23.8.2008 termín svatby. Máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
je tady někdo,kdo má stejněj datum jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek, promiň, jsem dneska úplně marná, jedno dítě jsem zapomněla ve třídě, tak jsem pro něj letěla narychlo zpět, pak do družky, pak zase zpátky s klíčkem od třídy, prostě marná. Abych ti odpověděla, tak jsem vyštrachala své chabé znalosti psychologie a vzpomněla jsem si na Oidipovský komplex u chlapců, u děvčat je alternativa Elektřin komplex. Prostě už blbnu a Alzheimer mi čím dál tím častěji něco přesunuje. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako tys to dite ve tride zamkla? Sikulka. Bre ranko vsem. Akvapark jsme vcera zdarne prezili, jen lehce narudli na ramenou. Dneska nas ceka zas eliny den, takze jen koupit vyle tlodickou, nejake jidlo a pak jen more a bazen. Mne se tak v nedelopondeli nebude chtit domu.
Odpovědět
Profilova fotka
Janinek nezamkla, jen jsem ho tam nechala s další učitelkou a prostě odešla. Ale dneska už to bylo lepší. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsi tam deti nechala dve, aby si spolu mohly povidat?
Odpovědět
Profilova fotka
tipta: teda tohle, me jednou zapomnela vychovatelka v druzine, sedla jsem si do okna, chytla se mrizi a nejspis zacala plakat, bylo to v prizemi, tak nejaka pani zalarmovala skolnika a ten me pustil
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem nezapomněla žádné dítě, věděla jsem, koho odvést. Včera byl problém v tom, že matka neřekla ráno ani bů, že má jít do družky, tak jsem ho nechala té druhé učitelce, že si ho vyzvedne, až v družině jsem se dozvěděla, že má jít taky. Prostě matka nepatří k těm nejbystřejším, aspoň víme, po kom ty děti jsou. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tipata: :-D :-D :-D jinak mile damy, nasi jedou zitra ke tchynakum vyrovnat ucty za svatby. to bude teda dilo. uz ted je asi dvacet strasne katastrofickych problemu z jejich strany, tak jsem zvedava, jak to dopadne :-N mne ani manzelovi uz to kolikrat ani neprijde, ale nasi na to nejsou zvykli, tak doufam, ze to prezijou :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Tipata, tak mne to blyo jasne, ze to nemohl abyt tvoje chyba. Fender, jake problemy? A jak jdou vyrovnavat, jestli se muzu zeptat? U nas teda nikdo nic nerovna. Rodice Martina nam poslali nejake penize, nasi nam neco ruzne dali a celkovy ucet nezname ani my dva, radsi jsem to nedopocitala jeste.
Odpovědět
Profilova fotka
janinek: pred svatbou se domluvili, co kdo zajisti, s tim, ze se to pak vsechno secte a podeli napul. plus neco jsme si platili my (oznameni, jmenovky, fotografa, vyvazky, ruzne dekorace, tricka, ja si platila saty, boty, bizuterku, atd.). takze ted by to meli nejak vyuctovat. no a problemy - nerekla bych, ze realne nejake jsou. no ale tchyne je trochu stresmenka, takze zase sili, co vsechno je spatne a co melo byt jinak a vubec..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted uz je to jedno jako :)
Odpovědět
Profilova fotka
Bre ranko, ta diggi to psoledni dobou nejak flaka teda.
Odpovědět
Profilova fotka
vubec to posledni dobou vsichni nejak flakaji :-D za chvili tady bude mrtvo a budeme se muset presunout na MK, aby se s nama vubec nekdo bavil :-p :-D :-D jinak je teda dneska den..... nejdriv me v praci vytocili tak, ze jsem malem dala vypoved, pak mi volala mamka predtim, nez jeli ke tchynakum.... jako.... tchynaci zajistovali odpoledni raut. predem musim podotknout, ze byl fakt super. meli jsme nicmene stanoveny nejaky strop, do ktereho se mel vlezt. puvodne jsme chteli jeste mene, nez nakonec bylo a i to jeste asi o tretinu ci kolik presvihli.... ja jsem byla na mokry hadr na hlavu, fakt ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jsou to flakacky proste hrozne. Kait teda omlouva, ze libankuje, ale co ostatni, no? Jako nam se tak nechce domu. Zitra jedeme na vylet lodkou a v nedel vecer v deset uz na letiste. Chjo. Nechci do Prahy vubec. Bych takhle mohla existovat navzdy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, to tu v sobotu jako nikdo nevstava nebo co?!?!?
