21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
tady je během čtvrt hodiny úplně bílo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady vždy prosvítí slunko..najednou úplná tma a sněží..a pořád tak dokola ]-( Třeba teď..sedím tu pomalu úplně potmě :-p :-D Ach jo..já chci taky jaro a né toto hnusné počasí. Moje mimi je poslední dva dny nějaké klidnější..já pohyby eště moc intenzivně necítím ale poslední dva se mně zdá že cítím míň..asi rádo spinká a dopočívá jako maminka :-D Teda malé ani napapat nedáš..to teda seš máma :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, chudinka moje malá x-) však já to napravím. to já jsem taky měla, že jsem malou ze začátku moc necítila, ale neboj přijde to a budeš mimčo cítit pořád a neustále x-) v noci tě bude budit a přes den se bude vrtět a točit a tlačit, ale je to paráda x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé a kdy to tak začlo u Tebe? Kolem kolikátého tt? Já sem uuuuž :-D 21tt..to je co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se už docela těším na to cvičení..docela mě totiž pobolívají záda tak snad to pomůže..
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím přesně, ale řekla bych, že tak měsíc je hodně akční, jenže ona byla akční hrozně brzy, třeba u nás jsou holky, které takhle moc to malé necítí jak já. Budu mít hodně citlivé břicho, proto všechno cítím brzy a hodně x-) ale neboj, však se taky dočkáš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo já si počkám ráda :-) hlavně že se dočkám..
Odpovědět
Profilova fotka
na záda ti cvičení určitě pomůže, bude to super x-) kdo si počká ten se dočká, takže tak. A kam se nám zatoulala ta Ája x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
se asi tak přecpala na obědě že se nemůže hnout od jídelního stolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky možný, že by byla ke stolu hodně přistrčená x-) chudinka, děláme si tu bez ní o ní legraci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maci se jdu trochu nátáhnout..sem tak přejezená že nemůžu pomalu ani dýchat :-D Zatím pa pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec ty jsi se přejedla, ne ája x-) tak si hezky odpočiňte, dobrou noc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Prej přistrčená ke stolu, ttssss :-D :-D :-D Byla sem odvézt mamku do krumlova, včera si tam dávala židle na očalounění a dnes je vyzvedávala
Odpovědět
Profilova fotka
holky začíná mě bolet podbřišek, asi to dostanu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
achá, to víš, myslely jsme si, že jsi ztracená :-D Náhodou by to byl zajímavý obraz, no a vidíš,nakonec dýchat nemůže Ivuška x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítra nebo dneska to čekáš?! Asi zítra, viď?!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D To máte zato :-D :-D Ivi krásně si odpočni, teda 21 týden, to už je štreka a maci ty kolik? 30?
Odpovědět
Profilova fotka
zítra hned ráno bych to měla dostat, nebo dnes v noci
Odpovědět
Profilova fotka
28tt končím :-D tak jsem zvědavá, jak dopadneš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda jsem v půlce :-D přeháním
Odpovědět
Profilova fotka
no i tak, to už je za pár, jakej máte holky termín, maci ty kolem svatby a Ivča?
Odpovědět
Profilova fotka
srpen, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám termín 15.6., holky už to bude rok co jsme měli svatbu, to je děs, jak to letí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivča má srpen, teda aspoň myslím, je pravda, že nám to asi přesně nenapsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Se jí pak musíme zeptat. Stejně si myslím, že porodíš na výročí, to je dáreček. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, skočím si na záchod a pádím domů, jedu s mamkou do špáru nakoupit a pak cvičit. tak se opatrujte, a zítra pááá
Odpovědět
Profilova fotka
tak zítra páček a měj se moc krásně. Jo a užij si cvíčo a nákupy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Joo holky termín mně vychází na 4.8. ;-) x-) Tak pááá zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
takže začátek srpna x-) Už jste se oba vyspinkali a vytrávili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé maci já si myslela že už neodepíšeš.. :-) To jo..vytrávili-y sme a pak sme dostali-y tase hned hlad.. :-D Teď mám upečenou čerstvou buchtu tak si dem myslím dát. Dobrou holky a zítra pááčko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?