet a byt za silnou. Zato pak se slozim sama doma. Ale mamku ted berete jinam a urcite ji tam pomuzou. Moc na vas myslim.
Odpovědět
Profilova fotka
taky dělám hrdinku, musím i před tátou, bo ten je úplně KO, ale večer se vždycky totálně sesypu. dneska ji teda převezli do ostravy. jeli v sedm ráno - a ještě si při tom udělali nějaké tři další zajížďky, takže do ov přijeli v deset (je to tak hodina a kouusek cesty). když pominu to, že mamku bolí každý pohyb, tudíž dojela po těch třech hodinách úplně polomrtvá, tak ještě se jí tou dlouhou cestou zablokovala krční páteř, strašně zvracela a ani ji kvůli tomu nemohli udelat tu plánovanou rezonanci 8-( tak to zkusí někdy později. mám sto chutí najmout si pár ukrajinců a jít si to na vsetín vyřídit osobně 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chudinka. Jako mne je vas tak lito, fakt na vas desne usilovne myslim. Ta cesta musla pro ni byt priserna. A ted uz bude v nemocnici tam?
Odpovědět
Profilova fotka
jani, to jsi moc hodna, dekuju i za mamku x-) jo, uzz tam zustane, proto jsme ji tam chteli prevezt, kdyby ji operovali, tak by ji tam stejnee vezli asi, takzee tetd uz nikam nebude muset. a ja to k ni budu mit kouek a muzu tam byt kazdy den. tak aspon neco |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať taťka podá oficiální stížnost u ředitele nemocnice a kopii pošlete i na kraj, za tohle zacházení by se měli aspoň trochu chytit za nos. Jiřík jako doktor to může posoudit, že došlo ke zhoršení stavu následkem dlouhé cesty. Je to levnější než ukrajinci. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Stiznost bych asi take snad dala, tohle je hrozne opravdu. Jako neco jineho je, kdyz jako te nejak odbydou nebo tak, ale jako jeslti mam mamka cleou dobu ty priserne bolesti a nic s tim nedelaji. A pak ji tri hodiny vlaci. Boze. Jednou me chytla zada a jizda autem byla peklo, kazde zatoceni nebo zastavovani bolelo. A kdyz si predstavim, ze mamka to ma tak tisickrat horsi, je mi uplne spatne. Moc drizm palce at ji poradne vysetri a halvne zacnou lecit. At se ji co nejdrive ulevi.
Odpovědět
Profilova fotka
Aby se to tu malinko odlehčilo, právě si dopíkám výborné, šunkofleky, extra křupavě vypečené. To abych měla celý týden vůbec co jíst, protože můj drahý mi odmítá z venku cokoliv přinést, prý abych neztloustla. Podotýkám, že co jsem nemocná, jím jen malou porci oběda (večeře), vypiju jeden actimel a sním jeden rohlík a on se bojí, že po tomhle přiberu. Pravda, v leže nemám žádný energetický výdej, ale zase tělo musí bojovat s bacilama. Ale aspoň si zvykám na to, že ho tu nebudu mít půl roku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak jako odmita?!?!?! No at kouka neco donest. Mnamky same. Cokoaldicku. Dorticek, Suncicku. Hybaj. No, ja si jdu nastrouhat mrkev na salat a ohrat polevku. Jako naucila jsem se vyborny "salat", jen strouhana mrkev a pridat majonezu s cesnekem, majo malo. Par lzic. Neskutecne vynikajici.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?