21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím já jako drbna jsem kvalitní, tak pochybuju. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vždyť jsem to říkala, tak neboj, zvládneš to :-D Já to nezvládla, takže držím pěsti aspoň tobě ;-) Ivuš, spinkala jsi?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no chvilku jsem se jen natáhla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky myslíte že já snad drbna nejsu..no a jaká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já musím jet taky jinam, u nás bazén není, na to jsme moc malé město a to už nám ho tady tolikrát slibovali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maci a voda je teplá? Aspoň trochu? Já mám třeba strach abych neprochlada..dost na to trpím.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Je to všude stejný, tady taky furt jen slibujou, holky pádím, tak se opatrujte, papa
Odpovědět
Profilova fotka
ajan pa pa.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vydrž, hned ti povím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Papapa aji :-D Tak Ivuš, voda má 28 stupňů, jedu si ale zaplavat, takže to bude v pohodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to musí být super.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, moc se těším až vyvalím bříško a ten náš prcek si to bude užívat. Aspoň koupel ve vaně se mu líbí, tak uvidíme co bude dělat když budeme plavat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ach jooo..já bych taky tak jela..jenže co dyž někam dojedu a voda bude ledová? Přemýšlím o tom plavání pro těhulky..netuším ale od kterého týdne se chodí..
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem o tom taky přemýšlela, ale vzhledem k tomu, že tam se jedná spíše o lehké cvičení ve vodě, tak to není nic pro mě. Já radši plavu. A chodit můžeš od začátku do konce, když chceš!! :-) Je dobrý když má bazén internetové stránky, to potom lehce zjistíš teplotu vody.
Odpovědět
Profilova fotka
já sem právě teď dost prohlídla a krom jednoho teplota nikde napsaná není.. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je blbý no :-( Snad časem něco objevíš!!!! Ivuš,já frčím. Musím se ještě domluvit se ségrou jestli mi nedá košem a pojede se mnou, protože sama jet nechci ]-( Tak doufám, že pojede, nebo ji zlikviduju :-D Uvidíme se tu zítra?! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ju zítra sem zase mrkun..Hezky si to plavání užijte a zatím teda pa pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, skoromaminy :-) No dnes je tu nula a lehce zataženo, ale trhá se to.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, u nás teď -4 a začíná svítit sluníčko..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám děsný fofry, práce jak na kostele. Kdybych to dnes už nestihla tak krásnej víkend a v pondělí pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný nový týden, snad příjemně uteče a bude zas víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno děvčátka, před chvilkou jsem se probrala ze spánku spravedlivých :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo to se někdo má, my co nejsme vyvolení sme od 7 v práci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda fuj, to ti vůbec nezávidím. Právě jsem si udělala pár foteček bříška. Dneska jsme 19+0tt takže už máme skoro půlku těhotenství za sebou. I když třeba už jí za sebou máme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, koukala jsem do tvého albíčka, malej je fakt úžasnej :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) ach jo já se taky těším, příští týden jdeš k doktorovi, že? sem zvědavá co to bude.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, příští týden nás to čeká, tak snad se nám to naše prtě ukáže :-D Na minulé kontrole jsem měla míň kg než na té předchozí, ale o malinko, takže to bylo spíš oblečením. No a myslím, že jsem teď už přibrala asi 0,5kg, podle naší domácí váhy, tak uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvilku to začne lítat nahoru, uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
No to určitě, docela se toho děsím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu si udělat k obědu bramborové placky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?