21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no to nevím ajan :-| http://www.youtube.com/watch?v=zPOayq... sem u toho aji brečela ale je to něco
Odpovědět
Profilova fotka
jéé taky mi ukápla slzička. no snad nás žádnou tohle nepotká
Odpovědět
Profilova fotka
ale holčička to dobře zvládla..měla vážně štěstí. To je naděje i pro ostatní.
Odpovědět
Profilova fotka
To jo byla kouzelná. já už chci takyyy
Odpovědět
Profilova fotka
však se taky brzo dočkáš ;-) Holky co s valentýnem? A my máme eště 10.2.výročí 7let tak nevím co mám mužíčkovi dáát :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych si nejvíc přála, kdyby dostal na valentína 2 proužky,zrovna bych měla mít krámy, tak snad nepřijdou, to už kdyby se zadařilo mohlo být vidět, jinak si dáme kytku on a já bonboniérku a hotovo, chtěli sme jít na večeří, ale zbynuv otec má narozky, tak to padá.
Odpovědět
Profilova fotka
tak třeba testík výjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No snad, ale moc tomu nevěřím, hrozně bych si to přála, ale nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek děvčátka, tak už jsem konečně taky, Míša jel do práce, tak mám čas sednout na net :-D Aji, radši se sprchuj, je to lepší, než budeš vědět!!! Pokud vím, tak ti teď nějak začíná ovulační období, ne?! U nás se valentýn neslaví, takže nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivuš, koukala jsem do alba, teda kam to bříško valíš, to je fakt neuvěřitelný. Já když si takhle sednu, tak to vůbec nemám :-D ale aspoň je fakt těhu, já když se obleču, tak to ani není vidět :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Moment musím mrknout do albíček at vas zhodnotím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď si tam jdu dát soupravičku do porodnice od babičky :-) :-) Měli jsme radost, že už víme pohlaví, tak musela nakupovat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ivííí to je pupek :-D :-D :-D , jak budeš vypadat před porodem? Nejsou tam 2? Maci máš co dohánět, i když nevím, nevím, jak bych takovej pupík zvládala ;-) Nicméně obě super. x-) Ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Áji, však se dočkáš ;-) a možná už opravdu brzy!!! A jak to s tebou vypadá?!
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Ivuš, vaše miminko je krasavec!!!! Moc, moc gratuluji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No asi mám tu ovu, pořád mě bolí podbřišek a u oběda mi bylo mdlo. Snad z toho fakt něco bude, jen abych si to jen nenamlouvala, podle tabulky bych měla mít ovu v neděli
Odpovědět
Profilova fotka
a zkoušíte?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To ale nevypadá na ovu, nebo aspoň já to měla jen jeden den, navíc jen bolest podbřišku a byla jsem nafouklá, navíc jsem měla bílkovitý výtok. Existujou případy, kdy máš ovulku úplně jinak a dokonce i během menzesu, no a taky to potom můžou být hodně brzy rozpoznatelné příznaky těhu. Asi bych to teď zkoušela co nejčastěji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jsem přesně: Křeče v podbřišku, většinou tak do 14:00, nafouklý dříško trochu mám, ale neprdím :-p , trochu mě bolí v kříži, a sem tam je mi mdlo,. Prsa mě nebolí, bradavky no nevím, tmavý se mi nezdaj, možná jen trošku, ale nebolej ani nejsou citlivý. Tak co říkáte paní doktorko? :-D ;-) Zkoušeli sme to zatím 3x, vlastně jakoby obden.
Odpovědět
Profilova fotka
No už sem to říkala zbynovy at se připravý, že od dneška na tom budem ležet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Říkám, že se necháme překvapit, a vy zkoušejte dál, obden určo stačí :-D stejně je tak pět plodných dní, takže se do toho musíte trefit :-) Hlavní je, aby ovulka byla. Můžeš to mít taky z vysazení hormonů.
Odpovědět
Profilova fotka
no zatím to mám třetí den, a dnes mě to bolí nejvíc, uvidíme. a Jak se vůbec holky cítíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Já krásně, asi mi nemůže být lépe :-D maličká je divoučká a je to skvělý. Ležím na zádech a pozoruji to vlnobití x-) asi je to tím, že mám menší bříško, tak to cítím hodně a hlavně je to hodně vidět. I když se celá posune, tak mám bouli na jedné straně a vidím jak cestuje na druhou stranu. Je to naprostá nádhera. Ivča někam utekla?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak stále moc, moc, moc držím pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi hodná děkuju, byla by to sice fakt nádhera, kdyby se to povedlo hned, ale radši si pořád říkám, máme čas, do léta to vijde, nespěcháme, původně sme přece chtěli miminko až na příští léto.
Odpovědět
Profilova fotka
sem obědvala :-) maci ahoj..že je ten můj pupek divnej..řeším to i s holkama na koníkovi :-D Nemůžu ho mít přece na konci 3měsíce tak velkej..a zíítra už sem ve čtvrtýýým.. :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ájo, skvělej přístup ;-) ivuš, není divnej, já nádhernej, co bych za něj dala!!!! Zítra bude velká oslava :-D a co jsi měla dobrého?!
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, taky se mi to líbí, aspon hned každej vidí, že čekáte mimínko, sice bych ho nechtěla ale vypadá perfektně. No přístup sice dobrý, ale sem nedočkavá jak děcko před cukrárnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Navíc, každé bříško roste jinak. U nás je holčina, která je jako já a nemá vůbec nic. Věř mi, že by měla radši tovje bříško!!! :-) V práci jí nikdo nevěří, že je v 5. měsíci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To jsme každá a vždycky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?