23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: a taky erupce na slunci a zpozdil se autobus a kdovi co jeste, ze? ]-( my dnes jdeme vystavovat malou, vcera zvracela, dnes ucurava, takze po vystave jdeme opet na veterinu uz jsem si zvykla, ze vydelavam pomalu jen na jidlo a na sveho psa :-S a to ma osm mesicu
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme vyhrali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gratulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji holky, vy tu spite |-| jinak manzel dostal rano snidani do postele, caj, tousty, opecenou slaninu, volske oko a fazole, takova klasicka, irska nebo americka :-) a na obed pstruha se salatem a cely den nic nedelame a flakame se, on si cte, hraje na kompu a ja vysivam
Odpovědět
Profilova fotka
To my jsme už zvládli sehnat dárky pro sestry a pro mě na Vánoce. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cau kocky! ja byla cely vikend mimo... u tchynaku :-S no, prezili jsme to ve zdravi, ac to bylo trochu narocnejsi, ostatne jako vzdy :-x
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: uz mate darky? neuveritelne :-D my mame jen jednu knizku pro kamarada, je stara asi sedesat let, ale uzasna, vzdycky ji u nas listuje a kdyz mu rikam, ze mu ji pujcim, tak ze ne, ze by nam ji uz nevratil :-D Jelikoz ji taky mam moc rada, tak jsem mu sehnala v antikvariatu tu stejnou, at ma svoji. Ani nevite jak se tesim, az ji dostane.
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: vy jste nejak v predstihu....¨ my dneska kontakt z fotografem - na mrtvici. rval po manzovi, co po nem furt chceme. podotykam, ze od nej mame zatim fotky z obradu (pricemz chybi prvni polibek, vymenovani prstynku, podpisy do knihy - ty mame teda tistene s vyjimkou manzela, jeho podpis nemame vubec). pak mame JEDNU JEDINOU fotku ze zahrady (prvni v mem albu), zbytek fotil muj kamarad. a pak mame par fotek z obeda a z odpoledne. u obeda chybi i prenaseni pres prah.... takze vsechny ty "podstatne" fotky nam zatim nedodal. jsem z toho fakt otravena, obzvlast kdyz jsme s nim spolupracovali uz x-krat (napr. fotky na nasich strankach fotil taky opn - tu nahore a na hlavni strane). chjoooooooooooooooo :-( :-| ]-( :-S 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
fender: v klidu, aspoň s váma komunikuje. V předstihu jsme jen kvůli mě, nesnáším prosincové tlačenice, takže se snažím si všechno zařídit zavčas, abych pak nemusela moc do přecpaných obchodů, holt my agorafobici to máme trošinku těžší. Pro pobavení ještě dodávám, že dnes naše děti zjistily, že je i násobilka 4, 5, 6 a tak dál. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, tipata, dobry zjisteni.... :-N jinak opet a tudiz opakovane musim konstatovat, ze se tu na to pekne se.e .... diggi nas myslim uz uplne ignoruje a janinek ma taky velky minus :-p
Odpovědět
Profilova fotka
co den to perla. Dneska došel drahý domů, že jsem těhotná. :-o Volal s mým bratrem a ten prý slyšel od společné známé, že bude strýčkem. Ta známá se to dozvěděla od švagra v hospodě, kde ona dělá a on pije. Podivné je, že já o ničem nevím. :-D Takhle vznikaj drby. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: a jsi? :-D :-D :-D holky, mam prvni fotecku ;-) http://koralky.attilien.cz/bonus/klok...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kait: samozřejmě že nejsem. Tehdy mi bylo strašně špatně před menstruací a dělali jsme si srandu, že jsem v tom, měla jsem nepatrné zpoždění a švagr to vzal velmi vážně a všem to rozkecal. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: dobre :-D taky se vamd nes nic nechce? me to dnes v praci leze desne na nervy
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee, kait, to je bomba x-) x-) x-) mne se nechce nic dneska. je tu hnusne, prsi a jeste porad je tma 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
fender: dekuji |-| :-) ja mam zitra volno, takze dnes to nejak odklepu a bude, snad se mi nebude chtit tak desne spat jako vcera
Odpovědět
Profilova fotka
To mě se nechce nic už asi od pondělka, tenhle týden jsou děti naprosto hnusné a k tomu si na nás na kraji stěžovala jedna matka, zrovna ta p.z.a, co je blbá jak štoudev a její syn je pištící zvířátko. Ale paní "dokonalá" si stěžovala. Už 2 dny piju po večerech a dneska to asi provedu znova. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: nenech se tim zdepkarit, s debilnima rodicema malych smradu nic neudelas, me tu dnes jeden kopal do psa, protoze jeho babicka ma boxery a ti si s malym delali co chteli. Maminka s sebou nosi zase trpaslici pince v tasce, takze moje osmimesicni stene se snazilo alespon podivat a maly parchant do nej zacal kopat. Tak jsem ji radsi zavrela, pani se nastesti omlouvala... a me za pul hodiny padla a mam tri dny volna
