21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
teda takovýho koberce je škoda |-| My máme v ložnici a obyváku taky plovoučku a jinak máme všude vydlážděno - práce mojeho šikovnýho mužíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
snad :-D Máš šikovného mužíčka, občas bych ho potřebovala půjčit. Míša je taky dobrej, ale musí ho do toho člověk dokopat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to já ho zase musím kopat aby nachvilu přestal.. :-D On vážně zvládne opravit a udělat snad všechno :-D Holky já nejraděj pila neochucenou a neperlivou vodu a tu nemůžu teď ani vidět..normálně se mně po ní dělá zle..to teda nechápu..tak piju jakousi s příchutí manga a perlivou..hrozně teda smrdí :-N ale dyž zadržím dech tak se zvládnu napít a chuť ani tak hrozná není.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já piju víceméně čaje a vodu z vodovodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo čaje si taky vařím ale největší žízeň mám ráno a to bych dřív lekla než bych si uvařila čaj a vychladila tak aby se dal pít..a s tou vodou z vodovodu já nevím..já sem taková bojácná a moc jí nevěřím.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my máme hodně dobrou vodu, fakt. Pijeme jí všichni a celý život a jsme naprosto v pořádku :-D Tak se nebojím.
Odpovědět
Profilova fotka
NO vypadá jako novej - vypranej v pervolu balzam magic :-D jdu si udělat horkou čokoládu - do automatu a musím jít za mužem at mi poštkrábe záda, strašně mě svědí tělo, sem suchá, asi nějaká přectlivělá
Odpovědět
Profilova fotka
\Tak to je fajn..já letím na oběd..tchýně vařila tak se mám.. ;-) zatím holky..
Odpovědět
Profilova fotka
Ájo, ty jsi úplně jasná :-) ale já nic neříkám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chuť Ivuš :-) I Když tobě Áji taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já se na tu čokoládu ještě nedostala. se škrabu jak někaká bleškonosička :-D :-D ble, a zrovna já, taková čistotná. Ale už du. já už sem po obědě, ale už mám hlad, mám chut na pomerančííík, až doma holt
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jjjjj, je to divný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už sem tu s čokoládkou, pěkně poškrábaná od manžela akorád půl práce by mi mohněkdo odebrat
Odpovědět
Profilova fotka
a dobrá čokoládka, ještě že tam máš toho manžela, co by jsi bez něj dělala :-D Hoď nějakou sem, já ti pomůžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se cítíš?!
Odpovědět
Profilova fotka
Jako já?
Odpovědět
Profilova fotka
no jistě, Ivča tu není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, no když na to nemyslím tak to jde, když jo tak je mi lehce blujno :-D a furt se škrabu, jinak super :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš nějaký neštovice, nebo blechy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) asi, nevím. Tohle předce vsugerovaný mít nemůžu, s těhotelstvým to nemá nic společnýho, no nevím, nějak se mi to nezdá.
Odpovědět
Profilova fotka
nechci to říkat, ale má :-D měla by jsi vidět jak vypadají moje ruce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no ruky jsou nejrorší , mažu si je ted dokonce po koupání dětským olejem a i tak sem odpoledne suchá a nejhorší je to od loktu k zápěstí ze spodní srtany
Odpovědět
Profilova fotka
dobře ale ty seš v polovině těhotenství, že by ve 4 týdnu?
Odpovědět
Profilova fotka
na každou z nás těhotenství působí jinak, prostě každá jsme originál x-) uvidíme, ale je divný, že je ti tak nějak divně a jinak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám to tam strašně přecitlivělý, dělaj se mi i půpínečky, jak kopřivka, a přitom suchý, měla sem včera dokonce strach že se mi dělá exem,ale ten sem nikdy neměla, tak to je spíš podrážděný
Odpovědět
Profilova fotka
já bych těda moc chtěla,, ale myslím že to je dost nepravděpodobný napoprvé, no třeba jo, můžu být těhotná a přitom stejný příznaky může mít vysazení antikoncepce. je to tak půl napůl, prostě mi nezbývá než 5 dní počkat 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, nemůžu se dočkat pondělka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje kamarádka vysadila antikoncepci a ten měsíc otěhotněla, je to určitě možný, ne nepravděpodobný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty se nemůžeš dočkat? :-D :-D :-D A co mám říkat já? Vím že je to taky půl napůl, někdo má po vysazení mnohem větší šanci a někdo zase musí třeba 3 měsíce počkat než mu vůbec naběhne nějaká ovulace
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?