23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Jako nekdo to tu flaka, ale MY to nejsme. Timto apeluji na diggi, dydis, kait a janulku. No holky, kde jste? My byli dnes na pekne vece, docela jsme se precpali. A zkosuela jsem dezert z apetitu, akorat jsem z nej nejaka nesva, zitra to budu rezat, tak uvidime. Chci to vzit k martinovi do prace, ale nejdriv to musim ochutnat ;-) Mame ted po vecerech nejak nabito a pres den jsem take nejak uhonena. Jo, zitra pujdu do prvni banky kvuli nove karte a tak. Chteji tam obcanku i oddaci list. Pak me ceka druha banka a studijni, ale to asi az dalsi tyden. Ted je toho fakt moc. Brou nocku a bre ranko, kdyby se tu prece jen diggi v sedm zjevila.
Odpovědět
Profilova fotka
diggi? a v sedm? bejvavalo :-D jani, v bance chteji i oddaci list??? no toto.... taky uz nevedi, co by. tipata: :-D :-D :-D jinak ja jdu dneska konecne na aqua aerobic, uz se nemuzu dockat, jelikoz si pripadam jak pekny zdechlos. cele 4 mesice jsem skoro nic nedelala a jde to teda videt, nepocitam-li to, ze me pobolivaji zada. tak doufam, ze od zitrka budu zase novy clovek 8-)
Odpovědět
Banka, tak tak půjdu za 14 dní, to už bych měla mít IČO, rovnou si zřídím ten podnikatelský. Kurňa, nechápu, že není centrální databáze, aby se nemusel obíhat OP, pas, řidičák, pojišťovna a podobný ptákoviny... Fender, o tom mi povídej... byly doby, kdy jsem chodila denně na aerobic, od dob, co jsem v Praze, už je to podstatně horší, nemohla jsem žádnou vhodnou cvičitelku najít. No a když jsem ji našla a začala chodit s kamarádkama, musely to kvůli práci přesunout na jiný den (ale to se zas nehodí mě) a jinou cvičitelku a samotný se mi chodit nechce. Ještě před rokem jsem chodila aspoň 3x týdně na salsu nebo karnevalovou sambu, to bylo taky dobrý udržování, jenže teď nestíhám v práci, domů chodím naprosto vyfluslá, takže sebrat se po devátý, někam se vláčet a po půlnoci zpátky... tak k tomu se v poslední době dokopu tak jednou za 14 dní. takže žádná sláva, začíná se mi povolovat břicho a už mi odtamtud zmizely i zbytky svalů, který jsem tam měla. uklidňuju se, že až opadne tohle šílenství a bude víc klidu, tak se to zas vrátí k normálu... doufám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, tohle mi rkeli v citi, kdyz jsem volala. A prijde mi, ze ve sporce take tehdy rikali, ze ho budou chtit. Uz jste si udelali kopii? Si nechame tak dve udelat a ten original si schovame nekde, sjem nervni, jak ho porad taham s sebou.
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: uplne te chapu. taky kolikrat prijdu uplne groggy a prvni co udelam je, ze se najim a jdu si lehnout... coz se driv nebo pozdeji muselo projevit.... tak si rikam, ze uz je treba prestat skuhrat a zacit fakt neco delat. tak uvidime. predpokaldam, ze po tech 4 mesicich flakani budu zitra uplne KO :-D janinek: no to jsi me teda moc nepotesila, radeji tam taky asi zavolam predem, at se tam nezenu zbytecne nadvakrat :-S kopii oddaciho listu (myslis overenou?) jsme si nedelali, mela jsem ho zatim jen jednou na urade a jednou v praci, jinak zatim nikde. ale asi to prijde, ze ho budem muset tahat. myslis, ze jim bude stacit kopie a nebudou chtit videt primo original? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Uredni kopie bude stacit, ale obyc z kopirky asi ne. I kdyz u me v citi si to ted kopirovali k sobe, ale z toho meho originalu. Akorat jsem nemela fotku, myslela jsem, ze pouziji tu z minule karty. Takze ji tam zitra musim donest. A zitra me ceka jeste sporka.
Odpovědět
Profilova fotka
no ja chtela zavolat dnes na obcanky, jestli uz je teda jako mame, ale vubec jsem se k tomu nedostala ]-( ted jsem se vratila z toho aqua aerobicu a jsem takova velice prijemne unavena. mela jsem akorat priserny hlad... ale dala jsem si jenom jabko. ach jak ja mam pevnou vuli :-D
Odpovědět
Kurňa fender, jablko na příšerný hlad? To snad ani není pevná vůle, tomuhle já říkám blbost :-p mě se smál kolega, že už asi žeru za dva, neb chodíme na obědy do restaurace, kde se to fakt nedá sníst, jaký dávají velký porce a já mu vyprávěla, jak jsem včera jela po práci něco vyřizovat a cestou domů jsem se musela stavit v kfc pro pálivý křídla, neb jsem na ně dostala děsnou chuť. mno...trochu jsem se rozežrala (svatba je úspěšně za námi a jsem zas v klidu, takže po dlouhé době zase i v klidu jím ;)), takže je načase asi začít zase trochu cvičit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, by to nemate na netu? Jako vy jste stihlice, vy jist muzete. ALe jablko na hald fakt ne. Ja dnes podavala "veceri" o 4 chodech :) Zeleninova cesnecka, salat, panini, javorovokaramelove rezy.
