23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to je dobry, no.... myslim, ze ty vanoce se budou hodit vsem, aby trochu vypnuli. jinak dneska volala tchynka, byla v poho, ale info, co zas referovala, to je celkem mazec... svagrova prohlasila, ze ONA se nema za co omlouvat.... no a tchan je samo zcela na jeji strane, ze... nabidli jsme jim, ze muzou prijet na vanoce k nam, ale zacinam o tom dost pochybovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk, vubec nestiham a jsem hrozne unavena. Od ctvrtka bydlime uz v "nasem" pronajatem, ale zase jsme porad zarizovali a dokupovali, no des. A kdyz mam chvili a jeste silu, tak se ucim. Uz chci unor a mit po statnicich. Fakt nenavidim ansi skolu, tohle jsou zu treti statnice a jako nejdriv dve priserne psiemky, jedna ctyrhodinova, dalsi trihodinova a pak teprve priserna ustni. A cele to trva vlastne mesic. Vr. Fender, ty si to s tou vyvdanou rodinkou pekne vyziras. Drzim palce, at to zvladas. Tipato, jak te tu tak ctu, chce se mi do skolstvi cim dal mene. Ale ja v unoru budu hledat praci tady, takze buhvi, jak to bude. Ale asi bych chtela ucit. Zalezi, co vlastne tady budu moci delat. A chci jen tak na rok, pak budeme chtit mimi. COz me privadi k nasi zaslouzile matce kait, bydlite pekne uz? Pises tu hrozne veci a hrozne sny. Ja teda mivam take priserne nocni mury nekde a prislo mi, ze to je z jidla, kdyz mam moc masa. To se mi zdaji pak neskutecne horory. Jak jste si uzily Mikulase? Ja Martinovi koupila puncochu a dala tam ovoce a cokoladky. Oni tu nemaji certy, tak byl jen Santa. A zapomnela jsem na brambory, takze byl letos za hodnoucha. Zdravim a zase pisnu, fotky stale nemam zadne k ukazovani.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: no jo, tatuv mazanek, povedena dceruska, prosimte je mladsi nez tvuj muz? janinek: jak ja te chapu, my tu stale bydlime mezi krabicemi, kuchyn ne a ne byt komplet, protoze pan nam zapojil vodu, sporak a troubu, ale nemuze zapojit digestor, protoze komin je v planu asi o pet centimetru sejdrem a tesne nad digestori (mela tam byt puvodne jina, pry...). Takze zase bude muset dorazit bratr, cele to tam vysekat a posunout to vyse, aby se tam veslo takove to koleno nad digestor smerem komin. Dnes nam ma navecer dojet typek na revizi plynu, tak snad vecer varime. BEZ digestore ]-( a ja zaslouzila matka :-D je mi lepe, uz se i vyspim a mikulase jsem koupila natajno a podstrcila na okno, oba jsme pak byli moc prekvapeni :-D a bydli se nam tu cim dal tim lepe, seznamujeme se pomalu s pejskari a v baraku je jich taky dost. Vcera jsme byli uklidit byvaly byt, vysurovala jsem celou koupelnu a kuchyn, dalo to praci, ale hlavne ze uz je to za nami x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To my zadne krabice nemame, jsme prileteli se trmei kufry. I kdyz do taxiku jsme z firemniho bytu sli s asi 3-4 taskami navic, nevim, kde se to vse vzalo. A ja zase sice mela kuchyni, ale nemela nadobi :) Tak ted uz mam nejake ty zakladni veci a neco muzu delat. Tak to jsem rada, ze ti je lepe a uz dobre spis. Jinak v nasem komplexu psi oficilane byt nesmi, ale to tady vlastne v zadnem, jen v domkach. Takze uvidime, az si ho privezeme. Mame smlouvu na pul roku, takze by to akorat vyslo. A nasli bychom si holt domecek, tady stejne stoji najem bytu a domu podobne. Maji tu casto dum, ze v prizemi je jeden byt se zahradou a v patre je druhy byt, ktery ma schodu na zahradu vedle. Tak nejaky ten prizemni byt by se nam libil. V jednom pekne jsme byli, ale vyfoukli nam ho. Ted se musiem prihlasit nekam k lekari, abychom dostali karticku, se trochu desim. Pred anglickym zdravotnictvim nas vsichni varovali. Ale mame nejake lepsi soukrome pojisteni, tak to snad bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: vlastne, vy jste v Britanii... u nas jsou pavlacove domy, spodni byty maji zahrady, horni obcas mezonet (nas je jeden ze dvou v tomhle baraku) a stredni jsou bez obeho. Ale uz jsem si tam pomalu zvykla, sice bych byla rada, kdyby ty krabice zmizely co nejdrive, ale je potreba jeste vyresit ulozny prostor na pradlo a tyhle veci. Jak je to v Britanii se psy? Jsem si myslela, ze je nutna karantena a nedovedu si predstavit, ze bych dala ty nase dve potvory nekam na mesic ci jak. Starsi by jim to tam zborila a mala by byla smutna.
