21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jen dva víkendy, mám dvě rozlučky :-D Neboj, proto se vdáváme v létě, ne?! Aby jsme se krásně do hněda opálily :-N Určitě budeš hnědá a ne červená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme, uvidíme. ty se teda máš, dvě rozlučky, ale na druhou stranu já zase ušetřím. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
24 dníííííííííííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
Já to taky nebudu mít tak náročný, snad :-D v jednom případě to bude grilovačka s kolegyněma z práce a ty moc nepijou, takže půjde hlavně o jídlo a toho taky tolik nesníme. Hlavně, že se pobavíme ;-) Je pravda, že ta s kámoškama bude mnohem horší :-p 11 slečen, to bude nářez. Asi mi bude druhý den ouvej :-S Hurá, už za chvilku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my máme rozlučku společnou, je to spíš taková seznamovací pařba, aby se všichni mladí poznali před svatbou. Bude grilovačka a tak
Odpovědět
Profilova fotka
No, u nás se ve většině případech všichni znají, takže to malý množství seznámení se zadaří na svatbě :-D U nás to bude klasika, každý zvlášť si užijeme tu svojí poslední párty za svobodna :-p
Odpovědět
My taky každý zvlášť a já jen babinec,žádný chlapi tam nechci! :-D Jinak už mám botičky a jsou opravdu úžasné,mám obrovskou radost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je super, začni si je rozcházet, ty nejúžasnejší totiž vždycky nejvíc bolí :-S No my to máme namyšlený tak, že máme společnou grilovačku a seznamovačku a večer se my holky seberem a budem u nás pařit a kluci budou n azahradě, nebo zůstanem na zahradě a kluci půjdou do hospi, záleží na počasí
Odpovědět
Profilova fotka
lennanek:gratuluji k botičkám ;-) určitě jsou úžasné, tak jak radí ajan, rozcházet ať tě nebolí nožky x-) Tak, pokud se neznají, tak je to dobře vymyšlené, nejdřív napapkat a pak udělat pořádný humbuk. Já mám taky jen babinec, v obou případech. Myslím, že to bude mnohem lepší, akorát obsluha bude chlap (taťka od jedné kámošky :-N ) Ten nám to tam bude trochu kazit, ale to samozřejmě nemyslím vážně :-D To by ho asi moc nepotěšilo, vlastně to bude taková ozdoba :-)
Odpovědět
jo,jo,měla jsem je na noze asi 10 minut a už mě tlačili :-( tak snad je rozchodím... máte to hezky promyšlené děvčata :-D Já zas začínám šílet z místa kde má být hostina,není to zrovna podle našich představ a sem tam mě chytne nerv,protože záměr byl jiný....jenže nic jiného už jsme nesehnali :-( Kde máte hostinu holky?
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme na malém městě, takže jsou tu jen 2 hospody, tak bysme měli velikou šanci se potkat a jinam než autem se jinam nedostaneme, a já si to chci užít. Ale my nemáme problém být pohromadě, jak říká macinka: společně se poznají a najíme se, pak si půjdem extra zapařit
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že lennanek měla namysli spíš svatební, ne?! :-) My máme u nás ve městě pronajmuté prostory Kulturního domu, takže v celým baráku budeme sami. Hostinu i raut nám dělá můj brácha (svědek) s kamarádem, má toho fakt hodně, ale snad to zvládne :-D Samozřejmě mu všichni pomůžeme :-) lennanek v klidu, to bude dobrý :-) Nenech si to zkazit!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no my máme hostinu hned vedle radnice, je to hospoda našeho známíhéoo, tak vím že bude všechno super, není to ritz, ale bude to snad fajn, mám fotku v albíčku na tom info letáku pro hosty
Odpovědět
no víte jak,nechci se chovat jak kráva,ale občas se prostě neudržím....Jinak všechno O.K,ale toto mi pořád vrtá hlavou....ale díky díky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám kamarádku, která všechno zařizuje (výzdobu sálu, stolů, květiny a vůbec všechno), takže vím, že vše bude v naprostém pořádku. Nechce mě ani pustit k výzdobě, abych jí pomohla. Prý si mám před svatbou užít klidu :-D Je prostě senzační. Hospůdka vypadá krásně ajan :-) ;-)
