21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už taky koukala ;-) Fakt pěkný Áji.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, je to fakt naprosto přirozený, vypadá to perfektně a nádherně upraveně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a jak je dneska Ivuš??!
Odpovědět
Profilova fotka
No ale ten týden než se to zahojilo, bylo peklo, strašně to svítilo a ještě k tomu svědilo
Odpovědět
Profilova fotka
Maci slyšelas že by se mezi 15-20tt neměla dělat UTZ že to může poškodit sluch dítěte?? Jenda hočina byla dnes v poradně a těšila se na UTZ a mudr ji toto řekl a UTZ nedělal..je v 18tt
Odpovědět
Profilova fotka
Holky je mně docela dobře..snad to nezakřiknu :-. :-D Nic mě ani nijak nebolí jen se mně chce eště spinkááát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo to sem taky nikdy neslyšela, ale je to třeba možný
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si ještě schrupněte
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem teda neslyšela. Normálně se dělá do 12tt a potom ve 20tt a ve 30tt (ty klasický), no a když je potřeba tak kontrolní. Já měla poslední utz 23.12., což jsem byla asi 15tt(to bylo po té nemocnici, ale nic takového neříkal). Tak ti fakt nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si dejte Ivuš ještě šlofíka jak píše Ája :-D Je dobře, že se cítíš dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně dělá UTZ pokaždé dyž dojdu ..no já se těším že v pondělí prcka uvidím..takže možná ne..?! To sem zvědavá.. Ale jak mudr pozná že je u mimi vše ok dyž se na něho nepodívá??
Odpovědět
Profilova fotka
To zas holky nemůžu..bych spala do oběda :-D Mám tento týden mužíčka doma pře sou aspoň u nás jarní prázdniny..Ale jako doma jako v dílně ne že by byl se mnou.. :-p :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to mě ne, teď tedy půjdu ale na ten 3d, ten bude navíc :-D Poslechem srdíčka přes UTZ monitor (nebo jak se to jmenuje), je to taková krabička, přes kterou je slyšet srdíčko. No a je jasný, že mimi je v pořádku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně třeba mudr nikdy srdíčko neposlouchá..jen dyž sem byla na to screeningu tam poslouchali..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě pokaždé, ale tobě když dělá UTZ, tak ani nemusí, protože srdíčko je vidět, jak tam pracuje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je vlastně pravda..tak uvidím v pondělí..uááá padá mně hlava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo je mazec jak každej doktor je jinej že? tak hlavně aby byl dobrej, jak se dopídí k výsledku není podstatný
Odpovědět
Profilova fotka
tak si jí podepři pravítkem, jj, každý doktor je jiný a každý má své metody :-D
Odpovědět
Profilova fotka
néé to bych musela aspoň špalkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak řekni manžovi, ať ti nějakej přinese, že nemáš sílu koukat do počítače rovně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prd na špalek a dej si šlofíčka. Máš na něj plný právo.
Odpovědět
Profilova fotka
to je taky pravda, ale to si s námi zase nebude moci povídat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi bych měla provést focení, už mám zase týden pryč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky měla bych jít vařit polívku dyž mám toho muža doma..dnes jde po o k zubajdě a zítra taky..bude mu nasazovat rovnátka na pevno tak jsem zvědavá :-N ..
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo maci..honém fooť!! :-D Já teď nakrmila ptáčky..mužík mně udělal asi loni nebo kdy kráásnou budečku pro ptáčky tak ju máme na tyčce kousek od okna a co jich sem lítá..kolikrát i 20 jich napočítám.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by jsi asi měla, jé to bude mít ozdobu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás by tam lítali hlavně holubi, těch tu máme :-D tak já jdu na to x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to bude mít ozdobu :-D On má mezi předníma zubama velkou mezeru a mezi ostatníma taky mezery ale už néé tak velký a tak mu to chtěj stáhnout..jéé já bych to nechtěl..mně se zas páčej do sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NO tak to my máme naštěstí oba v pohodě, ale mezírka mezi předníma zubama znamená, že je to hodnej člověk
Odpovědět
Profilova fotka
no to muž je x-) On už chce jet..tak mu udělám aspoň toust sebou..to má rád..tak utíkám a pak sem hnedle tu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?