Odpovědět
Profilova fotka
kait, no pochopitelne ze je mladsi, bylo ji ted 21 ]-( jani a jake tam mate prosimte pocasi? tu je teda pekne hnusne. uz se tesim na vanoce - na dovolenou 8-) jinak my si mikulase neuzili, jelikoz jirka mel samozrejme sluzbu. donesla jsem mu do prace nejake mandarinky, ale tim to tak nejak skoncilo. pres svatky ma cele ctyri dny volna, uplny zazrak, tak se moc tesim.
Odpovědět
Profilova fotka
Kato, pul roku pred odjezdem musis ocipovaneho psa nechat vysetri na protilatky proti vztekline. Pul roku od odebrani vzorku, ktery teda projde, smis se psem normalne prijet. Nas CLiff sem muze v dubnu. Do karanteny je strci jedine, kdyz s nim sednes do eltadla bez toho papiru v pase. Je tu ale jiny problem. Psa ti do podnajmu skoro nidke nevezmou. Vsechny ty domy, jak treba i ted bydlis, u nas panelaky treba, maji neco jako stanovy a tam jsou psi zakazani, takze jedine domky a dvojdomky. My treba ted mame ve smlouve, ze majiteli bytu pes nevadi, ale pokud si sousedi budou stezovat agenture, co spravuje dum, tak nas proste s nim vyhodi. Takze spis pocitam s tim, ze v kvetnu budeme hledat nove bydleni. Teri, je tu zima hrozna, ale nesnezi. Obcas prsi, obcas leje. Nejhorsi je ale tma, od pul 4 se stmiva, v pul pate je uz skoro uplna tma. A alespon si uzijete Vanoce pekne :) Mikulase vem cert :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jednou má dlouhý pracovní den a vy tu toho nakecáte. Dnes jsme měli konzultace tříd, no děs běs do 6 jsme tam trčeli, pak jsme šli s kolegyní oslavit její 50 a po 8 jsem byla doma, teď jsem okupkaná, kouknu House a jdu spinkat, neb mě pořádně sklátila nějaká potvora. Už víc jak měsíc pořád něco přecházím a léčím za pochodu a teď mám zhnisaný mandle a revmatický bolesti všeho, fuj hnus. Jen doklepat těch 14 dní a pak můžu lehnout. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, prej nakecame.... kdyz jsme mely pred svatbou, to jsme mely jinou rychlost, clovek to ani nestihal docitat, kdyz tu chvilku nebyl. zajimalo by me, co je s diggi...... jinak ja uz taky odpocitavam dny do dovolene, jeste devetkrat do prace a pak huraaaaaaa! jani, tak tady je taky hnusne, bud prsi, nebo radoby snezi a hlavne je vlezlo. fakt me to nebavi takove pocasi. a tma je taky furt - at jedu do prace anebo z prace, porad je jenom tma. proc tam jsou vsude zakazani psi????
