21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, kolíbky jsou taky nádherný, no nevím, místa máme dost, spíš budem kupovat všechno nový, a když vidím ta ceny za trochu kvalitní a pěkný věci, tak je mi zle
Odpovědět
Profilova fotka
To já mám fakt výhodu, že se našla spousta kamarádek a známých, po rodině a už teď mám spousty věcí. Nábytek mám asi všechen :-) Pod postelí mám přebalovák, u našich cestovní postýlku, v normální postýlce spí ještě neteř a kolíbka je doma u známé, půjčí mi ji až ji budu potřebovat. Je i s nebesama, takže paráda. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm to máš super, já mám akorád po ségře cestovní postýlku a přebalovák, ale je vlastně pravda, že Ivča (kamarádka-maminka Martínka) My slíbila kočárek a má plno dalších věcí, tak bych to od ní odkoupila nebo si to pučíla - postýlku ale bude ještě potřebovat martínek, tak spíš jen tu kolíbku.
Odpovědět
Profilova fotka
To víš že jo, je lepší to sehnat takhle, než za to dávat hříšný peníze. Je hrozná škoda, že na těch dětských věcech tak vydělávají, jsou to hrozný pálky za všechno. Třeba já si koupila klokanku z druhé ruky za 199,- normálně stojí 2000,-, to je prostě hrozný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to byl dobrej kup. No od cizích to moc nechci, věci co se nedají vyprat, ne. Ale od známích klidně.
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, to chápu, tak z týhle strany já strach nemám. Tu holčinu znám od malička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co ty v práci?! Máš toho hodně?! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No tak akorád, neválím se. :-D No jasně kamarádky jsou v pohodě, myslela sem úplně cizí
Odpovědět
Profilova fotka
Áji, Maruška už dorazila, tak musím končit. Moc ti děkuju za oporu, jsi hodná!!!! Pa a ať ti práce rychle uteče!!! |-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to s ní uži, ted mi volali z AAA že ho vykoupí mezi 50 a 60 tis, doufám že to klapne. Tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak sem zas tu. no nakonec žádná sláva dali nám 47tis. no ale přes internet bych ho víc jak za 55 taky neprodala, a ještě ty starosti a taky ti to můžou vrátit, to my za to nestálo, tak sme ho tam nechali. 40 sem vrátila tatkovi, měli sme od něj půjčeno zbynovy na crossku a sedm mi zbylo, ty sem řekla že si utratím za sebe, protože auto bylo moje, a vlastně sem peníze dala skoro všechny Zbynovi. Ale těd přemýšlím, co si za těch 7 koupím, je mi to hrozně líto jen za sebe utratit, ale když furt do společnýho se mi to taky rvát nechce, Zbyna má 2 motorky, posilovnu a já nic, já si peníze dávám do bytu a zahrady, i když z toho mám radost a nevadí mi to, tak předse jenom, není to jen pro mě.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dobírám posledních 7 prášku, zbyna řek že dem na to :-D :-D já se snad zblázdním, hihi.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, ajan si z nás děláš srandu že jo =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nedělám, plodný obdobý bych měla mít mezi 26 lednem a 2 unorem, myslíte že po vysezení prášků je nějaká šance?
Odpovědět
Profilova fotka
tééda taková změna..naposledy jsi říkala že budeš brát eště o půl platíčka nebo jak víc a najednou :-D Určitě šance je po vysazení prášků..ale třeba já prášky nebrala přes 3roky a stejně se nám to povedlo až po 5ti nečekaných ms..ale podařilo a to je důležité ;-) Hlavně buďte v pohodě a vůůbec nedoufej v to že se to podaří brzo..já vím jak lehko se to píše a jaká je realita :-N ..já byla pořád zklamaná dyž ms došla a dyž sem se smířila s tím že to asi bude nějakou dobu trvat tak sem pozitivnímu testu nemohla ani uvěřit :-D x-) Fakt to být v pohodě je důležité.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No však jo, chtěla sem červnátko, tak třeba si na něj počkám
Odpovědět
Profilova fotka
budeme Vám držet pěstičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, kdyby to vyšlo napoprvé, byla bych neštastnější, ale vůbec na to nespolíhám. Prostě uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
To je nejlepší přístup.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sem zvědavá kde je macík, dneska se ještě neozvala. Holky, snad to bude rychlovka a můžu blbnout s váma
Odpovědět
Profilova fotka
To bude super až budeme těhulkovat všichni spolu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo už se těším, tele je lepší kalibrum baby plan nebo jen kyselina listová?
Odpovědět
Profilova fotka
Já beru jen listovku a začla jsem ji brát hned jak sme se začali snažit pře ta je důležitá...no a beru ji pořád a mudr říkal že to stačí že nic jiného brát nemusím..
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky, dneska jsem to nestíhala, protože na počítači byl přilepený Míša, takže jsem se s vámi nemohla spojit :-S Áji, jak už jsem psala, je to super zpráva, takže držím pěstičky a určo to dříve či později vyjde. Klidně můžeš otěhotnět ihned po vysazení prášků, to by bylo opravdu super, a dokonce říkají, že jsi víc chytlavá, než normálně, ale asi taky jak kdo. Takže držím pěstičky a moc, moc vám to přeju. :-D Jinak neberu nic a listovku jsem brala až když jsem otěhotněla, vlastně to byl jen pokus, žádný plánovaný otěhotnění x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dnes je kosa -10 a fouká studenej vírt. Včera sem si koupila listovku, tak uvidíme, ještě sem se dívala na calibrum baby plan, ale ten mi musí koupit kamarádka v brně, nechci aby to někdo věděl, že se snažíme, až se to povede bude to překvapení ;-) takže dnes bude první listovka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčinky, aji jakou já mám z Vás radost :-D To pak bude fakt překvápko..jako u nás..taky to nikdo nečekal.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hihi snad to vydržím, holky v jakým týdnu se má jít nejdřív na gindu, když najdu //
Odpovědět
Profilova fotka
ajan po tom co najdeš // tak za 14dní..to už by mělo jít vidět maličký mimi i srdíčko..u nás to tak bylo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no doufám že to vydžím, ale asi jo, abych nebyla podezřelá u našich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže nejdřív v 6týdnu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?