21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo taky jsem byla nějak v 6tt když sem tam došla..aspoň podle utz. Ale to čekání než deš na gyndu je fakt strašný :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já budu s miláčkem za měsíc a den 7let..ty jo to je dobááááá :-o To se nezdá jak to utíká.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
až mně bude 37 tak spolu budeme 20let :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, my máme v březnu 3 roky. Oproti vám sme žabaři :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčátka, tak už jsem se sem konečně dostala, tak snad jste ještě tady :-) je pravda, že já byla přesně 4+4tt podle utz a byl vidět jen váček, takže jsem si musela počkat na další kontrolu, asi stojí za to si počkat těch 14 dní a pak teprve jít :-D Áji, je to super, moc moc na vás myslím!!! x-) A co naše těhulka?! Už je to dobrý?!
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, brali jste se dost brzo ;-) :-) To my spolu budeme v dubnu 5 let. Ale na Ivču s manžou teda nemáme ani jedna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No celkem jo, ale byli sme si jistí, oba sme měli před tím dost dlouho partnery a je jasný že je to vysasnuje po 2 letech chození. vždycky sem pak prohllídla, ale se zbyněm je to jiný, sem si jím naprosto jistá, na zanedbatelný mouchy, ostatně jako já, nikdo není dokonalej, že ;-) si perfektně rozumíme, žádný hádny, prostě pravá pohoda jak sem si vždycky přála. tak na co čekat je mi 26 tak co
Odpovědět
Profilova fotka
holky tam mně je už lépe ale ten žaludek by pořád raděj nejedl..jak jím tak úplně cítím jak dyby říkal nic do mě necpy nic nechcu.. ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ajan Tobě je 26? :-o Teda to bych Ti nikdy neřekla..vypadáš jak děvčátko.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt, kolik myslelas? :-D Bylo my minulej týden, tak machruju víš. Já už chcu taky aby mě bylo špatně, holky kdyby to vyšlo napoprvé tak můžu pak lyžovat? asi moc ne, co? jeden koncem unora na hory, to bych musela dávat velkej pozor a spíš se jen procházet že?
Odpovědět
Profilova fotka
To bych taky neřekla, ale máš naprostou pravdu, když víme že to je to ono, tak proč čekat :-D Já už konečně začínám něco přibírat, i když pořád mám míň než když jsem otěhotněla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No vidíš, už bylo načase, však i Ivča má pupík jako ty. Já už chci takyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
No, rozhodně bych neřekla, že jsi starší než já a to mi je 24. JJ, přibrala jsem asi 1 kg. Tak doufám, že doktor nebude nadávat že přibírám rychle a hodně. neboj, však budeš mít brzy taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně bude 24 v dubnu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé vy ste zajoši :-D ;-) no tak na to mimčo mám právo že?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co s tím lyžováním, to ještě nebudu moc před tím jít k doktorovy, byl by to jen 4 nebo 5 týden
Odpovědět
Profilova fotka
To mě bude v dubnu 25 :-) na mimčo máš to největší právo, tak šup do něj :-D Ale pokud by jsi byla těhotná, ve 4. nebo 5. týdnu, tak ty už to vědět budeš, pokud to nedostaneš, tak budeš mít pozitivní test. Já ho měla pozitivní ve 4. tt a Ivuš určo to samý. Takže se podle toho zařídíš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, ale jen sem chtěla počkat s návštěvou až oak aby to byl 6 týden, ale co tady vůbec řeším, myslím, že to vyjde až někdy o prázdninách napoprvé těžko, i když by to bylo super.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, počkáš až potom, ono s pozitivním těhu testem, co by to bylo jiného, se na nás podívej :-N Ukázkou jsou ty naše krásné obrázky. Myslím, že když budeš opatrná, tak budeš i moct lyžovat, nebo aspoň sáňkovat x-) Holky já frčím, musím vyzvednou maminu z práce a jdu jí trošku zvednout náladu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně utíkej, pa v pondělí
Odpovědět
Profilova fotka
papapapa snad se sem ráno dostanu, aspoň se trošku odreaguju :-( Tak papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Víš co sme si říkaly, tak hlavu vzhuru kvůli mimča a nebud smutná, je to dobrá, má se krásně, pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj při pondělku, už aby byl zase pátek. Ja se vám daří holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, mně už je docela dobře..vypadá to že jsem už na dobré cestě ;-) I když teď jsem měla být na praxi ale ráno mně bylo dost špatně(asi tou brzkou hodinou)tak jsem tam nešla..Chybím už podruhé ale snad z toho nebudu mít problém..doufááám..takže do škole jedu na 13.20
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ve 13 bys už mít ranní nevolnosti neměla :-D ;-) Tak mě napadlo že to chcem 3 měsíce utajit, ale co když budu blejt? to asi nezamaskuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, poslední 2 prášky, hihi. Jen mám obavy, že se mi všechno rozhodí, ale snad ne. kde ste celej den? doufám že je všechno v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík, no ty moje ranní nevolnosti akorát trvají celej den.. :-N Ale je to na lepší cestě. Já sem to taky chtěla říct až později ale bydlíme s tchýňou a dyž mě slyší blejt tak by ju to určo nenapadlo.. :-D To je super že už jen dva prášky..to to utíká. Já budu mít zítra zase strašnej den ve škole..ach jo.. :-| Ale už se těším na pondělí. To zase uvidím drobečka našeho x-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pondělí jdeš na kontrolu? x-) Ach jo, a kdoví co macík, dlouho tu nebyla. Ještě že už do školy nechodím, tohle ti vůbec nezávidím.Mě možná nikdo nenačapá, záchody máme mimo kancle, tak snad i kdybych blila co hodinu tak si nevšimnou, jen na obědech, z toho mám trochu obavy, že mi bude špatně z pachů. sem na to už tak dost citlivá.
Odpovědět
Profilova fotka
No ty pachy jsou děs!! :-p Aspoň pro mě. Já eště teď nemůžu ani vařit doma pře se mi z toho dělá strašně zle..a to už začlo před vánocema. Jinak v po jdu do poradny tak jsem zvědavá. Ale zítra ve škole mě bude zkoušet z aj (to bude děs dostanu tak 5 8-( ) pak možná z ošetřovatelství a potom píšeme písemku z chemie a fyziky..nooo prostěěě supééér ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?