Odpovědět
hospůdk je parádní :-D to je super když tak někdo pomáhá-mě zase pomáhá přítelova mamka-s výzdobou,kytičkama i šaty se mnou byla vybírat ona-za to jsem jí vděčná-časově to bylo docela náročné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, holky to se máte, mě nepomáhá nikdo, nějak se nikdo dobrovolně nehlásí a prosit se nebudu, zařídím se sama, ale zase květiny mi naaranžují na stoly z místní květinky ( taky je známe ) takže se nebojím a v hospodě všechno zařídí hospodský, al enevím kdo bude rozdávat vývazky, rejži, řadit lidi do aut do obř. síně, nic. aasi si budumuset opravdu někumu říct, jinak nevím, nerada bych to nechala osudu, aby pak nebyl zmatek
Odpovědět
Profilova fotka
tohle by měl mít přeci na starosti svědek, případně velký družičky (to je můj případ), svědek dělá jídlo :-) A družičky má pod palcem právě kámoška. Koukám, že můžu být fakt ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak svědkyně, moc nic nezařídí, je dost plachá a družičky nemám, a když sem řekla kamarádce že budu potřebovat pomoct, tak řekla že se někdo najde, ale nenabídla se, tak nevím. asi chci moc
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je docela smůla, a svědek ženicha je na tom obdobně?! Ta kamarádka asi nepochopila skrytý význam, budu potřebovat pomoc :-( Držím ti ale moc palce, aby se aspoň v ten den nějaký pomocník našel.
Odpovědět
Profilova fotka
No snad jo, svědek možná zařídí zdobení aut, ale je to chlap, asi nebude roznášet vývazky a rýži. No budu si na rozlučce prostě říct a každé holce dát jeden úkol, zas toho tolik není a nic moc po nich nechci, já bych jim všem pomoc nabídla okamžitě, asi sem přeháklivělá a budu překvapená, jak to půjde hladce. Ani nám nemá kdo přednést přípitek. Tatka na to není, maximálně nám popřeje hodně štěstí a svědek ten prý nechce, že neví co by řek. Snad se ujme slova přítelův otec, ten se rád poslouchá
Odpovědět
Profilova fotka
přepadá mě pesimoš nálada, to néé. nesmím si ztěžovat. 8-) dneska to na opalování moc nevypadá, dost fouká, no když se neopálím do svatby přirozeně, tak si skočím týden před svatbou na solárka a to by bylo aby nebylo. Holky v kolik vám řekli že máte být v den D na úřadě, já furt nic nevím, a vždycky se zapomenu zeptat
Odpovědět
to je fakt smůla...jestli je to dobrá kamarádka,tak se jí zeptej přímo-třeba to opravdu nepochopila ;-) To je blbé s tím proslovem-můj táta taky nechce :-p ,ale máme vtipného svědka,tak se snad svého úkolu čestně zhostí :-D a mě jde za svědka ségra,takže to jsme domluvené na všem co bude mít na starosti-ona mi taky hezky pomáhá-jéé,já se mám 8-) já na solárko chodím už dlouho,jsem krásně,ale ne moc opálená,tak to musím vydržet a chodit až do svatby aspoň jednou týdně. Jak je to na úředě nevím,vdávám se v kostele...tam budem asi půl hoďky dopředu-abysme se stihli seřadit a tak... holky,budete některá vypouštět holubky?
Odpovědět
Profilova fotka
no holoubci se mi líbí, ale nebudem, přijde mi to zbytečnš drahý. ale ráda bych vypoštěla balonky. I když do kostela se holoubci opravdu hodí. měla bych strch že mě klofně nebo nedej bože posere
Odpovědět
to posrání mi taky leží v hlavě :-S Děda je holubář,takže bysme to měli zadáčo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to pak jo, myslím, že naživo to romantika moc není, ale vyadá to pak opravdu nádherně na fotkách, když máš tuto možnost, šla bych do toho. děda se musí postarat aby měli tuhou stravu.
Odpovědět
dobrý nápad,to mu poradím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak to že nemáš žádné album?
Odpovědět
musím zůstat inkognito 8-) To je samozřejmě vtip...ale já na to nemám trpělivost-buď je obrázek moc velký,nebo mi to nejde...a navíc mám rozbitý počítač,tak jsem na notbuku... ;-) Odkud přesně jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Z Miroslavi, je to 25 km od Znojma, u Pohořelic
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?