23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: no jenom aby, budu te muset nekdy prijit zkontrolovat :-p no nic, drahy uz je v horizontalni poloze, jdu myt zuby a taky zalezt. tak brou noc a zitra ahojte x-)
Odpovědět
já je teprve třídím, ale klidně vám nějakou pošlu, když mi řeknete kam, sem je dávat nechci.....já se asi ani aklimatizovat nestihnu, trávím většinu času v práci...hnus :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja na mailu cekam, cekam :)
Odpovědět
Profilova fotka
napodobne, taky cekam 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: rada juknu na tvou praci ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Mlade pani, mely jste nekdy namozene zapesti? Ja to mam prvne a jsem z toho nejaka nesva. Za a nevim z ceho, ale doktor mi rikal, ze to je rposte jen namozene a ze mam mazat fastum gelem, coz delam. Ale ta boelst vubec neustupuje a uz to je vic jak dva tydny, ale mazu od patku teda. Tak nejak sjem cekala, ze to bude uz lepsi. mam zkusenosti vlastne jen s kotnikem a to narazenym nebo jak se tomu rika, kdyz clovek blbe slapne a podvrkne si ho. Ale tam to po trech dnech klidu a mazani ustupuje a po tydnu uz to normalne neboli, jen musim byt opatrna. Ale je fakt, ze to tak tri dny vubec nechodim a porad sedim / lezim s nohou nahore. Kdezto nepouzivat rpavou ruku fakt nejde.
Odpovědět
Profilova fotka
a mas to zapesti necim stahle? jsou na to dobre takove ty elasticke "rukavice", vypada to jak chranic. kdyz tu ruku pouzivas, tak ti to aspon zafixuje zapesti a tak se nenamaha.
Odpovědět
Profilova fotka
Doktor mi rikal, ze nic takoveho nemusim, ale prijde mi, ze by to bylo lepsi. Snazim se ted delat hodne veci levou rukou, ale jako uklid a kuchyne levou jsou dost peklo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jednoduche: neuklizej a nevar! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moje řeč, neuklízet a nevařit. Já to skoro nedělám a nic mě nebolí, nic nemám namožené. :-D Jsem se právě vrátila z powerjógy a zase jsem dokonale protažená, ale za dva dny mě bude všechno tak strašně dolet, fuj. Ale má to pozitivum, šla jsem tam s ucpaným nosem a teď můžu dýchat volně, super. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja takhle jednou sla na spinning a lehce to prepalila, mela jsem svalovou horecku ve stehnech... nikomu to nepreji, par dni jsem byla napul invalida, neohla nohy, musela spat vleze, na zachod se spoustet zaseknuta prstama do futer, dostat se do vany... haha jestli nekdo ma podobnou zkusenost, vi o vem mluvim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kait, to zni priserne. No, my meli navstevu dnes, takze jsem pul dne uklizela druhou pulku chystala jidlo a tak. A nejhorsi bude zitra ta tuna nadobi.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janinek: no, uvidime az jednou budeme rodit, porodni bolesti jsou pry taky bajecne... ale minimalne jednu maminku tu mame, tak treba to vyvrati ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, kde jste dneska vsechny byly? :-) my meli dnes malou party, tak uz jsem cela ztahana 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My ani párty neměli a jsem mrtvá. Ale zítra jdeme s kolegama na bowling, tak se těším a pak asi lehnu a omarodím. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
My meli vcera miniparty se svagrovou s manzelem, takze jsem dnes proad myla a myla a uklizela. A dneska jsme si jen dali vecu, koukli na nove dily a uz chci spat.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak nam taky zbylo tak sest tun nadobi, ale hecli jsme se a umyli to jeste vcera, uf :-) jesteze uz je patek. ja se absolutne nemuzu probudit |-| zitra mel jet manzel na ten seskok, ale jsme oba jacisi marodi, tak z toho asi nic nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
to ja si ted uvarila caj proti nachlazeni a cucam ho tu (nemam rada bylinky) ale je lepe nez vcera :-) ale na nejakou party s alkoholem a v zakourene hospode stejne muzu zapomenout :-|
Odpovědět
Holky tak jsem se k tomu konečně dobrala, vybrala pár fotek, který vám pošlu a ono to nejde. Jsou strašně velký a já je neumím zmenšit nebo nějak zabalit, aby to šlo poslat. Takže musím počkat na drahého, ale dneksa už je budete mít, slibuju :-) Jinak já jsem kupodivu změnu teplot vydržela bez nachlazení, ale manža heká už celý týden a ještě k tomu ho stále neopustili střevní potíže, co si z dovolené přivezl, takže je s ním fakt zábava :-) A jdu asi umývat okna, protože už se k tomu chystám od svatby a ono dneska svítí sluníčko, tak nemám výmluvu a budu to muset udělat
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, po jednom to muzes dat na imageshack.us Tam zaskrtnes, ze se to ma zmensit na 1024 x 768 - 17 inch monitor a ono je to prelouska. My teda dnes do zakoureneho jdeme a jako desne se mi nechce. Odvykla sjem a nikam do koure nechodim uz, jen teda tuhle jednu akci, to udelam vyjimku.
