23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
A tatinek pojede take? Nebo on je uz ve vyssim rocniku a tak to ma za sebou? By to bylo zase dobre na sblizeni. A je fakt, ze ty to mas nejhorsi. Normalen chodi do prace a neni doma a pak ejste kazdy treti (nebo jak casto) vikned skola. A ted to soustredeni.
Odpovědět
Profilova fotka
Dydis, hele, to je pod pedakem? Napada me, ze bys mu mohla kluky strcit s sebou. Jestli to maji byt vsichni ucitele, tak muzou krasne trenovat :) A ty si udelas dovcu s kamaradkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Otec má za sebou 3 rok, teď dělá bakalářku. Miloš a můj otec jsou sblížení až,až. 23.5 to bude 7 let co jsme spolu. Chodily jsme spolu asi 3 měsíce a už si s našima tykal, mamča ani taťka nesnesli když jim vykal, kolikrát mi připadá, že ho mají radši než mě :-D . Si celkem nedokážu představit, kdybych mu dala sebou 11 měsíčního Tobase, by se z toho asi zbláznil. Matyášek by byl v pohodě tomu by se to líbilo, ale tomu mému určo ne, by nemohl se spolužačkami na pivo :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Jako ten samy pocit mam z nasich :) Kdyz jsem u nich, tka jako to je proad Martine tohle, Martien tamto, nedal by sis? nechces? A korunu tomu vzdy nasadi babicka (bydli s rodici), at mu koukam jit dat nec k jidlu. A jestli Martin nema hlad. A kdyz se bavime, tak jako jsou vzdy na jeho strane :) Ale tak nejak v dobrem. A jsem rada, ze se maji vsichni radi. Jinak tedy muj budouci manzel je presna kopie meho tatinka. Az je to nekdy desive. Akorat martin ej takovy prubojnesi s vetsim sbevedomim, ale jinak fakt jeden jak druhy. A nejvic em dostane, kdyz vzdycky doma Martin neco rekne a uplne tak by to rekl tatka. A vim, ze ho to nikdy rikat neslysel. A to ze jsou takhle stejni sjem zjistila asi po trech letech az, spis ctyrech.
Odpovědět
Profilova fotka
no ono se říká, že chlap si hledá ženskou podobnou své mamce a ženská hledá chlapa podle svého otce, být jako moje tchýně bych ale nechtěla, brrr. I u nás je to tak. Kolikrát se moje mamča pozastaví nad tím jestli Miloš není jeho syn :-D , až tak jsou si podobni. Otec je ale děsný kliďas a jen tak ho nic nerozhází, zato Miloš je pěkný nervák, nevím jestli to má z práce, bych na ty krimoše asi taky nervy neměla.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mame docela podobne teda.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejak ticho, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste všichni ? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Asi se pripravuji na svatbu na rozdil od nas.
Odpovědět
ahoj holky, tak taky do toho vletím 23.8.2008.... máme to na Hotelu Gurmán v Trojanovicích i s venkovním obřadem. Koukám jak jste pilné a kolik toho máte zajištěného. Já ještě nebyla ani zkoušet šaty, no snad tento týden, jinak budu mít depku. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Vitej amicci :) Tak my mame misto na obrad, hostinu a spani. A fotografku. A to je tak nejak vse. Saty budu az v cervnu, snazim se ted zhubnout a tak v cervnu bych uz mela mit predstavu, jak moc zhubla budu a jak mi to celkove jde.
Odpovědět
Ahoj holky, amicci zdravím! Holky raděj moc nehubněte, já mám normálně velikost 36, nepřipadám si nijak podvyživená, jsem prcek, takže kila tak akorát. Ve všech salonech mi zkoušeli 36, měli vždycky tak troje šaty v této velikosti a všude mi byli velký a tvrdili mi, že jsem hrozný hubeňour. Takže ideální velikost tak 38, v té mají nejlepší výběr
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janinek: hele tak já hlásím, že už jsem s přípravami zase o něco dál. Dnes jsem si koupila papír a večer budu vytvářet zasedací pořádek, zítra musím koupit stuhy a budu dělat vývazky. O šatech ani nemluvte, nemůžu ani přibrat ani zhubnout, jó šaty šité na dálku tak to je opravdu síla, ale jsem zvědavá na výsledek :-D
Odpovědět
Já bych se nemohla dočkat a děsila bych se toho, že až je ušijí, tak se mi nebudou líbit. Co s nimi potom budeš dělat? Já jsem zatím nepokročila vůbec v ničem, přemýšlím, jak s těmi vývazky, jestli je mám dělat nebo někde koupit. Pak mám už asi měsíc nakoupené věci na jmenovky a stále jsem se neohodlala k tomu, jít je dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
podle čeho budete dělat ten zasedací pořádek?
Odpovědět
tak to netuším :-) . prostě to nějak rozesadím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, to je super, ze maji hodne 38 satu. Ale to mi jako momentalni 46 je docela k nicemu. Dydis, tak pak hlas, jak sly vyvazky. Jake chces delat? Ja bila, zluta a doprostred bila pericka. Janulko, ja tak nejak vselijak :) Budeme mit stul do U, pary vedle sebe a budu se je snazit namichat, abych rozptylila dobre zabavne lidi :)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: s těmi šaty nestraš. Mám přesně ty pocity, moc se na ně těším, ale zároveň mám strach, že se mi nebudou líbit. No musím doufat, že to dopadne dobře :-D . Já s těmi vývazky musí začít hned dokud jsem plná elánu, jinak dopadnu jako ty a bude mi to ležet jen tak doma a netknuté. janinek: udělám to nějak tak jak to mají holky tady
Odpovědět
Profilova fotka
a jak je to s rodičema?někde sem četla že u ženicha by měli sedět rodiče nevěsty a obráceně.
Odpovědět
Profilova fotka
a co kniha hostů,budete mít?
Odpovědět
janinek: to máš do června raz dva, budu držet pěsti ;-) , ale četla jsem na více diskuzích, že mají šatky i vtěchto číslech a že se dá vybrat. moje rodiče budou vedle ženicha a já budu vedle budoucí tchýně a tchána, má to tak být, akorát nevím, co ze svědkama :-)
Odpovědět
kniha hostů, to je naco? jinak dydis neboj budou super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt jo? No, že by vedle mě měla sedět tchýně, tak to fakt nevím, se musím zeptat našich. Kniha hostů ?Tak takhle daleko ještě nejsem :-D .
Odpovědět
Já myslím, že se to tak opravdu dělá.
Odpovědět
Profilova fotka
Sedi se naopak, teda alespon ma. Ale je na kazdem, jake tradice si vybere a bude chtit dodrzet.
Odpovědět
Profilova fotka
Tu tradici teda ráda poruším, ona tchyně není špatná, ale ... to by bylo na dlouho :-( .
Odpovědět
moje taky není špatná, ale....................................... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já budu mít tchýni uplně skvělou
Odpovědět
Profilova fotka
ta má taky není špatná, ale když ji nevidím a nebo ji vidím jednou do měsíce tak je to úplně nejlepší :-D , ježiš kdyby viděla co tu píšu, ta by si mě asi podala :-D :-D :-D . nic jdu cvičit a koukat na ordinaci :-)
Odpovědět
dydis: počkej až tady ty stránky objeví a pozná tě, to bude mela :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?