21.6.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky zajímalo by mě jestli se některá z vás bude vdávat ve stejném dni jako já. My se budeme brát na Vizovickém zámku. Máme termín, máme místo obřadu, máme zamluvenou hostinu, ale nic jiného. Myslím, že se to rozjede až po novém roce. Jinak svatební horečka je v plném proudu.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé do Láááá..tam to milujuuuu x-) Hlavně večer dyž je tma..jak to tam krásně svítíííí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kam?! Tak to my ze západu vůbec nevíme o čem právě hovoříte. Ale jinak tě čeká bájo víkend, taky bych si dala říct :-) My se chystáme příští víkend do Prahy za bráchou, na trhy a tak x-) Já když jsem byla na prvním UTZ, tak jsem byla 4+4tt. Od poslední MS. Mrknu se na tebe do chytrých tabulek, které mi přesně odpovídají. Ale ty víš, kdy jsi měla ovulku ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
jj maci vím a vím i kdy k tomu došlo..buď toho 9 nebo 10.11.nikdy jindy to být nemohlo.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už vidím, že víš, nějak jsem to blbě přečetla. Oni to počítají od poslední MS a mě to vychází i podle UTZ, je tam rozdíl asi dva dny! Teda byl, když jsem byla v 8+1tt podle MS a 7+6 podle UTZ. Jdu na ty tabulky.
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo to jsi v 1 měsíci x-) ach jooooooooooooooo :-S no láá jsou termální lázně, jedem v 5, takže pěkně za tmy
Odpovědět
Profilova fotka
to jsi hodná..dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ajan..zavidííím :-N :-D Taky bych tam hned jela..
Odpovědět
Profilova fotka
Já se v tom vůbec nevyznám, chápu týdny a měsíce, to druhý tt, to jsem v pr..i
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nevím jestli je pro prdíka vhodná teplá voda.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže podle mých chytrých tabulek :-D budeš v pondělí 8.12., přesně na konci 6tt, tak jsem opravdu zvědavá. Od úterka jsi už v 7tt, tak dej vědět, co na tuto mou teorii pan doktor, teda jestli jsem se spetla o hodně. Jo a Áji oprava, ne v prvním měsíci ale už ve druhém ;-) Aha, tak to musí být nádhera, taky by se mi to líbilo :-N NO, každopádně si to moc užijte!
Odpovědět
Profilova fotka
JO a mělo už by být krásně vidět i srdíčko, pokud to souhlasí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě vhodná teplá voda není..nooo počkám nějakých 8měsíců a pak pojedůůů hned z porodnice :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéé maci to by bylo super!! x-) Jsi mi udělala radost.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D jo tak to jo. to si zajed. maci zatím v prvním ne? až od uterý v 2hým, já to nechápu
Odpovědět
Profilova fotka
To rozhodně není, první 3 měsíce by se měla omezit i koupel, jen sprcha a ne příliš horká. Může to vyvolat potrat, nebo v pozdějších měsících i předčasný porod. JInak to tt, znamená týdentěhotenství. Doktoři to totiž neměří na měsíce, ale na týdny. Takže 5+1 znamen 5 týdnů a 1den. Je to celkem jednoduché, ale taky mi to museli říct :-D PM je poslední menstruace a UTZ je ultrazvuk.
Odpovědět
Profilova fotka
jo já se taky raděj jen sprchuju ale zaboha nevím jak voda je už horká aby to bylo špatné..tak to furt v té sprše ladím a přemýšlím esi už to není teplý moc..a pak mně je už zase zima pře je studená..no já nevím.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aháááá :-D tušila sem to, ale nebyla sem si jistá. zkratky sem celkem pochopila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádka mně taky říkala jak dávala pozor aby voda nebyla horká a po porodu dyž se pak šla sprchovat tak ji začla téct horká voda a on se strááášně lekla...chuděrka..že potratí..a přitom malej na ňu čekal na pokoju.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to je dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
Sme se tady takhle dlouho nesešli, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, zase to nemusíš přehánět, když se sprchuješ, tak to není tak hrozný. Já na sebe občas taky stříknu pořádně teplou, ale je důležitý, aby jsi v té vodě neležela ;-) Jo, Áji, 1.měsíc je ukončen ve 4+3tt a druhý 8+6tt. I ten druhý měsíc, pokud je to správně bude mít Ivča za sebou za chvilku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, s tou kamarádkou je to hustý, to víš, 9 měsíců to nesmíš a pak najednou se to stane a ty jsi v šoku i když už se nic neděje. Myslím, že tohle nás čeká všechny :-D Áji, taky jsem nad tím zrovna přemýšlela. Pořádně to dneska rozjíždíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahaa tak už to zas nechápu. nechápu proč se to počítá od měsíčků, když mymčo je o deset dní později, no to je jedno.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už bych chtěla mít za sebou aspoň ty 3měsíce.. :-) Taky jsem přemýšlela jak sem se tu dnes hezky sešly :-D ajan já taky nechápu proč se to počítám od poslední ms.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no sem ráda že to aspon nechápu sama, díky ivi ;-) No neboj, za chvilku budeš chodit s pupkem, ted vám to do vánoc rychle uteče, ani si to neuvědomíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Já to taky nechápala, ale prostě se to tak počítá. Beru to tak, že mimčo tam není 40 týdnů ale jen 38 :-) Holky, já už budu mít příští týden za sebou 3 měsíce, tak už se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ty pupkando na nás nemluv, ;-) Ivča ta si musí počkat a já tuplem 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
se maci máš.. x-) přes ty vánoce to fakt uteče a zachvilu budeš rodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já koukala na svůj pupek :-D a je to hrůza..na mně půjde těhotenství vidět tak v 50tt pře mám takovej pivas že je to děs.. :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No, neděs mě, tak rychle to zase nebude :-. Já nevím jak to moje břicho, ale jednou ho mám hrozně velký a potom zase nic, tak nevím :-p Myslím, že se ani nenaděju a bude konec března a já už se budu jen válet doma a připravovat na příchod nového života :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?