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko, dnes je sobota? :-D jsem nechtela drazdit pracujici a nedovolenkove pani, ale kdyz jinak nedate :-D od pondelka se snazime byt kazdy den u more, vyjimkou byl pouze ctvrtek, kdy to nevypadalo a jeli jsme na puldenni vylet po Provence do Moustiers St. Marie , cesta vedla kolem nadherneho jezera, nejspis se jednalo uz o podhuri Alp. Kupodivu jsem se vyhrabala az klasteru co byl nad vesnici a pak jsme si to tam krasne prolezli. |Vesnicka jak na dlani, fotek je dost, tak to pak pristi tyden zpracuji. Jen ti Francouzi jsou sileni ridici, blinkr vetsinou nepouzivaji a kdyz, tak nespravny a poprve jsem tu na dalnicich videla takove prase co predjizdelo zprava :-. Ale jinak pekna cesta. Vcera jsme se zase valeli na plazi, mame jednu oblibenou a potkali jsme tam manzele z Prahy, jsme se bavili a pan, ze jezdi kazdy rok, pronajmou si karavan za 6000 korun na tyden pro sest osob a ziji si tam dva, byl nejspis prekvapen, ze mame hotel za skoro 100 euro na den, to netusil, ze jeho tydenni najem je nase dvoudenni utrata za jidlo a pozitky, plus minus. A podle ceho jsme je poznali? Meli sebou na plaz svacinku, ceske pastiky a pan si nesl Branik v plechovkach. Pritom tu je tak vyborne jidlo holky... proti Cecham vyrazne kvalitnejsi, neskutecny vyber. Jen cokolad vezeme rodine asi 25 kousku, druhy co u nas vubec nejsou. A vino jake tu je... uz jen proto se sem vratime, ne pristi rok, ale ten prespristi urcite, radi bycho si pronajali nejaky bungalov nebo domek a jeli s nekolika prateli z Brna.
Odpovědět
ahooooooj holkyyyyyyyyyyyyy! já jsem náhodou týden po svatbě taky dovolenkovala a tento týden jsem měla v práci takový záhul, že nevím, čí jsem. jinak přemýšlim, že je to teprve 14 dní od svatby a mě už ani nepřipadá, že nějaká byla :-) . a na svatebku odjíždíme příští víkend a už se mooooooc těším
Odpovědět
Profilova fotka
Diggi, kam nakonec razite? Jako mne take prijd eneuveritelne, ze to je teprve dva tydny. Touhle dobou jsme se fotili po obrade. My dnes byli na vylete lodi a plavali v nadherne lagune a vubec to bylo pekne. A za chvili pujdeme do naseho moricka. Ja proste v nedlei odmitam opustit ostrov!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tu, včera večer jsme měli sraz z výšky v Olomouci, no super, zahráli jsme bowling, pokecali, popili, fakt bájo. Sešli jsme se opravdu jen samí dobří lidičkové. Jen jsem totálně vyfluslá, šli jsme spát až v 5 a vstávali v 10. A konečně mám po roce a třičtvrtě po státnicích diplom. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, my jsme dneska byli na horach, bylo kraaaaaaasne!! akorat me ted teda pekelne boli nohy :-N jirka mel navic ve ctvrtek sluzbu, tak sotva jsme dosli, uz chrni. jinak mne to taky prijde silene davno, ta svatba. to je des. hned bych se vdala znovu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už bych to asi udělala jen v těch 4 a pak to jen oznámila, ten stres a problémy za to nestojí. Nebo bych to už nechtěla dělat vůbec. :-D (když už jsme vdané) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my se ted vratili ze svatby. Teda byli jsme tam asi ctvrt hodiny, oni to tu pojimaji nejak jinak. A jako az vam to popisu, tkabudete rady, ze jako jsme to mely, jak jsme tomely, hlavne tipata.
