21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Haloooo... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přeji krásný den..doufám že za mnou někdo přííííjde ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Koukněte pak do mojeho alba a musíte mi říct esi to moje břííško roste,ju? Děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
la la la la láááála zelená se tráva.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jááá do lesa nepojedůůů já do lesa nepůjdu..kdyby na mě hajný přišel on by mně vzal sekyru... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo nikde nikdo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Ivuško, jsem tady :-D Moc gratuluji, bříško krásné :-) řekla bych, ale že je stejné jako předtím. To že roste vidíme hlavně mi sami :-D Můžeš kouknout na to moje, je ze včerejška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojíík, no krásné bříško máš x-) a už vážně půlku skoro za sebou..ty se máš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo letí to jako blesk :-D Už aby byl červen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím..už aby byl červen :-) Mně dneska zase není moc dobře a to jsem myslela že už mi nic nebude..Ráno sem eště nic nesnědla a už letěla va wc :-p A tam jsem už dloouho nebyla..a aji teď mě žaludek zlobí.. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, to mě dneska taky není zrovna nejlépe, ale spíš jako únava. Ne od žaludku, to je v pohodě. Neboj, přejde to. Je mi líto, že to snášíš blbě, já to fakt neznám. Teda, ne že by mi nebylo špatně, ale nezvracela jsem :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, já musela služebně do vidně a za chvilku jdu dom,mám toho plný kecky, ale ještě se jdu podívat na ty vaše pupíky.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda do Vídně, tou jsem jen projížděla, ale bylo tam krásně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zhodnocení, mací, krásný bříško, už je to vážně vidět. paráda x-) Ivi, ty čekáš 4čata? takovej pupek a tak brzo :-D ;-) , je to kouzelný Já právě krámuju, tak doufám že naposled.
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť už jsem skoro v půlce, tak ještě aby to nebylo vidět :-D Držím pěsti, aby to bylo naposled ;-) Budeme si tu vyměňovat těhotenské bludy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, jěště že vás mám, budete nadupaný informacema a já se pak jen budu ptát, holky tak zas du, doufám, že tu budete zítra. papapaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Páááááá, já snad jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ajan já taky nevím proč mám už tak velkej pupek :-N Ale je takových holek víc tak bůh ví čím to je.. No jo já zase zítra ve škole :-p ach jo holky jak mě to neba..Tak se tu zítra mějte..pa páá
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka, hlavně Ájo, Ivča je chudinka ve škole. Ivuš, vůbec ti to nezávidím, tak snad ti to brzy uteče ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak do škole nejdu..není mně eště po včerejšku moc dobře tak na to kašlu..Navíc mě posledních pár dnů k večeru a někdy dřív dost fest bolí hlava takže taky nic příjemnýho.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, nazdárek Ivuš, tak to si můžeme pokecat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak máš recht, dej si pauzu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj jsem tu lae mám fofry. Ivi, jasně prd na to ;-) škola počká
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Ajo, to ti nezávidím :-S tak ať ti to jde dobře od ruky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím..uzavírá se klasifikace ale já už myslím nemám co dohánět.. A v pondělí si dám..mně úplně stačí 5hodin ve škole a su vyřízená a v po jdu na praxi..v 6.02 mně jede vlak ale néé od nás ale z brna a na praxi jsme do půl 12té a pak jdem eště na těch 5hodin do škole..tak to jsem fáákt zvědavá jak to zvládnu. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tudíž z domu musím jet tak kolem 5.15 a dom se dostanu kolem 19h. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
A doktůrka máte obě v úterý?
Odpovědět
Profilova fotka
jj..já mám v úterý ten screening a krev..už se těším a doufám že bude vše ok..ale proč by mělo být že? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?