21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
teda všechny babuše na koníkovi mně tipujou kluka..co vy holky? Jak to vidíte?? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš já ti nevím, mě každej tipoval na kluka a jsme holčička :-D tak ti nepovím, sluší ti to, to jo, takže by to byl kluk (podle pověr), ale já sama (podle ostatních i podle sebe) jasně ukazuji, že nejen při klukovi ti to může slušet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo maci..tak třeba na tom budu jak ty.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
třeba, uvidíš, na každou z nás to působí jinak :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jj..uvidíme v srpnu..pokuď se teda nikdo neprokecne :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bude to největší překvapení měsíce srpna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo..už aby to bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D neboj, uteče to jako voda, vidím to sama na sobě, už se mi to fakt krátí
Odpovědět
Profilova fotka
no tobě se to opravdu krátí.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, už aby to bylo, hrozně se na malou těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdepak je Ájuška, na obídku, co?! To se tak někdo má x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já jdu taky zatím aspóň na polívečku..už máme hlad :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak dobrou chuť x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo obídkovala sem No já bych Ivči typla holčičku, to by se to tady krásně sešlo, zatím 5 bab, uvidíme co já, ale mohlo by nás být 6 ;-) V pátek krámuju, tak uvidíme. ale asi nic, aspon si napustím vanu. od soboty sem tam trošičku zašpiním, spíš jako výtok dorůžova, takže to možná přijde i dřív
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přeju vám přesně to co si přejete, i když každé miminko je zázrak a dar x-) Tak uvidíš, každopádně podávej zprávy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a co jsi měla k obídku?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já nechci polemizovat Áji, ale vypadá to spíš na něco jiného, i když tvoje tělo si dělá co chce, tak se necháme překvapit x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak kurňa, kde jsou ty moje ztracené holky?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, měla sem včera plno práce, už sem vás nestihla. dnes to snad napravím. ;-) Tady dnes krásně svítí sluníčko a zas taková zima jak hlásily taky není, tak 2 stupně. Akorád dost fouká. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já teda ještě venku nebyla, ale vypadá to na nádherný den, zatím :-D Tak dnes v 11:00 mi jede autobus, tak jsem zvědavá, doufám, že to vyjde a malá se ukáže x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, už mám doma tu autosedačku pro malou, je špičková. Už jí v tom vidím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůů, maci jak se vrátíš, musíš nám hned všechno hlásit.já ted vezu mamku do Krumlova, tak tu tak hodku nebudu, pak se ozvu.
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, až dorazím tak se ozvu, a doufám, že budu moci dát fotečky x-) malá je šikulka, tak snad jo :-) tak šťastnou cestu a neztrať se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už sem tadýýý, a Macík už je asi pryč a Ivča ještě pochrupkává, to je život ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uáááá dobré skoro ránečko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic já jdu na oběd :-D :-D :-D Ivi. Asi ti je evidentně dobře, teda takhle dlouho se válet. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj..sme šli pozdě spát a spalo se mně krásně x-) :-D Dobrou chuť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už sem tu, dnes sem měla masové koule se sýrem, bylo to celkem dobrý. Macík už se asi ultrazvukuje. Dneska by se balo krásně odpočívat, úplně vám to závidím
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já pádím, doufám, že zítra budou nějaký novinky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?