21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně každej to má jinak a každý je krásný. Velký je hned vidět, a malý zase nezničí tolik postavu, prostě všechny jsou dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
Joo to bude párty jak nikdy :-D Jsem měla brokolicovou polívečku a pak brokolicu s vajíčkem, párečkem a bramborou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mám teď asi nejlepší období po zdravotní stránce, :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé já bych chtěla taky..už mně nebývá konečně tak špatně ale sem zas nachlazená takže docela děs..zahleněná su a nosem skoro dýchat nemůžu až mě z toho bolí hlava..nooo super :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No to já s tím jídlem pořád bojuju, dneska jsem teda měla těstoviny s vajíčkem a pršutem, docela dobrý, ale radši bych si dala nějakou žemlovku, nebo něco. Jsem ulítlá na sladká jídla :-D O víkendu budu péct buchty x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mě se zatím všechno vyhýbá, tak snad to zvládneme. Ale radši nejedu dnes do bazénu, nebudu to riskovat. Chřipky řádí a nejsem si úplně 100% jistá svým zdravotním stavem, trošku hleníky, ale nic hroznýho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky buchty ráda..ale peču ráda jen nějaké rychlovky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já peču ráda všechno :-D minulý víkend jsem dělala dort mamině, to jsem si pošmákla x-) Jsem ulítlá na sladký, ale hrozně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sladky taky miluju ale od začátku těhu nemám vůůbec na nic sladkýho chuť..
Odpovědět
Profilova fotka
No tak já mám sladký taky ráda, a ráda i peču, ale jak ivča, taky jen rychlovky, aby to splnilo učel a přitom, sem se moc nenadřela.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Ivuš, to by mohl být chlapeček :-) Já totiž machruju, že to zvládnu :-D Proto ráda dělám tyhle složitější věci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě jsem malý koupila šatičky na vítání občánků, za 170,- :-D za chvilku je dám do alba :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, já pofrčím, jdu k mamině na kávičku :-D pa
Odpovědět
Profilova fotka
já taky pádím domů, dem využít té ovu, doufám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
držím pěsti, tak se pěkně snažte, ale nemyslet při tom na dítě, pořádná vášeň, to u nás fungovalo, navíc ještě ohňostroj a troška alkoholu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda mně skoro všichni tipujou chlapečka a já si myslím že je to holčička. :-D Tak ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi a co by sis přála? Jo holky a jaký teda jména?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, no ajan chtěla bych víc holčičiku ale z chlapečka budu mít samo taky véélkou radost ;-) :-D Ten porod bude napínavej jak budem čekat koho teda porodím :-D A včera sem vyčetla že se holkám co rodí a neví pohlaví miminka rodí líp než těm co to ví..noo tak jsem vysmátá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty si to nechceš nechat říct, já bych to nevydržela. A jména?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne nenecháme si to říct.. ;-) A jména eště nevíme..každýmu se líbí něco jiného. No holčička možnááá ale jen možnááá Eliška
Odpovědět
Profilova fotka
To se mi taky líbí a lucinka, ale s oběma zbyna před tím chodil, takže to nepadá v úvahu ;-) To tě obdivuju, i když třeba to taky nevydržíš. Já budu naběhlá hned jak to bude možný u doktora, aby mi řek co to bude
Odpovědět
Profilova fotka
Ale vydržím.. ;-) Spíš mám strach aby mi to mudr náhodou neřekl.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To si myslím že neřekne, hodně holek si to nenechávají říct.
Odpovědět
Profilova fotka
No snad ne..jede za mnou sestřička. Tak se měj hezky a krásný víkend. Páá
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo já pádím domů, v ponděl mám dovolenou takže v úterý pááá a krásnej víkend
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Ivuš, doktor ti to určitě neřekne, ale musíš mu to říct před tím, než tě bude vyšetřovat :-D Jsi dobrá, že to nechceš vědět, já bych zvědavostí pukla, navíc bych nemohla kupovat ty holčičí krásy :-D Zase jsem koupila šatičky a krásné lacláčky :-) Ájuška si užívá dovču a Ivuška je asi ve škole, tak nás jen trošku poposunu dál :-D doufám Áji, že se víkend zadařil a že za pár dní bude pozitivní těhu test ;-) Pořád na tebe myslím, vlastně na oba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj maci, já sem doma. Sem pořád tak nachlazená že už nevím co s tím. Odkašlat si už pořádně nemůžu..nos pořád zacpanej. A mám už i strach kašlat dyť tím tak bříško namáhám. Mám strach esi to nemůže mimi vadit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Ivuš, mimi to určitě zvládne!!!! ;-) Když vydrží zvracení tak zakašlání je jen maličkost, i když pro tebe nepříjemná |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no pořádně si je u nás užívám, včara sem byla tak oblíbená teta, že se mnou martas chodil i na záchod a asistoval mi při koupání, když sem odešla tak valil hned za mnou, nebo začal řvat :-D byl jak klíště, furt mě pusinkoval
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno holky, :-D Jestli on Martínek neví víc než my :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?