Odpovědět
Já už bych do toho teda asi taky znovu nešla :-) , Bylo to krásný, ale když si vzpomenu na ten stres předtím a hlavně...bylo pár momentů, který bych ráda vymazala.Když jsem byla první dva dny nadšená a plná euforie, tak mi to ani nedocházelo.....teď, čím dál je to od svatby, tak si vzpomínám i na nějaký nepříjemnosti....ne, že by jich bylo nějak moc..............ale každopádně "už nikdy víc"....doufám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja se na ten den tesila, planovala, zarizovala spolecne s muzem co bylo treba a pak jsem si ten den poradne neuzila, resp. mi dopoledne nedochazelo ze se vdavam, vsechno se tocilo kolem me, ale ja stale mela dojem, ze se vdava nekdo jiny. Zadna romanticka nalada, slzicky, nervozita, vsechno co by nejak clovek ocekaval, ale tvrda realita, tady ses, prijdou hoste, koukej se usmivat, nezapomen na nikoho,... porad jsem vnimala akorat manzela a probrala jsem se az odpoledne v restauraci. Ovsem tam jsem si pekne zaradila na parketu a potom kolem jedenacte vyrazila s muzickem na svatebni noc. A i na tu kupodivu zbyla sila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si ten den hrozne uzila, jen to blyo kratke. Chtela bych vic fotek a vic se fotit jen s Martinem a hlavne mit cas na vyfoceni fakt s kazdym. Jsem tu psala, ze jsme meli zpozdnei, protoze Martin nechal na hotleu moji kytku? A jak bylo po obrade, byla jsem z toho zpozdeni desne nervni, po nas sla dvojsvatba a uz se tam srocovali a proste jsme se v parku fotili tak nejak honem honem. I kdyz jsem to honem honem zpusobovala ja. A rodiny s detmi jely na hotel napred, protoze jak s enejdriv silene cekalo, pak obrad a jeste foceni, tak mrnousi uz byli unaveni. Ale jinak u me stale ta posvatebni euforie trva a porad si o svatbe povidame a jake to bylo pekne a jak jsem happy, ze se vsem libilo. Akorat ted nechceme domu vubec :-( Libanky by mely ze zakona trvat mesic. Vzdyt anglicky honeymoon je medovy mesic! Pro me svatba fakt nadherna, ale kdyz jako jsem "strizliva" a myslim na ty nervy, tak jsem take na vazkach. Jinak my se stale opijime tim, ze to vse, co se mohlo nejak pokazit, se nepokazilo, takze pro nas fakt dokonaly den. Jen litujeme oba toho jidla. Obed jsme si uzili a snedli, ale pak jsme uz nemeli v zasade nic, jak uz to byl raut. Martin nemel ani maso z grilu, ja si sice objednala posledni, ale pak jsem do toho jen kousla a nebyl proste hlad. Meli sjem nejake sladke, ja z rautu salaty a martin zase kousek sunky teple. Ale vsichni nam to chvalili a ze chutnalo.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si oba svatebni den taky hrozne uzili. proto bych se klidne vdala znovu (samozrejme s tim samym). neprijemnosti bylo minimalne, sice tyden pred svatbou byly diky me skvele svagrove pekne nervy, ale i tak to za to stalo. manzel taky sem tam z niceho nic rekne, jak to bylo vsechno super a ze by ani nerekl, jak si na vlastni svatbe super zapari :-) ta kapela byla fakt dobry napad :-D u nas byla i ta romanticka nalada a slzicky. a strasne radi se divame na svatebni video x-) na svatebni cestu sice pojedem az pristi rok, ale zas se mame na co tesit 8-) jinak je fakt, ze jidla ani piti jsme si teda taky moc neuzili.
Odpovědět
Profilova fotka
To je heeezky, ze jako takhle sam s tim prijde, ze to bylo super. Nevim jak vy, ale my jsme hrozni zrouti, takze to jidlo nas i docela mrzi :-D Zato ted balime domu a desne se nam fakt nechce.Pak se chystame na posledni vecu, ale nevime, co si dame, protoze jsme "dojizdlei zbytky" a jsme docela plni.
Odpovědět
Profilova fotka
Btw koukala jsem ted na to moje pocitadlo v albu a ono to ted pocita, kolik dni jsme uz svoji :) Takze 15, kdyby nekdo nevedel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To my jsme se teda najedli oba dost, bylo to i tím, že jsme se po obědě jeli fotit, takže jsme nic neuzobávali a měli hlad na ten raut večer. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky jsem rada, ze se mu to libilo a ze jsme si to uzili oba dva. ma ted desnou srandu z toho, kdyz mi rika manzelko :-D budu muset napsat fotografovi, jak to vypada se zbytkem fotek.... premyslime, ze bychom rodicum na vanoce nechali udelat tu fotoknihu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko mlade pani, tak ja uz zdravim z domova, tatka nas v pul pate dovezl domu. Fender, my si take riakme manzeli / manzelko. Predtim jsme si rikali skoromanzeli / skoromanzelko. O fotoknize na Vanoce tez premyslime.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?