23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano... to je ale zima, co....? 8-( tipata: uz mas pozadane o novy ridicak? jsi psala ze se to dela na gorkeho a ja ted nasla ze naproti radnici, tak teda absolutne nevim, kde to delaji :-D http://apcic.esmo.cz/kb/10215.html
Odpovědět
Profilova fotka
Bre rawnko. Fender neskutecne hnusne, fakt se mi nechce s Cliffem, bude mokry cely. Coz znamena myti.
Odpovědět
Profilova fotka
fender: na Gorkeho dělají pasy, na nové radnici řidičáky. Jinak jsem se na to chystala až s novou občankou, dřív ti to stejně neudělají. Dneska jsme v práci zapíjeli ředitelova syna, po té poradě před to bylo třeba a před chviličkou jsem dorazila teprve domů, to jdu z práce 5minut pěšky. Drahý mě přivítal: Kde seš ty norku a hned je doma veselo a jsem přítulná. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, pasy, tak to jsem si popletla. my uz bychom meli mit obcanky snad pristi tyden. k tomu norkovani - my jsme si vcera dali dalsi flasku svatenbniho vina, jak nam byla kosa, dneska sice trochu topi, ale k dr.housovi si vecer dame zase :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby si nenapsala že topí, tak to ani nezjistíme, u nás nám tou mikroventilací protahuje pořád, ale aspoň větráme. ;-) Tom už běhá a odvzdušňuje topení. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ne ze by topili nak extra, ale je to lepsi, nez dratem do oka :-D nam solidne tahne pres ta stara okna. to pocasi je ale sileny, chce se mi strasne spat |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Me take nic neba, jsem unavena a pri pohledu ven mam depku.
Odpovědět
Profilova fotka
To znám, nejlepší je po práci se zachumlat pod deku a chrnět, nebo jen tak odpočívat. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D já vám půjčím holky na pár dní dvojčata, depka vás přejde raz dva nebude na ní totiž čas, ahoky a dobrou noc všem :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
elis: nic proti, ale tvoje dvojčata jsou slabý odvar proti mým 5 žáčkům pouze na 5 vyučovacích hodin a přestávky. Kdo nezažil ty naše prdloše, tak neuvěří. Není jediný den, kdy by nebyl nějaký problém.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Tipata .- tos je nezažila na vlastní kůži s hysteráčkama :-D :-D :-D ale tvý žáčky bych asi už nezvládla a ani nechtěla, asi čísla, co?
Odpovědět
Profilova fotka
víc než to, přímo hausnumera. S hysteráčkama mám od sester své zkušenosti, prostě jsem je ze země zvedla, dala jím pár přes zadek a odtáhla. Stačilo to u každé 2x opakovat a třetí hysteráček už nedošel. Kolegyně zase doporučuje studenou sprchu. Ale záleží hodně na tom, co matka a dítě zvládnou. :-D Jak všichni říkají, já budu hrozná matka. ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja budu neco mezi moji mamkou a jeji mamkou. Chudaci deti.
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano, ja se taky chci videt, jaka budu matka :-D ted si rikam, ze pohoda, ale jestli nase dite bude tryskomys po mem drahem, tak si to asi hodim :-D a lije a lije a lije...... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tady jeste nelije a ani neni naprseno, tak to radsi rychle utikam s Cliffem, nez zacne.
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano, heledemese, tema deti :-D taky jsem zvedava jak to zvladnu, ale pokud budou deti po nas, tak bych se minimalne mela dobre vyspat, oba jsme patrili mezi space. Ale ja byla hyperaktivni, tak uvidime. A jestli neco nesnasim, tak to jsou hystericke deti, rvouci na rodice, triskajici sebou o zem, dupajici a jecici "ja chci tu hrackuuuuu", tak takhle, doufam, nedopadnu... Ovsem jsem zvedava, jestli vsechna ta svoje predsevzeti o vychove a nerozmazlovani dodrzim. Mozna mi nezbyde nic jineho, chteli bychom vice nez dve deti a to bych se pak mohla jit veset, kdyby mi vsechny skakaly po hlave.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my do víc jak dvou nejdem, ani náhodou. My jsme se na tom shodli a odmítám to měnit. Takže dvojčata hned napoprvé a hotovo, kdo má rodit dvakrát. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: chlap by rad ctyri, ja to zpocatku ukecala na tri :-D stejne to zalezi jen na mem tele a psychice
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky pravda, jak se kdo a na kolik cítí. My se opravdu necítíme na víc jak dvě a jedno je fakt málo, jedináčci nedělají dobrotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jako jedinacek bych chtela tri. Ale Martin rika, ze po prvnim budu kricet uz nikdy. Ale zase vsichni tvrdi, ze porod sice fuj, ale pak se na to zapomene, protoze mimi je dokonale a nadherne. Tak uvidime, co zdravi dovoli.
Odpovědět
Profilova fotka
cau damy! tak ja se dneska valim doma. v praci se rozhodli setrit, takze od pondelka netopili. sice jsem to cekala takze jsem byla jaksepatri navlecena, ale stejne na me neco leze - do toho manzel zas prinesl nejakeho bacila z prace.... tak jsem dnes radsi zustala doma, protoze v praci v te kose by se mi to akorat pekne rozjelo. tak snad to dneska vylezim. k tem detem - manzel chtel zpocatku tri, ale stacilo parkrat zajit na navstevu tam, kde maji male rozjivene deti, a uz souhlasi se dvema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Klidně ho pošli k nám na návštěvu do třídy a už nebude chtít žádné. :-D Nám teda v práci topí, ale stejně jsme všichni takoví nějací nezdraví. Dneska jsem si opět trénovala s jedním svou trpělivost, za chvilku bude svatá. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nam topi uz i doma, ale je mi proad zima, jako je fakt hnusne.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, to nám doma topí od úterka a je to poznat, ale stejně se oblíkám dost, jsem zimomřivec, takže teplé ponožky nosím doma i v létě. ]-( Prostě mi nesmí být zima od noh, jinak se nezahřeju ani v kožichu. Musím se pochlubit, dneska jdu na jógu, tak uvidíme, jak budu trpět s těma zkrácenýma šlachama. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky strasna zmrzlina, i kdyz teple ponozky v lete nenosim :-) tipata: kam jdes najogu? my chodily s kamoskou na pilates, to bylo super, ale ta cvicitelka to pak trochu zacala prehanet a delala z toho spis aerobic, tak jsme to zabalily. a pak jsme chodily na aquaaerobic, zacina zase od pristiho tydne, tak bychom se mohly hecnout. jinak me to doma samotnou strasne nebavi!!!! :-S manzel volal fotografovi (me uz totiz uplne ignoruje) a snad by mel byt dneska zbytek fotek, tak jsem teda fakt zvedava..... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Chodíme s kolegyněma na kryťák do gymfrapp ( www.gym.cz ), má to smlouvu na čerpání z FKSP, tak berem permice přes školu. Chodily jsme před rekonstrukcí na aerobic+posilování, ale změnila se cvičitelka a už to není ono. Tak doufám, že mi to prospěje. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
me asi omejou uz, fakt..... tak mame par novych fotek, tentokrat vyhradne z odpoledne. ty co jsme se fotili po obradu - to hlavni foceni - to jeste ale porad nemame.... me by z toho s prominutim jeblo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Fender, to me fakt mrzi. Ale neboj, budou a budou moc pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
to bych mu radila ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak powerjóga byla super, aji jsem se trošku zapotila. K tomu mi ještě drobně nadbíhal jedniý chlap ve skupině, no neberte to. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?