23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, gratulky. Ja byla u noveho doktora dnes, ten mesic neco mi tu ruku lecili blbe, spis nelecili a malem znicili. takze ted od znova.
Odpovědět
Profilova fotka
jani, no tak to je teda dobry. a co s ni teda mas??? nebo nemas??? nebo co vlastne??? a nevite nekdo co je s diggi????
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zanet slach mam, to bylo dobre. Ale ortezu jsem mela mit tyden, ne mesic. Injekci mi meli do toho pichnout. Nimesil jsem nemela brat. Na ulztrazvuk nechodit. No vr.
Odpovědět
Profilova fotka
aha. toz to je radost. tak snad to uz tentokrat zaleci dobre a budes brzo v poradku.
Odpovědět
Profilova fotka
Janulka: Tak gratuluji k miminku,přeji hlavně zdravíčko!
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: S jakýa prdlošama? O co šlo? Povídej,přeháněj. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dík moc.zítra du k doktorovi,tak napíšu
Odpovědět
Profilova fotka
gabcer: já v práci dělám s autistama, to jsou prdloši a dnes opět na zabití, toho jednoho už jsem málem zkřesala a jestli to tak bude pokračovat, tak to zítra udělám a za tu vraždu si budu lepit pytlíky za katrem, no nebude mi líp? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: my ti s jirkou zapecem pilnik do buchty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fender: vy jste tááák hodní. Dneska jsem byla se známou s dětma na tvarůžky na Mexiku, super. Navíc nás něco málo spojuje, naši muži jsou už zase spolu na služebce. Pozdravili jsme s dětma ovečky, trochu se prošli, pobavili. Ani nejsem moc unavená, tak mě napadlo, že děti mi budou svědčit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: Nepracuješ náhodou v tom pečovatelském zařízení dole v muglinově,kousek od mexika? No nevím,myslím si že za to ty děti nemůžou.každý člověk si zaslouží aby se k němu ti ostatní chovali hezky.Nebo jsi toho názoru že postižení jsou něco méně? Neříkala bych jim prdloši-protože i my jim tak můžeme připadat,zkus o tom přemýšlet,vžij se do jejich kůže.Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
TAK HOLKY BYLA SEM U DOKTORA A TĚHULKA SEM
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gabcer: nedělám v muglinově, dělám na základce se speciální třídou pro vzdělavatelné autisty a není to o tom, že by měli nízký intelekt, ale víc je to o výchově ze strany rodičů. Až na dvě vyjímky tam máme hodně rozežrané děti, kterým rodiče neřekli "ne", jen proto, že mají nějakou diagnózu. Prostě jako většina dětí na ZŠ jsou rozmazelní a drzí. Ale někdo to dělat musí. Většina populace to neudělá a ty co to dělají jen odsoudí.
Odpovědět
Profilova fotka
janulka, tak to je super, jeste jednou hrozne moc gratuluju a preju, at vse probiha v pohode :-) gabcer, a ty pracujes s takovymi detmi, ze tomu rozumis? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: Ano rozumím tomu,mám postiženého bratra,takže tomu rozumím velice dobře, a věř tomu že pokud se ti nedejbože jednou narodí taky postižené dítě,tak tomu budeš taky rozumět a bude ti vadit že někdo o tvém dítěti říká že je prdlouš.nebo vy-co se takovým lidem vysmíváte máte pocit že se vám to stát nemůže? Jste na omylu!!
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: Rozhodně nikoho nesoudím,jen mi to z tvého popisu vyznělo tak že jde o to jací jsou zdravotně.Pokud jde o výchovu,tak s tebou samozřejmě souhlasím.
Odpovědět
Profilova fotka
gabcer: jde jen o tu výchovu. Popravdě, sama osobně se nepovažuju za moc normálního člověka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gabcer, tak se hned nerozciluj, jsem se jen slusne zeptala! a krome toho si nemyslim, ze by se tady nekdo postizenym jakkoli vysmival, tipata pouze prezentuje sve zazitky z prace, kde jsou deti zejmena rozmazlene a nevychovane. chapu, ze jsi na toto tema citliva, pokud mas postizeneho cloveka v rodine, ale to te jeste neopravnuje k tomu, aby ses tady do nekoho navazela.
