21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
No to nevím, spíš na něho všichni prděli, a u mě věděl že ho skoro všechno nechám x-) mám je tady až do čtvrtka, zítra mám zase dovču. tak si je užiju
Odpovědět
Profilova fotka
No, to věřím, malej je fakt kouzelnej x-) a jak se máš ty?!
Odpovědět
Profilova fotka
No já dobrý, břicho už mě nebolí, bolelo jen 4 dny. jinak doma dobrý, akorád se cítím dobře, takže si myslím,že z tohonic nebude
Odpovědět
Profilova fotka
Mě nebylo vůbec nic, už jsem to tu psala Ivče, akorát jsem to prostě nedostala :-D :-D Pokud jsi k bolesti břicha neměla jiné potíže /myslím střevní/ tak to byla asi ovulka, využili jste jí?! Alespoň párkrát?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no pokud to byla ovulece, tak sme ji využili ;-) ale v tom případě přišla už 10 den cyklu. nic jinýho my nebylo, jen ten podbříšek
Odpovědět
Profilova fotka
No, klidně mohla, znám případy, kdy ovulka byla při menzesu! Takže uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Právě mi pošťačka přinesla ty slavnostní šaty pro malou, jsou naprosto dokonalé a nádherné, barva přesně podle mých představ, malinová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jů, kupovalas na netu?
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jedu s mamkou k notáři a do pohřebky, takže si uděláme takový malý výlet do Sokolova. Dáme si něco dobrého k obědu a užijeme si to. dneska jsem stoupla na váhu a mám zase 61kg, já nevím. Pořád mi to leze kolem toho. Už zase nemám nahoře to co jsem měla. Tak uvidíme v další poradně. Je pravda, že v sobotu jsem toho moc nesnědla, bylo mi špatně, no a včera večer jsem si pozvracela a měla jsem i střevní potíže, teď už je to zase dobrý. bohužel zjišťuju, že asi nemůžu jíst chleba s medem, protože pokaždé to bylo po něm. Tak nevím, jestli to může mít takovou souvislost a navíc aby to byl tak rychle :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, na aukru za 170,- :-) Mám je v albu na koníkovi. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
super cena, a super den, až na ten detail. Neboj za chvilku začneš přibírat, podívej na ivču ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
noo ajan mně sice roste pupík nějak rychlo :-D ale pořád jsem -6kg.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Ivuško, tak jak to dneska jde?! Áji, určo máš pravdu, ani mi to vlastně nevadí, jen včera jsem si zkoušela šaty, co jsem měla na svatbě v říjnu a v dubnu 2008 a vůbec v nich není vidět, že jsem těhotná. Jsou mi úplně normálně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky pořád mínus a bříško roste :-) A jak ti je Ivuš?!
Odpovědět
Profilova fotka
Maci až na to nachlazení ]-( docela dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ty seš vyjímka, podle mě si mimísek jen dělá místečko, aby měl prostor a pohodlí
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že jo, roztahuje se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ale já se dívám do hodně alb a některý holky tak mají brzo vidět pěknej břuch..i v 13tt apod.tak nejsem sama a jsem za to ráda.. :-D My asi máme víc roztahovačný děti. Macinka má skromnou holčičku tak jí stačí jen kousek pupíka asi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
doufám že bude mít velkej pokojíček, vypadá to na náročný mimínko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, Ivuš nevím, roztahuje se řádně :-D akorát moje břišní svaly z fitka jí to nedovolí, tak šťouchá a doráží jak může ;-) Ona ví, že se s námi bude dělit o ložnici :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Maci :-D to je taky možný
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já pádím, nějak jsem se zapomněla. Áji, ty si užij zítra dovču a Ivuš, brzy se uzdrav. Doufám, že až přijedu, že si tu budu mít co počíst :-D Pa
Odpovědět
Profilova fotka
to my se taky budem dělit o ložnici..tak možná si to teď chce užít pře pak už tolik místa mít nebude :-D Sem si právě vyzkoušela zvracení na sucho..noo super zážitek :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to taky nesnáším a já měla na začátku jen to na sucho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Fuj, to je mi tě líto, ble, doufám, že tohle se mi vyhne. Maci pá
Odpovědět
Profilova fotka
pa maci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už sem tu u obídka, měli sme vdolky.
Odpovědět
Profilova fotka
JO maci, krásný oblečky a bříško náhodou už taky hodně povyrostlo
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé nějakej vdoleček bych si taky dala..mňááám :-D No maci má krásný oblečky koupený..taky jsem koukala
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?