21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
ta v černým prádle? No Ivi není ti hanba, takovou fotku bych nikdynevyfotila, no fuj, styd se! Ne prosím tě je krásná, sluší vám to, krásný bříško - krásná maminka. Vypadá to jako plavky takže v pohodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
že jo, taky si myslím :-D Řekla bych, že je to fakt pěkná fotečka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas žádný stydění. Teda ale ten mega pupík ;-) Vypadáte úplně jak ve stejným měsíci ( hihi )
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, včera jsme na to koukali s Míšou a on mi říká, tak vidíš, pořád říkám, že nemáš žádný břicho :-N Ale je pravda, že já ho mám menší, tak jak ho má Ivuška, tak je normální x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těším až přijde domů ať můžeme objednat to povlečení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ho objednej bez něj jako překvapení
Odpovědět
Profilova fotka
to bych asi mohla, mě se fakt líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je krásný a znáš chlapy, jim je to jedno,hlavně že se to líbí tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky pravda, poslala jsem to i mamině a ta mi ho taky odsouhlasila, tak jdu do toho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jdi do toho, musím si tu stránku schovat, povlečení tam mají krásný. Bude se to hodit
Odpovědět
Profilova fotka
objednáno :-D nakonec jsem neobjednala ty myšky do kočárku, protože jsem si uvědomila, že máme spousty dek do kočárku, tak nějak se nám nashromáždily :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem dala fotečku i do alba :-D objednala jsem si i separační plíny a nůžtičky s kulatou špičkou x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty ses rozšoupla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emča bude kočka
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to teda taťka platí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tím líp
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, moje finance by na to nestačily :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tvoje jeho, snad vaše,ne? Rodinko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně že naše, to bylo jen tak obrazně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, No nic, maci musím tě opustit, dodělám to tady a za půl hodky jdu domů, dnes určitě, tak páááá zítra
Odpovědět
Profilova fotka
jasnačka, tak páček zítra a měj se krásně. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, dneska se určitě chrupká. Tady to vypadá na krásnej den, i když hlásej že se odpoledne zatáhne tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek a krásné ráno, máš pravdu, chrupkalo se, ale ne dlouho, jen jsem teď Míšovi aukrovala tričko :-) Tady to taky vypadá krásně, tak jsem zvědavá x-) Tak ti milá Áji přeju krásný pracovní den, ať ti to rychle uteče x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, mám radost že je pátek, snad bude o víkendu hezky na nějakou procházku
Odpovědět
Profilova fotka
No, tvrdí že jo, tak snad se jim to povede, taky už bych někam vypadla na delší procházku x-) dneska mi nějak blbne net :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já to mám v pohodě, problém je na tvém přijímaači :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě, vím o tom :-D občas nám to wifi dělá, je to děs 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to na chvilku vypla, no a snad už to bude lepší, jen se tu příliš nezdržím, na desátou jdu na pedikůru :-) zase se nechat rozmazlovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tsss, taky bych se tak chtěla mít
Odpovědět
Profilova fotka
viď, neztěžuju si :-D ale však ty si taky dopřáváš péči, ne?! x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?