21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Žádná zpráva? Doufám že je vše v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
8-) No ahojky holky, tak co vám budu povídat, naše malá princezna je opravdu holčička, naprosto jasná x-) Jen na 3d už je moc velká, váží už 984g, ten náš velký obřík, takže to nebylo moc dobře vidět, jen s hodně velkou představivostí x-) No, jinak jí vůbec nic nechybí a je zdravoučká, pokusím se zjistit, jak z videa udělat fotečky abych vám něco poslala.
Odpovědět
Profilova fotka
prstíky, nožky, všechno ok, předpokládám.
Odpovědět
Profilova fotka
všechno v naprostém pořádku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to hodila do alba, snad tam něco uvidíš, ale myslím, že zrovna na těhle je to jasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdu mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, na té druhééé je krásně vidět x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu obídkovat, pak tu budu zas :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, áji dobrou chuť Maci kráása x-) samé super zprávy to je dobře x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chuť Áji, dala jsem tam ještě důkaz, že jsme holčička x-) ahojky Ivuš, děkuju x-) jj, jsme šťastný jako blechy, no a ještě jsem ušetřila, doktor mi to dal za půlku, když se to pořádně nepovedlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám z Vás vééélkou radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsi zlatá, mi máme taky velkou radost x-) Včera bylo i nádherné počasí, tak jsem se prošla po Varech a krásně mi to uteklo x-) Dneska je to horší, takže rozhodně útěk z baráku neplánuju, budu jen relaxovat :-) teď si dám asi kávičku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ivuš, ty jdeš 24.3. nebo se pletu?! To budeš krásně vidět, toho vašeho malýho prďolku, budeš mít nádherné fotečky a video, protože budeš v tom nejlepším čase těhotenství x-) Moc ti to přeju, aby se prďolka předvedl obličejíčkem napřed.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo maci jdu toho 24.3.tak už se těšííím ale mám strach aby nám neukázali pohlaví..ptali se Tě esi to chceš vědět a vidět?
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi musíš to říct hned na začátku
Odpovědět
Profilova fotka
doktor se mě ptal, jestli už víme co to je hned na začátku, takže kdybych to nechtěla vědět, tak mu to řeknu a on mi to nepoví.
Odpovědět
Profilova fotka
to je už v úterý, to je rychlovka. Já bych to stejně chtěla vědět, sem děsně zvědavá :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak Áji, jaký byl obídek?!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já se právě dozvěděla, že holčina od nás z koníka přišla včera o malého, byla o den méně těhotná jak já ;-( Je to hrozný, i v takovém stadiu těhotenství. Byli jsme celou dobu s ní, malý špatně rostl, nepřibíral, měl málo plodové vody, ale zmátořil se a vypadalo to lépe, dokonce se i pohyboval, ale přesto to bylo málo a včera ho porodila ;-( Dnes večer malému zapálíme svíčky na cestu, je to strašný a doufám, že to nikdy nezažiju
Odpovědět
Profilova fotka
No to je strašný maci ;-( To bych asi nepřežila ;-( A malýho nezachránili? Všude píšou že po 24tt je šance na zachránění nebo byl tak nemocnej chudáček? To je fatk hrůza.. :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
malej neměl ani 600g, ale hlavně ona ho rodila už mrtvého, přestalo mu být srdíčko v ní ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
;-( to je myslím to nejhorší co se může stát..a rodit mrtvý miminko ;-( Je mi té holčiny moc líto ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, když přijdeš o dítě je to hrozné vždycky a to k tomu rodila 16 hodin :-( jestli chceš přidej se večer se svíčkou ať malému svítí hodně světýlek na tu dlouho cestu
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to já se přidám určitě..fakt z toho nemám slov.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No tchýně mě zve na oběd tak jdu..
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chuť a brzy se vrať, teda aspoň to zkus a netrap se!
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, kam jsi se ztratila?!
Odpovědět
Profilova fotka
Teda v pořádku děvčátka, normálně jste mi daly košem, jsem z toho smutná |-| No, jdu si dát vařit ty brambory, malá mi leze až do boku a pěkně mě tam okopává, vystrkuje na mě nožky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maci už sem tu..sme eště pokecaly a pomohla sem aspoň utřít nádobí dyž už sem nemusela vařit.. ;-) Teda ty máš malou cestovatelku :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jů, nejsem tu sama, to mám radost, holky, co se tady teď sype z nebe je hustý :-| vůbec se mi to nelíbí, chci jaro a ne zimu jj, malá je velká cestovatelka, přemýšlím, jestli ona nemá náhodou hlad x-) já jsem ale hrozná matka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?