21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bazén je prostě nejlepší relax x-) Teda ta tvoje vana taky super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my máme dneska druhé kolo konkurzu na muzikál Krysař pro děti, tak jsem zvědavá :-D Minule to bylo dobrý, přišlo i dost dětí, ale spíš holky, potřebujeme taky nějaký kluky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dyž u nás je všude studená voda..a já mám asi pořád stejně slabej zánět..sem tam včera volala a že tam výsledky eště nemaj..tudíž tam určo něco je..dnes mi tam bude volat muž pře já budu v divadle tak sem zvědavá co se dozví..zítra asi budu muset jet pro nějaký prášky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
chudinko, to je na prd, a jinak je ti ale už dobře, ne?! Když nic nebolí, tak je to dobrý, uvidíš!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě kupodivu nebolí nic..ona totiž sedimentace nedopadla dobře a tak čekáme na kultivaci..no uvidím..já už jdu babičce chystat oběd a pak se budu chystat do brna. Tak se mějte zatím krásně a mimi pozdravuje hlavně kámošku Emmičku a pak i Vás holky. Zatím ahoooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme za pozdrav, Emmička taky pozdravuje mimíska x-) a hlavně si to v tom Brně užij!!!! Páááááá
Odpovědět
Profilova fotka
teda ppovlečení sjou všechny krásný, ale první a poslední vedou, musím vás dočíst.
Odpovědět
Profilova fotka
první a poslední mezi těmi čtyřmi?! Nebo ty myšičky?!
Odpovědět
Profilova fotka
mezi těma 4
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska to chci objednat, tak jsem fakt zvědavá, k čemu se nakonec přikloním :-D Copak jsi měla dobrého k obídku?! Já si jdu dělat brambory na loupačku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, pááá
Odpovědět
Profilova fotka
s těma princeznama, viď?! To jsem objevila dneska x-) Je to nějaký nový a taky se mi to líbí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo je hrozně roztomilý,krásně namalovaný, i ti medvídci. Ale ani jedno není škaredý, kterýkoliv koupíš bude to v něm Emičce slušet
Odpovědět
Profilova fotka
tak já půjdu asi do toho prvního, ještě se odpoledne poradím s Míšou, ale myslím, že je to jasné x-) Ty myšičky se mi líbí, tak přemýšlím, že je koupím do kočárku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty medvídky do kočárku nemají, aspoň ne v té barvě, mají modrou a růžovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
počky ty myšky sem neviděla, dhed mrknu
Odpovědět
Profilova fotka
jsou úplně nahoře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myšky taky schvaluju, líbyly se mi snad skoro všechny.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsou fakt pěkný a cena je super 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak asi princezna půjde do postýlky a myšičky do kočárku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, taky bych nejvíc do postýlky brala princezny, jsou mily i srandovní, ideální kombinace.
Odpovědět
Profilova fotka
Už se ti podařilo rozchodit to ICQ jak jsi psala?!
Odpovědět
Profilova fotka
jojo už mi to frčííí, sem neuvěřitelně šikovná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, díky za tip :-N nemohla jsem se rozhodnout, ale teď už mám jasno x-) Jinak jsi neuvěřitelně šikovná :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
žě já si to myslím pořád :-D :-D já už chci být taky těhul abych mohla nakupovat, je to všechno tak krásný
Odpovědět
Profilova fotka
jj, neboj užiješ si ty nákupy a to co nejdřív ;-) Člověk při tom vybírání ani neví kam dřív skočit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
musím se mrknout na tu Ivčinu sexovní fotku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě, mrkni se, ale podle mě je pěkná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hledám
Odpovědět
Profilova fotka
jen hledej, já si dám vařit ty brambory na loupačku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?