21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady je hotová bílá pohádka, úplná nádhera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tady to pekelně rychle taje, takže spíš srajda
Odpovědět
Profilova fotka
Tady vůbec a navíc pořád sněží :-) z postele to vypadá parádně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To věřím a závidím, mě se nic nechce děláát
Odpovědět
Profilova fotka
tak nic nedělééééj :-D se mi to kecá, co?! Když jsem doma :-S
Odpovědět
Profilova fotka
co jsi vůbec měla k obídku, že ti to zase tak nesedlo?! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Smaženej sýr s hranolkama. Byl byl vinikající x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak ten bych si taky dala :-D já mám dneska skleněný nudle kuřecím masem, zeleninou a kešu :-p tak se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to ale taky nezní vůbec špatně, akorád když jsou ze skla tak se moc nenajíš ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to máš recht :-D no, snad to nějak zvládnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci a ty si vaříš každej den oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
nn, ale většinou musím uvařit Míšovi, takže to mám i pro sebe. Tak od den, nebo jednou za 3 dny vařím :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je rozumný, já pak taky tak budu vařit, zbyna bude mít obědy sice v práci, ale já se budu muset naučit omáčky a tak , tak nám budu vařit, já na obědy, on na večeře, sice, základy mám, ale nějak delikatesní to není, akorád rajská se mi minule celkem povedla
Odpovědět
Profilova fotka
to Míša obědy v práci nemá, takže musí jíst doma, nebo mu uvařím do práce. Já vařím celkem dobře, teda nejsem profík, ale moje jídlo lidem chutná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No zbyna sní většinou všechno statečně, ale párkrát sem i já musela říct že jeto děs
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to je na praxi, neboj, až budeš doma, tak tě to naučí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně nebojím se toho, nic těžkýho na tom není. Musím do města, pojistit dělníky, sakra mám tu tolik práce a ještě mi přidávaj další, nevím kdy to dodělám, zas tady budu muset být dýl, nevím kdy tu hromadu doma vyžehlím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
chudinko, tolik práce, ať ti to rychle uteče ;-) a hlavně, že to zvládneš!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já totiž nevím co si každý den chystat na oběd..to mě teda vůůbec neva..du si uvařit puding do hrnečku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak s tím mám taky problém, ale nějak to vždycky vymyslím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a mně se hlavně jen pro sebe nic chystat nechce.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No holky dem si pustit nějakou pohádku a natáhnout se :-D Mějte se zatím krásně..pa pááá
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to chápu, to znám. Když nevařím pro Míšu, tak se něčím ošidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jen pro mě se mi taky nikdy nechce. Už sem z5. Ach jo, dnes tu budu taky tak aspon do 4, ale do pátku to snad dodělám a příští týden bude líp.
Odpovědět
Profilova fotka
To doufáme, že bude líp, ve všech směrech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to se ještě uvidí :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu ještě tady, když si budeš chtít povídat :-D Dneska jsem si objednala těhotenský pás, dám fotečku do alba, jsem na něj fakt zvědavá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem ho tam dala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak sem tu včera skysla do čtvrt na 5, ale nikdo mě v kanclu neotravoval, tak sem se soustředila na přáci a už sem nestihla napsat. Včera sem se odhodlala a skočila do lékárny, naštěstí tam byla jen mladá, ta to snad nikde vykládat nebude. No ráno sem vstala a hned tam šoupla teploměr, no a naměřila sem přesně 37,3 Tak sem šla na záchod a udělala sem si test, samozřejmě negativní. No tak sem si řelka že sem byla asi rozehřátá z postele, no tak sem si šla znovu změřit teplotu a 37,4 , tak sem si ještě pak žměřila teplotu pod paží, jestli nemám horečku, a to bylo 36,65 Na testu píšou testovat nejdříve 3 dny před menstruací, já to mám dostat večer v pondělí, takže bych měla testovat nejdřív v sobotu, ale zas si myslím že už by se mi aspon náznak ukázel, takže nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ajan já si dělala test jeden den před ms a na testu nebylo vůůbec nic..ani náznak prostě sem si myslela že se zas nepovedlo..a druhej den ráno už tam byl stíneček ;-) :-D x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?