Odpovědět
Profilova fotka
jani, na netu? o nicem takovem teda nevim... kde je tipata? :-D ta vi vsechno. tipataaaaaaaaaaaa, mame obcanky na netu? :-D no, nez jsem sla cvicit tak jsem zdlabala ctyri platky tlacenky s rohlikem, takze uz mi bylo blbe si davat ted na vecer dalsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nase Praha 11 ma na netu sledovani online. Je tam tabulka a v prvnim sloupecku datum podani zadosti a v druhem, kdyz uz je to hotove, datum k dispozici. Takze jen kliknes a kdyz uz k tvmeu datumu tam je datum, tak si pro ni dojdes.
Odpovědět
Profilova fotka
toz to tady k nam jeste nedorazilo :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Tssss, koukám, tady si to někdo umí zařídit, co, fender? :-D hele, mohla bych využít tipatu i pro vlastní účely? tipataaaaaaaaaaaaaaa, co mám udělat, abychom dostali stavební povolení? :-D :-D :-D :-D Jinak Praha 5 má sledování vyřizování dokladů taky online, zrovna dnes jsem šmírovala, jestli už mám hotovej pas. Dokud ho nebudu, pro občanku se tam táhnout nebudu :D Kurňa Jani, ty nemáš do čeho doma rejpnout, co? Bych ti kdyžtak někam zavezla prádlo na žehlení nebo tak... kdyby ses zas náhodou někdy nudila... ;) Já jsem zas přišla domů vorvaná jak borůvky, k tomu na mě někdo v práci flusnul bacila, v noci jsem už moc nespala, takže mám dnes fakt dost :D Zalezla jsem na gauč pod deku a o vaření si nechám tak akorát zdát. A kdyby přišel hlad, máme tu od včerejška zbytek bramboráků :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne :-p akorat tipata to dneska nejak flaka. skoda, ze jsou mezi nama ty dva panelaky, bych ji posvitila do okna :-D to mate fakt dobry, ze to mate online. uz jsem se divala na stranky tady u nas a nevypada to, ze by tam neco bylo. ale rikali mesic a dneska to je mesic... akorat ze odpoledne maji az v pondeli zase.... chjo.... jestli jani nebizi sve domaci sluzby, tak ja bych prosila umyt ta okna.... zehleni mam taky asi ctyri pracky, no.... a abyste nerekly, tak jsem si dala jeste mrkev :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak abyste vedely, tak jsem momentalne zena v domacnosti a moc me to teda neba. Ale tak bohuzel ted musim cekat, co bude dal a pak to snad prejde. Cekam, kdy pridje takove to stadium, co je v americkych serialech, jak pani chodi na kaficka, obedy, nakupy s kamaradkami a doma ji nekdo uklizi :-) Protoze nejak porad litam a neco zarizuji a co si neuvarim, to nemam. I kdyz teda zitra tam mam kaficko s kamaradkou a nehty, krome teda bank, skoly a normalniho starani. Porad je to neco a prijde mi, ze se to nikdy neuklidni. A nejvetsi tragedie ted je, ze ma Martin rymicku. Zatim slabou. A k tomu zehleni, ted kouakm na susak, dke jsou 4 pracky a i sundavat a triditse mi fakt nechce. Zehlit az o vikendu.
Odpovědět
tsss, sundávat a třídit - tak to bych ještě zvládla. ale to žehlení... :D:D:D teda holky, dnes mě v tom krku bolí tak, že bych nejradši byla zůstala doma. jenže mám strašně práce, kterou za mě nikdo neudělá a ještě je na výsledku tý práce někdo závislej a očekává ode mě dnes nějaký výstupy. takže vypadám jak chcíplá ryba, cejtim se jak chcíplá ryba, ale musím makat pocity nepocity. btw. včera Lukáš zas po dlouhý době pracoval... a bylo to snad poprvý, co se z práce vrátil v deset v noci. Já přišla domů odpoledne, tam kosa, tak jsem se snažila zatopit v krbu, ale 4x to jaksi neklaplo, tak jsem nas*aně zalezla zpátky na gauč pod deku a bylo. Asi po hodině se mi to rozleželo, že by se mi Lukáš smál, že mi to v krbu nechytlo, tak jsem se vyhrabala a dokopala ke kolosálnímu výsledku - chytlo to a když přišel, bylo tam krásně teploučko. Když mi volal, tak jsem mu říkala, že to 4x nechytlo, ale že teď jsem tam přiložila psa, tak to hoří krásně :-D :-N :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jani, koho by taky bavilo byt zena v domacnosti :-D me teda ne :-p petardice: poradim ti maly zazrak, jmenuje se echinaceove kapky a sezenes je v lekarne za cca stovku. dava se 3x denne 20 kapek pod jazyk a drzi se tam tak dlouho, dokud to clovek vydrzi (pali to jak cert) a pak se spolknou. na imunitu a takove stavy ala chcipla ryba jsou naprosto jedinecne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja zase nedam dopustit na zavorovy caj, Koupit koren, kus oloupat, nakrajet na kosuky nebo nastrouhat, zalit varici vodou, po deseti minutach pridat med a citron. I kdyz ted teda zobu vitaminy a leky na imunitu.
