21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, mizím, přišla pro mě mamina, jdeme na procházku! Tak se měj krásně!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přesně tak, tak se měj krásně a zítra jsme zase o den blíž testování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo papa tady leje
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky jsme nanapaní a odpočinutí a jdeme na tu buchtu ať má miláček radost...pa páá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zítra holky ahoj, já budu v práci sce do , tří ale vy ste stejně pryč, tak budu makat pááá, tady sněží jak blázen, už je bílo, budu muset jít odmést
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád sněží, za chvilku frčím domů, mám dneska dost, a tak nás jen posunuju, abysme se zítra líp hledali, pa
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek maminy, opět sněží, ale je celkem teplo, takže i břečka blééé Jinak nic novýho, co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, schválně sem si přivstala aby macinka zas nepsala že dlouho spíme :-D Tady sněžilo včera úplně celej den..ale jak! Teď nesněží a jsou skoro +3 takže to taje a taky břečka..eště že se můžem s mimískem válet doma a nikam nemusíme..juchůůůů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže ty už do školy vůbec nepůjdeš?
Odpovědět
Profilova fotka
No půjdu akorát v pondělí a to už sebou vezmu žádost o přerušení studia..
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to se teda máš, závidím. I když já bych se tady v miroslavi ukousala nudou. Tak budu chodit do práce dokud to půjde samožřejmě až na ty 2 poslední měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a v to pondělí tam pojedu autem, takže tady budu od 6 do půl 9, tak budete mít testové zprávy z první ruky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To já se tady asi taky ukoušu nodou..ale raděj to než někde ohrozit miminko.. Tak to je fajn..se těšíme na zprávy o testíku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no moc se netěšte, holky. Ale v Brně je dost vyžití.
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu obídkovat, tak zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
No v Brně se to dá ale já to mám do Brna 20km..a ta cesta busem abych pochodila po městě a zas jela dom..a eště ke včemu v takovým počasí.. :-| Dobrou chuť..
Odpovědět
Profilova fotka
A jo vlastně, já zapoměla, no tak to sme na tom vlastně stejně. Já to tam mám sice 40 , ale je to cesta jako cesta. Kde je dneska vůbec macík
Odpovědět
Profilova fotka
už mi je zas blbě :-S proč ale zrovna po obědě, jdu si tady pořádně vyvětrat a dát si čaj
Odpovědět
Profilova fotka
už je to lepší, zlatej čerstvej luft, myslela sem že tady hodím tyčku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, už jsem tady. Mám doma Míšu a teď tady vedle mě pochrupkává :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, zato Ivča se někam zatoulala, to máte domácí pohodičku teda.
Odpovědět
Profilova fotka
to si piš, k tomu posloucháme pána prstenů, takže fakt pohodička :-) a co ty tvoje nevolnosti?!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak od dnešního dne jsme v 6. měsíci těhotenství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jůů toto valí, za chvilku je to tady. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jjj, to je fakt, ani nebudeme vědět jak a přijde to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zase ted to bude to nejhezčí období, musíš si ho pořádně užít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj macííí, já byla dát babičce oběd. Teda maci to vážně valí..ale u mě taky..já už sem v půlce 4 měsíce..no to je taky dost nééé :-D Holky taky si jdu dát oběd..mám pořád hlad to je děs..
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi to je samořžejmě už taky úctyhodný ;-) Seš lepší než já :-D :-D Tad dobrou chut
Odpovědět
Profilova fotka
To se nebojte, užiju si to :-D :-D :-D Jinak Ivuš, samozřejmě je to skvělý ;-) :-D x-) A Áji, taky se dočkáš 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, no jo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?