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, driv to byla jina rychlost, ale tohle pomalejsi tempo mi vyhovuje. Alespon stiham vse cist a hlavne mit prehled kdo kde co jak s kym proc :-) Jako asi tu pejsky nemaji radi. Ne, je to slozitejsi. Nekdy vysvetlim, ale tak proste asi aby si to zjednodusili, tak proste maji bytove komplexy zakaz psu. Jsou domy, kde mas pet bytu, tak tam to treba jde domluvit nebo to neni tak prisne, ale jak je to vetsi, tak je proste natvrdo zakaz, stejne jako veseni pradla na balkone, z okna a tak. Jako dnes se mi chtelo brecet a vlastne jsem brecela. Shaneni bytu byl des a ted jako asi mame pod nami hroznou sousedku. Takze se to bude resit. Uz jsem se trosku uklidnila, ale ty prvni dve hodiny byl des. Hlavne se ted potrebuji fakt uz ucit a maximalne chystat Vanoce a uz nemam cas na reseni bytu. Tak snad se to vyresi a budeme mit ten vytouzeny klid.
Odpovědět
Profilova fotka
kazdopadne to s tema psama stejne moc nechapu - ale porad jsem to ochotna chapat vic, nez zakaz veseni pradla na balkone. proboha, kam jste se to odstehovali :-N :-D jinak hlavu vzhuru, jani, urcite se to vse brzy uklidni a budete se tam mit moc fajn a my tady budem slintat nad fotkama ;-) a jezdit na prazdniny :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: tak to se mi ulevilo, protoze karantena me desi a nemuzu vyloucit, ze casem do ciziny nepojedeme Jinak devcata, uz jsem normalne na nervy z toho plynare a kuchyne... v nedeli se mel ozvat, jestli to stihne jeste vecer nebo kdy, volal mi rano az ten typek, co nam zapojil vodu, jako ze na sestou vecer prijde ten plynar. Tak mazeme domu, at to stihnem, je sest hodin a nic, tak mu volam co se deje. Pry je na druhe strane Brna a ma toho moc, ale ze by to snad stihl na pul osmou. A ZE ZAVOLA. Pul devate vecer, vypinam mobil, NEVOLAL, nemam na to nervy. Rano taky nic. Utikam kvuli toho z prace, nikdy nevim, kdy se ozve, fakt parada. Sporak mame s kuchyni uz tyden doma a zijeme o toustech, grilu a vecerich v restauracich. Sefova mi rika, zvykej si, remeslniku je malo, tak si vyskakuji (jeji pritel stavi barak, tak vi zac je toho loket). Tak jsem to vzala do svych rukou, pres kamaradku ziskala kontakt na plynare-revizniho technika a je to ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kait, nevim, jak to mate akutni, ale ... Musi mit cip, ne tetovani. A Ocipovany pes musi mit v pase zaznam o ockovani po cipovani. Pak ho nechate otestovat. A kdyz projde (coz projde), tak ten papir plati uz na dlouho, pokud vzdy preockujete vcas. Nesmi to byt ale ani o den pozdeji.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: starsi je tetovana, mladsi tetovana i cipovana, navic je ockovana snad proti vsemu, vyjma encefalitidy ci co to bylo... ale moc me to uklidnilo, jsem mela predstavu, ze musi vsichni do karanteny, byt dnes si kazdy slusny chovatel sveho psa radne ockuje, je to v jeho zajmu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tetovani prave nestaci, musi mit cip. A ockovani "plati" jen na ocipovane zvire, aby byl dukaz, ze jako opravdu tohle zvire je ockovane. A jde jim jen o vzteklinu. Pak teda 24-48 hodin pred odjezdem odcervit a neco proti blecham s razitkem od veterinare. Pokud je cipovana a ockovana uz s cipem, tak pak se asi jen berou protilatky. Cliff mel ale jen tetovani, takze ho ocipovali, pak mu dali proti vztekline (a to byl pred 4 mesici pritom) a pak vlastne za mesic smis na odber, driv ne. Desna byrokracie. Takze pokud chcete do UK na dovolenou, radim psice nechat doma. Pokud byste sem chteli jet zit, tak radim zaridit vcas. Jinak Nemecku staci jen pas a ocipovany pes. Dalsi problematicke staty jsou Malta, Svedsko, Irsko.
