21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš, ideální jít za školu. :-D Vydrž, pak budeš mít klid, kolik ti ještě zbývá?
Odpovědět
Profilova fotka
žádnej klid mít nebudu..myslela jsem že přeruším teď od ledna ale asi ne a tak budu chodit asi až do konce roku..do června.. :-p a přeruším až potom..já nevím ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
kolik ti chybí celkově, 2 roky? Nebo když v červnu zkončíš tak rok? To už bych to zkusila zvládnout naráz a dodělat to.
Odpovědět
Profilova fotka
Budu ti hlídat, když budeš potřebovat, teda až budu taky na mateřské.
Odpovědět
Profilova fotka
Jen nás posunuju na první stranu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak ivča je ve škole to vím, ale kde je macík? Snad to není nic vážnýho
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsme v pořádku, ještě jsme měli hodně práce a včera jsem byla u doktora. UTZ mi nedělal, takže zatím nic nevíme. Jdeme na ten velký ve 20tt 27.1., takže se moc těším. Měl se mnou jít i Míša, ale bohužel je v práci a nemůže si to změnit. Srdíčko jsem slyšela, bije jako zvon. No a mimčo o sobě dává mamince krásně vědět, takže pohoda. Asi to bude fotbalista :-) Snad už se tu zítra potkáme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maci, už sem ti chtěla psát na mobil, jestli se něco nestalo. Včera sem tu byla osamocená, Ivča byla ve škole, tak doufám, že se dnes všechny potkáme. Ty jo 20 týden, to bude přesně polovina, toto letí.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno holky, jj jsme v pořádku, jen nebyl čas sem prostě zajít, byli jsme u babi na bytě, potom u doktora, no a byl večer a počítač okupoval Míša :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je v pohodě. já měla včera poslední prášek, takžě v neděli krámy a pak hurá na to.
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůů, to je super, držím pěsti ať to dopadne co nejdřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jak to vlastně Zbýňu napadlo, že se rozhodl do toho praštit hned?! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nevím, sem ho furt otravovala a najednou řek jo, koukala sem jak blázen. Je to takovej super pocit, taková pohodička, že už to prostě může přijít.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to ti věřím :-D My jsme si to ani vlastně neřekli. Prášky už jsem nebrala rok a půl, tak jsme si jen prostě přestali dávat pozor, hlavně Míša :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýýýý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mamino, tak jak je?! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Maci teda Tobě to utíká..brzo s takovou budeš rodit ;-) Mně už je myslím si dobře..mám strach abych to nezakřikla :-N Už můžu líp jíst tak snad bude brzo vše v normálu. A v pondělí se letím zase kouknout na drobečka tak se těšííím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a zítra začínám 12tt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U mě to letí jo, a co u tebe :-D :-D To je ale rychlost. Nedávno jsi nám oznámila, že se zadařilo a už budeš pomalu končit 3. měsíc :-p
Odpovědět
Profilova fotka
určitě už bude dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem to počítala a poslední den v 3tím měsíci mám posledního ledna.. ;-) Uuuž aby to bylo..se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, to uteče rychle. 27.1. nás čekají vyšetření, no a potom to bude rychlost x-) Já se hrozně těším na ten UTZ, až uvidím toho malého prďolku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo..my si to užijeme ve stejný den..Ty ultrazuky budou supéér..už aby to bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak, tak. Holky včera jsem se dozvěděla, že budu od února nezaměstnaná, vrací se kvůli mě dříve po mateřský, takže mám pracovní poměr do konce ledna, původně to mělo být do konce dubna :-D No, pro mě se tím samozřejmě nic nemnění, ale je to zvláštní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo..
Odpovědět
Profilova fotka
Takže já už do práce prostě nejdu. Mám před sebou 3 a půl roku volna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mám nějakou rýmu, snad to bude dobrý ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
je holky vy ste se rozjeli
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to se někdo má. Vy ste po sobě tři měsíce, hihi, kdyby to u nás vyšlo napoprvé, tak sme taky po 3 měsících. Maci ty už budeš možná vědět co to bude ne?
Odpovědět
Profilova fotka
já už do práce asi taky nepůjdu..jenže mám pořád eště tu školu..ach jo.. :-| Ajan ahojííík
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?