Odpovědět
Profilova fotka
janulka: velke gratulace, ja bych tenhle tyden mela citit prvni pohyby x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kait, no paaani, nezapomen nam pak referovat x-) holky, moc vam obema maminam drzim palecky, at to vsechno jde tak, jak ma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my opět nejsme těhotní a trpím jako pes, k tomu vypadám jak po mrtvici, co jsem došla od zubařky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, neves hlavu, asi to chce svuj cas ;-) fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, zubar! ja jsem dneska dosla z prace v pul seste :-S jo a vcera jsem poslala fotky na fotoknihu, tak jsem strasne zvedava, co z toho bude. nechali jsme to udelat nasim a tchynakum, dame jim to na vanoce, a jednu pro nas. z fotografa uz zadne fotky bohuzel nevytluceme ]-( tak jsem se pokusila spachtit tu vymenu prstynku a prvni polibek z videa, muzete kdyztak kuknout na nase stranky - nic moc kvalita, ale lepsi, nez dratem do oka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
fender: Určitě jsem se do nikoho nenavážela.Už jsem napsala tipatě,že pokud jde o výchovu tak s ní souhlasím. Ale asi jsi to nepochopila,to chápu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, janinek, kait, kde jste kdo? :-. aspon nas posunu kousek nahoru.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tady, ale nějak už nemám slov, dospěla jsem do fáze, kdy už ani nedoutnám, syndrom vyhoření mám za sebou, teď už jen přežít. Už ani neřvu jak dřív, prostě mi začíná být všechno jedno. Ale dneska jsem si udělala radost. V sobotu jdu na zábavu, soubor, ve kterém jsou mě sestry, slaví 10let a tak mají vystoupení a pak zábavu, tak jdu taky, Tom nechce (vyměnil to za sklípek příští víkend), tak si zatančím s bráškou. A k téhle příležitosti jsem si koupila novou sukni, padne jako ulitá a byla ve slevě, no nekupte to. Pak jsem ještě doplnila šatník o mikinu a tepláky. Fotky na Vánoce jsou taky nachystaný, prostě v práci na nic, zato doma jsem úžasná. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata, no hura :-) uz jsem si tu zacala pripadat znacne opustene :-p v praci to mam posledni asi mesic taky dost na houby; pomalu posouvam termin zacatku naseho snazeni cim dal bliz :-D ze srpna uz je duben :-D kde sis koupila sukni? ja jdu zase zitra na oslavu sefovych 50, tak jsem si pri teto prilezitosti poridila saty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ziju, jen trosku nestiham. V praci jsou nejake mensi problemy s kolegynemi, ale sefova to uz resi. Taky uz neni nemocna, takze to vsechno neni hlavne na me. Dokonce jsem si vzala na uklidneni do prace vysivani :-D Sefova je do toho taky blazen, takze to toleruje, samozrejme ve chvili, kdy me nepotrebuji zakaznici a obchod. Zitra jdu taky do prace, ale jen na ctyri hodiny. A uprimne receno, uz se tesim, az pujdu na materskou... je to narocne.
Odpovědět
Profilova fotka
no ahoj matko, to je dost, ze se taky ozves x-) nedivim se, ze se tesis na materskou ;-) na kdy ti to vychazi, nekdy na duben asi, ne? to uz mas za par 8-) me dneska ceka ta oslava. tak jsem teda zvedava, jake to bude...... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
fender: zhruba na druhy tyden v unoru, ale nejspis pujdu tyden predtim, vyberu dovolenou jak delam v obchode, tak jsem obcas utahana, navic zacinaji pobolivat zada doufam, ze mi lidi daji pokoj az mi naroste bricho a nebudou chtit kazdou kravinu
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo..... musis se setrit, mamko x-) lidi se urcite na tebe budou divat jinak a budou na tebe hodni, kdyz budes pupkac ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?