Odpovědět
Profilova fotka
ziskote to je teda uplne silene, co je treba vsechno za procedury.... jesteze jani vy jste nemuseli mit cipy :-D nebo jo...? =-) :-N :-D ja prave dorazila domu, dneska byla sice zima, ale zato krasne. manza ma dneska sluzbu, tak jsem se za nim byla mrknout a ted uz nebudu VUBEC NIC delat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem dnes v práci oznámila, že jdu zítra k lékaři a na nemocenskou, prostě už to nedávám. Poslední kapou bylo, když jsem jednoho našeho úžase odtáhla do ředitelny. Pořád jsme mu to slibovaly a nic, tak jsem přistoupila k činům. Vydržel být hodný 30minut. Prostě jdu na nemocenskou a ať se tam s nima všichni klidně pose.ou, navíc kolegyně jde zítra s dcerou k doktorovi, tak tam nebudem ani jedna. javascript:addEmoticon(']-(','vBody') A jako další skvělá zpráva přišel telefon od šéfa mého drahého, mu volal, že si ho vybrali na projekt a pojede na půl roku do Finska, tentokrát je to na tuty a já asi jarní prázdniny trávím ve Finsku. :-D Teda jede jen do Helsinek, ne až za polární kruh, uf.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, no tak nejak nevim, jestli ti mam k tomu finsku gratulovat. jako je tam krasne, ale pul roku bez manzi..... :-. budes k nam chodit na navstevy, coz? ;-) no jinak mne se za polarnim kruhem teda libilo a helsinky me nejak velice neoslovily, ale byli jsme tam jen dvakrat cca pul den. ted tu nekdo klepal, asi sousedka me sla sprdnout, ze jsem zase jako obvykle nevytrela chodbu.... ale ja jak jsem sama doma tak jsem posera a neotviram =-) :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Terko, cip mam prece v pase. A napriklad do USA smis jen s cipovym pasem. A jako tady cip nepotrebujes, na kazdem rohu mas pet kamer. Jako Finsko me laka na dovolenou, ale ais bych tam nechtela dlouhodobe. Uz tady mam skoro depky ze tmy ve 4, tam by mi jeblo. Meli jsme nabidky do Norska, ale ja chtela Londyn. Tak snad nebudu litovat. Londyn jsme teda chteli oba, aby to zase nevypadlo. Ale predevsim, pul roku bych nevydrzela. Uz ted silim, ze cely leden budu v Praze sama. Ja jsem knukna, stacilo kdyz Martin byl v Blave cele tydny a jezdil domu jen na vikendy, prijel v patek v 11 vecer a v pondeli v 5 rano odjel. Jsem ani nestihla vyprat malem. A tipata spravne dela, lehnout a relaxovat. A hollky, k tem sousedum. Minule podneli jsme si byli pro klice k bytu. Ve stredu tu firma uklidila a vycistila koberce. Behem toho prisla sousedka zezdola, ze ji to desne rusi, z ejako tam hrozne to dupe, v obyvaku a hale je plovoucka. Vcera byl ve schrance dopis z realitky, ze jako jejich klient (BABA POD NAMI) si stezuje na nadmenry hluk. Ze jako tu mame plovoucku, ktera je v celem objektu zakazana a ze jako to budou resit s domacim, nasi realitkou a tou agenturou, co se stara o cely komplex. Nasla jsem to v sest vecer ve schrance, razitko z posty z patku. Chvili na to prisla pani, ze jako slysi kazdy nas krok a posunuti nabytkem a ze to je priserne. Ze jako se ji nechtelo z prace domu. Jak se bala. Pritom ty holky pred nami tu normalne bydlely a meli take holou podlahu, nabytku mame mene nez ony. Cekam, jestli dneska zase prijde. K vzteku proste.