21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Spíš nejde, mám tu hromadu práce a děsnej kopr
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti vůbec nezávidím :-p Tak přeju ať to jde lépe, ale neopouštěj nás ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě hodinu a půl sem tu, uvařila sem si kafíčko, tak to snad zabere
Odpovědět
Profilova fotka
kafíčko bych si taky dala, ale samotný mi nechutná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Potřebuješ k tomu cigaretku? :-D To byl vtip, no já ho piju málo, tak jedno denně, víc ne
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, ty časy už jsou dávno pryč :-D No já si dám taky tak jedno maximálně dvě denně, ale to teď v těhotenství. Dřív jsem jich vypila mnohem více :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo, holky může se chodit do posilovny, když ste těhotný?
Odpovědět
Profilova fotka
Já od té doby co jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem ve fitku nebyla :-( Hrozně moc mi to chybí, tak se chci teď dát aspoň na to plavání |-|
Odpovědět
Profilova fotka
myslím rotoped, běhací pás, stepr a tak, posilování na prsa, ale žádný činky to ne
Odpovědět
Profilova fotka
Když to zvládneš bez činek tak asi jo. Mě ale činky a posilování břišních svalů a svalů nohou bavilo nejvíc. Na kole jsem byla ze 2 hodin 10 minut a na běhacím pásu na konci taky 10 minut. Zbytek s činkama a ostatníma posilovacíma strojema. nesmíme posilovat břicho, takže se musíš vyhnout všem strojům, kde to břicho alespoň trošku posiluješ. Je to nebezpečný!
Odpovědět
Profilova fotka
jo to mě zajímalo, takže kolo, stepr a na prsa, nic víc
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi tak nějak =-) No a mě by to totiž jen takhle nebavilo, takže tam radši nejdu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já od dneška chodím s mamkou, tak abych mohla chodit dál a nepoznala to, a abych si neublížila.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem třeba nešla ani když jsem měla po ovulce a nechtěla jsem riskovat, že se něco stane, tak než by mi přišla MS, ta nakonec nedorazila, no a už jsem do fitka nešla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme, nebo to holt budu muset říct
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíš, třeba to bude dobrý. ale já bych to stejně nevydržela a už kdybych měla podezření, tak bych to mamce vyklopila, ostatně jako jsem to udělala já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidíme, chtěla bych mít ale u oznamování fotečku z ultrazvuku
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak to já nevydržela, ale tobě samozřejmě přeju hodně moc štěstíčka a trpělivosti, aby jsi to zvládla a vyšlo ti to tak, jak si představuješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když vydržím neříct že se snažíme, tak vydržím i tohle, snad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to vydržíš, jsem o tom přesvědčená, ne každý je taková slepičí prdelka jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já slepičí prdelka sem taky, ale tohle chci fakt utajit, sakra, musím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musíš a zvládneš to, podívej na Ivču, taky to zvládla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky moc dlouho nevydržela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale aspoň do té fotečky to zvládla, ne?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted nevím, až přijde musí nám to říct, někde se fláká 8-) ještě 10 minut
Odpovědět
Profilova fotka
já si to teď taky neuvědomuju, ale Ivča nám to poví. Jen mám pocit, že někde za chůze usnula :-p Krásně se ti to krátí. No já asi pojedu dnes do toho bazénu, ještě uvidím, co na to ségra, samotný se mi nechce :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holký já měla pozitivní test 22.11.a naši se to dověděli 3dny před vánocema..sem to náááhodou vydrželo dlouho.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, Ivi to smekám, tak si to taky představuju
Odpovědět
Profilova fotka
Maci taky bych šla plavat, to jedinný mi tu v miroslavi chybí, bazén v zimě
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš..třeba se Ti to taky povede.. ;-) Já bych šla taky plavat..ale ta voda je všude tááák studená.. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?