Odpovědět
Jo jo, zázvor - ten jsme si dělávali, ale pak upadnul do zapomnění a dnes mi totéž poradil kolega. Jsem mu řekla, že dobrý, ale kdyby byl co k čemu, vyběhne z kanclu do nejbližšího obchodu, koupí zázvor, citrón a med a už mi to tu louhuje. Jen se blbě řehnil ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tos mu rekla spravne. Tak za chvili bude pauza na obed, tak at to kouka donest.
Odpovědět
Odjel na jednání. Už jsem přemejšlela, že bych byla tak drzá a napsala mu, ať to zpátky vezme přes KFC a koupí mi pálivý křídla :D
Odpovědět
Zas nějaká flákárna tady... Křídla neklaply, zázvor taky ne, zato mi přivezli čínu... Měla jsem takovej hlad, že jsem to do sebe nakopala, ani jsem nevěděla jak. Bleeeee, tak takhle blbě a těžko už mi dlouho nebylo :-x
Odpovědět
Profilova fotka
petardice: :-D ty jsi myslim taky dobry pripad, hehe... ja dneska po navratu domu z prace snedla ke kafi tri gofry se slehackou.... a beztak uz mam zas hlad :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Teda ženy, jeden den vynechám a jak mě tu zpucujete, takže popoředě. fender: Nevím jestli je to u nás online, ale zkus se podívat na 3w.moporuba.cz a včera jsme se mohly potkat, já byla na bazéně na powerjógu a pak hned na balóny, naprostá bomba. Echinaciové kapky si dělá matka sama doma, je to jediný alkohol, který do sebe a sester dostane. petardice: stavební povolení se ti můžu zeptat tchýně, dělá na katastru. Jó, holt jsme všude. :-D A dnes jsem po práci zvládla kafíčko s kolegyní, nakoupit, zašít rifle a tepláky (sprinterský stehna my je prostě šoupou) a vyžehlit prádlo. Sice mě žena v domácnosti neba, ale co můžu dělat, samo se to neudělá. V práci se mě jeden drahoušek snažil pokousat, když jsem mu zadělala pusu rukou, vřískal jak nalesy, jednoduše jsem mu vmáčkla škraně dovnitř a pobídla ho, ať si kousně. ]-( Potvůrka, nemá co vřískat. Ale celkově jinak byli relativně hodní.
Odpovědět
Profilova fotka
no neni mozne, tipata je na svete :-D jo, na ten web jsem koukala uz vcera, ale tam nic neni... nebo teda jsem nic nenasla. hele a nechces jit se mnou zitra plavat??? jurasisko ma sluzbu a mne se samotne nechce 8-( ti tvi zaci, to je teda radost.
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel, zítra jedem na jih k rodičům na víkend. Naše dětičky jsou už náhodou dobře "vychované", ti prvňáci letos, to jsou čísla, radši ty naše, než je. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty si umis vybrat dobu na vyletovani, teda :-p
Odpovědět
fender: no dovol, jakej případ? :-D gofry se šlehačkou? co to je? :-D :-D :-D tipata: nevím nevím, ale pokud vzhledem k tomu, že to máme v praze a vy jste v ostravě, asi by to neklaplo :-| Obávám se, že tohle se řeší v daném městě a v dané části města. ;-( No nic, šla jsem jen zkontrolovat, jestli se tu něco děje nebo tu na to pečete ;-) a zas letím zpátky pod deku, koupili jsme novej dvd přehrávač a trojku smolíky, tak si je jdeme pustit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jsem saďourek, jak jsem si sedřela ten loket o koberec, tak mi to pořád pod tím strupem hnisalo, jsem se teda hecla, strhla jsem ho a pěkně vydrhla jódem na tyčce do uší, no fuj, to byla bolest, ale snad to už dá pokoj. Stejně je loket blbý místo na odřeniny.
Odpovědět
Profilova fotka
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?