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: no potes metla, ja uz jsem uplne ztratila prehled, jak chodim na modreho konika, kdo tu je a neni tehotny... tak si rikam, jestli jdes na rizikovku fender: no vidis, my platime jedne pani z baraku, at nam uklizi, uz zadne sluzby, zadne odhrnovani snehu x-) janinek: koukam, ze protivni lidi jsou vsude, ale v englandu to maji dost drsne osefovane, tady by na tebe maximalne pyskovala a musela by si pockat na domovni schuzi, aby si tam mohla vylit srdicko... na jednu stranu je to fajn, protoze takhle se rychle resi konflikty s problematickymi podnajemniky a majiteli bytu, na druhou stranu staci jedna krava a je po srande
Odpovědět
Profilova fotka
kait: ne, žádný rizikáč, jen zánět nosohltanu, tak mě nechala týden doma, jen na paralenu a čajích. Už mi chystala ATB, ale když jsem řekla, že můžu být těhotná, ale spíš nejsem, že ještě nevím, tak je zrušila, ale nemocenskou mi dala. V práci měli uznání, ví, že jen tak nesimuluju. Jsem tam 3rokem a tohle je moje první nemocenská. Janinek: vůbec vám nezávidím, my máme plovoučku v celým bytě, nechodíme tiše jak myšky a doteď si nikdo nestěžoval. Asi záleží, jak je to udělaný a odhlučněný. Ale taky může být, že sousedka nemá ráda cizince, tak se vám to snaží pořádně znepříjemnit. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tohle je byt k pronajmu. Tady si lidi kupuji nemovitosti, ktere pak pronajimaji a nikdy v nich sami nebydli. Takze je "levne" zaridi. Verim, ze je to treba blbe odizolovane. Vim, ze kdyz jsme chteli plovouci do panelaku k nam, tak jsme padli z ceny srovnani podlahy a tech vsech izolaci a tak. Takze jsme sli nakonec do lina. A prave ten pan na plovouci rikal, ze kdyz se to neudela poradne, uslysi dole kazdy nas krok. Ale tak to neni muj problem. To je majitele. On tu ma tu podlahu, on to musi resit. Osobne si myslim, ze sousedka chce snizit najem. A vyuzila te vymeny osazenstva. A druha moznost je, ze je proste jen precitlivela potvora.
Odpovědět
Profilova fotka
krava to je ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě xonofobní. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:))))) Jeste ze vas mam, alespon se zasmeju. Tak my si s Martinem rikali, ze jako at je to jakkoli, tak hur je na tom asi ona. Nam se tu bydli pekne a nikdo nam nedupe :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D jsem se ted dobre pobavila :-D:-D:-D jinak abych dopovedela svou historku s bouchanim na dvere ze vcerejska, opakovalo se to pak asi za hodinu pote a jelikoz jsem sla kolem dveri, tak jsem nakoukla....a co myslite????? no jiste, sousedka - jestli uz jsme pry vytreli chodbu!!!!! ]-( :-D :-D :-D my mame taky plvoucku, ale zatim si nikdo nestezoval :-D kait, na koniku jsem te nikde nenasla :-. a jinak jsi tu budouci matka ty a janulkavalova ... my ostatni bud nejsme anebo jsme ale nevime o tom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fender: katty_k nechtela jsem stejny nick kvuli exdebila
Odpovědět
Profilova fotka
Janulka take? To mi asi nejak uniklo. A tohle jako je teda ted odkladiste pro bezdetne, ze tu ostatni uz nejsou nebo co jako?
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: ostatni na detech usilovne pracuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kait :-D my jedině nanečisto :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?