Odpovědět
Profilova fotka
dejte pokoj se zakourenym prostredim.... to je opravdu neco na moje prudusky! my nastesti dnes nikam nejdem, budem lezet a lecit se..... :-p zitra mam v planu totez. diggi, na fotky uz se tesim! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
diggi: na okna se vyprdni, bude ještě lít a zase se zasviní, nema to cenu. :-D
Odpovědět
Od toho, co jsem je naleštila se jenom mračí, ale stále čekám na první kapku....je to takový rituál, jakmile umyju, začne lít....a dnes nic. Tipata stálo mě to hodně přemlouvání, ale teď mám aspoň dobrý pocit, že nejsem až takový lenoch
Odpovědět
Profilova fotka
To já lenoším ráda, když to jde. To je pravda. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mile damy, pres nase okna skoro nejde videt. a nijak zvlast me to nestresuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To uz jsme zase u oken? To jsme resily nekdy v cervnu, ne? A shodly jsme se, ze jsou pekna ;-) Tak zakourene prostredi prezito. Zitra nas ceka svatba kamarada, delame mu ridice. Jedna se o vymenny obchod, on nam zase odvezl babicku a usetril hodne casu tatkovi nebo strejdovi. By prisli tak o pet hodin ze svatby. Tak jsem zvedava, jak budu rozvazet lidi pak po Praze, kdyz mi nebudou umet rikat kudy. Vezli jsme ted domu ze srazu jednu kamaradku a navigace priserna. A Martin mi take moc nepomohl, kdyz sjem se uz zorientovala a vedela, kudy jet, zacal me mast opacnymi pokyny. Brou nocku a bre ranko a diggi, my cekameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odpovědět
Profilova fotka
okna umyl pred svatbou manzel :-D devcata, sedla na me nejaka nemoc, vcera prestal bolet krk, ale pridala se ryma, tak se lecim cajem
Odpovědět
janinek já vím, dneska večer to určitě bude:-D. my jdeme dneska taky na svatbu....těším se, že si zavzpomínám na tu naši :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A vcera byly vyvolane fokty a jsou nadherne. Udelala jsem album 13x18, dvacet kousku, to nosim s sebou, to je obyc jako igelit zvenku se svatebni tematikou. Ta pekna velka jen doma ukazovat navstevam. Diggi, uzijte si, ja jsem take zvedava, jak to budu prozivat. Kait, tak pekne lez a odpocivej a at je ti brzy lepe, hodne tekutin a mediku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne, zakouřené prostředí bylo včera extrémní, už v 6 večer nás opruzovalo jedno ožralý hovado, pak mě počastoval nějakou nadávkou, prý ostrá břitva, či něco podobnýho. Pak už nic radši z těch chlapů nezkoušel. A dneska hodně tekutin na hlavičku. Dnes jen nakoupit a uvařit, vyprat prádlo. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?