21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dobrou chut, já už sem po obědě
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem si říkala, že jsi na obědě, když jsi tu tak dlouho nebyla :-D Tak tobě začíná snaženíčko, nemám pravdu?! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co jsi měla dobrého?!
Odpovědět
Profilova fotka
No dnes teprve dostávám krámy, tak až od příštího týdne, ale budem to brát poctivě, Zbyna už se těší ;-) Měla sem kuřecí v nějakým těstíčku s bramborama
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře, hlavně ať to vyjde co nejdřív ;-) Nejlepší je to prý po vysazení HA :-) Zkus kalkukačku na Mam baby, pro výpočet plodných dnů. Najdu ti adresu. Podle toho jsem to vypočítala já!
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé to bys byla hodná, moc se v tom nevyznám
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mambaby.com/articles/cs/21... tak tady je, mělo by to fungovat
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlepší to je tak pět dní kolem, ale na tom kalendáři to přesně vidíš
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně jdu to zkusit, děkuji. a co ty? cítíš se dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se cítím perfektně, po psychické stránce už je to mnohem lepší, takže si troufám říct, že jsem v pořádku. Ještě si občas popláču, ale už je to opravdu lepčejší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi to vychází od 29 do 2 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A kontroluješ jestli prdík pravidelně kope? je to prý důležitý
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nevím jestli pravidelně, ale často :-D zatím se ještě nemůžu spolehnout na nějakou pravidelnost, důležitý je, že kope :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, taky jsem koukala, takže budu držet pěsti ;-) To by bylo žůžo, kdyby to vyšlo hnes x-) ale nic se neděje, když to hned nepůjde. Koukni na Ivču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hned :-o hrůza, jaká jsem čecha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D pochopila sem to, jasně byli bysme oba nadšení. Zrovna to vychází že ten víkend budeme s kamarádama na chatě,, tak to si moc imtimča neužijem, tak uvidíme. No i to snažení má něco do sebe
Odpovědět
Profilova fotka
To určitě :-D No uvidíte, jaký to tam bude :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna mám dole mejdan, nebo fotbalový zápas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je v pořádku :-D Jako by mě slyšel
Odpovědět
Profilova fotka
Asi už to tak bude :-D Většinou je to tak, když se o něm bavíme tak začne řádit. I když včera ho provokoval tatínek a jaksi se mu moc nechtělo :-D ale přesto to je prostě nádherný okamžik, když ležíme a povídáme si všichni 3 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím, snad to bude rychlovka
Odpovědět
Profilova fotka
rychlovka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
asi jsem někde jinde, tomu moc nerozumím. No, ale to bude ta těhotenská demence :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jako že budu rychle těhotná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
achááá, no určo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dělám ty placky teprve teď, byla jsem se juknout na maminu. Do kolika máš dneska?!
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D to dítě ti tlačí na mozek :-D , ne to byl jen vtip samozřejmě ;-) Ivča je asi dnes ve škole, chudinka, mě by se nechtělo
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, tlačí :-D Určo je ve škole, protože jinak by tu byla. K doktoru jde stejně jako já příští úterý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Někde nám to zamrzlo, nebo aspoň mě ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýý teda vy ste tááák ukecaný..no sem zvědavá jak tu budete zítra..to tu už budu :-) Dneska jsem měla svoji první poradnu!! Takže výsledky krve co mně braly před 14dny a moč ok..supéér :-) Jinak mě promatal a taky vše ok..no a nakonec utz..My tak kráásně rosteme..nevím teda jak sme velcí pře se vždy zapomenu zeptat :-N a on nic neřekne ale vidím to. Krásně mně mimi popisoval a ukazoval..kde má hlavičku a srdíčko, hrudníček a stehenní kost a nožičky..a chvilku tam byly vidět jen šlapky x-) No byla to krááása!! x-) Už se mooc těším na to úterý na další utz. Jinak do příští poradny jdu zase za měsíc..Holky vážně mám dnes radost..byla to nádhera!! x-) Ale pak sem valila do škole :-p Přesně jak ste tušily ;-) Ale měla sem ten svůj slavnej referát a dostala 1 tak aspoň něco :-D Tak zítra holky ahooooooooj :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?