23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
fender: tam jsme měli teambuilding loni, na Odře, super jsou takové akce. My budem mít víkend volný, ale v pondělí dojde pár kolegů od Toma na Bang a něco dobrýho, rozmrazíme svatební koláče. :-D Musím říct, že maso z rakletovače je fakt bájo, k tomu od fenderáka...zase slintám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo, Bang, to je super hra, zvlaste, kdyz v posledni dobe vyhravam jakozto zastupce serifa :-D posledne nas tu bylo osm, ja si pekne zahrala na hostitelku a cpala to do nich horem dolem
Odpovědět
Profilova fotka
Bang teda nemame, hrajeme Carcassonne, Scrabble, 6 bere (kravy) a ruzne karty.
Odpovědět
Profilova fotka
carcassonne mam taky a musela jsem ho radsi prestehovat do vyssich pater knihovny pred tou vsezravou cernobilou bestii scrabble jsem nechala bohuzel svemu exex
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme klasicky člobrďo, žížaly, labyrint, kvarteto, kris kros (stejný jako scrabble, ale česky a levněji) a kostky. Ty pexesa nepočítám a Bang máme i s městem duchů. Já jsem hravá a Tomovi to občas příjde vhod. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aby toho nebylo málo, tak dnes má drahý teambuilding na střelnici a pak ještě vymyslel, že si zajdem s kolegou zahrát Bang do čajovny. A já už se v domácím oděvu uvelebila na gauči a užívala si sladké nicnedělání a hlavně nepřemýšlení a on příjde s tímhle. A prý ať jsem zticha, že abych mu pak nevyčítala, že mě nikam nevyvede. Občas bych ho nakopala. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se dneska usila do kurzu na vanocni ozdoby z koralku, hvezdicky a snad i andilky no potes :-D zrovna to tu mam rozdelane a delam prvni
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec se večer vydařil, zahráli jsme bang, popili čaj a vdova stále nejsem. :-D Šli jsme spát až po 2 a Tomáš tu teď nadává, co jsem to včera zase napsala a prý to není pravda. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: to je fajn, ja vcera delala do noci ty hvezdicky a andilky a sla spat tak v jedenact tomasi: teda, ty nas tu smirujes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To on šmíruje rád a evidentně je na to patřičně hrdý. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hojte.... jsem teda totalne KO.... vcera jsme jeli na tu ostravici, to bylo super... meli jsme to i s bazenem vcetne virivky. spat jsem sla teda nekdy kolem treti... no a dneska jsme meli bowling, po obede se to rozprchlo, ale kolegovi prijela manzelka s prckem, tak jsem tam s nima zustala a sli jsme na turu. uf, maly me teda radne zmohl, porad chtel nekam behat, tak jsem ted utahana jak kote |-| manzel je na sluzbe, takze asi pujdu brzo chrnet.
Odpovědět
Profilova fotka
bre pondeli, teda bre... nic se mio nechce, zitra si beru volno ]-( a mam chut na neco nezdraveho, asi skocim do KFC az budu ve meste jinak vikend byl super, podavam report http://blog.attilien.cz/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tom dneska pořádá párty pro kolegy z práce. Ve 4 jsem došla z práce, začala jsem chystat na 6 a teď jsem si teprve sedla. Takhle se chystá, kdyby jste nevěděli. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
cau...vy to teda flakate...! ja byla dnes cely den na skoleni, zitra me ceka druha carka, uf. ve stredu jedem do olmiku a pak asi padnu za vlast. jinak jsem si byla dneska dat zadost o novy ridicak.
Odpovědět
Profilova fotka
flakame, flakame... me neni dobre bude ze me mama x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuk, ja vas ctu, ale psat nemuzu.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: jakto, nemas prsticky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kait: blahopřejeme, to jsou ti šťastnější... :-) My zatím jen tiše závidíme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: uz jsi mela mit davno naucene psani levou rukou :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: dekujeme, vyslo to vlastne hned, ani jsem nevedela, ze jsme na svatbe uz tri :-D akorat kdyby mi nebylo tak spatne, i kdyz je cim dal tim lepe a uvidis, i vam se zadari ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kait: já jsem klidná, zadaří se i adopce, kdyby bylo nejhůř. Nijak to nehrotíme, nestresuju, je to zbytečný. Příliš stresu mám v práci, ještě ho mít v posteli, tak už si to hodím. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: jj, cim vice se na to mysli, tim spis mene se to povede, jsem se prvni mesic po vysazeni prasku pozorovala a po prichodu menses jsem se na to vykaslala a ejhle... snad to vsechno v poradku dopadne a v kvetnu poslu fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kait, tak to je super, strasne moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!! taky planujem v brzke dobe vysadit HA.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: budu vam drzet palce :-) jinak devcata, zarezervovali jsme si jede bytecek, hned prvni co jsme videli a moc se nam libil, takze budeme s manzelem, psi a ditetem bydlet v krasnem mezonetu ;-) uz se nemuzu dockat, az budeme prestehovani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to gratuluji podruhé, mezonet je skvělé řešení. Já jsem dneska zvládla řidičák, zdravotní pojišťovnu a taky rovnou vyzvednout novou kartu. Ale to cvičení, na které jsem se těšila, už vážně nedávám. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska nam nesly otevrit dvere, klic neprosel uplne zamkem kdyz se chlap vracel z venceni se psy ]-( bohuzel si nemuzeme byt jisti, jestli za to muze nejaky nas prejicny soused (ka), ale uz jsem malem zacala psat vzkaz na nastenku (tady se s oblibou pisi) ve zneni, ze jejich snahy zneprijemnit nam zivot a vystrnadit nas odtud jsou zbytecne, jelikoz se stehujeme k prvnimu prosinci letosniho roku nastesti jsme to prostouchli a namazali sadlem
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám další "pozitivní" zprávu. kolegyně vychovatelka si odvařila záda a zkuste hádat, kdo za ni teď vyžírá její směny i s tou zítřejší ranní? Jistěže já, takže na mě ve svých sladkých snech ve 4:40 myslete, protože jinak z pelechu nevylezu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kait: jak to tak ctu, tak se vam asi hodne ulevi, kdyz se odstehujete, co? tipata: v klidu, ja ve stredu taky vstavala v pet ;-) normalne teda vstavam v pul seste 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: no, neni co zavidet :-| fender: ano, uz se oba tesime az tam budeme bydlet, je to fakt krasny byt. Legrace je teda to, ze na provizi realitce, kauci a prvnim najmu zaplatime skoro 60 litru :-| ale co nadelame... dva najmy jsou vratna kauce
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to úspěšně zvládla. A víte, proč byly děti tak hnusný? Byl přece úplněk. Co všechno ty potvůrky neovlivňuje. ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?