21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ty budeš mmít taky holčičku, uvidíš. No holky je hezčí výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych holčičku chtěla tak uvidíme. Muž říká že je mu to jedno hlavně dyž bude mimi zdravý a bude to kluk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D zbyna by taky radši kluka a já holčičku
Odpovědět
Profilova fotka
já bych se nedivila kdyby to byl kluk a muž mu do porodnice donesl rovnou šroubovák.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no tak co, dva chlapi se doma hodí ;-) Pádím, musím služebně odjet a zítra mám zase dovolenečku, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, výlet byl super, dorazili jsme domů až v šest :-) Parádně jsme si to užili. Jinak díky za pochvalu a to jsi ještě neviděla jak vypadám teď :-) Váha pořád stejná, ale bříško se nějak protlačuje dopředu :-D ivuš, hlavně že to bude zdravý a bude to kluk, tak to jsem taky slyšela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maci, to mám radost že ste si výlet užili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, bylo tu fakt super. a jak je tobě?!
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem hrozně zvědavá na Áju, jak dopadne tenhle měsíc. Bylo by to naprosto super :-D Kdyby jsme byli všechny těhu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zase dneska zvracela nasucho :-| Jen nevím esi je to tím jak sem zahleněná a pořád se dávím nebo tím těhu..?! Jinak se mám ale celkem fajn ale do školy eště nejdu..začnu od příštího týdne a budu mít co dělat abych to všechno dohnala.. :-p Já sem taky zvědavá jak Ája dopadne..bylo by to vážně super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to měla taky, a nebyla jsem nemocná, takže bych to spíše viděla k těhu ;-) Je to nepříjemný, ale bude to dobrý. Jo, budeš to mít náročný, tak ti přeju, aby jsi to zvládla co nejlépe ;-) x-) Musíme držet pěsti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to právě nevím jak to budu zvládat :-| Ale dík :-) No a jak se cítíš ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zvládneš to, jsi šikulka :-D Hlavně to nevzdávej! ;-) Já se cítím parádně, malá kope jako divá a mě to moc těší, aspoň vím, že je v pořádku x-) Jinak jak se může mít člověk, který nemusí do práce, čeká miminko a naprosto nic mu není :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem koukala do alba a krásné bříško ;-) Teď asi moc neroste, co?! Já to měla taky taky. Vylezlo a na dlouho se zarazilo no a pak už se krásně ukazovalo. Zkusím se dneska vyfotit a dát do alba. Sama jsem zvědavá, jestli je tam nějaký rozdíl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
co dneska budeš dělat k obědu?! Já nemám žádný nápad :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Maci právě nějak neroste ale snad zase brzo začne :-) Tak taky přidej fotečku ať se můžeme pokochat x-) Já asi budu dělat špagety k obídku. Já ani nevím nebo si nevzpomínám esi jsi psala jak se budu malá jmenovat? Máte už vymyšlené jméno?
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, času dost. Já taky byla nešťasná, že nic a stále pod oblečením není nic vidět (musím si brát upnuté svetry :-) ) ale šak ono nám naroste :-D Hlavně, že je tam to malé :-p Malá bude Emmička (Emma), je to Míšovo nápad a mě se hrozně moc líbí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je krásné jméno x-) Tak že Emmičku zdravím a můžeš ju za mě pohladit :-) Už se těším až budu mít pořádný banděro a budu ho všude vystrkovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme, taky už se na ní moc těšíme :-D Už jsem se vyfotila a teď to jdu zpracovat, takže za chvilinku budou fotečky, jsem sama moc zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to jsem taky zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už je to tam :-D Můžeš se juknout
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala sem ..nááádherný..teď je vážně hezky vidět jak vyrostlo..kráása x-) Ty už máš půlku za sebou..to je mazec jak to utíká..
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď jdu nachystat babičce oběda pak uvařím sobě tak zatím utíkám pryč..pa pa zatím.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se měj zatím krásně a papapa jo a díky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy si myslíte jaký mám břicho a tady je holka a má břicho v 10 plus 1 taky jak obr a eště větší než já :-D Musím Vám sem dál adresu :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, už sem vydovolenkovaná a vy ste se rozjeli ;-) Maci Ema se mi taky líbí, super výběr. A krásný bříška. Mimochodem břicho už je lepší, ale sem tam zase začne bolet ale místo toho, mě začli včera bolet bradavky, ale barve se nezměnila, as mám falešný březí z Martase. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooojky holky, ivuš, tak to je dobrý :-D Áji, barva se měnit nemusí, jak dlouho musíme čekat na výsledek?! Jsem hrozná zvědavka a určitě nejsem sama x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím jak dlouho, právě sem 18 den cyklu, takže si test můžu udělat až příští týden. Zkoušeli sme to včera s kamoškou a nic. Je to opravdu hodně brzo. Jenže já s tím moc nepočítám, spíš mám obavy, že to mám vsugerovaný
Odpovědět
Profilova fotka
Frčímna oběd, za chvilku jsem z5
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrou chut :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?