Odpovědět
Profilova fotka
teda tipata, nechces jit radeji do normalni skoly? :-D dyt z tebe bude s takovou brzo alkac :-D btw dostali jste volebni listky? my doposud ne.... kait, to je teda husty.... ja mam volno v pondeli, hura
Odpovědět
Profilova fotka
druhé volební lístky nám nedošly, první jo, ale já se na to stejně vykašlala, nemá to cenu. Místo na zprávy se koukám na simpsony a je mi skvěle. :-D Ale jinak: alkohol je tekutý psychiatr. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk :) Ja vas ctu peclive. Jen me boli psat. Fender, diky za smsku. Jsi me zastihla, kdyz jsem zrovna sla s dalsimi vyvolanymi fotkami. O vikendu nas ceka setkani s tchyni a porad chce fotky. Tak ted uz mam snad vsechny, co pro ne chci. Tchan doma hlida psa. Jako me tak stve, ze nemuzu poradne psat. Porad se ta ruka nelepsi, ale chodim ted na ultrazvuk. Dnes jsem byla hodne akcni, vyridila spoustu veci. A mam novy ridicak. Jinak bohzuel doslova nic nedelam, protoze me zacla boelt i leva. Vcera mi tu mamka myla nadobi a tatka utiral, byl to zvlastni pohled teda. Pak nam delali salat. Kait, foto tutu, posilej dalsi, i sebe, jak ti roste brisko. Fender, to s tim tvym fotografem me mrzi, zkuste z nej vydyndat filmy aspon, si to vyvolejte sami. Nebo ejstli mel digital, tak at vam da dvd hned, upravene fotky, ze muze pozdeji. Video jste meli?
Odpovědět
Profilova fotka
A damy! Pekne vymesici preji.
Odpovědět
Profilova fotka
no neeeee, navrat ztracene dcery :-D co prosimte s tou rukou mas???? =-) fotograf mel digital. my po nem chteli, at nam jenom prevede fotky do tifu nebo jpgu a vypali na dvd, bez jakychkoli uprav, bez retusi, bez pletovky, proste v "surovem" stavu, s tim, ze kdyz budeme chtit neco upravit, tak si vybereme. takova byla domluva. proste to jenom vypalit, nic neupravovat. nacez on nam dal po 14 dnech prvne na cd nejake fotky z obradu (s vyjimkou podpisu, vymeny prstynku a polibku). potom asi 14 dni nato mi dal asi 15 fotek vytistenych. po velke urgenci nam za dalsich 14 dnu dal dalsi cd, kde byly fotky z odpoledne. ale ty ze zahrady plus zbytek z obradu proste nikde nejsou. fakt to nechapu. pritom nektere z tech, co mi dal vytiskle, nedal vubec v el. podobe. no a ted kdyz mu manza volal, tak se vztekal, co po nem fur chceme, ze nam vsechno dal. a to jsem mu psala email se seznamem toho, co nam chybi. ziiiiis, jsem se zas rozcilila :-p video mame. novy ridicak budu mit snad za 14 dni. jeste si asi budu muset vyridit pas. tipata: pred par desitkami let zeny na celem svete bojovaly za to, aby mely volebni pravo a ty se na to vykasles :-N se musi obracet v hrobe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: heeeej, ty zijes :-D foto briska udelam az tam bude patrne tehotenske brisko a ne jen muj spek a budu vypadat jinak nez dobre najezeny pasik :-D jj, vcera to byly dva mesice, my nezapomneli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já si na výročí vzpomněla, ale stejně jsme to nijak neslavili, za chviličku budeme mít výročí 6 let spolu, tak si to užijeme. fender: volit jsem chodila pravidelně, ale už jsem totálně nas..aná z té nezměny a kašlu to. Děvčata, je pátek, budeme mít 5 celých dní bez dětí a pak jen 2 dny v práci, to je taková nádhera. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://picasaweb.google.cz/kama0Radka... To pro ty, kdo chce vidět echt slovácků svatbu v kroji. Radka mi to promine (spolužačka z VŠ). ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, dost dobry fotky :-N x-) my jsme od vcerejska u nasich. vcera vecer jsem byla plavat a vyhrat se v pare, parada.... tipata kdybys videla tu teplotu vody v bazenu, to byla bomba... zadna ledarna jako na sareze, uplne prijemna voda. no a dneska se chystame zase, ale tentokrat do wellness 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tiše závidím, my prozatím šli rekreačně vyklidit sklep na druhý byt, když je přistavený ten kontejner. Oba dva budem asi nemocní, na mě už celý týden něco leze a Toma včera očkovali proti chřipce v práci, dneska se zapotil, takže je jasný. Krásné plány na prodloužený víkend, že. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
my byli na nakupu, s cliffem a ted cekame tchyni se svagrovou.
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee, janinek pise :-) ja mam chripku pichlou uz tyden, manzel zatim ne, minule mel rymu a ted je tez jakysi trochu chciply a pri chripce musi byt 100% zdravy. tak nevim, kdy tu vakcinu dostane. jinak jsme teda byli ve wellness, pak jsem koukla konecne na prvni dil soukromych pasti a ted se chystam do pelechu. a prispim si o hodku dyl, uz se tesim 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?