21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíme, svět se tím nezboří, ale bylo by to super. Vím, že to bereš v pohodě, když ne teď, tak příště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, hlavně když zjistím jak dlouhej mám cyklus, protže to vlastně nevím, před práškama v těch 15-16 to byno tak 30 dní, s práškama na hodinu přesně 28, tak bez to může být zase jiný
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, jde o to, aby se tělo srovnalo, kdyby to vyšlo na poprvé, tak je to krásnej bonus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, bylo by to moc milý, no uvidíme, ted 2 dny budu mít jiný myšlenky, tak to bude taky fajn
Odpovědět
Profilova fotka
určitě, uvidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak Áji já mizím na tu kosmetiku, takže se měj moc krásně a uvidím, jestli se sem ještě dneska dostanu :-N tak papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Užij si to páááá
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jsem zpět. Ivča se tu ještě neukázala?! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem k vám do diskuze na koníkovi, a teda ten 13. letý otec, to je síla. Navíc teda vypadá, jako když je mu 8 :-S to je teda fakt hrůza, kam ten dnešní svět spěje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
že? to je katastrofa, bych ho musela zabít. No ted sem to dodělala, takže dřív sem jít nestihla, ale půjdu o půl, trochu si ještě musím poklidit stůl mám tu pěknej mrdník. No tak já frčím, páááá holky a krásnej víkend, v pondělí jsem tu jako na koni :-D páááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak nic. Sice mám i dnes teplotu 37,3, ale večer sem zaačla špinit, takže asi mimčo nemáme. :-( Jo a test mi taky noc neukázal. Sice ještě nekrvácím, ale myslím že to do večera přijdu, tak holt příští měsíc no. Ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
nezoufej Áji, však ono to vyjde. Jo a užij si dovču ;-) Uvidíš, jestli to dostaneš, nebo ne. Třeba si měla ovulku později a teď máš hrozně nízkou hladinu Hcg, dokud to nepřijde, tak můžeme ještě čekat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Áji tak pokuď to nevýjde teď tak třeba příští měsíc.. ;-) Hlavně myslet pozitivně.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
NO jo já vím, však to znáte, ten první měsíc je to očekávání nejhorší. Frčím na to obočí, pak se blejsknu,abyste viděli, pá
Odpovědět
Profilova fotka
už se těšíme ajan na fotečku..páá
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pááá, ahojky Ivuš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak se Ivuš máš?!
Odpovědět
Profilova fotka
No maci všelijak. Na dnešek to byla děsná noc..dost mě bolelo bříško a hrozně hlava..nemohla jsem pořádně spát..no prostě fuj fuj :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to je mi líto. To těhotenství nám dává. :-N Já měla taky dneska hroznou noc, ostatně jako poslední dobou. Malá se tlačí nahoru a hrozně mě pálí žaludek a žáha. Každý večer zvracím, takže nic moc :-p Už něco cítíš?! Já začala poprvé v 17tt, dost brzo, divil se i doktor, ale bylo to super. V kolikátým jsi ty?!
Odpovědět
Profilova fotka
Sem snídala a psala eště žádost o přerušení studia..Musím dnes valit do škole a podat to ať mám pokoj. Já jsem 16tt..přesně 15+6..dle výpočtů mi vyšlo že bych mohla pohyby začít cítit kolem 9.3.tak uvidíme..Ty jsi malou opravdu cítila brzo :-) x-) Jinak mě taky občas pálí žáha..nic moc teda
Odpovědět
Profilova fotka
jestli to nebude tím, že je to aktivistka :-D pořád mi dává zabrat a cítím jí hodně, dá se říct, že skoro pořád x-) Já snídala s Míšou, když přijel po noční, takže za chvilku budu svačit, protože oběd budu mít zase až s Míšou, až se vzbudí :-N Nechci jíst sama x-) Třeba taky mimíska ucítíš brzy (já jsem měla fakt štěstí :-) ) taky bych ti ho přála x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsi hodná..na koníkovi je jedna holčina přesně o týden dýl jak já a zdá se jí že už nějaké slabé lehtání cítí..tak to už by taky mohla že? Ona si totiž není jistá esi to je ono nebo ne.. :-D Já se už na to moc těším.. x-) Jen dyby mě nebolelo pořád to bříško..jen bych chtěla vědět esi je to fakt od toho zánětu nebo co..?! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a taky si myslím že to co teď beru na ten zánět musí být pěkný svinstvo :-S Dám do pusy a hned polykám ale to je takovej "humus" :-N že mám kolikrát pocit že se z toho pozvracím.. :-p blééé
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to by 100% mohla, hlavně když to cítí často a stejně :-D Je to ze začátku takové šimrání, je to tím, jak se to mimi mele a dotýká se tě zevnitř. Později přijdou kopanečky :-D zatím nejsou tak silné, ale jsou, no a až bude mít opravdu sílu, tak to pocítí pořádně :-D jj, bříško nás bude bolet asi pořád. Teď to můžeš mít určitě zvýšený z toho zánětu, ale i za normálního stavu je stále cítit tlak (aspoň u mě :-| )
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně mi už začalo i trošku tvrdnout, takže to je taky úžasný, občas se nemůžu postavit, jak je to nepříjemný, ale já to kvůli malé přeci vydržím (doufám :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavně ať ti pomůžou, určitě nejsou škodlivé pro mimi, to by jsi je jinak nedostala, ale asi jsou nechutný |-| tak ať co nejdřív zaberou!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
díky maci..zatím teda žádný náznak zlepšení nevidím tak to asi teprve příjde..já už na bolení bříška dostala i magnesko a mám vždy ráno vypít ale taky fuj fuj to je.. :-N :-D Už aby tu byl srpen..ty už budeš mít malou u sebe..já budu konečně rodit (už se těšííím :-D ) a ajan bude mít pěknej pupík x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky se těším na léto :-D já nemám nic, doktor mi řekl, že to bříško je v naprostém normálu, takže to neřeším :-D jj, pokud to půjde tak jak má, tak v srpnu budou malý skoro 2 měsíce x-) ty budeš rodit a Ája už bude pěkně narostlá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
že se o tom bavíme, právě mi ztvrdlo bříško ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak honem měníme téma.. :-N a čím to je že bříško tvrdne..no to sem ho moc nezměnila :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?